Tradingom zarobit 100% rocne

Trading, tipy na obchody a investície, zverejňvanie pozícií, denníky traderov a investorov
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa Biosko »

kontrarian napísal: och ako sa ja zase dobre bavim...
biosko takychto pozicii som tu uz teda dal viac..
musis byt poriadne zaslepeny, ked nevidis, ze davam komplet otocky celeho trhu uz par mesiacov zo strojovov presnostou...to uz nie je nahoda, to uz je trvaly jav :D
ale dostal si vyzvu, kazdy den zverejnime svoje pozicie aj s profitom. a ziadne ciarky z dema, ale aj tyzdenny vypis z uctu, kde su aj vybery...
mas na to gule, alebo iba vies vsetko komentovat a zaradovad ludi do typovych skupin?
Nie, pohybujem sa v inych objemoch ako ty. A nemam na to ani cas.
Tu mas uzavretu poziciu NAROZDIEL od tvojej moja je uz davno uzavreta v historii a nie je to len nejaky spekulativny unrealized profit.
Dolna cast obrazka, nechcelo sa mi to orazavat, dufam ze prepacis.

http://s20.postimage.org/c8dwl7gjh/bla.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Naposledy upravil/-a Biosko v Št 14 02, 2013 1:43 pm, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa Rado »

Biosko, nerozumiem prečo to zverejňuješ. Radšej sa na to vykašli.
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
ice809
Gold Member **
Príspevky: 300
Dátum registrácie: Ne 03 01, 2010 5:18 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa ice809 »

Nsmí se brát internet diskuze osobne a vazne! Alespon mi to prijde, ze se spickujete.
Pekny profit Biosko a s tou cervevou ses pekne vyřádil :D
Kazdy je se svym uctem sam, neni nutne zverejnovat, ale pokud nekdo chce, tak za sebe budu rad.
Ovsem bylo by fajn se k tomu postavit profesionalne.
Zadne vykriky do tmy, ale cely ucet a pekne postupne se vsemi obchody. Jeden to tak dela dva roky. Parada. Znate ho? :lol:
kontrarian
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Ne 16 09, 2012 11:02 am

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa kontrarian »

biosko, 13 lots ...pekne :D , a mas este aj ucet na opcie ( eur/usd, ) a niekolko dalsich kde skalpujes...no to IT ti vynasa pekne

nezabudni poslat aj vypis z real uctu, kde si robil vyber.ak
mas, tak klobuk dole borec...
ahoj rado, ozval sa jeden z tych: 9 z 10 ludi oznacilo za psychopaticky vyplod...este by sa mal ozvat aj dalsi, napr filip, p. cmorej atd. aby bola zabava...
In the world there are thousands of day traders who take profit and live their dream .... ... and millions who lose daily and dreaming how they should lived their dream
Používateľov profilový obrázok
Strastislav
Silver Member *
Príspevky: 262
Dátum registrácie: Št 31 05, 2012 8:56 am

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa Strastislav »

kontrarian napísal:Strasti, dnes som to dal predsa skor (stvrtok) ako minule( piatok)...
eu pat 13:50 GMT February 13, 2013
...gbp/usd , aud /usd up, eur/usd, usd/jpy , eur/aud, gbp down...we will see... I trade it , if I wrong I have stop loss ...
Its working better today...
Ej ale som Ta chlape skoro chválil, takéto omáčky to som zrovna nemal na mysli. Toho je po nete dost a ked to niekto chce live može si to celý deň počúvať aj na Trimbrokerovi - TrimLive - čo kde kam, prečo a začo ale na rozdiel od toho Tvojeho je tam alespoň pozícia live realtime.

Mne je Tvoj účet u prdelky, úplne postačí ked cvakneš graf s doplnkom napr. terazky EURUSD idem long lebo to a hento 1,3335 a cielim 1,3380 davam SL 1,3300. a basta. a za pár minút či hodín dám ende.
Chápeš :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
No a ked tu to všetci takto nejako po lopate budú zreť na vlastné oči tak nejakú hodnú dobu pravidelne tak Ta prdpokladám sami povynášajú na piedestál. Ale inak ... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Je to na Tebe čo vlastne porobíš, delej co umíš.
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa Rado »

Ahoj Kontrarian. Ja som ťa za psychopata neoznačil. Tvoje príspevky mi však prídu značne chaotické. Podľa mňa to veľa o tebe povie. Nerozumiem ako dokážeš byť ziskový. Ja sa snažím obchodovať systematicky a bez emócií.
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
kontrarian
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Ne 16 09, 2012 11:02 am

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa kontrarian »

Strasti, este posielam co dnes trejdujem.
W na eur/jpy, usd, jpy, eur/usd...pekne setupy, ze? Na JPY uz neomylne funguju niekolko mesiacov a su velmi caste..
Ups, pozicia je z dema...to nic...mam iba 10K tak davam iba 2 lots,, ak by som si zadal 1000k tak dam aj 13 lots...

PS: netrejduj to real, neskor ti vysvetlim preco
In the world there are thousands of day traders who take profit and live their dream .... ... and millions who lose daily and dreaming how they should lived their dream
kontrarian
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Ne 16 09, 2012 11:02 am

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa kontrarian »

A tu je uz real pozicia Moj dalsi tp dosiahnuty na123.820 ako je vidiet zo screenu...screen davam vzdy pred dosiahnutim tp, kedze ma to bavi...dnes cez 1000 eur, stacilo...
In the world there are thousands of day traders who take profit and live their dream .... ... and millions who lose daily and dreaming how they should lived their dream
kontrarian
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Ne 16 09, 2012 11:02 am

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa kontrarian »

a tu je uz pozadovany realized pl...je tam aj vstup 1 a vstup 2... tp boli v grafe...jednoducho neomylna presnost...smola, chytaci W tentokrat neuspeli...ja viem, hnevate sa, ze az po...ale ja som tu dal jasnu indiciu , ze sa usd/jpy pripaja k party...odvtedy urobil figuru a aj tazky brejk...uvidime , ci falosny..Majte sa1
In the world there are thousands of day traders who take profit and live their dream .... ... and millions who lose daily and dreaming how they should lived their dream
kontrarian
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Ne 16 09, 2012 11:02 am

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa kontrarian »

ale dost bolo srandy...
este chcem naozaj velmi vazne dodat" nemyslite si, ze trejding je lahky. naopak je brutalne tazky a doviest ho do umenia je dlha cesta a malokomu sa to podari...radsej nezcinajte, ak ste aste nezacali!
PS: na screene pred dosiahnutim tp je vidiet, ze mi lizlo s/l 2 pips nad b/e. Jednoducho som bol neomylne presvedceny, ze to pojde dole a drzal som par hodin ,bud sl alebo tp.Ale pointa je inde: IB su seriozny a je to vidiet na tom s/l.
In the world there are thousands of day traders who take profit and live their dream .... ... and millions who lose daily and dreaming how they should lived their dream
Casey
Gold Member **
Príspevky: 360
Dátum registrácie: Št 26 08, 2010 12:10 am

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa Casey »

[quote="kontrarian"]ale dost bolo srandy...
este chcem naozaj velmi vazne dodat" nemyslite si, ze trejding je lahky. naopak je brutalne tazky a doviest ho do umenia je dlha cesta a malokomu sa to podari...radsej nezcinajte, ak ste aste nezacali!
PS: na screene pred dosiahnutim tp je vidiet, ze mi lizlo s/l 2 pips nad b/e. Jednoducho som bol neomylne presvedceny, ze to pojde dole a drzal som par hodin ,bud sl alebo tp.Ale pointa je inde: IB su seriozny a je to vidiet na tom s/l.[/quote
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=85lpWoES ... r_embedded" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=4y6qD_2S ... r_embedded" onclick="window.open(this.href);return false;
kontrarian
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Ne 16 09, 2012 11:02 am

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa kontrarian »

Strasti, co ssi zase nervozny? :D
Vcera som ti dal v predstihu tipi eur/usd. usd jpy, eur/jpy dole...nezobchodoval si ich? Vidis a ja ze ti pomozem...
Ja ano :D
In the world there are thousands of day traders who take profit and live their dream .... ... and millions who lose daily and dreaming how they should lived their dream
kontrarian
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Ne 16 09, 2012 11:02 am

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa kontrarian »

Strasti, pisal si ze si obcas na Trime
Ja som tam zacinal...uz pred rokmi som im pisal to co tu. Daval som pozicie, ktore vacsinov sedeli ako p..a na budar.Hovoril som im, rozmyslaj dlhodobo do predu, viac politicky,potom ekonomicky a potom TA, Uz na zaciatku krizi som tam pisal o boji centralnych bank. Odpovede analytikov z Trimu boli : konspiracia! Teraz po piatich rokoch je to uz verejny fakt.
Daval som tam dlho dopredu vizie napr. Co bude s Greckom, ze FED pride pravdepodobne s novym QE a prvdepodobnym cielenim nezmestnanosti na 7% uz rok dopredu...a vela dalsich veci.. a zdoraznoval flexibilitu..
Tiez sa to tam vseobecne odmietalo, ale zda sa , ze niektori uz zacinaju rozmyslat..

Na trime uz neprispievam, ale obcas si este precitam..
Jeden trejder odmietal fundamenty a stale hladal statisticku vyhodu..preslo 5 rokov..
Pred chvilov napisal toto:

“mala poznamka - to nad cim sa zbytocne nervacis berem ako ,,fundanentalny FAKT ,, ... trhy sa jednoducho davno zmenili a tomu musime prisposobit aj strategie ... jednoducho sa snazim dedukovat, co bude kto asi o mesiac rozpravat ... viac menej rozmyslam GEOPOLITICKY ... ked zacnu tocit zemegulou slecny z E55, tak tomu budem muset takisto prisposobit potom nasledne planovanie :-))) “

Zda sa, ze niektore moje slova padli aj na urodnu podu...a mam z toho dobry pocit...
In the world there are thousands of day traders who take profit and live their dream .... ... and millions who lose daily and dreaming how they should lived their dream
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7070
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 150 times
Been thanked: 283 times

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa jogo »

Kontrarian: Zvykli sme si na Ladisa, zvykneme si aj na teba. Len dalej pis, co vidis vo svojej kristalovej guli. Dokonca mas oproti Ladisovi jednu velku vyhodu. Jogo tvoje prispevky len letmo prebehne, cize nikdy v buducnosti ti nebude oponovat, ze zavadzas a pisal si aj nieco ine. Kto vela pise, vzdy sa sem tam trafi do toho, co bude.

Ladis ma priviedol na burzu a prve dva roky ma doslova viedol "za ruku", cize uz zo zvyku si jeho prispevky pozriem.
Ty tu pre mna pises nezrozumitelne a nemienim tvoje prispevky dedukovat, lebo nevidim na to dovod, nakolko odmietas s nami hrat hru na realtime ohlasovanie niektorych svojich obchodov podla nasich pravidiel.A stale sa len chvalis, aky si megauspesny.
Cize ta povazujem len za niekoho, kto si tu chodi pokecat, pripadne provokovat. Take cosi, ako Stranger na Financniku.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Používateľov profilový obrázok
Strastislav
Silver Member *
Príspevky: 262
Dátum registrácie: Št 31 05, 2012 8:56 am

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa Strastislav »

kontrarian napísal:Strasti, pisal si ze si obcas na Trime
Ja som tam zacinal...uz pred rokmi som im pisal to co tu. Daval som pozicie, ktore vacsinov sedeli ako p..a na budar.Hovoril som im, rozmyslaj dlhodobo do predu, viac politicky,potom ekonomicky a potom TA, Uz na zaciatku krizi som tam pisal o boji centralnych bank. Odpovede analytikov z Trimu boli : konspiracia! Teraz po piatich rokoch je to uz verejny fakt.Daval som tam dlho dopredu vizie napr. Co bude s Greckom, ze FED pride pravdepodobne s novym QE a prvdepodobnym cielenim nezmestnanosti na 7% uz rok dopredu...a vela dalsich veci.. a zdoraznoval flexibilitu..
Tiez sa to tam vseobecne odmietalo, ale zda sa , ze niektori uz zacinaju rozmyslat..Zda sa, ze niektore moje slova padli aj na urodnu podu...a mam z toho dobry pocit...
Toto všetko k trejdom 30-60 pips netreba, na to mi stačí graf a TA a čuduj sa štatistika a matika.
Omáčky, vízie, analýzy, toho je plno po nete a prihlasuje sa ten koho teoria či "predpoveď počasia" z minulosti akurát pasuje aby sa ukázal - pohladil ego aký je in a ked niekto nebodaj zabudol tak sa náležite pripomínať tým čo z minulosti pasuje.

Davaj tu obchody, konkrétny postup, real a nie sa tu pretrčať čo si kedy komu tvrdil a ako je to teraz fasa že to sedí. Nie v zlom, ale pochop to nikoho nejako nezaujima. Neverím, že to niekoho inšpiruje.
Pri týchto Tvojich kvalitách by som čakal trejd typu nastúpil som EURJPY do longu 21.11.2012 a ťahal som to do 127. Však predpovedať vieš - tak čo to potom náležite nevyužívaš ? Povieš si riešim obraty na 100% -tak prečo nemáš short eurjpy od 127,70 do trebars dnešných 123 hm? umelec? Jedno je predovedať a druhé je to cele aj zatrejdiť?
Chápeš už, riešiš tu výhľady na týžden/mesiac/rok, chváliš jak 100% a ked už praskneš trejd tak tu 60 tam 30 pips v trvaní 1-2 hodky. Aj to je fasa, síce po funuse ale fasa. Ale potom sa tážem - načo tie predpovede siahodlhé ked si verím tak max na 1-2 hodky?

Ale chápem, potrebuješ sa niekde ukázať, vybehnuť pred dav, vynútiť si zopár chvíl jasotu - jen mi tleskejte, já to mám tak rád. Len prečo akurát tu na tomto fóre ten jasot neprichádza napriek snahe ...
kontrarian
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Ne 16 09, 2012 11:02 am

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa kontrarian »

Strasti, ja jasot nepotrebujem.To je to posledne, co v zivote hladam. A preto aj vystupujem tak ako vystupujem. Od zaciatku pisem, ze mam problem drzt poziciu..Inac ten e/j urobil xxx pips , ale ja som na 4 krat ziskal to iste...je to neprofesialne, ale jednoducho ten problem mam. Tu som dufal v spolupracu a ze sa posuniem, bohuzial.
Maj sa.
In the world there are thousands of day traders who take profit and live their dream .... ... and millions who lose daily and dreaming how they should lived their dream
Používateľov profilový obrázok
Strastislav
Silver Member *
Príspevky: 262
Dátum registrácie: Št 31 05, 2012 8:56 am

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa Strastislav »

kontrarian napísal:Strasti, co ssi zase nervozny? :D
Vcera som ti dal v predstihu tipi eur/usd. usd jpy, eur/jpy dole...nezobchodoval si ich? Vidis a ja ze ti pomozem...
Ja ano :D
Nie nedal si jasný "tipi" .... toto je u mňa omáčka

Chyba krásy chlape - to sa nehanbíš dávať sem screen z 10:10 s hodinovým odstupom ? Ak si už chcel žožať slávu mal si možnosť tesne po svojom "vstupe" ak dobre pozerám na sviečke 9:00 a priebežne komentovať - síce nič by to voči Tebe zatiaľ nemenilo ale vyslúžil by si aspon malý +bodík ... takto je to ako obvykle = PRD.
rasto800
Gold Member **
Príspevky: 397
Dátum registrácie: Ut 14 08, 2012 10:50 am

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa rasto800 »

Strastislav napísal: Nie nedal si jasný "tipi" .... toto je u mňa omáčka

Chyba krásy chlape - to sa nehanbíš dávať sem screen z 10:10 s hodinovým odstupom ? Ak si už chcel žožať slávu mal si možnosť tesne po svojom "vstupe" ak dobre pozerám na sviečke 9:00 a priebežne komentovať - síce nič by to voči Tebe zatiaľ nemenilo ale vyslúžil by si aspon malý +bodík ... takto je to ako obvykle = PRD.
Tak tak kontratian, Stratislav ma pravdu, tie omacky si myslim nikoho nezaujimaju. Takych na webe je. Nic v zlom ale naozaj je to tak. A postovat tu obchod potom ked si zarobil? To je ako na co dobre? Aby si tu ukazal aky si frajer? Tu ale uz nie sme v skolke, tu je to urcite vsetkym sum a fuk.
Mi to tak pride ako by si tu len potreboval nejaku reakciu publika, ze aky si dobry. Ale tak z toho sme hadam uz vyrastli, nie?
kontrarian
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Ne 16 09, 2012 11:02 am

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa kontrarian »

Na vsetko je argument a protiargument
Najprv som graf pripravil, ze ho poslem...ale potom som si povedal, ze je to detinske a naco...
Nudil som sa a tak som sa zapojil k diskusii co je to trejding...
Ked si sa mi tam zase pripomenul, tak som ti ho uz poslal, ked si to vcera tak chcel.
Aj na 30/60 pips trejdy musis vedied dlhodobu viziu...kde je trend atd . Intradenne uz iba hladas levely a spajas nove fundamenty...neviem o com sa bavime.
Vcera som dal jesne tipy. Jasne som ti napisal (a pre istotu aj nakreslil), ze chytaci W nemali vcera sancu, a ze tu davam tip uz vo stvrtok, aby ste mohli tento tyzden zarobit viac.
Egoista je vzdy clovek, ktory sa snazi prezentovat bezchybne, kasle na inych, teda urcite nedava indicie. A v trejdingu velmi rychle skonci, kedze aj ked sa zmyli tak nezmeni rozhodnutie.
Mam pocit, ze ty si jeden z mala tuna co sa venuje fx. A asi si aj prezries , to co som tu dal (najprv ako calls a prognozu, neskor po utokoch uz iba ako humor a indicie). Takze asi dobre vies, ze uz sa to vymyka vsetkym pravdepodobnostiam a nahodam.
PS: Strasti momentalne raguje JPY na uniknutu informaciu z G7. Ocakaval som to. Dokaz je moj prispevok na zahranicnom chate a uvaha ako pred rokmi Abe rezignoval, s cim vtedy suhlasil aky je dosledok a teda ze teraz u neho nepochodia na G7. Ja som to nevyuzil, kedze dnes mam uz predlzeny vikend.
In the world there are thousands of day traders who take profit and live their dream .... ... and millions who lose daily and dreaming how they should lived their dream
Casey
Gold Member **
Príspevky: 360
Dátum registrácie: Št 26 08, 2010 12:10 am

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa Casey »

kontrarian napísal:Na vsetko je argument a protiargument
Najprv som graf pripravil, ze ho poslem...ale potom som si povedal, ze je to detinske a naco...
Nudil som sa a tak som sa zapojil k diskusii co je to trejding...
Ked si sa mi tam zase pripomenul, tak som ti ho uz poslal, ked si to vcera tak chcel.
Aj na 30/60 pips trejdy musis vedied dlhodobu viziu...kde je trend atd . Intradenne uz iba hladas levely a spajas nove fundamenty...neviem o com sa bavime.
Vcera som dal jesne tipy. Jasne som ti napisal (a pre istotu aj nakreslil), ze chytaci W nemali vcera sancu, a ze tu davam tip uz vo stvrtok, aby ste mohli tento tyzden zarobit viac.
Egoista je vzdy clovek, ktory sa snazi prezentovat bezchybne, kasle na inych, teda urcite nedava indicie. A v trejdingu velmi rychle skonci, kedze aj ked sa zmyli tak nezmeni rozhodnutie.
Mam pocit, ze ty si jeden z mala tuna co sa venuje fx. A asi si aj prezries , to co som tu dal (najprv ako calls a prognozu, neskor po utokoch uz iba ako humor a indicie). Takze asi dobre vies, ze uz sa to vymyka vsetkym pravdepodobnostiam a nahodam.
PS: Strasti momentalne raguje JPY na uniknutu informaciu z G7. Ocakaval som to. Dokaz je moj prispevok na zahranicnom chate a uvaha ako pred rokmi Abe rezignoval, s cim vtedy suhlasil aky je dosledok a teda ze teraz u neho nepochodia na G7. Ja som to nevyuzil, kedze dnes mam uz predlzeny vikend.
1.Zalezi o akom pare sa bavime(volatilitu paru) a tiez o akom trende sa bavime(cas interval).Npr. u E/Y je na cca 30 pips ''dlhodoba vizia'' na cca2-4 hod nadvazne na cas vstupu.
2.Opat zalezi ako kto zaobchoduje tento pattern,npr.cas kedy je tento pattern vytvoreny ,cena na ktorej je vytvoreny atd.Npr. tvoj priklad (oanda broker screen 30min TF) a znazornenie sa akoze formujuceho ''W'' nie je velmi vhodne ist do longu na takomto TF,kedze uvadzany pattern nebol kompletny na long,ale na tejto cenovej urovni,verim,ze na nizkom TF-ku bolo normalne mozne a bezpecne zaobchodvat long''W'' patternu.
Používateľov profilový obrázok
Strastislav
Silver Member *
Príspevky: 262
Dátum registrácie: Št 31 05, 2012 8:56 am

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa Strastislav »

kontrarian napísal: Aj na 30/60 pips trejdy musis vedied dlhodobu viziu...kde je trend atd . Intradenne uz iba hladas levely a spajas nove fundamenty...neviem o com sa bavime...uz sa to vymyka vsetkym pravdepodobnostiam a nahodam.
...momentalne raguje JPY na uniknutu informaciu z G7. Ocakaval som to. Dokaz je moj prispevok na zahranicnom chate a uvaha ako pred rokmi Abe rezignoval, s cim vtedy suhlasil aky je dosledok a teda ze teraz u neho nepochodia na G7. Ja som to nevyuzil, kedze dnes mam uz predlzeny vikend.
dlhodobá vízia trend - čo to je ?
aký timeframe - taký trend

eurjpy (Tvoja prezentácie) - neuviedol si podľa čo trend? podľa čiary od novembra 2012 či topu z min týždňa
časovanie vstupu tiež neuvedieš prerazenie, brejk, opatovný test po brejku z oblasti, alebo čo iné ...
ako si nastavil parametre trejdu (ked uy inde spominas primeraný MM, %rizika, RRR ...) SL, PT
prečo také či onaké, prečo si ho posunul, prečo si trejd ukončil ???
to tu môže niekoho zaujímať do debaty, ale fantazírovanie o maníkoch z centrálnych bánk, G7, G20, EU, ... to asi nie

uniknuvšia info a G7 - co dál, bude to mať pokračovanie - a koliko, alebo je to vhodné na short - hm? to bys mal dať do pléna - ako to teraz konkrétne poriešiš ... a nie tie prúpovídačky jak si to čakal
prax, realizácia, vyhodnotenie

Keby si od času jak tu máš registráciu viedol svoje vlákno s trejdami primerane včas komentom, občas nejaké definície výhľadu, možno ako perličku nejaký šplech ... tak dnes by si mohol bud irešiť celý dav nadšených obdivovateľov alebo byť spokojný, že si aspoň preto niečo spravil

inak to nende ... tak jest
slimak
Platinum Member ***
Príspevky: 798
Dátum registrácie: Po 08 12, 2008 9:11 pm

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa slimak »

http://www.ifortuna.sk/sk/uzivatel/stav ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;


http://www.ifortuna.sk/sk/uzivatel/stav ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Dnes to vyslo. Aj 60 evro som poslal nazad. Nie ze ma to nebavi. Ale je to nahoda a to ma nebavi.

Pozeram ze vidite co sa mi pre dvonmi dnami nepodarilo dat.

----------
Inak zamoruje temu o tradingu. Som si toho vedomi. Ja ked som to pisal som ocakaval nejake rady ako sa vyrovnat ci uz stresom. A pod. Inak viem ze to je trosku podobne a preto. Mna zaujimalo ja som vedelako dnes byt uspesny - ale mna to dlhsie nezauimalo. Keby som nemal 25 euro ako bonus - mna to nezaujima. Nebavy. Ako sa vysporaduvate so stresom, ok je to jedno ale v minulosti ked som har som bol ako narkoman, dnes ma to nezaujima. 20 eur vyhral, som rad ale ma to nezaujima.
-------
Pisem ako napity aj som taky hral. emate ziadnu radu ako sa vysporiadate zo stresom? Pr. Ci inu ako zarobit?

iNak este otocim nejaku stovku kvoli premii a kaslem nato. Nebavima to.--- neotocim nc maju mi dat 5 euro a koncim - nezaujima ma tipovanie. Inak som si rozmyslel posle aj 50 euro. Yostane mi 9. Ale ak viem hrat to dokazen hrat -- realne 9 euro poslem niekam

100 som dal ma ucet a 110 poslal spat-
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa Rado »

Ja som so stresom skončil, keď som dal výpoveď v práci. :D
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
slimak
Platinum Member ***
Príspevky: 798
Dátum registrácie: Po 08 12, 2008 9:11 pm

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa slimak »

Skoncil som vo februari. Bojim sa cim viac a viac prehravat. Vyhra je 28 eur od piatka. Priemerny kurz 2,6 uspesnost 31.

Dnes to bolo na nanic. Mam najvysiu vyhru - ale vobec si neverim. Preto koncim. Inak 25 eur ma od fortuny. Som spokojny. Ale hrat nebudem.

V sobotu som bol 100%.

http://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/n ... &kind=LIVE" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/n ... &kind=LIVE" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/n ... &kind=LIVE" onclick="window.open(this.href);return false;

Ale to bolo v sobotu kde som zavahal a bal sa davat vacsie vklady.
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa Rado »

Neviem, ale to čo robíš je čistý gambling. Mal by si s tým prestať. Hráš o sumy, ktoré nepotrebuješ a robíš to len kvôli hraniu.
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
Používateľov profilový obrázok
peter977
Gold Member **
Príspevky: 401
Dátum registrácie: Po 23 04, 2012 9:22 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa peter977 »

Gambling je podľa mňa ignorovanie rizika za vidinou zisku.
Aj o nás sa hovorí, že sme gambleri. Kde je pravda?

Pokiaľ slimák, či ako sa volá riskuje 30-40 €, tak nech si kľudne gambluje. Viac ako polovica Slovenska každý deň podá tiket a za svoj život takto premrhajú desiatky tisíc €.

Ak si chlapec po pár výhrach povedal, že končí, tak má moje uznanie. Vyskúšal, zistil, že sa to dá robiť v malom, no stojí to nervy a nie je to cesta, ktorou chce ísť... Koľko obchodníkov si toto povie, hlavne takých čo ignorujú riziko?
share your trading ideas
https://www.facebook.com/groups/ukforexsk/" onclick="window.open(this.href);return false;
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa Biosko »

Pravda je taka ze aj trader moze gamblovat.
Rozdiel je podla mna v strategii, pristupe, dodrziavani pravidiel.
Ja som nemal 1 stratovy mesiac. Ak si spravim svoje domace ulohy, dodrzujem pravidla a strategiu na konci mesiaca mozem vyberat odmenu. A to je to co ma odlisuje od gamblera.
ice809
Gold Member **
Príspevky: 300
Dátum registrácie: Ne 03 01, 2010 5:18 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa ice809 »

16-Year-Old Actress Turns Into Stock Day Trader
http://finance.yahoo.com/blogs/breakout ... 23005.html

Ze by koncil Bull trend? :) Kazdy je hrdina v bycim trhu :)

"Joe
I repeat again, everyone's a genius in a bull market. When I hear this stuff I KNOW we are at a top."
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa Rado »

Držím jej palce. Aj keď jej to eventuálne nevýjde, tak sa v živote nestratí. Sympatické. Ja mám cieľ dostať syna na 1k €/mesačne do jeho 15-tich. Momentálne to trochu fláka, ale je na dobrej ceste.
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4044
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 50 times
Been thanked: 64 times

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Filip nas scenzuroval. Aby sme nekazili mladez.
milanr1
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št 02 09, 2010 9:21 pm

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa milanr1 »

Pani, co sa zivite tradingom. Ako to mate poriesene co sa tyka nejakeho zoficialnenia prijmu a platenia naslednych dani a odvodov. Ste szco a podavate danove priznanie alebo ste dobrovolne nezamestnani a iba si platite zdravotne a nemocenske odvody? Alebo na to kaslete uplne?

Dik
Milan
slimak
Platinum Member ***
Príspevky: 798
Dátum registrácie: Po 08 12, 2008 9:11 pm

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa slimak »

Rado napísal:Neviem, ale to čo robíš je čistý gambling. Mal by si s tým prestať. Hráš o sumy, ktoré nepotrebuješ a robíš to len kvôli hraniu.
Chcel som a hral(pustil sa do toho) som to kvoli tomu aby som zarabal. Ale nezarabal som dost na usilie a cas( aj 28 eur z coho som od fortuny mal 25 eur, za tri dni je nic - v normalnej praci nie vzdy ale bez rizika mam to za dajme tomu za 4 hodiny normalnej prace,alebo dva,alebo niekedy za 15 minut.) - aj ked to je tazke ohodnotit, lebo ked hras za 2 eura vela nevyhras. Pri mojej uspesnosti.

Je pravda v minulosti ma to zaujimalo a hral som to rad. nevadilo mi ze aj prehram. Hral som rad aj za 50 centov. Ale nemalo to financny efekt. 50 euro za 7 dni, ani 110 euro v januari za 5 dni ci teraz v piatok 20 za den aj pri pive - ale to som uz nechcel prehrat,
nestojimi to zato. Niekedy som si myslel , ze kaslem na robotu, ci ked ju stratim budem mat nahradu. Mozno ale sa toho bojim. Zeby som tak dopadol a musel to robit. Zahram si aj dalsi mesiac - ked mi fortuna da bonus - potom neexistuje aby som prehral. :D

Ale ja nemusim vlozit 100 euro ako som doteraz robil. Mozem dat aj 1000 , a hrat 5 a 10 eurove hry. Teda denne vyhry by boli aj 100 a 200 eur. Teoreticky, ja sa bojim co uz denne bezne nezarabam v robote(v praci). Ale kvoli tomu ze tolko nezarabam mna by nahlodali aj mensie prehry 50 -100 erove ca sa niekedy sa mi prihodili. Je to o psychike. Aj discipline. Jeden mesiac to skusim.
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa Rado »

Mal by ti poradiť niekto, kto má v tradingu premakaný MM. Robíš to, čo robí trader na burze. Ak poznáš aspoň približne svoju úspešnosť, tak by si mohol byť na konci mesiaca v zisku. Musel by si však dodržiavať systém. Možno ti niekto dokáže poradiť. Ja taký systém nepoužívam.
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
slimak
Platinum Member ***
Príspevky: 798
Dátum registrácie: Po 08 12, 2008 9:11 pm

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa slimak »

Rado napísal:Mal by ti poradiť niekto, kto má v tradingu premakaný MM. Robíš to, čo robí trader na burze. Ak poznáš aspoň približne svoju úspešnosť, tak by si mohol byť na konci mesiaca v zisku. Musel by si však dodržiavať systém. Možno ti niekto dokáže poradiť. Ja taký systém nepoužívam.
ved som chcel a pytal sa na rady. Co je to premakany MM? Uspesnost som pocital minuly tyzden. Ale viem ze v pociatocnej faze som ju mal slusnu vzdy - zisk. Ja nechcem ani nepotrebujem hrat cely mesiac ani to nezvladnem, mne staci 3- 5-7 dni. Aj ked neviem keby sa mi darilo a ma to bavilo dlhsie. Aj tak to nema vyznam.

Co je to premakany MM? To ma zaujima.
kiikino
Silver Member *
Príspevky: 281
Dátum registrácie: Št 23 08, 2012 7:05 pm

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa kiikino »

zoberies si pevnu sumu napriklad 100 eur, urcis si max stavku na 1 zapas/tiket 1-5% - podla toho ako znasas riziko a hlavne podla toho aky ti vysiel v minulosti maximalny drawdown - odporuca sa vo vseobecnosti 30% ale kedze ide o malu sumu mozes dat kludne aj 100%
mozes zaradit aj pozition sizing teda zvysovat stavku podla velkosti uctu ale toto je dost osemetna zalezitost lebo sa v podstate tym zvysuju straty a znizuju zisky, preto odporucam skor zvysovat pozicie skokovo az po vacsom poklese ktory prisiel po vacsom zisku
pri stavkovani sa este pouziva system kde urcujes doveru zapasu ratingom a to tak ze si urcis na stupnicic od 1 do 5 ako doverujes zapasu 1 - najmenej, a 5 - najviac, dalej si urcis koeficient ktorym to budes nasobit napriklad 1%, potom ked mas zapas ktoremu das rating 1 tak len nasobis 1x1% = 1 teda na stavku pouzijes 1% uctu, ak mas zapas s ratingom 5 zase nasobis 5x1% = 5 teda na tento zapas vsadis 5%
treba si uvedomit ze 5% je dost velka suma hlavne v porovnani s nizkym kurzom zapasu, preto si ten koeficient mozes urcit aj 0,25% alebo pol percenta
co si sem postol par zapasov si mal celkom slusne kurzy, avsak je jasne ze kurzy stavkovych kancelarii vzhladom na pravdepodobnost su nastavene tak aby stavkovka zarabala - vychadza to na asi 5 -20% z obratu, teda priblizne o tolko su kurzy podhodnotene, preto musis mat minmalne o to vyssiu uspesnost + manipulacny poplatok
stavkovanie je vo vseobecnosti pre zabavu, zarobit v casine alebo v stavkovke nejaku vacsiu sumu co by nas vytiahla z biedy je dost velky problem, v stavkovke mas vsak tu vyhodu ze sa mozes stat niecim ako odbornik na zapasy, casto sa napriklad vyuzivaju statisticke vyhody - napr. ked prsi pada menej golov, zraneni hraci, zmena trenera a podobne, bookmaker co urcuje kurzy v stavkovke vacsinou nemoze mat oci vsade a da sa niekedy natrafit aj na dobry kurz
gogo956
Active Member
Príspevky: 78
Dátum registrácie: St 15 09, 2010 7:29 pm

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa gogo956 »

ahojte, rad by som sa zapojil do debaty ohladom stavkovania. Kedysi davnejsie som to skusal,chcel som hlavne prist na nejaky system ale nenasiel. Preto obdivujem takych ktorym to vychadza. Co som mal kamosov ktori sa tomu venovali dlho a aktivne tak obcas vyhrali aj velku sumu ale v celkovej bilancii ziskovosti boli nakoniec niekde tesne nad nulou. Alebo aj mali zisk, ale podla mna to za tie nervy a neistotu nestoji. Hlavne sa nesmie clovek nechat nalákat a davat za velku sumu. Ja som tiez ze po trosicke nieco povyhraval, myslel si ze teraz dam vecsiu sumu na nejaku tutovku a bude dobre.. Lenze aj tutovky zvyknu padnut a stratil som na tom celkom dost.
Odvtedy to vobec nerobim, prerobil by som aj gate :lol: /poznam chalana ktori raz vyhral na stavku rozdelenu do viacerych tiketov vyse 7000€ a odvtedy ma zafixovane ze urcite vyhra podobnu sumu, ale stale do toho iba dava prachy a moc sa mu nevracaju-cisty gambler/
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7070
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 150 times
Been thanked: 283 times

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa jogo »

Raz som cital rozhovor s nejakym chlapikom, ktory o sebe tvrdil, ze ziskovo stavkuje a jeho prijmy zo stavkovania su vyssie ako z podnikania.
Mal dokonca obmedzene vysky stavok v niektorych stavkovych kancelariach, ktore "obral" o par milionov.
Aka vsak bola statistika jeho stavkovania?
Rocne vsadzal 10 mil Skk a zisk z toho mal 1 mil Skk.To by bola ziskovost cca 10%.
Ak budem pocitat 50 tyzdnov, tyzdenne musel priemerne vsadzat 200 000 Skk. Ak dodrziaval nejaky zakladny MM tak na jeden tyzden mohol riskovat max 10% uctu. Cize musel mat ucet tak 2 mil Skk a to by bola ziskovost na urovni cca 50%.
Povedal by som, ze tie vysledky su velmi podobne vysledkom tradingu, otazka je, nakolko ich chlapik prikraslil pre verejnost...
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa filip glasa »

co pre verejnost. Ludia vysledky prikrasluju sami pres seba - inak by sa na trading aj stavkovanie vykasalali :D
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa Rado »

Tak to by som si mal rýchlo začať hľadať robotu. :D
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
ice809
Gold Member **
Príspevky: 300
Dátum registrácie: Ne 03 01, 2010 5:18 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Tradingom zarobit 100% rocne

Príspevok od používateľa ice809 »

Doufam Rado ze si neprikrasloval :). :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií"