questra podvod

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Damien
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Št 17 04, 2014 11:00 pm

questra podvod

Príspevok od používateľa Damien »

dobrý večer,

kolega mi dnes ukázal, ako ide založiť biznis a poslal mi túto stránku

http://questra-holdings.webnode.sk/investicne-baliky/

chalan je celkom inteligentný, preto mi je divné, že do toho chce ísť a nejako sa nechce dať odhovoriť.. ja sa chcem spýtať, či je to vôbec legálne, takéto podvody ? príklad :
- cena 270 €
- týždenný zárobok 4,2 %
- mesačný zárobok 49 €
- ročný zárobok 590 € :lol:

poprípade by som ho odkázal na toto vlákno, ak tu rozumne vysvetlíte, čo ja to za somarina, ja už nemám síl :)
už som videl všeličo, ale toto je aj na mňa extrém, celý ten web (webnode :lol: ) žiadne podmienky, iba commission 36% :shock:

ďakujem za akékoľvek reakcie
Používateľov profilový obrázok
Alo Bunda
Gold Member **
Príspevky: 370
Dátum registrácie: Ne 27 07, 2014 8:11 am
Bydlisko: Chicago

Re: questra podvod

Príspevok od používateľa Alo Bunda »

Damien napísal:dobrý večer,

kolega mi dnes ukázal, ako ide založiť biznis a poslal mi túto stránku

http://questra-holdings.webnode.sk/investicne-baliky/

chalan je celkom inteligentný, preto mi je divné, že do toho chce ísť a nejako sa nechce dať odhovoriť.. ja sa chcem spýtať, či je to vôbec legálne, takéto podvody ? príklad :
- cena 270 €
- týždenný zárobok 4,2 %
- mesačný zárobok 49 €
- ročný zárobok 590 € :lol:

poprípade by som ho odkázal na toto vlákno, ak tu rozumne vysvetlíte, čo ja to za somarina, ja už nemám síl :)
už som videl všeličo, ale toto je aj na mňa extrém, celý ten web (webnode :lol: ) žiadne podmienky, iba commission 36% :shock:

ďakujem za akékoľvek reakcie
Nechaj ho tak ak chce nech zainvestuje ak príde o peniaze bude to jeho chyba.
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
It's only a game if you win but if you lose it's
a stinking waste of time
Insurance is like marriage.
You pay and pay but you never get anything back
Alo Bunda
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: questra podvod

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Nech posurfuje. Najľahšie zarobené peniaze sú tie, čo ušetrí za pár minút práce...kým zistí, že ide o pyramídu, alebo Ponzi schému. Sranda, že tieto veci tu existujú večne a stále sa niekto nachytá... Ked ešte nebol internet, tak sa to robilo cez poštu, cez obálky...

Tu má hned upozornenie Belgického finačného dohľadu:
http://www.fsma.be/en/Site/Repository/p ... dings.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

Ďalsie referencie...ako dopadlo pátranie kto je za tým:
http://behindmlm.com/mlm-reviews/questr ... n-banking/" onclick="window.open(this.href);return false;.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Damien
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Št 17 04, 2014 11:00 pm

Re: questra podvod

Príspevok od používateľa Damien »

ďakujem za linky, ja som svoje povedal a keď tak dám vedieť za nejaký čas ako je na tom ;)
550
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2017 2:25 am

Re: questra podvod

Príspevok od používateľa 550 »

Prispejem aj ja. Nechapem preco odhovaras niekoho od niecoho o com je presvedceny. Dalsia vec je, ze len hlupak si bude mysliet ze je to 100% garantovane a nie je to zapalka. Do takychto veci je idealne vstupit na zaciatku, teda max do jedenho roka, pretoze zvycajne koncia po 2 az 5 tich rokoch, zalezi od projektu. Dalej je idealne rozlozit aspon do 5 az 7 projektov, tym si zabezpecite to, ze ak jedna vec padne, dalsie idu dalej a nahradite ju dalsim projektom. Nikdy nepadnu vsetky naraz.
Tym mate zabezpeceny prijem nonstop a pri vysokych vkladoch samozrejme aj vysoke vynosy. Fungujeme s chalanmi takto uz dlhsiu dobu a funguje to 100%tne. Padol kairos? ziadny problem, idu dalsie projekty. Staci tam nalozit zopar desiatok tisic eur a mate dokopy zo vsetkeho niekolko tisic denne! Samozrejme ze vieme ze su to rakety, lietadla, ponziho schemy (piramidy nie je spravne pomenovanie) ale ak viete ako na to, a mate hlavne volny kapital (o ktory, ak by ste prisli, by vam nechybal) tak preco taketo moznosti nevyuzit a nezarobit na hluposti ludi? Predsa vzdy sa najlepsie zaraba na hluposti. Kazdeho vzdy varujem ze je to vysoko rizikove, moze to skoncit zajtra, alebo o tyzden, ale moze to ist este pol roka, alebo aj rok. 8 z 10 si to da, ti zvysni dvaja si to nedaju lebo nemaju volne peniaze. Je to kazdeho osobne rozhodnutie, niekto riskuje a niekto sa radsej tesi z 5-10% rocneho zhodnotenia. Myslim si ze je vyhodnejsie mat z 50tis na konci roka 200-300tis ako mat z 50tis 55tis. GOOD LUCK
memehlo
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ne 28 05, 2017 6:27 pm

Re: questra podvod

Príspevok od používateľa memehlo »

bol by som rad keby ma kontaktoval niekto kto robi questru, recyclix alebo obdobny projekt, do sukromnej spravy poprosim
denis1111
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Ne 23 07, 2017 2:41 pm

Re: questra podvod

Príspevok od používateľa denis1111 »

Questra uz nevyplaca, vraj sa meni sposob platenia a cakaju na licencie.. ale vieme ako to byva...
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"