Má trading jednotlivcov budúcnosť?

Trading, tipy na obchody a investície, zverejňvanie pozícií, denníky traderov a investorov
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Má trading jednotlivcov budúcnosť?

Príspevok od používateľa filip glasa »

síce je to reklama na Trading Expo, ale aj tak jedna zaujímavá veta v rzohovore:

http://www.fxstreet.cz/forex-trading-ro ... zipom.html" onclick="window.open(this.href);return false;
2. Ako vidí tradingový expert budúcnosť samotného tradingu? Má trading jednotlivcov budúcnosť alebo ho úplne pohltia burzoví obchodníci?

Trading je a musí byť otvorený systém. Aj keď celý priemysel profituje na lákaní novicov do svojich radov, skutočný trading nie je o zarábaní na nevedomosti. Trading je o zarábaní na svojich myšlienkach. Preto, pokiaľ bude sloboda, bude aj trading.
Je zaujímavé počuť od Ižipa vetu, že celý priemysel profituje na lákaní novicov :D
laty
Silver Member *
Príspevky: 279
Dátum registrácie: Št 17 07, 2008 5:44 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Re: Má trading jednotlivcov budúcnosť?

Príspevok od používateľa laty »

A je zaujimave to citat na fxstreet.cz. Izip je tradingový expert? Aha, to len podla fxstreet.cz.
Farm Profi-Výroba diskov, špeciálnych kolies a dvojmontáží. Predaj pneumatík a duší pre poľnohospodársku, lesnú, stavebnú a komunálnu techniku.

Kultivačné kolesá
Traktorové dvojmontáže
Predaj pneumatík na poľnohospodárske, lesné a stavebné stroje
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Má trading jednotlivcov budúcnosť?

Príspevok od používateľa Airmike »

rozmyslal som ako to napisat slusne, ale laty ma predbehol. ja sa normalne zacinam v tomto chaose sprostredkovatelov a predajcou stracat, kazdy rok ich pribuda ako hadov .

mislienka dna : dnes sa naucim na seminari nieco co zajtra na seminari budem ucit ja

to vystihuje aktualnu situaciu. a skonci sa to presne tak ako pred 10 rokmi boom z O.C.P.ckami. ktorym uz dnes neveri nikto ani ked povedia dobre rano.
Vince
Active Member
Príspevky: 76
Dátum registrácie: Ut 04 05, 2010 4:42 pm

Re: Má trading jednotlivcov budúcnosť?

Príspevok od používateľa Vince »

Ja mam z toho celeho taky pocit, ze komu to moc nejde v tradingu, tak sa stane "odbornikom", zalozi si ocp, robi rozne seminare a prednasky a laka novacikov, na ktorych zbohatne vdaka poplatkom. (nemyslim to teraz konkretne proti panovi Izipovi, myslim to tak vseobecne)
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Má trading jednotlivcov budúcnosť?

Príspevok od používateľa filip glasa »

Ižip tam nehovorí o školeniach. On vedie pomerne známeho slovenského brokera Trim Broker. Celý biznis brokerov žije na lákaní novicov, ktorí vygumujú účet a všetko nechajú na CFD brokerovi. A že to spomenul práve Ižip, ktorého toto vlastne živí, to je celkom zaujímavé.

Inak je ten rozhovor asi propagačný článok na to Expo čo sa konalo. A fxstreet.cz je taký truc podnik Odreja Hartmana, ktorý pred tým robil o Ludvíka Tureka.
Napísať odpoveď

Návrat na "Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií"