Denník budúceho milionára

Trading, tipy na obchody a investície, zverejňvanie pozícií, denníky traderov a investorov
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
FxEmatraDer
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne 23 02, 2014 5:36 pm

Denník budúceho milionára

Príspevok od používateľa FxEmatraDer »

Zdravim Vás,

obchodovaniu na forex trhu sa venujem zatial iba 2 roky na demo ucte, no rozmyslam ze by som sa tym mohol v buducnosti živiť.

V tomto vlakne budem zverejňovať svoje obchody, ktoré zrealizujem na reálnom účte.
Na reálny účet som vložil na skúšku 1 celý americký dolár,ktory chcem zhodnotiť na 1 celý molion amerických dolárov. :mrgreen: :mrgreen:

Tak dufam že sa mi to podarí.
Vy ,ktorý si toto vlákno čítate ma môžte v tom prípadne podporovať,alebo odhovárať od obchodovania. :wink:
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: Denník budúceho milionára

Príspevok od používateľa Pette »

Si robis srandu?
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15817
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1040 times
Been thanked: 1403 times

Re: Denník budúceho milionára

Príspevok od používateľa JUGGLER »

FxEmatraDer napísal:Zdravim Vás,

obchodovaniu na forex trhu sa venujem zatial iba 2 roky na demo ucte, no rozmyslam ze by som sa tym mohol v buducnosti živiť.

V tomto vlakne budem zverejňovať svoje obchody, ktoré zrealizujem na reálnom účte.
Na reálny účet som vložil na skúšku 1 celý americký dolár,ktory chcem zhodnotiť na 1 celý molion amerických dolárov. :mrgreen: :mrgreen:

Tak dufam že sa mi to podarí.
Vy ,ktorý si toto vlákno čítate ma môžte v tom prípadne podporovať,alebo odhovárať od obchodovania. :wink:
:) :) :)

molion = milión?

1.To existuje broker, kde môžeš začať z jedným dolárom?
2. Prečo nezačneš aspoň zo 100 USD? Snívať je krásne ...ale ked chceš naplniť svoje sny, tak sa treba prebudiť a začať makať v reálnom svete. Aj keby si bol taký macher, čo robí 100% p.a., tak za 1 rok zarobíš 1 USD a za desať na jeden obed !

Dá sa snívať o tom, že z 1000 urobíš 1 000 000, ale zabudni, že to dokážeš z 1 USD.
To je totálna volovina a mrhanie energiou. Ak sa bojíš začať z viac ako 1 USD, tak na to jednoducho nemáš.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Denník budúceho milionára

Príspevok od používateľa Istiach »

Vela stastia :)

V podstate to nieje take zlozite, staci ked budes mat navratnost z toho 1 USD 1% denne a zlozeny urok sa o to postara :)
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4045
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 51 times
Been thanked: 64 times

Re: Denník budúceho milionára

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

To je pravda, ked nezaratame zdanenie a ratame ze by 200 dni rocne kazdy den dokazal 1% zisk, tak za 10 rokov by mal z 1 USD 440-milionov. Ake jednoduche zbohatnut :D
FxEmatraDer
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne 23 02, 2014 5:36 pm

Re: Denník budúceho milionára

Príspevok od používateľa FxEmatraDer »

ne, nerobim si srandu,
preklep sa mi obcas podari to je fakt :wink:

No čo sa investovania tyka,tak je mi jasne že to nebude vobec jednoduche, ale aspon sa o to pokúsim.
Používam veľmi jednoduchý systém a to je križenie klzavých priemeroch.
Či je to naozaj profitabilný systém sa dozvieme už za pár dní.

EDIT: obchody budem pridavat v tomto vlakne,pripadne si to môžete skontrolovat rovno tu->http://www.myfxbook.com/members/FxEmatr ... rex/845134
ucet je centovy, a mam ho zalozeny u masterforex brokera

EDIT 2:aktualne som v piatok pred zatvorenim otvoril sell na pare EUR/USD bez nastavenia SL a TP bodu
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15817
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1040 times
Been thanked: 1403 times

Re: Denník budúceho milionára

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Viem že si nerobíš srandu. Len žiješ v ilúziách.
Tisícky % môžeš vidieť na demo účtoch a v súťažiach , ale ísť na plné gule je ako martingale...proste raz zahučíš.
Aj keby si sa dostal k serióznemu zhodnoteniu, tak pri určitej sume Ťa dostane vlastná psychika. Proste ked neide o nič, vtedy sa deju zázraky. Ked pojde o seriózne prachy, tak zázraky skončia.

Však si pozri social trading, ked si ho už objavil. Tisícky hrdinov s krátkodobou performance. A všetci vyhasnú po mesiacoch, max. pár rokoch. Ked som naposledy robil research, bol som prekvapený, že akcioví trejderi dlhodobo prekonávajú forexákov i futures traderov. To som nečakal. Myslel som, že 1% denne je nejakým spôsobom reálne, ale dnes som presvedčený, že je to v dlhšom časovom horizonte ilúzia. Je jasné, že každý dobrý trejder urobí aj 1000 x 1% denne...preto vieme, že sa to dá s prstom v zadku...lenže háčik je v tom, že sa to nedá robiť každý deň. A práve straty, ktoré nevyhnutne sprevádzajú každý ziskový trading robia z vidiny zhodnocovania sa ,,len o 1% denne,, nereálnu ilúziu.

Ale ako vravíš: nefilozofujme, pozrime sa reálne ,,ako básnici pricházejí o iluze,,...
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Casey
Gold Member **
Príspevky: 360
Dátum registrácie: Št 26 08, 2010 12:10 am

Re: Denník budúceho milionára

Príspevok od používateľa Casey »

FxEmatraDer napísal:Zdravim Vás,

obchodovaniu na forex trhu sa venujem zatial iba 2 roky na demo ucte, no rozmyslam ze by som sa tym mohol v buducnosti živiť.

V tomto vlakne budem zverejňovať svoje obchody, ktoré zrealizujem na reálnom účte.
Na reálny účet som vložil na skúšku 1 celý americký dolár,ktory chcem zhodnotiť na 1 celý molion amerických dolárov. :mrgreen: :mrgreen:

Tak dufam že sa mi to podarí.
Vy ,ktorý si toto vlákno čítate ma môžte v tom prípadne podporovať,alebo odhovárať od obchodovania. :wink:
Ahoj,
Velmi zaujimavy uvod.Povedal by som,ze mas trpezlivost shaolina ked si zostal na deme 2 roky.O to tazsie mi bude si teraz tipnut,ale skusim :twisted: :
1.Max.do 3 mesiacov budes mat -50% na ucte.
2.Max.do 1 roka urobis web kde budes ucit dalsich forex shaolinov.Hm co tak za cenu$99/mes.?

P.S.Drz sa a nedaj sa nikym odradit.Ak si hladal nieco,aby ta dobre vycvicilo tak forex je rozhodne spravna volba!!!
Napísať odpoveď

Návrat na "Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií"