RMI - Finance Consulting, s.r.o.

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
8x
Active Member
Príspevky: 138
Dátum registrácie: Ne 10 12, 2006 9:30 pm

RMI - Finance Consulting, s.r.o.

Príspevok od používateľa 8x »

RMI - Finance Consulting, s.r.o.

Kód: Vybrať všetko

http://www.rmi-finance.cz
Nasiel som napr. taketo cosi:
Při vkladu 50.000 až NEOMEZENĚ,- Kč

Nabízíme zhodnocení vkladu až 22% p.a., na dobu 12, 24, 36, 48 a 72 měsíců. Úroky z vkladu vyplácíme v den ukončení trvání smlouvy převodem na účet. Vklad je vrácen k poslednímu dni měsíce ukončení smluvního vztahu.

Při sjednané době zhodnocení 12-ti měsíců lze garantovat 15% p.a.
Při sjednané době zhodnocení 24-ti měsíců lze garantovat 17% p.a.
Při sjednané době zhodnocení 36-ti měsíců lze garantovat 20% p.a.
Při sjednané době zhodnocení 48-ti měsíců lze garantovat 20% p.a.
Při sjednané době zhodnocení 72-ti měsíců lze garantovat 22% p.a.
Kedze firma poskytuje aj nebankove pozicky, tak garantovane vynosy su vyplacane z urokov poskytnutych poziciek:
Žadatelé o nebankovní půjčku akceptují vyšší úrok, než je standardní běžná sazba, proto Vám můžeme zajistit zhodnocení Vašich investic od 7 do 25% p.a
Logiku to ma...
"Greed is... good" [Gordon Gekko]
"You got a dream... You gotta protect it" [Christopher Gardner]
Andrej
Gold Member **
Príspevky: 438
Dátum registrácie: Po 30 04, 2007 8:05 pm

Re: RMI - Finance Consulting, s.r.o.

Príspevok od používateľa Andrej »

8x napísal:Logiku to ma...
Nasledovne otazky si treba polozit:
- Preco by si poziciavali drahe peniaze od investorov na 22 percentny urok, ked si mozu pozicat z banky za menej?
- Ak im naozaj nechce banka pozicat za lepsi urok, preco?
- Ako je to s rucenim za vklady kedze sa jedna o spolocnost s rucenim obmedzenym?
Bebe
Platinum Member ***
Príspevky: 694
Dátum registrácie: Po 12 02, 2007 1:09 pm
Bydlisko: Slovakia - Trenčín

Re: RMI - Finance Consulting, s.r.o.

Príspevok od používateľa Bebe »

8x napísal:Logiku to ma...
..to je ale bohužial to jediné, čo tomu nechýba. Logických záverov je však ďaleko viac, než si popísal ty, alebo než spomenul Andrej. Takže ako logické cvičenie je to naozaj dobré.
Vedieť sa pozrieť na vec z viacerých uhlov, je pre mňa dôležitejšie, ako skalopevne zastávať určitý názor.
Andrej
Gold Member **
Príspevky: 438
Dátum registrácie: Po 30 04, 2007 8:05 pm

Re: RMI - Finance Consulting, s.r.o.

Príspevok od používateľa Andrej »

Otázka sa dá postaviť aj všeobecnejšie - kedy je pre firmu výhodné požičať si neniaze od investorov, namiesto úveru z banky? Toto ma naozaj zaujíma, mám na to síce taký laický názor že je to kvôli vysokému riziku ktoré banka nechce akceptovať, ale možno sú aj iné dôvody, preto som sa pýtal.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: RMI - Finance Consulting, s.r.o.

Príspevok od používateľa filip glasa »

keď má v banke tak nízku bonitu, že nedostane za lepší úrok ako od ľudí. To zároveň znamená, že je to pre investora nebezpečné - kreditné riziko je úmerné výške úroku.

Ono tá firma by mohla emitovať dlhopisy s vysokým kupónom. Tie by asi nemali vôbc žiadny rating :-)
huslista
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Št 03 02, 2011 7:42 pm

Re: RMI - Finance Consulting, s.r.o.

Príspevok od používateľa huslista »

Navrhujem vyhnut sa. Nech zistuje niekto iny ci ide o podvod. Hoci aj na vlastnu skodu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"