Youku Tudou (YOKU)

Trading, tipy na obchody a investície, zverejňvanie pozícií, denníky traderov a investorov
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
prepinakos
Príspevky: 54
Dátum registrácie: St 03 04, 2013 6:02 pm

Youku Tudou (YOKU)

Príspevok od používateľa prepinakos »

Dnes som do portfólia pridal 100ks akciii YOKU - nákup za 23
plánujem ich držať dlhodobejšie 12-36 mesiacov a postupne prikupovať v prípade pozitívneho trendu.

YOKU je niečo ako čínsky youtube + naviac legalne obsahuje TV Shows cize z casti aj nieco ako HULU.
V Cine ide o najpopularnejsi multimedialny server. 14 milionov unikatnych navstev denne. Poslednou dobou coraz viac zabrda aj do hier atd.
Dolezite vsak je ze podla mojho nazoru je potencial akcie znacne podhodnoteny a to podla mna vzhlado na to ze pozornost v tomto sektore Cinskeho trhu na seba strhava hlavne Baidu.
Co je dolezite v prvom polroku 2014 by sa mala YOKU dostat do + cisel co sa tyka zisku a vtedy by sa podla mna mohol zacat rychlo stupajuci trend.
Najoptimistickejsie odhady su 150 dolarov za akciu v najblizsich 12 mesiacoch. Tento odhad je zrejme trosku prehnany ale podla mna by sa mohla cena priblizit k 100 dolarom v danom horizonte.

Som zvedavy na Vase nazory alebo ci pripadne je niekto na jednej lodi somnou
Napísať odpoveď

Návrat na "Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií"