GME - extreme short squeeze

Trading, tipy na obchody a investície, zverejňvanie pozícií, denníky traderov a investorov
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Ivix
Active Member
Dátum registrácie: Po 05 12, 2022 9:00 am
Has thanked: 85 times
Been thanked: 19 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa Ivix »

MSM uz orgazmy ze co sa ide diat, mozu vychladnut a drzat dekel, ze nie je zaloba na smradov, ktorych oni kryju. GME si zasluzi ucebnicu.
Jediny trh, z ktoreho vo vypredaji ludia utekaju, je akciovy trh. Warren Buffett.
Diverzifikovane portfolio moze bohatstvo ochranit, ale koncentrovane portfolio ho buduje. Warren Buffett.
Ivix
Active Member

Odvolana zaloba sa velmi nereportuje, ak uz tak na poslednej strane malymi pismenami. Headlines stay in people's head.
Jediny trh, z ktoreho vo vypredaji ludia utekaju, je akciovy trh. Warren Buffett.
Diverzifikovane portfolio moze bohatstvo ochranit, ale koncentrovane portfolio ho buduje. Warren Buffett.
Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 28 times
Been thanked: 96 times

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

JUGGLER napísal: Po 01 07, 2024 11:11 pm Žaloba dobrovoľne odvolaná...

Rozmýšlam, čo také Roaring Kitty urobil, ked cena akcie je vyššie ako on kúpil?
Aké straty mohli utrpieť investori, ked samotný RK kúpil až po raste ceny o +100%.
Veď straty mohli utrpieť len špekulanti, ktorí kupovali privysoko. Ostatní len profitovali...

Ak by taká žaloba prešla, tak potom čo zo shortsellermi ako je Citron...ktorí shortujú pri vysokej cene a zámerne napíšu negatíva?
Alebo Kerrisdale, ked shortovali ALT a zrovna po raste +200% , nad cenou 10 USD ..keď napriek pozitívnym vyjadreniam análov zverejnili samé negatíva. Vtedy ostatní investori stratili milióny..
https://www.kerrisdalecap.com/wp-conten ... ne-ALT.pdf
Ja ti to velmi lahko vysvetlim. Potrebovali titulku pre potencialnu paniku na trhu, a odlakanie FOMO lebo uz nevedia co robit.

Spekuluje sa, ze RK lapil SHF do pasce aka kansas city shuffle.
An advanced form of confidence trick where the mark is aware of being involved in a swindle and believes that he or she can outsmart the swindler; however, this is all part of the trick, and by attempting to retaliate, the mark unwittingly assists the con artist.
Ivix napísal: Ut 02 07, 2024 8:50 am Odvolana zaloba sa velmi nereportuje, ak uz tak na poslednej strane malymi pismenami. Headlines stay in people's head.
vsak toto.
Ivix
Active Member

Tak da GME treti spike?
Prílohy
aaa.png
DanteUnchained
Guru Member ****

Podla emoji timeline, nas caka pokracovanie v Kansan City Shuffle (mozno finale) - DFV FTD play + nieco extra?

The Kansas City Shuffle as described by Bruce Willis' Smith/Mr. Goodkat "is when everyone looks right and you go left.
Chewy, Koss sme mali a nasleduje "look left", ohen, kaboom, and chill.

Obrázok
tomáš virdzek
Guru Member ****
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 653 times
Been thanked: 376 times

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Je celkom zaujímavé ako postol graf Ivix, že to GME nevypálilo tiež. Trochu Vám to tu sledujem, i keď niekedy nechápem vôbec :) Toto je nie trading, nie investing ale čistý gambling :D ale držím palce chlapi, nikdy by ma nenapadlo, že sa niekto fakt intenzívne zaujíma o zrovna takéto risky stocks.
DanteUnchained
Guru Member ****

tomáš virdzek napísal: St 03 07, 2024 9:17 pm Je celkom zaujímavé ako postol graf Ivix, že to GME nevypálilo tiež. Trochu Vám to tu sledujem, i keď niekedy nechápem vôbec :) Toto je nie trading, nie investing ale čistý gambling :D ale držím palce chlapi, nikdy by ma nenapadlo, že sa niekto fakt intenzívne zaujíma o zrovna takéto risky stocks.

GME je heavily supressed, a nevieme dovod preco KOSS vystrelil. Obe su v XRT ETF, ale u XRT sa nic velke nedialo.

Otazkou je preco to povazujes za gambling? Retail nakupil a drzi, nic viac nic menej. Ziadny catalyst na "rizikove" vykyvy cien neexistuje. Hlavny "play" shortov bolo ze od konzole xbox one/PS4 klesnu predaje fyzickych medii na 0 tzn. GME zbankrotuje ako videopozicovne. Take sa nestalo a shorteri krvacaju, ich short pozicia je niekolko nasobne vacsia ako float GME, poskryvane kade tade.

GME roky neskrachuje aj keby nic nerobili, ktovie co velke ma RC zalubom, zato zopar shorterov uz to ma za sebou. Archegos, Melvin, Credit Suisse, Citron research 2x zavieral stratu v shorte :D
Citadel tam mala nejaku pozicku za 600 milionov USD v 2022, len tak for fun asi :D
https://www.hedgeweek.com/griffins-cita ... d-lenders/

K teme KOSS:
Outstanding shares 9,4 mil.
Public float: 5 milionov (46% vlastnia institucie)
Dnesne volume 67 mil (13x public float)

ziadne novinky, ziadna gammarampa na opciach. Preco zrazu runnup za 280% a AH drzi 100%?

Pochop ze GME, KOSS a dalsi su normalne firmy, ktore sa snazia prilakat investorov na ich plan a ekonomicke ukazovatele, tento bullshit na okolo a hanobne pomenovania ako "meme stock" im len kazi meno. To je ferovost Stock Exchange. PFOF, agresivny naked short, niekolko nasobne tradovany cely float, high speed trading, short laddery, fake halty atd. no nie je ziadny panic sell :D GME droplo bez noviniek o 80%, cool,nakupim si moj fundament nesedi s price action. Cena vystreli na 60 USD, este pockam, cena zase na 20, cool nakupim si viac :D Proste tu nemas ako vyskocit zo niekolko rocneho shortu. Situacia so SHF je asi taka ze "skap a dufaj v bailout", lebo si too big to fail. :D

Ako to byva v PC hrach, cim tazsi nepriatelia, tym si blizsie koncu hry.
Ivix
Active Member

Fuu si mal stastie. Short je nebezpecny.
Ivix
Active Member

tomáš virdzek napísal: St 03 07, 2024 9:17 pm Je celkom zaujímavé ako postol graf Ivix, že to GME nevypálilo tiež. Trochu Vám to tu sledujem, i keď niekedy nechápem vôbec :) Toto je nie trading, nie investing ale čistý gambling :D ale držím palce chlapi, nikdy by ma nenapadlo, že sa niekto fakt intenzívne zaujíma o zrovna takéto risky stocks.
Ani mna by to nenapadlo :D, ale ked mas 2 ETF a nejaky MSFT, tak treba aj trosku vzrusa (samozrejme nejde o nejake zavratne sumy). Mna mrzi, ze som cely tento GME unikatny pribeh nesledoval uz od 2020 (vtedy som mal uplne ine investicie, mozno to je aj dobre, ze som nespravil nejaky nepremysleny tah), len okrajovo som nieco zapocul z medii. Teraz chcem byt aspon troskou jeho sucastou ;).
DanteUnchained
Guru Member ****

Ivix napísal: St 03 07, 2024 10:01 pm
Ani mna by to nenapadlo :D, ale ked mas 2 ETF a nejaky MSFT, tak treba aj trosku vzrusa (samozrejme nejde o nejake zavratne sumy). Mna mrzi, ze som cely tento GME unikatny pribeh nesledoval uz od 2020 (vtedy som mal uplne ine investicie, mozno to je aj dobre, ze som nespravil nejaky nepremysleny tah), len okrajovo som nieco zapocul z medii. Teraz chcem byt aspon troskou jeho sucastou ;).
ty tam ticho sed. Ty si nakupil na lepsej cene nez ja original hodler ktory musel postupne robit DCA :D. jedina moja podstatna vyhoda je ze 80% je po casovom teste, kali si za moje odvody moc nezasnupe a ani ranenemu nebudem sponzorovat rentu. :D
JUGGLER napísal: St 03 07, 2024 9:54 pm Postnem (a vymažem) ako som dnes začal po open daytrejdovať KOSS na short.
Zarobil som +48 USD a do dalšieho trejdu som už nevstúpil, lebo brokerovi došli akcie na short.
No keby som shortol a podržal, tak som v keli... :)

Juggler priatelu, to si velmi skoro otvaral short uz na 6 USD take FOMO, len naopak :D Keby drzis k 15 USD ci kolko bol peak, tak mas margin requirement (floating loss) tak 9000 - 10000€...

inak ak koss dropne blizko k povodnej cene a volume uschne, ak sa niekto citi na stavku na FTD cyklus (abnormalne volume, urcite tam zase bol artificial short), moze chytit druhy runup T+35.
DanteUnchained
Guru Member ****

DanteUnchained
Guru Member ****

Podla T212 zatial peak 18,54 kks :D 7mil akcii prejdovanych pre-market, aktualny stav 17mil.

Koss 100 shares available na IBKR, 59% fee (edit: tak udaj k 4.7, a nie k dnesku)

https://www.iborrowdesk.com/report/KOSS

Here it fucking comes :)

AMC Jul26'24 9.5 Call filled.

Obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****

Zombie stock TOYS R US si vyziadal trading halt do 9.7, kvoli nejakemu vyhlaseniu, spekulacia je ze pojde o merger a zombie pekne ozije :D

https://www.reddit.com/r/Teddy/comments ... ddy_posts/
Ivix
Active Member

DanteUnchained napísal: Pi 05 07, 2024 9:20 pm inak XRT ETF ma oficialny short interest 430% len tak pre info.
Ved to, ale panaci z MSM tvrdia, ze s GME uz netreba ratat lebo short interest je uz iba 12 %, bolo by zaujimave vediet co vsetko poskryvali do swapov.
DanteUnchained napísal: Pi 05 07, 2024 9:20 pm T212 nemala cely den dostupny SELL button. Interesting.
To uz aj T212 blbne? Nebude lepsie mat taketo akcosky u IBKR?
DanteUnchained
Guru Member ****

Ivix napísal: Pi 05 07, 2024 11:53 pm
DanteUnchained napísal: Pi 05 07, 2024 9:20 pm inak XRT ETF ma oficialny short interest 430% len tak pre info.
Ved to, ale panaci z MSM tvrdia, ze s GME uz netreba ratat lebo short interest je uz iba 12 %, bolo by zaujimave vediet co vsetko poskryvali do swapov.
DanteUnchained napísal: Pi 05 07, 2024 9:20 pm T212 nemala cely den dostupny SELL button. Interesting.
To uz aj T212 blbne? Nebude lepsie mat taketo akcosky u IBKR?
GME je poschovavane vselikde vid napr. https://www.reddit.com/r/Superstonk/com ... k_in_2021/

Ja mam 5 brokerov na GME.To nie je ze blbne T212. Short fee je 93% a IBKR tam malo miestami "availability 0", novy samostatny short neotvoris lebo drahy a risky asset (keby akcie vlastnis, close ti ide). IBKR ledva naskrabalo 40k akcii na borrow, pricom volume bol 58milionov :D A aj Juggler pisal ze mu nesiel dat dodatocny short v stredu.

No som zvedavy ci KOSS situaciu vyuzije a spravi nejaky share offering, alebo co sa vlastne deje, ze bol 27x tradovany cely obchodovatelny float za 48h, a mozno v tom este budeme pokracovat. Akoze zobchodovat 130mil akcii, ked SHORT nemas ani ako napriamo otvorit, musis shortovat ETF a nevies spravit hedge cez opcie, to je dost divocina. Mozno sa UBS zbavuje CS swapov, ktovie.

a tiez som zvedavy ci KOSS bude mat novy bullish floor okolo 8-10 USD.

Fun fact: Este zaciatkom maja bola cena akcie KOSS 2.30 USD.

Obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****

Dostal som dolezitu lekciu - treba si nastavit alerty ako smerom hore, tak aj dole :D Tento rok mi toho strasne vela uslo.
Koss na 3 USD
GME na 10 USD
BTC na 25k ci kolko bolo dno

Vsetky 3 easy money.
Ivix
Active Member

GME +7.30%. Insider Cheng Lawrence reports buying 4,140 shares of GME at a total cost of $102,879.00.

Chcel som vcera kupit na kratkodoby trejd pod 24, ale to bol support.
Ivix
Active Member

Za vcera jedina akcia u mna v pluse. Od 1. jula pekne stabilny uptrend. Leto moze byt horuce aj virtualne.
DanteUnchained
Guru Member ****

Ivix napísal: Pi 12 07, 2024 5:52 pm Za vcera jedina akcia u mna v pluse. Od 1. jula pekne stabilny uptrend. Leto moze byt horuce aj virtualne.
no akoze vsetky mid/longterm indikatory GME pistia ze akumulacia skoncila. BB, MACD, VWAP, EMA crossovery, Golden cross, ale tak vsetci vieme ze GMe je najmanipulovanejsi stock, podla vsetkeho teraz aj Koss, ked nevies dat skoro nikde short.
Napísať odpoveď

Návrat na "Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií"