Banners Broker - pasívny príjem vďaka online reklame

Trading, tipy na obchody a investície, zverejňvanie pozícií, denníky traderov a investorov
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
kreativ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: So 23 02, 2013 3:25 pm

Banners Broker - pasívny príjem vďaka online reklame

Príspevok od používateľa kreativ »

Zdravím,

počuli ste už niekto o Banners Broker? Je to kanadská spoločnosť, ktorá obchoduje s online reklamou vo veľkom ako broker. Ľudia sa k ním formou partnerstva pripájajú a majú podiel na zisku. Vlastne ide o nakupovanie panelov, ktoré symbolizujú reklamné bannery na internetových stránkach, pričom každý panel po čase svoju hodnotu zdvojnásobí.
Pozor, nejde o pyramídu, aj keď si to ľudia často myslia, no prvky MLM tam sú. Totiž za registráciu nového partnera nie sú peniaze ale akési body na aktiváciu panelov. (bez dostatočného vkladu sú zbytočné) Na margo serióznosti môžem spomenúť udelenie známky "B" od Better Business Bureau, alebo to, že spoločnosť prešla kontrolou kanadských úradov, funguje tri roky, má kancelárie v deviatich krajinách a cez 260 000 partnerov po svete.

Takže aby som dospel k pointe, máte s tým niekto skúsenosti? Totiž ja som to skúsil, spolupracujem s nimi pár týždňov a zatiaľ som nadmieru spokojný, tak uvidíme ako to pôjde ďalej. Každopádne ide o systém, ktorý Vám dokáže zarobiť slušný pasívny príjem. Preto Vám to aj sem píšem - ako tip na obchod.

Ak to niekoho zaujalo pokojne si pozrite napr free web http://www.banners-broker-bez-ludi.webnode.sk" onclick="window.open(this.href);return false;, resp. nejaké videoprezentácie na youtube alebo ostatné materiály na googli. Budem rád ak niekomu pomôžem k vytvoreniu pasívneho príjmu, prípadne ak sa neviete v systéme pohnúť pokojne píšte a ja Vám rád poradím ;-) (naspasivnyprijem@gmail.com - píšte tam a nie sem na fórum, ďakujem)

P.S.: Samozrejme budem rád, ak sa niekto rozhodne registrovať podo mňa, no nie je to priorita - rozhodnite sa sami, či si to zaslúžim :twisted:
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Banners Broker - pasívny príjem vďaka online reklame

Príspevok od používateľa Biosko »

Sklamem ta, velka cast vyplat je vyplacana z poplatkov za tie balicky.
Takze zaobalena pyramida.
Poprosim zaradit medzi potencionalne podvody.
kreativ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: So 23 02, 2013 3:25 pm

Re: Banners Broker - pasívny príjem vďaka online reklame

Príspevok od používateľa kreativ »

Biosko napísal:Sklamem ta, velka cast vyplat je vyplacana z poplatkov za tie balicky.
Takze zaobalena pyramida.
Poprosim zaradit medzi potencionalne podvody.

Áno a je to preto, lebo tie balíčky obsahujú panely. A panely sú produktom, symbolizujú online reklamu. Vyjadril si svoj názor, no ak tomu nerozumieš nerob prosím Ťa závery. Prečo vo všetkom hľadať pyramídu? Mám známych, ktorí na tom reálne zarábajú - videl som dokonca videá výberu peňazí z bankomatu vlastnou Banners Broker Mastercard.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 987 times
Been thanked: 1342 times

Re: Banners Broker - pasívny príjem vďaka online reklame

Príspevok od používateľa JUGGLER »

kreativ napísal: Mám známych, ktorí na tom reálne zarábajú - videl som dokonca videá výberu peňazí z bankomatu vlastnou Banners Broker Mastercard.
Ha ha ha. Milujem ľudí, čo sa tu zaregistrovali včera a už ponúkajú super nápady ako zarobiť. Len sa treba niekde zaregistrovať ...a niečo zaplatiť...najlepšie samozrejme cez nich.

Čo je také vzrušujúce na predplatenej karte Mastercard? Založ si firmu , potom účet v banke a sám môžeš takéto karty rozdávať.

Samozrejme, že do dobrej pyramídy treba najprv čosi zainvestovať. Hlavne ak sa od novicov vyberajú poplatky...

http://blogs.mirror.co.uk/investigation ... -bein.html" onclick="window.open(this.href);return false;
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
kreativ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: So 23 02, 2013 3:25 pm

Re: Banners Broker - pasívny príjem vďaka online reklame

Príspevok od používateľa kreativ »

Ha ha ha. Milujem ľudí, čo sa tu zaregistrovali včera a už ponúkajú super nápady ako zarobiť. Len sa treba niekde zaregistrovať ...a niečo zaplatiť...najlepšie samozrejme cez nich.

Čo je také vzrušujúce na predplatenej karte Mastercard? Založ si firmu , potom účet v banke a sám môžeš takéto karty rozdávať.

Samozrejme, že do dobrej pyramídy treba najprv čosi zainvestovať. Hlavne ak sa od novicov vyberajú poplatky...

http://blogs.mirror.co.uk/investigation ... -bein.html" onclick="window.open(this.href);return false;
No vieš čo nie netreba sa registrovať, netreba ani žiadne peniaze na začiatok a najlepšie by bolo keby sa peniaze vrátili o týždeň nie? Čo by ste preboha od nich chceli? Na ktorý biznis na začiatku nepotrebuješ peniaze? A provízie sú bežnou časťou každého podnikania(a najmä brokerov) tak čo z registrácie robíš zločin.

A taký blog má ako čo znamenať? Nájdem Ti tisíc pozitívnych. To je jednoducho tým, že ľudia majú v hlave že všetko musí byť pyramída. Predsudky, predsudky everywhere.
Ale ja už nikoho presviedčať nebudem, robte ako chcete, každý má vlastný rozum - toto bol len TIP ;)
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Banners Broker - pasívny príjem vďaka online reklame

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

kreativ, kde sa beru peniaze, ktore sa vyplacaju ? odpovedz si na tu otazku sam.
Pokial sa beru z vkladov dalsich ludi, ktori sa pripoja, ide o pyramidu a je uplne jedno aky produkt sluzi ako zasterka.
kreativ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: So 23 02, 2013 3:25 pm

Re: Banners Broker - pasívny príjem vďaka online reklame

Príspevok od používateľa kreativ »

peter.cmorej napísal:kreativ, kde sa beru peniaze, ktore sa vyplacaju ? odpovedz si na tu otazku sam.
Pokial sa beru z vkladov dalsich ludi, ktori sa pripoja, ide o pyramidu a je uplne jedno aky produkt sluzi ako zasterka.
Firma je broker s online reklamou, teda peniaze sa berú tam - prakticky investujú do online reklamy akoby to bola komodita. (Kúpiš vo veľkom a predáš so ziskom) Navyše človek môže zarábať bez toho aby tam niekoho zohnal - a práve to je myslím základný kameň pyramídy.
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Banners Broker - pasívny príjem vďaka online reklame

Príspevok od používateľa Biosko »

Bohuzial je to tak ako hovorime, ak chces usetrit svoj cas a peniaze bude rozumne ak do toho "investovat" nebudes.
Aj tak predpokladam ze si gro svojho prijmu chcel mat cez refferalov. Ako poznam mentalitu tohto fora tak ich tu vela nenazbieras.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 987 times
Been thanked: 1342 times

Re: Banners Broker - pasívny príjem vďaka online reklame

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Kreativ: mám pre Teba serióznejšiu ponuku. Golden Club. 20 rokov v biznise!... :)

http://www.goldenclub.sk/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.goldenclub.sk/eshop.html" onclick="window.open(this.href);return false;
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Napísať odpoveď

Návrat na "Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií"