Binarne opcie - v com je hacik ?

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3759
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 10 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa Ladis »

Podvod BinaryBotPro a video česky
Vymyšlený neexistující hrdina to software prý vymyslel, když ukončil práci na Wall Street a tento člověk má stále stejné foto na stránce české, anglické, německé, španělské, italské a jmenuje se Pavel Kováč, Robert Hunt, Matt Evans, Carlo Antonelli, David García a jinak.
Tento vymyšlený hrdina prý vydělává 20.000 euro až 30.000 měsíčně jen pár kliky za den na software BinaryBotPro, které je 3 měsíce možno používat zadarmo a od čtvrtého měsíce stojí 1.999 euro.

Video :) http://binary-profit.com/cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Usvědčení podvodníků - recenze podvodu s binárními opcemi:
:idea: http://opcebinarni.cz/recenze-podvodu-b ... avel-kovac" onclick="window.open(this.href);return false;
:idea: http://investplus.cz/investice/recenze- ... o-systemu/" onclick="window.open(this.href);return false;


Obrázok Obrázok
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa Istiach »

http://ekonomika.sme.sk/c/20265163/chce ... ml?ref=trz" onclick="window.open(this.href);return false;
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 159 times

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa iceberg8 »

To je ta nova doba.. ked stari rodicia nekominukuju s vnukmi (gramotne financne), lebo ziadnych ani nemaju.. lebo sa deti rodia v 40tke.. Aj ked ta doba este len pride..
A to by stacilo povedat nasim starym rodicom, ze akukolvek investiciu nad 20eur a/alebo 5-10eur mesacne (to je obrovsky podiel z dnesnych dochodkov, tak preto tato hranica) diskutuju s nami, mladymi a ostrielanymi zralokmi..
Podobneho unterwassermana by mi nebolo luto, keby padol do studne, aspon by bol skutocny unterwasserman..
Odoslané z počítača
_Hustler_
Príspevky: 48
Dátum registrácie: So 10 03, 2018 10:03 pm

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa _Hustler_ »

BO je bullshit nastroj . len z podstaty veci je broker provozujici BO MarketMaker . moje skúsenosti ? ja som obchodoval BO asi pred 6 rokmi , žiadnen broker nevyplatil viac ako 20000Eur ročne , a ked sa im moje winy nepčili tak znižovali payouty napr na 52% , blokovali expiracie , blokovali inštrumenty na ktorých som mal najväčšie profity atd . samozrejme brokeri časom prestali komunikovať a peniaze mi nevyplatili . tu je dôkaz že BO je trash. pred par rokmi som čital članok ze bude burza na binarne opcie v ktorej budú zapojený viaceri velký BO brokeri , ked to tak sa môzme bavit o niečom serioznom , do vtedy nie . BTW regulatory brokerov na binarne opcie neregulujú nastroj binarne opcie ale iba samotnú firmu a ich aktivity nerieši ,, to znamena že je nemožné nahlasit napr manipulaciu stike price atd.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

_Hustler_ napísal: Pi 16 03, 2018 8:29 am BO je bullshit nastroj . len z podstaty veci je broker provozujici BO MarketMaker . moje skúsenosti ? ja som obchodoval BO asi pred 6 rokmi , žiadnen broker nevyplatil viac ako 20000Eur ročne , a ked sa im moje winy nepčili tak znižovali payouty napr na 52% , blokovali expiracie , blokovali inštrumenty na ktorých som mal najväčšie profity atd . samozrejme brokeri časom prestali komunikovať a peniaze mi nevyplatili . tu je dôkaz že BO je trash. pred par rokmi som čital članok ze bude burza na binarne opcie v ktorej budú zapojený viaceri velký BO brokeri , ked to tak sa môzme bavit o niečom serioznom , do vtedy nie . BTW regulatory brokerov na binarne opcie neregulujú nastroj binarne opcie ale iba samotnú firmu a ich aktivity nerieši ,, to znamena že je nemožné nahlasit napr manipulaciu stike price atd.
Kedze cely profesny zivot pracujem dost casto aj s boolovskymi premennymi a boolovskou logikou, toto je pre mna zaujimava tema.
Posunula sa behom poslednych 5 rokov ponuka binarnych opcii do serioznejsej roviny?

Pred rokmi som pouzival stranku BetOnMarket, ponukajucu binarne opcie aj rok a pol dlhe a so zaujimavym "payoutom". V niektorych situaciach na niektorych instumentoch. Transformovali sa kvoli regulaciam EU na Binary.com (sidlo na Malte) a neskor na DERIV. Cize v sucasnosti su skor brokerom typu XTB, ponukajucim podobne typy instrumentov a aktiv.

Dukascopy/Lynx/InteractiveBrokers/XTB - ponukaju nejake dlhodobejsie binarne opcie? (Aspon pol roka dlhe.)
Ak ano, mate niekto skusenost s ich "payoutami"?

_________________________________________________
Airmike napísal: Ut 05 11, 2013 3:49 am Problem bol ze na podobnom principe fungovalo so mnou este dalsich 20 ludi a oni sa nebali fundovat aj vyssie sumy. Ja som sa bal, neveril som tomu. Vtedy jeden veeeeelmi znami trader predstavil potajomky webovu stranku, akoze nezavislu :) a vsetkym nam cez nu pootvaral ucty. Dobre si zarobil, bez rizika. :)


:like: :like: :like: Tak toto je naozaj sila, to nevymyslis. Toto by ma v zivote nenapadlo.
Ze namotivoval 20 traderov, ktori nemaju problem tocit velke objemy, aby si obchodovali sami proti sebe a ze on si bral iba poplatky za sprostredkovanie im obchodovania :lol: :lol: .

To by mohol skusit niekto aj na Ako-investovat. Len by sa asi nedostal k zaujimavym objemom a frekvencii obchodovania. Mozno nejakych Luxemburcanov, Cinanov alebo Americanov by sa oplatilo skusit takto obrat o peniaze, ale ti zase budu asi dostatocne prespekulovani aby na nieco take nenaleteli.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa Airmike »

pri binarnych opciach nikdy neobchoduju proti sebe, to je pointa. vsetky obchody berie proti klientom provider stranky, marketmaker
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Airmike napísal: Pi 17 11, 2023 8:20 am pri binarnych opciach nikdy neobchoduju proti sebe, to je pointa. vsetky obchody berie proti klientom provider stranky, marketmaker
No ved preto som do binarnych opcii dal len par stoviek a aj to pred rokmi.
Ak broker nie je sprostredkovatelom, ale zisk klienta je zaroven stratou "brokera" - tak obchodovat nieco take z pozicie klienta nema zmysel.

Ja osobne si nie som uplne isty, ci banky ponukaju produkty ako su terminovane vklady, dlhopisy, ETF vlastne z vlastnej iniciativy - alebo su k tomu tlacene len nejakou nepriamou "povinnostou" voci statu.
Ponukanie hypotek, spotrebnych uverov, poisteni - tomu verim, ze to robia banky z vlastnej iniciativy.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa JUGGLER »

jaroslav80 napísal: So 25 11, 2023 3:29 pm Ja osobne si nie som uplne isty, ci banky ponukaju produkty ako su terminovane vklady, dlhopisy, ETF vlastne z vlastnej iniciativy, alebo su k tomu tlacene len nejakou nepriamou "povinnostou" voci statu
Prečo by mali byť tlačení? To čo musia robiť je podľa mňa definované v zákone o bankách ( prijímanie vkladov, poskytovanie úverov, bankové služby...).

ETF v kolektívnom investovaní neponúkali dlhé roky. Ani teraz velmi neponúkajú...prvá lastovička je SLSP...
Termínované vklady väčšina bánk drží pri ,,nule,,... vyššie úroky ponúkajú len tie čo potrebujú peniaze (všimni si že malé banky ako JT, Fio potrebujú, ostatné málo )
Termínovaný vklad je v podstate fakt, že sa vzdáš svojich peňazí a požičiaš ich banke ...
Dlhopisy sú takisto len biznis...možno je tam nejaká povinnosť voči štátu ..to neviem.
Dlhopisy sú však cenné papiere, takže pri nich banka musí byť aj o.c.p. a to by malo ísť podľa zákona o cenných papieroch.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

JUGGLER napísal: So 25 11, 2023 4:52 pm Termínovaný vklad je v podstate fakt, že sa vzdáš svojich peňazí a požičiaš ich banke ...
Kym platil zlaty standard aspon na dolar, tak by som tomu este ako-tak veril.
Lenze naco su v sucasnosti bankam peniaze od obcanov? V case frakcneho bankovnictva, ked centralna banka moze vytvorit penazi, kolko sa jej zachce a komercne banky si od nej mozu vybrat kolko chcu za LIBOR? Dokonca system funguje tak, ze komercna banka poskytne uver niekomu (vo forme neexistujucich penazi) a az potom centralna banka vytvori tie peniaze, ktore komercna banka poskytla vo forme toho uveru.
Platit uroky obcanom je pre banku v suvahe prakticky minus. Aj ked take mizerne uroky, ake su na terminakoch. Stale minus - tazko pochopitelny.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Treba sa spýtať JT prečo platia 4% p.a. a FIO 3% p.a.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 125 times
Been thanked: 338 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa osamely chodec »

Lenze naco su v sucasnosti bankam peniaze od obcanov? V case frakcneho bankovnictva, ked centralna banka moze vytvorit penazi, kolko sa jej zachce a komercne banky si od nej mozu vybrat kolko chcu za LIBOR? Dokonca system funguje tak, ze komercna banka poskytne uver niekomu (vo forme neexistujucich penazi) a az potom centralna banka vytvori tie peniaze, ktore komercna banka poskytla vo forme toho uveru.
Platit uroky obcanom je pre banku v suvahe prakticky minus. Aj ked take mizerne uroky, ake su na terminakoch. Stale minus - tazko pochopitelny.
podla tvojho popisu si banka moze vytlacit penazi kolko len chce, ak by to tak bolo, coho je nekonecne vela to nema ziadnu hodnotu, tak peniaze u teba nemaju hodnotu. Ok tak mi nejake posli a poziadaj svoju banku nech ti natlaci nove.
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Truncus
Gold Member **
Príspevky: 306
Dátum registrácie: Ut 25 04, 2023 10:39 am
Has thanked: 56 times
Been thanked: 65 times

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa Truncus »

https://www.investopedia.sk/2020/10/16/ ... e-banking/

V podstate banke staćí 10 % rezerv a 90 % je zo vzduchu... :D
Palo
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Po 11 02, 2013 1:35 pm
Been thanked: 7 times

Re: Binarne opcie - v com je hacik ?

Príspevok od používateľa Palo »

jaroslav80 napísal: So 25 11, 2023 7:11 pm
Kym platil zlaty standard aspon na dolar, tak by som tomu este ako-tak veril.
Lenze naco su v sucasnosti bankam peniaze od obcanov? V case frakcneho bankovnictva, ked centralna banka moze vytvorit penazi, kolko sa jej zachce a komercne banky si od nej mozu vybrat kolko chcu za LIBOR? Dokonca system funguje tak, ze komercna banka poskytne uver niekomu (vo forme neexistujucich penazi) a az potom centralna banka vytvori tie peniaze, ktore komercna banka poskytla vo forme toho uveru.
Platit uroky obcanom je pre banku v suvahe prakticky minus. Aj ked take mizerne uroky, ake su na terminakoch. Stale minus - tazko pochopitelny.
Ale kde... :-)
Komercne banky si nemozu pozicat od cenralnej banky kolko chcu a uz vobec nie za LIBOR. LIBOR je referencna sadzba na medzibankovom trhu, nie medzi CB a KB. Od CB si KB moze pozicat za refinancnu sadzbu (pri ECB aktualne 4,5% p.a.), ale voci tomu KB musi zlozit schvaleny koletaral.
Platit uroky obcanom za depo nie je pre KB stratova operacia, je to naopak operacia ziskova. KB zaplati obcanovi napr. 1%, alebo 2% p.a., za depo a nasledne moze KB bud pozicat niekomu inemu vo forme uveru za 5%, 6%, 7%... (ale musi brat do uvahy rozne pravidla a limity kolko a komu pozicia... lebo sa im to nemusi vratit s nasledkom vytvarania rezerv a opravnych poloziek), alebo moze bezrizikovo toto ulozit do CB (pri ECB aktualne 4,0% p.a.). Zdroje od obcanov su navyse pre KB zdroje velmi stabilne, drviva vacsina ludi susi peniaze aj za 0% a nezmeni svoju banku.
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"