J. Kardos - LIVETRADING

Trading, tipy na obchody a investície, zverejňvanie pozícií, denníky traderov a investorov
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
spoty
Silver Member *
Príspevky: 154
Dátum registrácie: Št 15 10, 2009 7:00 pm

J. Kardos - LIVETRADING

Príspevok od používateľa spoty »

Na facebooku som obajvil J. Kardosa:
VAS POZYVA NA TRADING V REALNOM CASE KAZDY PONDELOK a STVRTOK 9,00-11,00 a 15,30-17,30 .VSTUP ZDARMA.VSETCI TRADERI SU SRDECNE VITANI. Aktualny link ( bude pridany cca 30 min. pred webinarom) vid v okne na tejto stranke pod obrazkom. Po kliknuti na link a otvoreni okna je nutne zadat Vase meno, priezvisko a mail. adres...
http://www.facebook.com/pages/LIVETRADI ... 4398417769
Vyskusam a potom budem referovat :-)
banana
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ut 12 01, 2010 2:53 pm

Re: J. Kardos - LIVETRADING

Príspevok od používateľa banana »

Diky za tip spoty. Ja som dnes sledoval jeho dopoludnajsiu aj poobednu seansu.
Nie je to live ako som cakal, ale slubuje ze coskoro bude ukazovat na zivom ucte..
Sice woodieho som uz trochu opustil, no ale dajme tomu.. ma to nejaku hlavu aj patu, nie je to uplne scesty a kedze naozaj zivych traderov (co sa zivia iba tradingom) je ako safranu kazda aktivita v tomto smere je vitana.
MartinUS
Gold Member **
Príspevky: 430
Dátum registrácie: Po 08 02, 2010 6:52 pm
Bydlisko: Chicago, USA

Re: J. Kardos - LIVETRADING

Príspevok od používateľa MartinUS »

Zdravim,

je to skvele, ze se i tyto formy edukativni cinnosti pro investory rozjizdi. Jsou velice popularni tady v US. Good luck a Happy Trading!

Martin, ekonom, Chicago, USA
http://www.strikeronline.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Napísať odpoveď

Návrat na "Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií"