Investicia

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
financujrozumom
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Št 21 09, 2017 10:29 am

Investicia

Príspevok od používateľa financujrozumom »

Ak mate niekto zaujem o investovanie a neviete ako alebo kde kludne mi napište do spravy. Teraz mame na investovanie nove ponuky zaujimave Akcie ktore určite poznate.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Investicia

Príspevok od používateľa Istiach »

Zaujalo ma, ze pouzivas diakritiku iba na s a c...
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: Investicia

Príspevok od používateľa rmaly »

financujrozumom napísal:Ak mate niekto zaujem o investovanie a neviete ako alebo kde kludne mi napište do spravy. Teraz mame na investovanie nove ponuky zaujimave Akcie ktore určite poznate.
keby si si precital pozorne toto forum, tak by si zistil, ze tu velmi neuspejes... Ludia vacsinou ak chcu nejake akcie, tak si ich aj kupia... nemusia sa velmi vybavovat s anonymom
financujrozumom
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Št 21 09, 2017 10:29 am

Re: Investicia

Príspevok od používateľa financujrozumom »

Nikto tu nehovori že s anonymom, ponukam aj osobne stretnutia v našej kancelarii v Bratislave :)
Používateľov profilový obrázok
Alo Bunda
Gold Member **
Príspevky: 370
Dátum registrácie: Ne 27 07, 2014 8:11 am
Bydlisko: Chicago

Re: Investicia

Príspevok od používateľa Alo Bunda »

financujrozumom napísal:Nikto tu nehovori že s anonymom, ponukam aj osobne stretnutia v našej kancelarii v Bratislave :)
stranka financujsrozumom.sk nefunguje a na facebook Skyway -financujsrozumom.sk týmto ludí na tejto stránke neoblbneš.
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
It's only a game if you win but if you lose it's
a stinking waste of time
Insurance is like marriage.
You pay and pay but you never get anything back
Alo Bunda
SomPanko
Silver Member *
Príspevky: 202
Dátum registrácie: Pi 01 09, 2017 4:14 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Re: Investicia

Príspevok od používateľa SomPanko »

Podľa mňa si zavítal na zlé fórum. Ak chceš niekoho zmagoriť, tak skús ísť skôr na modrého koníka. Tam skôr uspeješ....
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15694
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 991 times
Been thanked: 1343 times

Re: Investicia

Príspevok od používateľa JUGGLER »

financujrozumom napísal:Ak mate zaujem o investiciu kludne mi tu nechajte vaše telefonne čislo a ja sa vam ozvem hned, viem poradit aj kde investovat bezpečne ponukam aj osobne stretnutie v našej kancelarii aby ste si nemysleli ze investovanie s anonymom , :)
Toto nám tu nepíš do rôznych vlákien. Nikoho tu nezaujíma inzercia a sľubotechna.
financujrozumom napísal:Teraz mame na investovanie nove ponuky zaujimave Akcie ktore určite poznate.
Môžeš tu napísať ponuky, akcie, aj firmu ktorú zastupuješ... o tom nech je diskusia. Ked nenapíšeš, celé vlákno bude vymazané ako spam a potencionálny podvod.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"