ED BUSY

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3251
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

EDBUSY ???

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

Neviete niekto nieco o firme Edbusy ?? http://www.edbusy.cz/index.php
uz posobia aj na Slovensku a jedna znama sa ma pytala, ci o nich nieco neviem

jedine co je zrejme, je ze ide o nebankovku
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: EDBUSY ???

Príspevok od používateľa jonatanus »

posobi to velmi seriozne, hned vyuzijem vsetky ich sluzby
Patrik088
Príspevky: 9
Dátum registrácie: So 05 01, 2008 9:26 pm

ED BUSY

Príspevok od používateľa Patrik088 »

O co ide firme ed busy?
vlozite tam napr. 10 000 sk a o rok dostanete napr. 0,5 - 1mil. sk. co to je.
Dáte tam peniaze a rok vam poslu ohromnú ciastuku oproti tej co ste tam vlozili ako úver ale vy ten úver nemusíte splácať alebo čo. Som z toho popletený. Prosím vás, diskutujme o tom. Za vopred prejavený záujem ďakujem.
Andrej
Gold Member **
Príspevky: 438
Dátum registrácie: Po 30 04, 2007 8:05 pm

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa Andrej »

Pošli link, čiste zo srandy. Sorry ale toto je taká hovadina že google kvoli tomu drať nebudem :?
Patrik088
Príspevky: 9
Dátum registrácie: So 05 01, 2008 9:26 pm

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa Patrik088 »

edbusy.cz
Patrik088
Príspevky: 9
Dátum registrácie: So 05 01, 2008 9:26 pm

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa Patrik088 »

na nete vela toho konkretne nemaju, iba ze ide o uver
Ale moj kamarat je v tom. Ani ja tomu neverim. Ze z coho vygeneruje tolko penazi
Nezmysel. On tam dal uz 200 tis. mi povedal. A je tam uz dost ludi. Cele je. Das tam urcitu ciastku a o rok ti pride horibilna suma oproti tomu co si tam dal, ako uver na tvoj bankovy ucet. Ale neviem ci v ciastakch to dostanes alebo celu sumu naraz. Dufam ze admin. Fillip Glasa nieco o tom vie alebo niekto iny.
radvan
Guru Member ****
Príspevky: 1261
Dátum registrácie: Ne 20 05, 2007 9:26 am
Been thanked: 6 times

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa radvan »

hovori ti nieco Ponziho schema? ;) ... tak toto to je z 80% ...
http://www.Quantpedia.com - the leading quantitative trading research company
radvan
Guru Member ****
Príspevky: 1261
Dátum registrácie: Ne 20 05, 2007 9:26 am
Been thanked: 6 times

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa radvan »

... jak bola ta pesnicka: "Nic nove na svete ... " ...
http://www.Quantpedia.com - the leading quantitative trading research company
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa filip glasa »

pyramída, lietadlo, ponziho schéma - štýl nebankových subjektov ako BMG, Drukos a podobne.
Patrik088
Príspevky: 9
Dátum registrácie: So 05 01, 2008 9:26 pm

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa Patrik088 »

hm... to je v tom najhorsie, ze ja som sa s tym osobne stretol. a ten sprostredkovatel ma horlivo presvedcoval a vysvetloval ze to vobec nem nic spolocne so stylom BMG, Horizont atd. Mi tam rozpraval bla bla, ani som ho nepocuval, To som si zapametal, ze sa tie vlozene peniaze investujú na kapitalovom trhu, myslim. suhlasim s vami, je to s prepacenim p.....
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa filip glasa »

na kapitálovom trhu najväčšie hviezdy dosahovali 20-30% výnos p.a.

Niekomu sa trebars v 10 ročnom obodí darí robiť 40%. To sú najväčší investiční géniovia planéty.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3251
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

temu o Edbusy som uz raz zakladal tu: http://ako-investovat.sk/viewtopic.php?f=19&t=688
Luubo3
Príspevky: 6
Dátum registrácie: So 03 03, 2007 2:11 pm

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa Luubo3 »

Ak som to spravne pochopil tak ak od nich vezmes uver 1 mil. + rentier pil 2 mil, potom si uver 1 mil nechas, zaplatis im z neho priviziu 20% a 2 mil z rentier pil ti oni budu zhodnocovat a postupne splacat vsetky 3 mil.
Nuz kto si trufa prepocitat ci je nieco take mozne ??? :?:
AllHugo-Rex
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ut 19 02, 2008 12:37 am

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa AllHugo-Rex »

Finančné zoskupenie EdBuSy sa pretransformovalo na Akciovú spoločnosť a ako Akciová spoločnosť požiadala Česku národnú banku o udelenie Licencie pre prevádzku bankového subjektu!!! Realizácia by mala prebehnúť v priebehu roka 2008!!! Zoskúpenie EdBuSy už drží licenciu ČNB na prevadzku Sprostredkovateľa finančných služieb niekoľko rokov!!! Nie je to žiadná piramída, je to normálna firma ktora využíva NWM a MLS, ako všetky moderné spoločnosti v 21.storočí!!! Českým ministerstvom školstva udelilo EdBuSy aj Akreditáciu ako spoločnosti zaoberajúcou sa Finančnou gramotnosťou!!! Autor celého projektu pán Martin Žouželka má víziu pre najbližšie obdobie vybudovať v Brně Vysokú školu v spolupráci so spoločnosťou Leonardo VBC a Americkou LoayalBank, kde by sa vzdelavali budúce finančné kapacity!!! Budúca VŠ by mala mať Detašé vo všetkých krajinách kam EdBuSy a.s. zexpanduje!!! Od 01.02.2008 bolo EdBuSy otvorené v Budapešti a chystá sa otvorenie Varšavy!!! Plánovaná expanzia sa chystá aj do Chorvácka a na Ukrajinu v najbližšom období!!! EdBuSy a.s. na Slovensku ponúka kombinácie 3 finančných produktov!!! V príprave už na stole je štvrtý a uvažuje sa aj o piatom!!! Prvým je Schopna pôžička (Bez ručenia nehnuteľnosťou) a to že pôžička nie je splácaná je blbosť!!! Existujú 4 spôsoby ručenia a splácania úveru a na slovensku je možný iba ten štvrtý!!! Je to RENTOVÝ spôsob!!! Schpná pôžička je ručená a splácaná rentou!!! Druhým produktom je Rentier PIL!!! môžete čerpať rentu z Produktu Rentier PIL alebo Schopnú pôžičku zaistíte 1,5 produktom Rentier PIL!!! Jeden a pol renty sa nedá zaobstarať, tak musíte ručiť a splácať 2 Rentier PIL s tým, že pol renty sa vypláca!!! Na 1 000 000 Sk Schopnej pôžičky potrebujete zložiť 3x Vratnú zálohu cca. 10 000 kč za Uver a 2 Rentier PIL!!! Pre beznadejnych klientov existuje tretí produkt Help PIL, kde vratné zálohy skladajú malí investori!!! Klientom sa pri plnení úveru strhne poplatok a ten sa použije ako výnos pre malého investora!!! Štvrtým produktom má byť výstavba Domou na kĺúč s rentovým splácaním výstavby a piatým produktom by malo byť finančné kritie (ŽP)!!! Spoločnosť EdBuSy a.s. a LeonardoVBC majú v ČR v spolupráci s O2 Telefonica vlastnú telekomunikačnú sieť, kde benefit pre účastníka siete je:"Čím viac volám, tým menej ma stojí hovorn!!!"!!! Rovnako je to aj s internetom a Digi TV!!! Aj na slovensku sa chystá vlastná telekomunikačná sieť!!! Ak mate otázky niekto kontaktujte ma!!! To že EdBuSy a.s. sa vymiká tradícii, neznamená že nemôže fungovať, kto vie aspoň trocha počítať a má trochu inteligencie a logiky tak uvidí v EdBuSy niečo čo sa pokúšal pán BAŤA, ale komunisti a fašisti mu to zmarili!!! S pozdravom Partner EdBuSy a.s. podnikateĺ AllHugo-Rex (0904321313)
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa jonatanus »

http://lesk.zoznam.sk/cl/11125/185041/Dalsi-zazrak-

pan podnikatel hugo rex, tebe sa vecer ako zaspava? si tak naviny a ozaj tomu veris (lepsi pripad) alebo vedome zavadzas? nechces sa racej venovat tomu zachranarstvu?
toto ti ostane ako nalepka do konca zivota, bud ako naivny blbec alebo hajzel..
Bebe
Platinum Member ***
Príspevky: 694
Dátum registrácie: Po 12 02, 2007 1:09 pm
Bydlisko: Slovakia - Trenčín

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa Bebe »

Je odvaha napísať na tomto fóre takýto príspevok a vedieť že bude pravdepodobne "roznesen na kopytech", je odvaha v tejto súvislosti si brať do úst pána Baťu, s vedomím, že sa možno v hrobe obracia, rovnako ako apelovať pri tom všetkom na matematiku, inteligenciu, či logiku a pritom zabudnúť na sedliacky rozum.

Na jednej strane rovnice máme 1.mil. resp. 800tis. a na druhej 28560Sk. "Počet členov narastá geometrickým radom.." Ale je to celkom dobre vymyslené a nemusí to byť pyramída. Len si predstavte, že vám niekto požičia na 10mesiacov 28560Sk. Povedzme tých už zaregistrovaných 9000ľudí. To máme 257miliónov. Na ING-konte mám z toho za 10 mesiacov bezpečných 5,355mil. To je slušné, aby som vyplatil provízie, lektorov, mal rozprávkový príjem, občas niekomu dal aj tú sľúbenú pôžičku a postupne vracal vybrané zálohy a príjmal ďalšie vklady. Ak nebudem pažravý všetky zálohy nakoniec vrátim a po 5-10rokoch existencie systému už nemusím dosmrti pracovať a mať ruky vcelku čisté. Do kelu, prečo som to nevymyslel sám.. Asi som toho Kiosakyho nečítal pozorne, ale nie je všetkým dňom koniec..

Pán Žouželka je chytrý človek, hoci jeho meno je ako stvorené pre palcové titulky, tak uvidíme, ako si bude počínať. Skratka by mohla byť i Education blbý use system, keďže jediný, kto ťahá za kratší koniec je užívateľa systému, teda ovečka, ktrorú naučím, ako sa zarábajú peniaze na vlastnom príklade. Robiť to pod rúškou výuky finančnej gramotnosti je tiež dobrý vtipný nápad, rovnako, ako ťažiť z toho, že najepšie je nalákať klientov na extra výhodnú pôžičku, kto by odolal mať milion tak lacno. Tých 30tis. už každý nejako naškriabe. Vymyslieť taký systém ani nie je ťažké. Treba to hlavne dobre zmanažovať, získať profesionálnych "vymývačov" a držať na uzde vlastnú chamtivosť a nechať cudzie vklady na pokoji. No a teraz idem trochu porozmýšľať..
Vedieť sa pozrieť na vec z viacerých uhlov, je pre mňa dôležitejšie, ako skalopevne zastávať určitý názor.
radvan
Guru Member ****
Príspevky: 1261
Dátum registrácie: Ne 20 05, 2007 9:26 am
Been thanked: 6 times

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa radvan »

http://www.kysuce.sk/clanky/nove-pripad ... -5351.html
Vyšetrovateľ tiež podal návrh na podanie obžaloby za trestný čin podvodu a neoprávneného podnikania na 52-ročného Jozefa P. zo spoločnosti JP SEVEN EL. Ten v období od januára 1999 do septembra 2000 uzatvoril na rôznych miestach v SR a ČR zmluvy o poskytnutí úveru. Žiadatelia podľa nich museli splniť podmienku poskytnutia zálohy vo výške minimálne 10 percent z požadovaného úveru. Takto vybral od 4 075 žiadateľov na Slovensku viac ako 103 miliónov korún a od 4 360 žiadateľov v ČR vyše 63 miliónov českých korún. "Následne úverové zdroje v požadovanej výške nevytvoril a prisľúbené úvery v 10-násobnej výške zálohovej platby, po prvotných poskytnutých úveroch v menšej výške, prestal poskytovať," uviedol Korch.
aspon vieme kde mali inspiraciu :) ... sa divim ze ty ludia maju este odvahu s niecim podobnym prist aj po BMG ... ale ludia sa zjavne asi nikdy nepoucia ...
http://www.Quantpedia.com - the leading quantitative trading research company
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa filip glasa »

nejaké linky k Edbusy:
http://forum.bleskovky.zoznam.sk/t/8/15176/Edbusy
http://nadeje.bloger.cz/edbusy
http://http___latent_bloger.bloger.cz/clanky/podvodnici
Grankow
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Št 24 05, 2007 2:10 pm

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa Grankow »

http://www.vesmirni-lide.cz/
...u nich sa peniaze tiez dobre zhodnotia :lol:
alebo ich dat rovno jehovistom :mrgreen:
8x
Active Member
Príspevky: 138
Dátum registrácie: Ne 10 12, 2006 9:30 pm

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa 8x »

Grankow napísal:http://www.vesmirni-lide.cz/
...u nich sa peniaze tiez dobre zhodnotia :lol:
alebo ich dat rovno jehovistom :mrgreen:
Tak na to by aj ateista povedal: "Pane Boze!"
"Greed is... good" [Gordon Gekko]
"You got a dream... You gotta protect it" [Christopher Gardner]
AllHugo-Rex
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ut 19 02, 2008 12:37 am

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa AllHugo-Rex »

Vraví niekomu niečo pojem DIVERZIFIKÁCIA a DEFRAGMENTACIA KAPITÁLU??? Spoločnosť EdBuSy a.s.práve v súvislosti s tými to pojmami získava kapitál na poskytovanie svojich finančných produktov!!! Súvisí to s daňovou politikou vo viacerých štátoch sveta a aj s možnosťou vyhnutia sa platenia daní!!! EdbuSy čerpe peniaze od tých čo sú číslo 4 alebo "I" v Cash-flow!!! Kritika je dobrá, námietky sú dobré, ale PESIMIZMUS a Negatívne myslenie je choroba!!! Negatívne myslenie priťahuje katastrofy!!! Aziati by Vám porozprávali o sile dobrej a zlej myšlienky!!! Prečo sa na Slovensku stupňuje kriminalita rôzneho druhu??? No jednoducho preto, že sú ľudia čoraz viac a viac negatívne naladený a negativizmus si každý deň dopujú cez TV prijímače!!! A mimochodom EdBuSy si točí všetko na svojom piesočku (Peniaze im robia peniaze) tak ako to robil majster Baťa!!! Inak pán Žouželka pochádza z toho regiónu ako Baťa!!! uznajte že na morave sa rodia geniovia, lebo majú naj gény od Čechov a Slovákov!!! Jednoduchý príklad vezmete 2 000 000 Sk dáte ich zhodnocovať pri priemernom Zloženom úročení 6% p.a. na dobu 19rokov, čo Vám vyjde??? Nie je možné splatiť s výnosu ten 1 milión + úroky pre investora a aj tie samotné Rentieri PIL?!?!?! V tomto projekte EdBusy a.s. vytvorila trojuholník Veľkí investori - Sprostredkovateľ (EdBuSy)- Zaisťovateľ (Nadnárodná renomovaná banková inštitúcia, no nie konkrétne Banka)!!! Štvrtou osobou je KLIENT!!! Milí Johanes - Tvoja odozva bola dosť osobná a mám pocit, že sa poznáme, nie jeden rok!!! Nepochádzaš náhodou z obce na Východnom Slovenku, kde pred časom objavili termálne pramene v nie malej hĺbke a bude sa nimi vykurovať obec??? Nie si to ty s iniciálmi S.S., čo mi ako tvrdý bussines man nieje schopný vyplatiť smiešnu sumu za istú akciu???
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa jonatanus »

AllHugo-Rex napísal:Milí Johanes - Tvoja odozva bola dosť osobná a mám pocit, že sa poznáme, nie jeden rok!!! Nepochádzaš náhodou z obce na Východnom Slovenku, kde pred časom objavili termálne pramene v nie malej hĺbke a bude sa nimi vykurovať obec??? Nie si to ty s iniciálmi S.S., čo mi ako tvrdý bussines man nieje schopný vyplatiť smiešnu sumu za istú akciu???
allhugorex ja o tebe viem vsetko. viem ze si mal stuzkovu pred siestimy rokmy, alebo ze si bol na praxi v detskej nemocnici v presove. viem jak vyzeras, nosis okuliare.

ja som tvoje svedomie, ktore ti hovori "allhugorex - je to cisty podvod, naletel si panovi zouzelkovi, vykasli sa nato kym je cas!!!"

allhugorex posluchni svoje svedomie!!! zachran sam seba ako zachranar, nenechaj zo seba spravit hlupaka panom zouzelkom!!!
AllHugo-Rex
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ut 19 02, 2008 12:37 am

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa AllHugo-Rex »

Kto si!!! Chudák čo stráca čas na AZETE, alebo ten chudák čo mi visí peniaze??? Asi nevieš počítať čo, asi nerozumieš číslam??? Ja som už povedal, v tento projekt verím na 90%!!! Zvyšných 10% je to, že za všetkým stoja ľudia a pripúšťam riziko podvodu, no investora môže čakať podvod aj v iných investíciach, napr. pri kúpe auta, domu, bytu, či pozemku, proste v realitách, komoditách atď.!!! Kto si nepripúšťa možné riziko, kto si nevie zhodnotiť čísla v reále, kto nevie odhadnúť správny čas, kto nikdy neprišiel o peniaze ťažko vydreté, kto nie je ochotný niečoho sa vzdať, kto nie je ochotný riskovať nech sedí doma a chodí do zamestnania a nech drží peniaze v banke, nech sa zadlžuje a nech si šetri na pohreb!!!
Naposledy upravil/-a AllHugo-Rex v St 20 02, 2008 2:15 am, upravené celkom 1 krát.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa jonatanus »

AllHugo-Rex napísal:Kto si!!! Chudák čo stráca čas na AZETE, alebo ten chudák čo mi visí peniaze???
chudaci budu ti, ktori koli tebe o peniaze pridu!!! :idea:
a bude to TVOJA VINA!!! :!:
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa jonatanus »

AllHugo-Rex napísal:Zvyšných 10% je to, že za všetkým stoja ľudia a pripúšťam riziko podvodu, no investora môže čakať podvod aj v iných investíciach, napr. pri kúpe auta, domu, bytu, či pozemku, proste v realitách, komoditách atď.!!! Kto si nepripúšťa možné riziko, kto si nevie zhodnotiť čísla v reále, kto nevie odhadnúť správny čas, kto nikdy neprišiel o peniaze ťažko vydreté, kto nie je ochotný niečoho sa vzdať, kto nie je ochotný riskovať nech sedí doma a chodí do zamestnania a nech drží peniaze v banke, nech sa zadlžuje a nech si šetri na pohreb!!!
pekne si to napisal, akorat nerozumies tomu ze TY SI SPOLUPACHATEL!!! takze ak sa naplni tvoja 10% obava a bude to skutocne podvod (co samozrejme je), KOLI TEBE PRIDU LUDIA O PENIAZE!!! ak nesi uplna svina, mala by ti stacit aj ta 10% pochybnost nato aby si to nerobil!!!!

neriskujes len svoje peniaze, ale aj peniaze cudzich ludi!!!!
AllHugo-Rex
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ut 19 02, 2008 12:37 am

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa AllHugo-Rex »

AllHugo-Rex napísal:Kto si!!! Chudák čo stráca čas na AZETE, alebo ten chudák čo mi visí peniaze??? Asi nevieš počítať čo, asi nerozumieš číslam??? Ja som už povedal, v tento projekt verím na 90%!!! Zvyšných 10% je to, že za všetkým stoja ľudia a pripúšťam riziko podvodu, no investora môže čakať podvod aj v iných investíciach, napr. pri kúpe auta, domu, bytu, či pozemku, proste v realitách, komoditách atď.!!! Kto si nepripúšťa možné riziko, kto si nevie zhodnotiť čísla v reále, kto nevie odhadnúť správny čas, kto nikdy neprišiel o peniaze ťažko vydreté, kto nie je ochotný niečoho sa vzdať, kto nie je ochotný riskovať nech sedí doma a chodí do zamestnania a nech drží peniaze v banke, nech sa zadlžuje a nech si šetri na pohreb!!!
ja denno denne stretávam ľudí čo nemajú čo stratiť!!! Vo väčšej riti už nemôžu byť!!! Nemáš žiadne argumenty, aby si ma presvedčil a brnkaním na citovú stránku u mńa nepochodíš!!! Ja mám k ľuďom cit, ale na moje city má málokto vplyv a s tým zachranarstvom mi daj pokoj, lebo financiám sa nevenujem jeden rok!!! Čo že som pôvodne zdravotník ani by si neveril aké veci sa človek v zdravotníckom školstve naučí!!! Kto si Ty šašo???
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa jonatanus »

takze ty nesi hlupak ale hajzel?
AllHugo-Rex
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ut 19 02, 2008 12:37 am

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa AllHugo-Rex »

jonatanus napísal:takze ty nesi hlupak ale hajzel?
AllHugo-Rex
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ut 19 02, 2008 12:37 am

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa AllHugo-Rex »

jonatanus napísal:takze ty nesi hlupak ale hajzel?
Prvé úvery v SR boli vyplatené v decembri 2007 a prvé renty majú začať od marca!!! Čo spravíš, až nastane plnenie rent od marca???
AllHugo-Rex
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ut 19 02, 2008 12:37 am

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa AllHugo-Rex »

jonatanus napísal:takze ty nesi hlupak ale hajzel?
Keby si poriadne čítal a aj medzi riadkami tak by si ...
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa jonatanus »

AllHugo-Rex napísal:Prvé úvery v SR boli vyplatené v decembri 2007 a prvé renty majú začať od marca!!! Čo spravíš, až nastane plnenie rent od marca???
ak po tej "firme" neostanu okradnuti ludia sa ti ospravedlnim!!!

ale co TY spravis ked sa to zosype? TY budes zit dokonca zivota s tym, ze si OKRADOL tych najvacsich chudakov!!!


nemozes byt tak naviny aby si veril takej sprostosti!!!
AllHugo-Rex
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ut 19 02, 2008 12:37 am

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa AllHugo-Rex »

ale co TY spravis ked sa to zosype? TY budes zit dokonca zivota s tym, ze si OKRADOL tych najvacsich chudakov!!!


nemozes byt tak naviny aby si veril takej sprostosti!!![/quote]
Všetky nebankovky sú Spoločnosti s ručením obmedzeným - prečo??? No lebo do S.R.O. nikto zvonku nevidí!!! Ale EdBuSy je Akciová spoločnosť!!! Do akciovky vidí veľa ľudí čo chcú vidieť, no a ešte taká maličkosť ako Licencovaný sprostredkovateľ financii už aj doteraz bola spoločnosť edBuSy kontrolovanaá ČNB a ak by to bolo tak, čo ho sa najviac obávať, tak by si asi nežiadali o Bankovú licenciu!!!
...no ja si počkám na ospravedlńenie!!! Šak to musíš vidieť, že to nie je ako v prípade ojebovaka z KE!!!
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa jonatanus »

AllHugo-Rex napísal:Všetky nebankovky sú Spoločnosti s ručením obmedzeným - prečo??? No lebo do S.R.O. nikto zvonku nevidí!!! Ale EdBuSy je Akciová spoločnosť!!!
http://www.obchodnirejstrik.cz/
ZIADNA EDBUSY a.s. NEEXISTUJE!!!

si ozaj tak hlupy???
Vyšetrovateľ tiež podal návrh na podanie obžaloby za trestný čin podvodu a neoprávneného podnikania na 52-ročného Jozefa P. zo spoločnosti JP SEVEN EL. Ten v období od januára 1999 do septembra 2000 uzatvoril na rôznych miestach v SR a ČR zmluvy o poskytnutí úveru. Žiadatelia podľa nich museli splniť podmienku poskytnutia zálohy vo výške minimálne 10 percent z požadovaného úveru. Takto vybral od 4 075 žiadateľov na Slovensku viac ako 103 miliónov korún a od 4 360 žiadateľov v ČR vyše 63 miliónov českých korún. "Následne úverové zdroje v požadovanej výške nevytvoril a prisľúbené úvery v 10-násobnej výške zálohovej platby, po prvotných poskytnutých úveroch v menšej výške, prestal poskytovať," uviedol Korch.

Obvineným hrozí v prípade dokázania viny trest odňatia slobody v trvaní od päť do 12 rokov.
chces skoncit takto???
AllHugo-Rex
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ut 19 02, 2008 12:37 am

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa AllHugo-Rex »

Obvineným hrozí v prípade dokázania viny trest odňatia slobody v trvaní od päť do 12 rokov.[/quote]
chces skoncit takto???[/quote]http://www.rzp.cz/cgi-bin/aps_cacheWEB. ... historie=1
AllHugo-Rex
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ut 19 02, 2008 12:37 am

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa AllHugo-Rex »

AllHugo-Rex
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ut 19 02, 2008 12:37 am

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa AllHugo-Rex »

POZRITE sa na to!!!
Prílohy
_____informační_email_nfd-leonardovbc1-2.doc
(23.02 KiB) 258 stiahnutia
_____informační_email_nfd-leonardovbc1-2.pdf
(46.38 KiB) 208 stiahnutia
8x
Active Member
Príspevky: 138
Dátum registrácie: Ne 10 12, 2006 9:30 pm

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa 8x »

Citujem z ich stranky:
orientujeme se na vnímání vnitřního a vnějšího světa
jsme schopni odstranit veškeré bloky
dokážeme pomoci úplně každému
Chceme budovat trvalé vztahy a sloužit celé vaší rodině
To znie skoro ako z nejakej nabozenskej sekty
naučíme vás, jak z ušetřených peněz vybudovat další zdroj příjmu. Získáte tak aktivum, které vám bude pravidelně přinášet další výplatu
To znie ako Kiyosaki
dokážeme pomoci úplně každému
No a to znie ako vtip...
"Greed is... good" [Gordon Gekko]
"You got a dream... You gotta protect it" [Christopher Gardner]
radvan
Guru Member ****
Príspevky: 1261
Dátum registrácie: Ne 20 05, 2007 9:26 am
Been thanked: 6 times

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa radvan »

Vraví niekomu niečo pojem DIVERZIFIKÁCIA a DEFRAGMENTACIA KAPITÁLU??? Spoločnosť EdBuSy a.s.práve v súvislosti s tými to pojmami získava kapitál na poskytovanie svojich finančných produktov!!! Súvisí to s daňovou politikou vo viacerých štátoch sveta a aj s možnosťou vyhnutia sa platenia daní!!! EdbuSy čerpe peniaze od tých čo sú číslo 4 alebo "I" v Cash-flow!!! Kritika je dobrá, námietky sú dobré, ale PESIMIZMUS a Negatívne myslenie je choroba!!! Negatívne myslenie priťahuje katastrofy!!! Aziati by Vám porozprávali o sile dobrej a zlej myšlienky!!! Prečo sa na Slovensku stupňuje kriminalita rôzneho druhu??? No jednoducho preto, že sú ľudia čoraz viac a viac negatívne naladený a negativizmus si každý deň dopujú cez TV prijímače!!! A mimochodom EdBuSy si točí všetko na svojom piesočku (Peniaze im robia peniaze) tak ako to robil majster Baťa!!! Inak pán Žouželka pochádza z toho regiónu ako Baťa!!! uznajte že na morave sa rodia geniovia, lebo majú naj gény od Čechov a Slovákov!!! Jednoduchý príklad vezmete 2 000 000 Sk dáte ich zhodnocovať pri priemernom Zloženom úročení 6% p.a. na dobu 19rokov, čo Vám vyjde??? Nie je možné splatiť s výnosu ten 1 milión + úroky pre investora a aj tie samotné Rentieri PIL?!?!?! V tomto projekte EdBusy a.s. vytvorila trojuholník Veľkí investori - Sprostredkovateľ (EdBuSy)- Zaisťovateľ (Nadnárodná renomovaná banková inštitúcia, no nie konkrétne Banka)!!! Štvrtou osobou je KLIENT!!!
ak som investor (teda som to I) a niekomu dam 3 melony, z coho 2 melony sa akoze maju zhodnocovat 6timi percentami a 1 melon sa da niekomu kto mi za to v podstate neplati (kedze sa to ma splacat z toho zhodnotenia z 2och melonov) tak moj zisk z toho celeho je smiesny ... mozno na urovni 2% .. este som nevidel ziadneho investora ktory by toto urobil ... a ak niekto zacne tvrdit, ze investorovi sa peniaze zhodnocuju zlozenym urokom pocas 20 rokov viac ako 6% ... tak vsetci vieme, co si mozme mysliet:) ... je to rozpravka dobra tak pre ludi, ktory si myslia, ze Cetelem alebo Pozicovna maju super pozicky :)

posledny prispevok do tejto temy ... nema zmysel tu nieco pisat, vsetci vieme, ze AllHugo-Rex sa tu snazi chytat ovecky, 95% navsetvnikov fora si vie urobit obraz ...
http://www.Quantpedia.com - the leading quantitative trading research company
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: ED BUSY

Príspevok od používateľa filip glasa »

Určite si každý na základe tohoto urobí obrázok. Tému zamykám.
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"