Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Trading, tipy na obchody a investície, zverejňvanie pozícií, denníky traderov a investorov
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

kontrarian napísal:Jedna z tych skusenosti je aj ta, ze sa neoplati skusat rozvinut naozaj zmysluplnu diskusiu ohladom real time pozicii na forach...
Presne to som sa ti snazil napisat na zaciatku tvojho vlakna. Taku diskusiu zmysluplnejsie mozes rozvinut mozno keby si sa spoznal s 1-2 tradermi forexu a by ste si mailami alebo sukromnov postov dali vzdy vediet situaciu na trhu pripadne zaujimavosti na niektorych paroch.
Na fxstreet mas fundamentalne aj technicke nazory nejakych traderov.
Situacia na trhu by sa dala trochu odhadnut aj z tohto fora. Pozries Jugglera a Rada co si myslia o SP500, Coudyho co o zlate/striebre, Kocianovi co o plyne a PLN. No o EUR/USD, GBP, JPY, AUD ... sa tu nazory inych ludi asi nedozvies. Lebo sa tym asi nezaoberaju. Alebo ak zaoberaju, tak asi systemom, kde im nezalezi na smere toho-ktoreho paru.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

kontrarian, nevidim tu nikoho kto by ta podkopaval. Mam pocit, ze niektore reakcie beries zbytocne utocne a hladas za nimi nieco co tam nie je.
Casey
Gold Member **
Príspevky: 360
Dátum registrácie: Št 26 08, 2010 12:10 am

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa Casey »

kontrarian napísal:Jaroslav, ta uroven nebola zla a dokazala drzat skoro celu EU seansu. Akurat som nedokazal zatvorit polovicu aspon s 20 pips zisku a investovat ho do s/l. Dal som tu tri moje obchody. Eur/Aud : pozri sa na moje komentare a urovne.Bohuzial som nedokazal drzat dlhsie, kedze to bolo v chope a bolo nevyhodne drzat Aud na kratko cez vikend.Eur/Gbp som obchodoval cash, pozri urovne, ktore som dal a dalsi vyvoj. Vcerajsia bola naozaj velmi zla. Trh bol celkovo doobeda dobre naladeny a cakal som este test prerazenych urovni po RBA, kedze v poslednom case AUD daval stale falosne prielomy a signaly. Rizika som si bol plne vedomy a mozny vyvoj som popisal.Lahko sa komentuje, ak niekto neobchoduje a iny da realnu poziciu na “obdiv”.. Juggler, nemusel som dokupovat...ale ak vidim sancu dostat sa zo zleho rozhodnutia tak max. jeden krat dokupujem. Potom je uz vzdy s/l. Bohuzial Cinske data boli v noci velmi zle a Australske najhorsie od 2008...Takze som von, ale mam dalsiu skusenost ktora ma posunie casom dalej.Jedna z tych skusenosti je aj ta, ze sa neoplati skusat rozvinut naozaj zmysluplnu diskusiu ohladom real time pozicii na forach...O nic ine mi neslo, pretoze pre mna nema zmysel dat tuna enter, tp a sl. A potom som out, alebo zisk. To je iba o vlastnej reklame a moznosti z toho v buducnosti profitovat. Ja som chcel iba ponuknut realny pribeh a hlavne ocakaval naozajfundovane nazory ako fedback k obchodom . Vysledkom su iba rozne proroctva , motta a sledovanie s/l,respektive margin call-u s pocitom velkeho zadostucinenia. PS: inac Juggler nic proti tomu, ze ty mas ine ciele. Naopak, myslim, ze to robis sympatickym sposobom a ak na to mas, tak urcite uvitam tvoj vzostup a nebudem cakat na tvoj pad..
Lol zda sa ,ze si velmi citlivy a vobec si nepochopil co ti niektori chceli povedat.
Ok chcel si feedback : Na toto si cakal a k tomu predsa aj doslo.Skor si obchodoval presvedcenie,ze to bola news spike etc. a potom uz to bolo len modlenie.Takze tu sa natiska dalsie motto:Ked som v trade,tak mam otvorene ocka,reagujem a modlenie nechavam na nedelu.
Prílohy
2012-10-03_12-12.jpg
Naposledy upravil/-a Casey v St 03 10, 2012 1:14 pm, upravené celkom 1 krát.
Casey
Gold Member **
Príspevky: 360
Dátum registrácie: Št 26 08, 2010 12:10 am

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa Casey »

Inak ak budes chciet dalsi feedback,tak nie je problem,ked tu bude rad napisem,ved o to ti ide nie?
Obcas sem nakuknem pretoze som si vsadil,ze do konca novembra to zabalis a tiez ,ze porusis svoj max.DD a pojdes pod.

GL
kontrarian
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Ne 16 09, 2012 11:02 am

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa kontrarian »

Ok Casey, ked si to zobral statisticky odborne az po pohybe: v reale som dal uroven na vstup ktora drzala, v predstihu silnu rezistenciu a pravdepodobnejsi scenar s najblizssim supportom 1,0265. Mozes si ho tam dokreslit a uvidis, ze ako som pisal stala sa z neho po prerazeni a retesteste rezistencia...s/l bol pod 1,0250 a to pasmo tiez drzalo az do nocnych zlych vysledkov. Takze ocka som mal otvorene, pretoze inac by som iba tapal v tme. Mam svoj vlastny system na urcovanie levelov, ktory je unikatny, horsie je to obcas z realizaciou. Mozes si nakreslit moju prognozu na eur/gbp klucovu rezistenciu 0.8100/10 a support (po prerazeni rezistencia) 0.8055/60.Alebo moju ako som pisal minimalne tyzdnovu poziciu long na eur/aud a klucovy level 1,2390/1,2400...potom uvidis ,aku ulohu zohral cely minuly tyzden a co sa dialo ked ho tento tyzden prerazily.Je to nahoda a svedci to o tom, ze strielam a potom sa modlim?To vsetko som doplnil o strucny fundemtalny komentar ohladom Aud a o velkej nerozhodnosti v pohybe. Inac sa uz k tebe zasadne vyjadrovat dalej nebudem .
Peter, ja si urcite nemyslym, ze ma niekto podkopava...Jednoducho nemam cas na taketo primitivne reakcie ako su vyjadrenia a prognozy typu: ocka, roztrha ta a dokanca si vsadzat kedy padnem...tie hovoria za vsetko.Inac vacsinou to bolo viac menej ok.
Jaroslav na tieto fora nepojdem, pretoze by ma to iba miatlo.... A inac mas asi pravdu, mozno v buducnosti obcas pridam nejaky svoj konkretny postreh/otazku k obchodu vo vlaknach ludi, ktorych si menoval, kedze su ok.
PS: v tomto vlakne uz nebudem reagovat v najblissej dobe na ziadny prispevok.
In the world there are thousands of day traders who take profit and live their dream .... ... and millions who lose daily and dreaming how they should lived their dream
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa Rado »

Ja si myslím, že feedback si dostal, ale možno nezapadol do toho, čo si očakával. Teraz je pre teba zlomové obdobie. Buď to zabalíš alebo sa zatneš a pôjdeš ďalej. Ja som mal podobnú dilemu a nevzdal som to. Je to na tebe. Veríš spôsobu obchodovania, ktorý praktizuješ, tak ťa žiadne "otvorené očká" nedokážu ovplyvniť. (mňa by to teda neovplyvnilo) Držím palce.
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
Casey
Gold Member **
Príspevky: 360
Dátum registrácie: Št 26 08, 2010 12:10 am

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa Casey »

kontrarian napísal:Ok Casey, ked si to zobral statisticky odborne az po pohybe: v reale som dal uroven na vstup ktora drzala, v predstihu silnu rezistenciu a pravdepodobnejsi scenar s najblizssim supportom 1,0265. Mozes si ho tam dokreslit a uvidis, ze ako som pisal stala sa z neho po prerazeni a retesteste rezistencia...s/l bol pod 1,0250 a to pasmo tiez drzalo az do nocnych zlych vysledkov. Takze ocka som mal otvorene, pretoze inac by som iba tapal v tme. Mam svoj vlastny system na urcovanie levelov, ktory je unikatny, horsie je to obcas z realizaciou. Mozes si nakreslit moju prognozu na eur/gbp klucovu rezistenciu 0.8100/10 a support (po prerazeni rezistencia) 0.8055/60.Alebo moju ako som pisal minimalne tyzdnovu poziciu long na eur/aud a klucovy level 1,2390/1,2400...potom uvidis ,aku ulohu zohral cely minuly tyzden a co sa dialo ked ho tento tyzden prerazily.Je to nahoda a svedci to o tom, ze strielam a potom sa modlim?To vsetko som doplnil o strucny fundemtalny komentar ohladom Aud a o velkej nerozhodnosti v pohybe. Inac sa uz k tebe zasadne vyjadrovat dalej nebudem .
Peter, ja si urcite nemyslym, ze ma niekto podkopava...Jednoducho nemam cas na taketo primitivne reakcie ako su vyjadrenia a prognozy typu: ocka, roztrha ta a dokanca si vsadzat kedy padnem...tie hovoria za vsetko.Inac vacsinou to bolo viac menej ok.
Jaroslav na tieto fora nepojdem, pretoze by ma to iba miatlo.... A inac mas asi pravdu, mozno v buducnosti obcas pridam nejaky svoj konkretny postreh/otazku k obchodu vo vlaknach ludi, ktorych si menoval, kedze su ok.
PS: v tomto vlakne uz nebudem reagovat v najblissej dobe na ziadny prispevok.
V com sa ti nepaci moj feedback?Som reagoval na to,ze si odbornik na chytanie vrcholov a dna(sice neviem presne o akom dne si hovoril,tak k tomu som sa raddsej nevyjadril) a tiez pri prerazeni dolezitych urovni,ktore si ocakaval ,ze budu testovane,tak k tomu som sa vyjadril,ze testovane boli.Chcel som sa vyjadrit uz vcera,ale kedze dnes si sa dorazne dozadoval feedbacku,tak som ti ho poskytol.Mna nezaujima tvoj unikatny system urcovania levelov,len som si jednoducho po tvojom prvom prispevku vsadil na teba,tak ta sledujem jednym ockom,ako inac by som vedel,ako si na tom?Vcera s tym dokupom si mi prihral do moje prgonozy ,o poruseni celkoveho DD.Mala bezcenna poznamka:Nie je dobre robit dve veci na raz az nie som velmi dobry a skutocne velmi dobry v jednej(swings+scalping).Zda sa to dost jednoduche,ale nie je to az tak uplne jednoduche.
P.s.Ohlas sa na konci novembra ci mi to vyslo.GL
robopol
Silver Member *
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ut 20 01, 2009 11:59 am

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa robopol »

Casey
Ono to nie je na smiech. Je to tak troska inak. chlapik potreboval podproru, mozno moralnu, mozno chcel si len podvrdit svoje rozhodnutie. No na rozhodnutie ostane kazdy sam. Ja to na ten novener nevidim, podla mna to uz nastalo:)
citit to totiz z reakcii. Ale darmo je presvedcenie ze mam dobry system, zoskovy je neiekedy kontraproduktivne a NAJMA vtedy ked to prescedcenie stoji na vode.
Casey
Gold Member **
Príspevky: 360
Dátum registrácie: Št 26 08, 2010 12:10 am

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa Casey »

robopol napísal:Casey
Ono to nie je na smiech. Je to tak troska inak. chlapik potreboval podproru, mozno moralnu, mozno chcel si len podvrdit svoje rozhodnutie. No na rozhodnutie ostane kazdy sam. Ja to na ten novener nevidim, podla mna to uz nastalo:)
citit to totiz z reakcii. Ale darmo je presvedcenie ze mam dobry system, zoskovy je neiekedy kontraproduktivne a NAJMA vtedy ked to prescedcenie stoji na vode.
Cau Robo,
No ved ja som sa ani nesmial.Jednoducho som isiel vysavat ked som cital jeho prvy prispevok a kedze neznasam vysavanie,tak som si vsadil,ze prekroci ten svoj plan. Ak prehram,cize neprekroci,tak budem mesiac vysavat bez frflania.A preco koniec novembra?No december je vzdy nabity vysavanim,tak som sa to snazil nacasovat.Samozrejme,ze sa ospravldenujem za komentar ohladom kreslenia urovni,kedze on ma svoj unikatny sposob,tak to by sme sa dohadovali dost dlho,ze kto tu ciaru nakresli presnejsie a od ktorej sa to odrazi najviac.Samozrejme az by mal v sebe vela sutazivosti,tak po novom roku mozeme hodit povedzme na mesiac,bud live alebo demo(dokazem sa prisposobit) ,ze kto to znas ich kresli presnejsie no a kedze by to bolo verejne,tak je moznost pohladenia vlastneho ega niektoreho z nas.
Pekny vikend.
kontrarian
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Ne 16 09, 2012 11:02 am

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa kontrarian »

Casey, Ty sa nevzdavas, ze? Chces ma donutit aby som reagoval znovu a znovu. Ok dnes zakoncujem stary sposob obchodovania : travil som vacsinu casu aktivne trejdovanim. To znamena , ze cely cas som doladoval system, rozmyslal co vylepsit, skusil najst zaujimve kontakty na obchodnikov ( ktory by ma obohatili). Tuto fazu mam za sebou, system je doladeny. Dalej to uz chcem robit tak ako ked som pracoval a popritom obchodoval. To znamena, ze cca 3 hodiny vyhodnotenia situacie, zadanie pozicie resp.cakajucich objednavok, s/l, t/p a venovat sa inym veciam. Takze dnes este odpisem, kedze nieco asi ostalo nedopovedane...

To co viem alebo neviem, viem ( a mozno ani neviem) najlepsie sam.Takze nechajme ci som, to alebo ono vyuzil/nevyuzil...

Ak Filip hlada analytika, tak urcite najde schopneho cloveka s potrebnym vzdelanim v odbore. Ja na to vzdelanie a ani ambicie nemam...

Co som ocakaval na tomto fore som uz napisal vela krat: Diskusiu a nie hlupe osobne a indiskretne otazky...ja ich nikomu zasadne nedavam. Iba ak ide o princip (napr. odhalenie klamara).Ludia ktorych si menoval su asi lepsimi obchodnikmi ako ja, ale mali dost moznosti konfrontovat ma odbornou diskusiou...urcite by aj moje postrehy boli ovela prehladnejsie a zrozumitelnejsie...Ich odpoved za tie 2 mesiace co som tu bola jasna...


Ak dopredu napises kde co asi pojde, das priblizny ciel, strucne zdovodnenie preco, dolozis to realnou poziciou , kurz tam realne pride a Ty to nazves rozpravkou...a ak to urobis opakovane...neviem, v TB som to urobil taktiez viackrat a napr. kocinavy to neunavne nazyval rozpravkami tiez...ale ok, mate na to pravo...

Pracuj na svojom obchodovani a myslim, ze uz bolo dost indiskretnych otazok a subojov.Stacilo!

Stale Ti asi vrta hlavou, ci som uz skoncil. Neviem sice preco, ale je to smutne...Zacal som koncom septembra a na konci oktobra som mal zisk 16%. 1000 EUR som vybral a zvysok nechal na rozvoj. Je to v sulade s mojim planom, vybrat zisk kazdy mesiac.Ak teda bude co vyberat ...Tento mesiac je zatial ok, ale nechcem to zakriknut, kedze do konca je este daleko. Ziadne dalsie update mojich dalsich ziskou nebudu. Stacilo!!!

Posielam proof...len preto, lebo som to tu zacal tak to aj zakoncim...Varujem kazdeho eventualneho hraca na trhoch: Je to veeelmi narocne a v hre je vela. Poriadne si to rozmyslite...
Naposledy upravil/-a kontrarian v Pi 16 11, 2012 3:32 pm, upravené celkom 1 krát.
In the world there are thousands of day traders who take profit and live their dream .... ... and millions who lose daily and dreaming how they should lived their dream
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa Biosko »

Nezabudni cenzurovat aj title okna ked uz tak.
kontrarian
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Ne 16 09, 2012 11:02 am

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa kontrarian »

Biosko diki...ako ja strach nemam, ale bola to velka chyba...uz som to cele vzal prec a viac to neposielam...aj tak je to trapne a detinske...Inac bolo mi ctou Ta spoznat...ja tu urcite obcas budem citat prispevky a mozno sa obcas ozvem...ale uz bez idealov. Drz sa! ( neviem ake mas pozicie , ale ja mam na dnesny dalsi sell off)...mrkni sa na to...ale mozem sa aj mylit :/
In the world there are thousands of day traders who take profit and live their dream .... ... and millions who lose daily and dreaming how they should lived their dream
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7057
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 277 times

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa jogo »

Kontrarian: Sak uz sa tolko nezlost. :)

Vidis, zeby na tomto fore niekto vo velkom diskutoval o ohlasenych obchodoch s Radom, Coudym alebo Jugglerom?
Pritom su to ludia, co tu dlhodobo predvadzaju ziskovy trading hlaseny real-time.
Sem-tam sa niekto nieco opyta, ale dost casto ich obchody idu bez akychkolvek otazok. Napriklad Rado zo svojim IC zavital na forum, kde je vela opciarov a cakal som zaujimavu odbornu debatu, ale tiez tam nikto moc o tom nediskutuje. Az ma to hneva, lebo som chcel pocut nazor takeho Misaka, ktory v case, ked Rado zacal obchodovat IC, prestal obchodovat IC z dovodu, ze poklesla volatilita. Pritom Rado za tie dva roky urobil velmi pekne zhodnotenie uctu.
Mne osobne staci, ze vidim niekoho realne robit ziskovy trading. Nebyt tohto fora,kde svoju ziskovost(alebo stratovost :D ) dokazujeme realtime zahlasenymi obchodami , tak by som si myslel, ze ziskovi traderi su len iluzia, ktoru vytvaraju brokeri a predajcovia skoleni a kniziek o tradingu.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa Rado »

Moja misia zverejňovania sa úspešne blíži ku koncu, takže to až také hrozné nie je. :)
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15694
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 991 times
Been thanked: 1345 times

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Jasné , že nie je. O tradingu sa dá filozofovať a vypravdovať donekonečna. Ale real trading hovorí sám za seba.

Kontrarian: nie je dôvod sa urážať. Útekom nič nevyriešiš. Treba bojovať.
V prvom rade sa zamysli na tým , či Casey nemá v niečom pravdu.
Dávaj mu tu škaredé grafy a pekné trejdy...a rešpekt príde.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Casey
Gold Member **
Príspevky: 360
Dátum registrácie: Št 26 08, 2010 12:10 am

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa Casey »

kontrarian napísal:Casey, Ty sa nevzdavas, ze? Chces ma donutit aby som reagoval znovu a znovu. Ok dnes zakoncujem stary sposob obchodovania : travil som vacsinu casu aktivne trejdovanim. To znamena , ze cely cas som doladoval system, rozmyslal co vylepsit, skusil najst zaujimve kontakty na obchodnikov ( ktory by ma obohatili). Tuto fazu mam za sebou, system je doladeny. Dalej to uz chcem robit tak ako ked som pracoval a popritom obchodoval. To znamena, ze cca 3 hodiny vyhodnotenia situacie, zadanie pozicie resp.cakajucich objednavok, s/l, t/p a venovat sa inym veciam. Takze dnes este odpisem, kedze nieco asi ostalo nedopovedane...

To co viem alebo neviem, viem ( a mozno ani neviem) najlepsie sam.Takze nechajme ci som, to alebo ono vyuzil/nevyuzil...

Ak Filip hlada analytika, tak urcite najde schopneho cloveka s potrebnym vzdelanim v odbore. Ja na to vzdelanie a ani ambicie nemam...

Co som ocakaval na tomto fore som uz napisal vela krat: Diskusiu a nie hlupe osobne a indiskretne otazky...ja ich nikomu zasadne nedavam. Iba ak ide o princip (napr. odhalenie klamara).Ludia ktorych si menoval su asi lepsimi obchodnikmi ako ja, ale mali dost moznosti konfrontovat ma odbornou diskusiou...urcite by aj moje postrehy boli ovela prehladnejsie a zrozumitelnejsie...Ich odpoved za tie 2 mesiace co som tu bola jasna...


Ak dopredu napises kde co asi pojde, das priblizny ciel, strucne zdovodnenie preco, dolozis to realnou poziciou , kurz tam realne pride a Ty to nazves rozpravkou...a ak to urobis opakovane...neviem, v TB som to urobil taktiez viackrat a napr. kocinavy to neunavne nazyval rozpravkami tiez...ale ok, mate na to pravo...

Pracuj na svojom obchodovani a myslim, ze uz bolo dost indiskretnych otazok a subojov.Stacilo!

Stale Ti asi vrta hlavou, ci som uz skoncil. Neviem sice preco, ale je to smutne...Zacal som koncom septembra a na konci oktobra som mal zisk 16%. 1000 EUR som vybral a zvysok nechal na rozvoj. Je to v sulade s mojim planom, vybrat zisk kazdy mesiac.Ak teda bude co vyberat ...Tento mesiac je zatial ok, ale nechcem to zakriknut, kedze do konca je este daleko. Ziadne dalsie update mojich dalsich ziskou nebudu. Stacilo!!!

Posielam proof...len preto, lebo som to tu zacal tak to aj zakoncim...Varujem kazdeho eventualneho hraca na trhoch: Je to veeelmi narocne a v hre je vela. Poriadne si to rozmyslite...
Cauky ano mam vseliake divne vlastnosti a malokedy sa vzdavam.
Mne nevrta hlavou ci si skoncil,ale vrtalo mi hlavou,ci si prekrocil to co si si zadal a to len z jedneho dovodu a to,je to jednoducho zaklad,na ktorom mozes stavat svoje dalsie pokracovanie.
No prosim takze aj Kocinovi mal z toho presne ten isty pocit.No a to je tiez uz trader co uz ma niekolko rokov za sebou a urcite pady aj vzostupy.Nechapem jednu vec.Ludia co maju za sebou vysledky,ti napisu ich pohlad a ak je aspon trocha kriticky,tak hned ides do proti utoku.Co keby si najskor popremyslal,vyskusal atd.?Zdas sa mi prilis citlivy,jednak to ber tak,ze je to internet,takze aj tie reakcie ber troska lahsie pretoze mozno inak by to vyznelo v pripade face to face a hned sa neurzaj a nanamyslaj si,ze kazdy ti chce dokazat,ze si uplna nula a vies o tradovani velke gulove.
Obcas mam z tvojich reakcii ja zasa spec.feeling,ze chces dokazat za kazdu cenu,svetu,ze si v tom dobry a za kazdu cenu chces mat pravdu,vobec by som sa necudoval,ze toto prenasas aj do svojho tradingu a presne na tomto mozes aj zhoriet a ako priklad,preco si nakupoval do straty na tom klokanovi?Z akeho dovodu,pocitu?Mas to niekde poznacene?Absolutne je nepodstane ak si nakoniec vyliezol z toho tradu so ziskom,podtstane je preco si tam dokupil a preco si nedodrzal plan.Opat podstany je dovod nedodrzania a nie len zhodnotenie,ze si ho nedodrzal.
Ale az mas naozaj pocit,ze ti kazdy krivdi a snazi sa ti dokazat,ze na to nemas,tak predsa je jednoduche to dokazat.Utekanie z jedneho fora na druhe atd. a skusanie pisania nejakych rozpravok to tak asi ohromis len nejakych novicov.Ubezpecujem ta,ze na kazdom jednom fore,borci co tam maju nejaky respekt a vyznaju sa(i ked ono taki borci sa moc na forach nepohybuju:)) ),tak ta prijmu medzi seba a zacnu diskutovat potom mozno aj formou pisania rozpravok az ked budu vidiet,ze mas za sebou vysledky,inak si pre nich len bla bla bla bla bla bla bla = margin call.
Pochybujem,ze ti niekto niekde hovoril,ze si rozpravkar ak si svoju analyzu aj zaobchodoval.
Chces diskutovat,no tak skus zaujat tie trading esa tuna a je jasne,ze sa diskutovat bude.Az nediskutuju,tak je to asi signal,ze je to asi slabe ako caj.Vyjadril si sa,ze mas strasne vela energie menit veci,no ved vsak mozes zacat uz ja tu na fore a nemusis ist ani do ulice.Vladne nazor,ze uspesnych forexakov je ako safranu,tu ze nepoznaju ani jedneho.No prosim mozes byt prvy.Az chces veci menit ,tak ich aj men a nie len o tom pisat,naokolo je hromadu snilkov.Az nieco napisem a stojim si za tym,tak zatim aj idem pretoze inak je to len rozpravka cize bla bla bla bla.
Ok idem sa poriadne najest som nejak vyhladol a aby som kurna tiez nebol nejaky pisatel na fore s bla bla bla:)))
Opakujem moja ponuka stale plati,mesacny trading,verejne vstupy a vystupy.Podrobnosti mozeme doladit,uz dopredu ta ubezpecujem,ze na 99%budem zo vsetkym suhlasit:))Moja podmienka je len mesiac (r.2013)a ziadne pisanie analyz.Jednoducho in and out.Kreslic ciar vs unikatny system hm a ten nazov sa mi dost paci,takze bol by som rad keby si s nim suhlasil,takze mam vlastne 3 podmienky:))).Ja osobne vidim na tom len pozitivum a nenazyvaj to subojom,pretoze ked to napises a vnimas ako suboj,tak to vnimas ako nieco agresivne,porazka,bolest atd.Zostanme pri tom mojom nazve,mne znie dost mierumilovne a vyzyvavo,ci nie?:)Este raz ubezpecujem ta,ze budem tvrdo trenovat,aby si to nemal az take jednoduche a uprimne chcem vyhrat:)))Chcem sa ti aspon takto revansovat za ten moj nie moc priatelsky feedback k tomu klokanovi.Na tvojom mieste by som tu vyzvu fakt prial.
Trenovaniu zdar a prajem pekny vikend.
Kurna a zmeskal som ten proof:))))))))))))
kontrarian
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Ne 16 09, 2012 11:02 am

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa kontrarian »

14U, ok zaciname vytahovat veci vytrhnute z kontexu...Sice nechapem preco tu davas cudzie pozicie z ineho fora, ale ok. Jasne ze mam aj stratove pozicie. Ale ked si uz zacal skusim dat trosku obsirnejsi pohlad na moju cinnost v Global Wiew ( ak nemas dostatocne pevne navyky, tak tam asi prides aj o gate):

Prve dve pozicie su buy e/u a zakoncenie na s/l 1,27998 s priatelnou stratou...v archive si si mohol najst aj moje ohlasenie straty. Ohlasil som to, aj ked klasicke calls velmi nedavam a viac menej proti nim trochu bojujem...

13:22 GMT November 7, 2012
Gold at longer term: Reply   

I have to say, that my long e/u was big mistake...so its paintful, but this is bussines . My s/l was hit at 1.27998...then I bought cable and again e/u....Its again in lose ( not closed yet)...I send you my trades...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

kabel som zakoncil vcas, s e/u som sa trapil ale zvladol som to....1,2720 drzal ale nevydrzal, ale prepad nebol masivny a prisla korekcia k 1.2800

14:51 GMT November 8, 2012
market: Reply

$ bears (risk on bulls) start slowly work at least...we will see if they have enough power at this bear setup...anyway my levevel 1,2720 still holding (for me its last distanc before turn down)....maybe, but it is difficult ...

________________________________________________________________________________
okrem toho, ze som tam za tieto dni dal napr. solidne tipy na zlato na ktorych sa dalo zarobit vela tak napr. si mohol vyuzit moj vcerajsi tip z rana...odvtedy pekne vsetko zhucalo., a korigovalo az po zatvoreni Londyna

09:10 GMT November 16, 2012
market: Reply   
risk off looks very seriously today..

09:35 GMT November 16, 2012
confused: Reply   
...it looks for really selling of all...equities, gold, e/u...take care and watch carefully...market is...

Global wiew vedu dvaja americania, ktory udajne cely zivot pracovali pre banky. Jeden ma tusim v profile ze aj pre FED.Su tam obchodnici roznych ras a narodnosti,Nezaznamenal som ani raz, ze by mi dal niekto za tie roky indiskretnu otazku, alebo spochybnil moj obchod. A to napriek tomu, ze som im tam pisal napr. Taketo veci:

21:48 GMT August 29, 2012
wish you good trading: Reply   
ok, U.S. QE3 4.5 ...EU 3,4,5 Chinese 5,6,7 ... and what next? Australia and its dependence on investment to ill China? What say U.S guys on this forum? They are from U.S, which government is still repeated as important is live in a democracy .... pity that neither of them have never lived a minute of his life in a true democracy ... UK and your guys ... still exploited overseas colonies ... immigrants working for them, and they lived on social requirements up forgotten how to work .... now they have begun replacing the new EU colonies in Eastern Europe .... They work for minimum wages and additionally exploit a generous UK social system and at the same time ..... they breakup of marriages and children take drugs because they are most of the time away from their families ... and what about Germany, France, etc. ... the same ... Everybody lives in old footsteps ... and is waiting for a miracle that will not come ... but who is the winner? Bankers? maybe ... but they are absolutely morally losers .... politicians: certainly not! fundamental Islamic clerics who are supported by billions of dollars of oil industry and hide behind religion? No! so ...

19:19 GMT November 15, 2012
Forex Trading- Whats Moving Markets Now: Reply   
ac yes, Bernanke and the overall flow of money in the world is immoral and unacceptable.The same goes for Israel and its politics.They only have exercise in preparation for Syria and Iran. (along with the U.S.) When you say "a" to tell the" b" as well...

ac je arogantny Izraelcan...

To su len prispevky z posledneho obdobia, bolo toho ovela viac..

Bez servitky som im zdoraznoval, ze sa mi nepaci arogancia niektorych dlhodobych “ikon”. Obcas sa ozval slepy nasledovnik ich neomylny calls, ze naivne prerobi velku cast uctu. Reakcia Mr. FM (podla clenov fora “jeden z najlepsich trejderov na svete” ) bola, ze jeho nezaujima, kto kolko prerobi. Moja odpoved bola:

18:12 GMT November 15, 2012
responsibility: Reply   
ac: oh no! xlx overshot his reaction and it is foolish enough to follow calls.But his response was emotional stress. Are you aware of anyone at all can ruin his life followed by calls?? Yes everyone is responsible for themselves ... But who gives the calls must be responsible as well! I wrote about it enough...FM is really excellent trader. Some of his positions are great, but sometimes very incomprehensible and wrong.This is normal for this devious market.But excessively big ego is bad for trading. It should be noted that we may be wrong and no one should pretend it is the infallible...
I wished to say less but chose to say more....

Takze ma tam hadzaci calls, moslimovia , Izraelcani, Americania doslova zboznovli....

Napriek tomu mi Jay ( jeden z dvoch zakladatelov webu) viac krat verejne ale aj emailom ponukal rozne druhy spoluprace.Samozrejme,vzdy som slusne odmietol.Obchodujem iba kvoli mojej nezavyslosti...Tu je moja odpoved na jeho poslednu ponuku, aby som napisal calnok do ich vzdelavacieho programu.

10:51 GMT November 7, 2012
market: Reply   
Jay,thanks a lot for your offer, but my English is so poor /:...I am not competent for this...I still to need to improve my system of trade and my mentally properties...mybe somebody else ...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vcera som sa s nimi rozlucil:

I decided to take a long break and I will not write. I must start to do more in other activities besides trade. If I wrote something wrong, so I apologize. But all my real-life fighting for personal freedom. If something was against U.S. so it was against a few the authorities, acting evil and not against U.S. citizens. The same is true of the UK, France, Israel, Slovakia (my “democratic”country) .... I meet to see man as a personality. I am a Christian and I have many Muslim friends, people from Africa, the UK etc. That's all I wanted to say. Good luck !

Casey: neutekam ...hladam nieco specificke, odbornu diskusiu, nie osobnu reklamu atd...kedze som to nikde nenasiel tak je prirodzene ze koncim...na kazdom chate su bohuzial vacsinou iba pisalkovia prazdnych slov....Dokazovat ze som dobry svetu??? to je to posledne co by som asi chcel.To by som daval iba velmi strarostlivo vybrane pozicie a dbal na svoje image... kocinavy ma nazyval rozpravkarom kvoli tomu, ze som robil s micro uctom a tvrdil, ze ak zarabam,tak som rozpravkar...presli roky a uz nemam micro ucet...


Rozlucim sa aj s Vami:

Nedovolte aby obhajovanie slabsich a poukazovanie na negativa spolocnosti bolo vacsinou klasifikovane ako prejav naivity, hluposti a chorobomyselnosti. Pokial bude stale viac a viac ludi vo svojom zivote preukazovat osobnu statocnost, je este sanca zvratit tento trend. Velmi to boli, ak cely zivot menis zamestnanie, pretoze povies nadriadenemu co si o nom myslis, idu po tebe urady, kriminalnici a cela miestna krcma. Tuto vlastnost nemozes ziskat, s nou sa musis narodit. Viem, ze na svete je stale dost ludi, ktori neustupia za ziadnych okolnosti z principov, ale taktiez viem, ze nastastie existuje vela ludi ktori su zatial sice v ustrani, ale ak pride cas, tak ukazu svoju osobnu statocnost.
In the world there are thousands of day traders who take profit and live their dream .... ... and millions who lose daily and dreaming how they should lived their dream
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15694
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 991 times
Been thanked: 1345 times

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa JUGGLER »

kontrarian napísal: neutekam ...hladam nieco specificke, odbornu diskusiu, nie osobnu reklamu atd...kedze som to nikde nenasiel tak je prirodzene ze koncim...na kazdom chate su bohuzial vacsinou iba pisalkovia prazdnych slov.....
Bohužial..ja mám dojem, že si neuvedomuješ, že aj ty si jeden z takých písalkov...
Prečítaj si, kolko prázdnych slov si práve napísal...

Či si myslíš, že padneme na zadok, lebo vypisuješ na kadejaké zahraničné fóra?
Kto sú sráči z Global News? V živote som o nich nepočul.
Kto si ty pre nich, čo myslíš? Big mouth z Balkánu. Nebuď narcis. Každý na teba kašle, kým si nezískaš prirodzený rešpekt. A to nikdy nezískaš rečami, iba činmi.

Lúčiš sa s nami a mne fakt tečú slzy... Nespomínam si na nič odborné, alebo konštruktívne, čo si tu priniesol. Len píšeš o kadejakých veciach minulých, čo by vyšli, keby nebolo keby...
Takých tu už bolo...Prišli s veľkou pompou a odišli ticho. Rozprávkari.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa Rado »

Pre mňa zasa píšeš v hádankách a náznakoch. Ja mám radšej, keď sa niečo povie rovno. Na druhej strane to, čo obchoduješ je pre mňa sci-fi. Nerozumiem tomu a ani nikdy nebudem. Príde mi, že som oproti tebe strašný amatér. Môj spôsob obchodovania je strašne primitívny.
Čo však máme spoločné je prechod na full time. Myslím, že za chvíľu to čaká aj mňa.
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
kontrarian
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Ne 16 09, 2012 11:02 am

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa kontrarian »

Juggler, nenut ma reagovat stale znova a znova. Je cas to ukoncit...

14U nepochopitelne vytiahol moje pozicie z akehosi fora (mozno to ani nebol zly umysel, neviem). Samozrejmej typ ako Casey sa hned pridal : Utekas z jedneho fora na druhe ..., bla bla bla atd. Bohuzial sklzol si na jeho uroven... jasne som napisal, ze je to iba obranna reakcia aby som aspon trosku objasnil preco si aj tam dam pauzu...teda ziadny utek rozpravkara...iba som chcel poukazat, ze si drzim svoj nazor bez ohladu na miesto a okolnosti...

Ty si naozaj myslis, ze som sa chvalil tym ze pisem na nejake shit U.S forum??? Juggler polovicu zivota som stravil v roznych krajinach. Pre mna je komunikovat s kymkolvek a kdekolvek uplne prirodzene....

Narcis :roll: ...pekne...mam pocit, ze tieto kvietky neznasaju sebakritiku ( som az prehnane sebakriticky)...dbaju na bezchybny image ( som proti kultu budovania image)...bohuzial ano, casto som tu pisal o sebe co bolo...ale viacmenej to bola iba obranna reakcia na pre mna nepochopitelne odputavanie od jadra veci...

Daj si tu namahu a este raz si precitaj ako som od zaciatku neustale pisal : uvitam iba odbornu diskusiu k teme, dufam ze uz nebudem znovu a znovu....Konstruktivne? ok nie. Ja ti Tvoj nazor neberiem a je pre mna nepodstatny

Asi som Ta dost nastval. Ze mam ine nazory na calls....Na tom Global shit fore boli ludia , ktori casto priviedli zaciatocnikov k marginu. Oni to asi nechceli, ale ich reakcie boli : to je tvoj problem, mne je to jedno...budovali si image profesionala a neomylnosti za kazdu cenu...samozrejme som to nemohol tolerovat...Ty na to ides inac a citim tu aj ferovost...uz som Ti tu pisal, ze Tvoja snaha je sympaticka a ja nazor nemenim len tak...nemam dovod ho zmenit ani po tvojej pomerne trapnej kritike voci mne...

Som rad , ze neplaces. Bolo by to smutne..

Precitaj si svoje reakcie, ak som skusil zacat konkretnu diskusiu o smerovani trhu...stale a stale si ma nutil odpovedat na Tvoje otazky mimo temy...nenapisal si ani raz s tym suhlasim, na to mam iny nazor a bude to takto...co vlastne chces???

Nepotrebujem mat respekt na fore.

Uz na mna nereaguj a nenut ma znovu a znovu odpovedat. Ja rad odidem v tichosti...

Jedine s cim suhlasim je, ze som sa stal pisalkom...bohuzial, nechal som sa vtiahnut do smiesnych debat ( hlavne Casey to zvladol od zaciatku az do konca bravurne).
Naposledy upravil/-a kontrarian v Ne 18 11, 2012 12:14 pm, upravené celkom 1 krát.
In the world there are thousands of day traders who take profit and live their dream .... ... and millions who lose daily and dreaming how they should lived their dream
kontrarian
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Ne 16 09, 2012 11:02 am

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa kontrarian »

Rado, zabudol som napisat, ze okrem Bioska si viacmenej aj Ty reagoval k teme a snazil sa rozprudit normalnu diskusiu..
Ano , nebolo to az take priame..V realnom zivote som az nezdravo priamy. Bohuzial, nevyvinulo sa to tu tak ako som dufal a bolo to take ake bolo...
Kazdy obchoduje tak ako mu vyhovuje a mozno som tazkym amaterom ja oproti tebe...
Myslim, ze mas vela dobrych vlastnosti a v kazdom pripade Ti drzim prsty vo full time!
In the world there are thousands of day traders who take profit and live their dream .... ... and millions who lose daily and dreaming how they should lived their dream
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa Rado »

Tak môj prechod na fulltime sa začal. :D
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa Biosko »

Dal si vypoved v praci?
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7057
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 277 times

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa jogo »

Rado napísal:Tak môj prechod na fulltime sa začal. :D
Nech sa ti dari aspon ako Coudymu, ktory tuna tiez takto nahlasil prechod na full-time asi pred 2-3 rokmi. :wink:
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa Rado »

Biosko napísal:Dal si vypoved v praci?
Presne to som spravil. :)
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
kolega
Silver Member *
Príspevky: 253
Dátum registrácie: Ut 02 08, 2011 12:21 am

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa kolega »

Rado napísal:Tak môj prechod na fulltime sa začal. :D
cg, drzim palce
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa Rado »

Ďakujem, budem to potrebovať, ale verím si. :D
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
Kontrast
Active Member
Príspevky: 129
Dátum registrácie: Ut 07 02, 2012 10:16 pm

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa Kontrast »

vela stastia Rado :)
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa Airmike »

Rado drzim palce :)
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa Biosko »

To je super ze si dal vypoved. Drzim palce v tradingu a financnej nezavyslosti. Aj ked si pisal ze po novom roku uz nebudes reportovat trady ale tak snad ako sa dari nam povies a poucis nas o novych poznatkoch z obchodovania :).
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa Rado »

Isto dokončím dva kompletné roky a to bude najskôr vo februári. Potom budem možno pokračovať ďalej, ale už ex-post obchody.
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15694
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 991 times
Been thanked: 1345 times

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Vítaj v klube! Držím palce Rado! :) :) :)
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa Rado »

:D vítam. Snáď sa toho veľa nezmení v mojom spôsobe obchodovania.
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Rado aj ja drzim palce s tymi opciami a aby si po case nemusel znovu hladat zamestnanie.
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa Rado »

Zamestnanie už hádam nie. Stačilo.
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa Biosko »

Co budes teraz robit s tym volnym casom? :D
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa Rado »

Dobrá otázka. :D Hľadám na ňu odpoveď už asi dva mesiace ak nie viac. Rozmýšľam nad webom, koníčkami a podobne. Mohol by som sa viac venovať aj športu. Uvidíme. Nuda je asi to, čoho sa bojím najviac.
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa Biosko »

No :) ja si tiez vravim ze budem chodit pravidelnejsie cvicit, viac varit, lepsie upratovat :), ale tak ja este chodim do prace tak mam vyhovorku ze nic nestiham. Ale ono ta praca zabije denne 10 hodin co je fakt dost casu, ktory sa da lepsie vyuzit.
Ja sa skor obavam ze zacnem flakat :D to jest budem spat do obeda, mensia osobna interakcia s ludmi a tak.
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa Rado »

Spať dopoludnia mi nehrozí. Mám psa a školopovinné deti. :D
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Prechod na full time trading : ocakavania vs skutocnost

Príspevok od používateľa Biosko »

Aha tak ja nemam problem cez weekend byt hore do 7-8 rana a potom spat do 14tej 15tej a obavam sa ze sa mi to zvrtne :).
Napísať odpoveď

Návrat na "Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií"