Binarne opcie - v com je hacik ?

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Jozki
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Pi 29 10, 2010 3:49 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa Jozki »

Prilis dobre a vyhodne aby to bola pravda. V com je hacik ?
http://kedysi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7053
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa jogo »

Never vsetkemu, co sa napise na internete.
Podobnu (ne)vyhodu mas aj pri tipovani tenisovych zapasov vyrovnanych hracov.Ak uhadnes, ziskas +80% vkladu, ak neuhadnes, stratis cely vklad. Poznas vela ludi, co dlhodobo zarabaju na tipovani?
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Jozki napísal:Prilis dobre a vyhodne aby to bola pravda. V com je hacik ?
http://kedysi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Na binary.com dostanes v niektorych pripadoch payout aj 130%, a aj tak postupne prides o peniaze. O co skor potom v binarkach, kde ti daju payout 80%...
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa Airmike »

hacik je v tom ze ta stranka sluzi jedine k jednemu ucelu a to je affiliate program s ktoreho ma autor bonus za otvorenie uctu. to je cely hacik :)
isepelak
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Pi 12 04, 2013 6:59 pm

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa isepelak »

Osobne obchodujem tzv. Minútové Opcie reálne rok a mám za sebou 6000 opcii ... z 300€ mám dnes 10 000€ :wink: dá sa to :o .... Ak budete mať otázky kľudne na sepelak.ivan@gmail.com
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa Istiach »

Preco ti neverim?
Casey
Gold Member **
Príspevky: 360
Dátum registrácie: Št 26 08, 2010 12:10 am

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa Casey »

isepelak napísal:Osobne obchodujem tzv. Minútové Opcie reálne rok a mám za sebou 6000 opcii ... z 300€ mám dnes 10 000€ :wink: dá sa to :o .... Ak budete mať otázky kľudne na sepelak.ivan@gmail.com
No a Ivaaaaan a ked si sa prisiel pochvalit s tym zazrakom,sak uz o nom aj nieco povedz a nebud taky tajnostkar.A zacni hned s tym,ze kde je tam ten hacik.
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa Rado »

isepelak napísal:Osobne obchodujem tzv. Minútové Opcie reálne rok a mám za sebou 6000 opcii ... z 300€ mám dnes 10 000€ :wink: dá sa to :o .... Ak budete mať otázky kľudne na sepelak.ivan@gmail.com
Ja sa snažím o presný opak. :D
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 989 times
Been thanked: 1343 times

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Myslím, že je v tom ešte jeden háčik. Akonáhle začnete holiť treťotriedneho marketmakera na minútových opciách, tak vás od toho odstaví.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Chcel by som vidiet toho borca, ktory by dokazal holit tretotriedneho marketmakara na binarnych minutovych opciach s payoutom 80%. Ak cena skonci na rovnakej hodnote ako v case uzatvarania kontraktu (co je pri takom kratkom case dost vysoka pravdepodobnost), nie je ani RISE ani FALL a vyhrava marketmaker. Navyse cenu kotuje marketmaker a je treba len aby to trochu pripominalo cenu podkladoveho aktiva na burze.
isepelak
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Pi 12 04, 2013 6:59 pm

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa isepelak »

Tak ahojte ... nemal som čas reagovať skôr ..... nejdem nič vnucovať len tvrdim že to nieje nemožné ( to neznamená jednoduché ) pridávam prehľad môjho opčného účtu za 09/13 .... nerád sa delím o OS preto to začiernenie.... 8)
Prílohy
STR1.jpg
STR2.jpg
STR3.jpg
isepelak
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Pi 12 04, 2013 6:59 pm

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa isepelak »

pokračovanie
Prílohy
STR4.jpg
STR5.jpg
STR6.jpg
isepelak
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Pi 12 04, 2013 6:59 pm

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa isepelak »

pokr .2
Prílohy
STR7.jpg
STR8.jpg
STR9.jpg
isepelak
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Pi 12 04, 2013 6:59 pm

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa isepelak »

pokr 3.
Prílohy
STR91.jpg
STR92.jpg
STR93.jpg
isepelak
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Pi 12 04, 2013 6:59 pm

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa isepelak »

jaroslav80 napísal:Chcel by som vidiet toho borca, ktory by dokazal holit tretotriedneho marketmakara na binarnych minutovych opciach s payoutom 80%. Ak cena skonci na rovnakej hodnote ako v case uzatvarania kontraktu (co je pri takom kratkom case dost vysoka pravdepodobnost), nie je ani RISE ani FALL a vyhrava marketmaker. Navyse cenu kotuje marketmaker a je treba len aby to trochu pripominalo cenu podkladoveho aktiva na burze.
Pracujem s 15% až 75% payoutom.
isepelak
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Pi 12 04, 2013 6:59 pm

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa isepelak »

Celkom za 09/13 v XTB na opčnom :D
Prílohy
STR94.jpg
isepelak
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Pi 12 04, 2013 6:59 pm

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa isepelak »

JUGGLER napísal:Myslím, že je v tom ešte jeden háčik. Akonáhle začnete holiť treťotriedneho marketmakera na minútových opciách, tak vás od toho odstaví.
To je pravda .... mám svoje skúsenosti .... to ale neznamená že ti zoberie to čo už máš :)
isepelak
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Pi 12 04, 2013 6:59 pm

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa isepelak »

:idea:
Istiach napísal:Preco ti neverim?
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa Airmike »

ok beriem spat, pekny track record, nepocital som to ale vidim ze to nesmerova strategia , obchodujes len volatilitu . takze statisticky to sedi.

dobry pomer tkze pohoda, mna si presvedcil. :)
isepelak
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Pi 12 04, 2013 6:59 pm

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa isepelak »

Ďakujem mika ...
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa Airmike »

isepelak napísal:Ďakujem mika ...
aby si v tom nebol sam, takaj ja nieco na binarkach ukazem, aj ked nie tak dobre ako ty. hned ako pridem na to ako vkladat obrazky :D :D :D
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa Airmike »

1
Prílohy
1.jpg
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa Airmike »

2
Prílohy
2.jpg
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa Airmike »

3
Prílohy
3.jpg
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa Airmike »

4
Prílohy
4.jpg
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa Airmike »

zda sa ze sme podobne naladeni :) . moj zisk aj frekvencia na tych listoch je ako vidis ovela nizsia. kazdopadne ten styl je trochu podobny, co povies . ty mas agresivnu strategiu a ja konzervativnu ak sa to tak da povedat :)

ty z 300 na 10000 a ja len z 200 na 2000 :), dost chabe :)
isepelak
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Pi 12 04, 2013 6:59 pm

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa isepelak »

JA ale za ROK a dá sa povedať že som FULL TIME .... a je to dosť naročne.... prechadzam na AOS na CFD, lebo hladať stale niečo nové je fakt náročné.... začiatkom roka ma XTB obralo o par OS a tak rastiem stále pomalšie .... naštastie mám viac účtov s podobnou úspešnosťou tak zatiaľ viem vyžiť..
miroslav12
Silver Member *
Príspevky: 167
Dátum registrácie: Št 13 09, 2012 3:39 pm

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa miroslav12 »

isepelak napísal:[quote="JUGGLER"Myslím, že je v tom ešte jeden háčik. Akonáhle začnete holiť treťotriedneho marketmakera na minútových opciách, tak vás od toho odstaví.[/quote

To je pravda .... mám svoje skúsenosti .... to ale neznamená že ti zoberie to čo už máš :)
Můžeš napsat více informací o postupu brokera proti tobě? Dost dobře si to nedovedu představit jak tě odstaví. To ti napíše že obchoduješ moc dobře proto ti rušíme účet? :-) Zajímá mě právě ta praxe jak to v reálu funguje.
isepelak
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Pi 12 04, 2013 6:59 pm

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa isepelak »

Funguje to takto... broker v OPCIACH je totalne tvorca trhu ... to znamená že on ti povie čo môžeš otvárať za koľko a pri akom výnose... začiatkom roka som začal obchodovať OS u XTB na menovom páre EURHUF .... ponúkali výnos 70% po tom ako som ich obral o 3000EUR zrazu klesol výnos na 11%(momentálne 0% - tiež mojou zásluhou :lol: ) samozrejme som sa informoval u nich a ich odpoveď bola, že na trhu vraj klesla likvidita.. :lol: .. tak ako som povdal v predošlej správe stopnú ťa ale peniažky ti vyplatia.... preto momentálne ochodujem OS ktoré možno niesu tak výnosné ale nedokážu ma obmedziť... Treba ale povedať, že s výplatou prostriedkov a podobe mám iba dobré skúsenosti.... :wink:
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa Airmike »

no ono je problem u XTBcka v tom, ze ono na tych binarkach nema skoro ziadnych klientov, takze to ze im na EURCHF urobi paseku 3000 EUR je velky pruser, pretoze position sizeingom by si im cely produkt pretocil do cervenych cisel.

inac neviem ci viete, ale binarne opcie su normalny standardny produkt, ktory ma svoj vzorec a mal by sa presne ratat. takze keci o volatilite su zvast, lebo si to sam vies vyratat. a v podstate by vsetky binarky mali byt u kazdeho brokera rovnake. brokeri ktori su velki sice mozu ustat nejaku tu stratu. problem by bol ked si v systeme v podstate velky hrac ty a oberas ich sustavne. to si vsimnu hned.

nestavkoval by som na to ze ta nebudu obmedzovat, ak objemovo narasties, tak kludne mozu cele binarky zrusit. Alebo ta jednoducho odstrihnu a nechaju si ostatnych klientov. alebo je tu este tretia moznost, ze sa zacnu hedgovat, ale o tom velmi silne pochybujem.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa Istiach »

To vies, ja som vzdy opatrny, ale ked si tym dokazes zarobit, radujem sa s tebou :)
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7053
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa jogo »

Isepelak: Gratulujem, nachadzas slabiny brokera. Sem tam sa podarilo objavit slabinu brokera aj mne, ale po case broker urobil protiopatrenia, cize som na tom moc nezarobil.
Ano, v takom pripade, ked clovek ide skoro na istotu a ma dostatocnu odvahu navysovat pozicie, tak vie na tom pekne zarobit.
Musim sa zacat tym slabinam sustavnejsie venovat... :roll:
Diky za podnet. :idea:
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
isepelak
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Pi 12 04, 2013 6:59 pm

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa isepelak »

Mika napísal:no ono je problem u XTBcka v tom, ze ono na tych binarkach nema skoro ziadnych klientov, takze to ze im na EURCHF urobi paseku 3000 EUR je velky pruser, pretoze position sizeingom by si im cely produkt pretocil do cervenych cisel.

inac neviem ci viete, ale binarne opcie su normalny standardny produkt, ktory ma svoj vzorec a mal by sa presne ratat. takze keci o volatilite su zvast, lebo si to sam vies vyratat. a v podstate by vsetky binarky mali byt u kazdeho brokera rovnake. brokeri ktori su velki sice mozu ustat nejaku tu stratu. problem by bol ked si v systeme v podstate velky hrac ty a oberas ich sustavne. to si vsimnu hned.

nestavkoval by som na to ze ta nebudu obmedzovat, ak objemovo narasties, tak kludne mozu cele binarky zrusit. Alebo ta jednoducho odstrihnu a nechaju si ostatnych klientov. alebo je tu este tretia moznost, ze sa zacnu hedgovat, ale o tom velmi silne pochybujem.
Uvedomujem si všetko o čom si pisal .... aktuálne pracujem na OS na http://www.traderush.com/" onclick="window.open(this.href);return false; alebo 24option
To že ma obmedzuju beriem ako súčasť hry :) skôr sa obávam vyplacania prostriedkov z "weboption" brokrov...
Práve preto zatial vidim vyhodu v CFD ....tam možno nebudem nikomu vadiť a nebudem tak ľahko čitatelny... 8)
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 989 times
Been thanked: 1343 times

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Isepelák: Klobúk dole. Ešte som nestretol nikoho, čo sa uživí full time cez treťotriedných brokerov.
Smiem vedieť odkiaľ si? Ak je problém verejne, môžeš do súkromnej správy ( po odkliknutí môjho nicku ).
Pýtam sa kvôli tomu, že teraz čo budeme mať stretko vo Velkom Šariši, tak tam príde Bebe. To je expert na toto, čo robíš ty. Kvôli nemu už nejeden MM zrušili nejeden zle ocenený finančný nástroj...takisto bol neraz odstavený. Ved oni, títo MM to majú aj v zmluvách. Sú ako kasína. Vstup povolený hocikomu, ale čierna listina a odstavovanie od hry cez širokú paletu nástrojov až po vykopnutie ( = zrušenie účtu ) funguje.

Mika: Klobúk dole, že si sa takto hrajkal. Ja som vždy stratil trpezlivosť, až som sa na to celkom vykašlal. Ale trejdil som len cez U.K. spreadbetterov ( správne by malo byť bookmakerov ..a u cfd marketmakerov ).
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa Airmike »

No my sme sa tak hrali viaceri a pre mna to vtedy bola nova vec, tak som to skusal. Keby som bol sam, tak ma tak rychlo neodstavia. Ja som mal system postaveny celkom dobre asi 97% win rate na straddle a Rko okolo 1 . Problem bol ze na podobnom principe fungovalo so mnou este dalsich 20 ludi a oni sa nebali fundovat aj vyssie sumy. Ja som sa bal, neveril som tomu. Vtedy jeden veeeeelmi znami trader predstavil potajomky webovu stranku, akoze nezavislu :) a vsetkym nam cez nu pootvaral ucty. Dobre si zarobil, bez rizika. :) ale ja som sa bal fundovat vela, tak som len tocil a potom vybral.

Takto sme to viaceri zabalili, lebo napriklad u mojho systemu hrala rolu rychlost rozpadu opcneho premia, a po intervenciach brokera upravili vzorec a win rate mi ostal ale rapidne sa zrychlil rozpad,ak bola strike OTM a Rko mi rapidne kleslo, preto som to skoro zabalil. Ale mohol som porozmyslat , dalo sa to vyladit, ale vtedy som to nevedel.

PS1 - len taka zaujimavost. S tymito opciami a u toho brokera co mam na listoch ja, osklbalo dost ludi po celom svete, dokonca top traderi s SMB capital na nich ryzovali, lebo oni fakt tie opcie mali nejak blbo nacenene. Videl som trackrecordy na EUR/CHF 40-50 tisiove trejdy. Ale stopli nas vsetkych :)

PS2 - Hovoril som, ze exoticke opcie su relevantny financny instrument a strategie, ktore sme robili na nich sa daju obchodovat aj zo serioznym partnerom, ako strukturovane cenne papiere, su dokonca aj fondy co to robia, ale kedze na to treba dost penazi, tak my drobnni sa musime uspokojit s tym co je na trhu. To su shitacky brokeri o ktorych nikdy nevies, kedy zbalia kram alebo zmenia podmienky.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Kobuk dole Isepelak aj Mika. Myslel som ze je z principu nemozne najst v tom ocenovani chybu a vediet ju dlhodobejsie a pravidelne vyuzivat. No zda sa, ze ste to dokazali. Takze pozmenujem svoj nazor z "je to z principu nemozne" na "akurat ja som to nedokazal".

Kazdopadne nadalej plati, ze urcite to nie je zlata bana lahko dostupna kazdemu kto ide naookolo. Museli ste spekulovanim, skusanim a riskovanim stravit roky aby ste sa dostali na uroven, ze ste schopni objavit a vyuzit nejaku takuto nezrovnalost.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa filip glasa »

hlavný problém je v tom, že to nevieš škálovať do stoviek tisíc a že neustále musíš objavovať nové a nové neefektivity, lebo po čase broker nájde dieru a zalepí ju.
Zober si, že pred 10 rokmi si takto vedel zarobiť naozaj relevantné peniaze, ale dnes sa priestor stále zužuje a zužuje.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa Airmike »

no, suhlasim s tym ze sa ta strategia neda skalovat na stovky tisic alebo miliony, ale len pokial to robis na urovni ako to robime my. na institucionalnej urovni ked ti protistranu robi prime broker a robis Otc trejd ako su tie nase, tak B nieje ochotny s tebou obchodovat prave vtedy pokial ten objem radovo v stovkach tisic a milionov nie si schopny zabezpecit. Takze skalovat sa to da. Vela s tych systemov co sme robili, nebolo zo zle nacenenych papierov. to ze ma broker chybu mozes vyuzit, ale stavat sa na tom z dlhodobeho hladiska neda. a preto treba system navrhnut tak aby bol zivotaschopny aj bez tychto vyhod.

v tom druhom pripade to pravda ale uz nieje. a vysvetlim preco.

1 tvoje tvrdenie je postavene na predpoklade alebo teorii , ze papiere na burze pred 10 rokmi alebo skor 20 -30 -40 -50 boli zle nacenene, a postupom casu ako prichadzali na trh technologie a likvidita, sa tieto disproporcie stracali az sa vytratili. teoreticky spravne. ale prakticky sa stalo toto.

2 prave vplyvom technologie a triestenia likvidity medzi nove produkty, nove trhy, nove burzy a derivaty sice stare disproporcie na trhu zanikli, ale nahradili ich nove, prave tie medziproduktove a kedze mnozstvo produktov aj ucastnikov na trhu stale rastie, stale sa objavuju nove a nove . mnozstvo ucastnikov ich nieje schopne pokryt.

a niektore sa dokonca ani odstranit nedaju, pretoze to nieje mozne pri sucasnej strukture trhu. a prave s tych tazia burzovi marketmakeri, ktori v podstate niektore modeli nemaju ako vylepsit, jedine co vylepsuju je technologia a rychlost.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa filip glasa »

ze papiere na burze pred 10 rokmi alebo skor 20 -30 -40 -50 boli zle nacenene
nie nepredpokladam. Ja som myslel len cisto na osklbavanie brokerov. Pred rokmi sa na tom "lahko" zarabalo a ti co to robili zarobili slusny majetok. Dnes uz vsak museli s vacsinou kapitalu prejst na klasicke strategie, lebo pri osklbavani brokerov uz ten kapital neuplatnia.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa Airmike »

ok tak nemusime hovorit len o burze. ja mam konkretne jeden model, ktori suvisi tak trochu s osklbavanim brokerov, a jej nosna risk stranka je postavena na vyhode, ktoru broker ponuka, sam a dobrovolne, a vie o tom ze pomocou nej sa dostane ku klientovi advantage, ktori by mu za standardnych podmienok neprinalezal. Broker tuto vyhodu vytvoril dokonca sam a zamerne pretoze 95% risku z tej vyhody presmeruje na banky ale profit s tranzakcii mu za to stoji.

ono v tychto veciach ide vyvoj strasne dopredu, v podstate sa ani neda vytvorit nejaky stabilny nazor pretoze uz zajtra moze byt neaktualny.
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"