Denník budúceho milionára 2

Trading, tipy na obchody a investície, zverejňvanie pozícií, denníky traderov a investorov
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

Zdravím Vás,

obchodovať fx neviem, no rozmýšľam, že by som sa tým mohol v budúcnosti živiť.

V tomto vlákne môžete sledovať moje trejdy cez myfxbook, ktoré zrealizujem na reálnom účte.

http://www.myfxbook.com/members/davoo" onclick="window.open(this.href);return false;

Na reálny účet som vložil na skúšku cca 1,9k eur, ktorý chcem zhodnotiť na 1 celý milión európských eur.

Tak dúfam že sa mi to podarí.
Vy, ktorý si toto vlákno čítate ma môžete v tomto prípadne podporovať, alebo odhovárať od obchodovania.

PS: Učil som sa od Norberta z Nemecka.
PS2: Je to dobrý mentor. Keď sa zaregistrujete cez môj affil link budem velice rád. http://germanbankersecret.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
PS3: Teraz bez srandy tam šupnem pár trejdov mesačne. Keď už sa tu roztrhlo vrece s from zero to hero threadmi a ja už nechcem byť wannabe.
PS4: Performance za november si nevšímajte. Oslavoval som Silvester.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa Istiach »

Norbert z Nemecka vyzera doveryhodne :)
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa Airmike »

ma to len jeden hacik. ze Norbert "uci" ako obchodovat binarne opcie :)
miroslav12
Silver Member *
Príspevky: 167
Dátum registrácie: Št 13 09, 2012 3:39 pm

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa miroslav12 »

Pokud chcete zaujmout i blbce a přilákat ho na své služby tak příručka marketingu doporučuje používat fráze (nevím odkud jsem to už čerpal):

1. je toho nedostatek, jde pouze o limitovanou edici
2. je to jen pro Vás
3. je to exklusivní
4. je to tajemství
5. je to v akci
6. je to slevněné
7. je to dostupné pouze do určitého data

Pokud někdo jeden z podobných obratů na vás použije, tak je více než pravděpodobné, že vám chce za každou cenu něco vnutit aby na vás vydělal.

No když si otevřu stránku Norberta, tak nemůžu přehlídnout tučný nápis " Yes, show me the secret! " :lol:
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

NFLX after hours. Dnes bude veľa margin callov. 329$ ako to píšem. Jatky.

Obrázok

Goldman Sachs (NYSE:GS) analyst Heath Terry upgraded Netflix (NASDAQ:NFLX) stock to buy from neutral, with a 12-month price target of 590
http://news.investors.com/technology-cl ... pgrade.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Tak veľa šťastia goldmani.
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

CANCEL ALLLLL ORDERS CANCEL AAAALL ORDERS!!!!!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=079RCUtk8s4" onclick="window.open(this.href);return false;
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa Istiach »

Hysterka :D
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

Daily PnL. Treba byť pripravený aj na určitú varianciu, pred výberom povolania milí stredoškoláci... Pestovanie karafiátov, tam je budúcnosť! šak sa pozrite ako Gladiš dopadol toto chcete ?! 80% drawdowny? (či koľko to mal...) To je tuším najlepší investor v cz/sk :lol: ešte aj Ladis k tomu v tesnom závese.

Obrázok
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

Šialená akcia pri earnings. Raz začas by som si mohol zagambliť v afterhours. Nechápem Jugglera jak tam môže prežiť pri takých spikoch. Intraday range bola 1,5$...

Obrázok

Moje niche budú low float tickre afterhours. Tam budem miliardár aj bezdomovec behom piatich minút. :lol:
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15771
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1030 times
Been thanked: 1384 times

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Čau. Nie je to až také ťažké. Len treba mať analýzu a sledovať priebeh. FB zverejnil dobre, ale slabšie ako minule. Je na all time high a prekúpený, preto som sa po mierne slabšom zverejnení držal bokom ...hoci v úvode mierne klesol a potom sa snažil rásť. Ináč také akcie rád longujem na upgrady na druhý deň...ovšem až po tlačovke. Osudná rana prišla práve na tlačovke, ked ohlásili, že v 2015 pôjdu zisky bokom a chcú hlavne investovať ..making large and strategic investments in its ad tech products; says it may take a while for the profits but believes it is a worthwhile expenditure that will pay dividends in the long run.....takže náklady v 2015 stúpnu 55-75%. To odštartovalo výpredaj a FB klesol o 10%.

P.S. Ináč najväčšia hviezda dneška je US steel ( X ). Už druhé perfektné zverejnenie a je +15% za jeden deň. Dobrý tip pre fundamentálno-technických investorov, lebo steel ako odvetvie má šialene vyklesané grafy.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3848
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 126 times
Been thanked: 342 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa osamely chodec »

http://www.finstat.sk/36199222" onclick="window.open(this.href);return false; ozaj im ide hlavne na Slovensku a to sa im este vsetci skladame na stimuly , zial nikto okrem vyvolených nevie ich vysku. A ceny zeleznej rudy sa prepadavaju na nizsie a nizsie minima :).
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

Obrázok

Obrázok

:lol:

Síce ich stále bashujem, kade chodím, ale aspoň to nehrajú na "smart routing" a dokonalú exekúciu ako poniektorí experti. Stále lepšie ako ten rusácky prop shop, čo sem postol matajko. Tí sú určite špička v bize.
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

Ďalší live player zase trepal. (tento krát ten "najlepší z najlepších"...), Doug ho vyzval a skutek utek. :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=EfvWoW-46DM" onclick="window.open(this.href);return false;

25/50 6max hráči na Pokerstars sú špička na svete. Tohto herca(Daniel Negreanu) by obrali o gate už na small stakes, nie to si skúšať sadnúť na 25/50 stoly.
daniela1418
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št 19 02, 2015 10:29 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa daniela1418 »

v začiatkoch mi veľmi pomohol bezplatný kurz http://www.podnikatelskarevolucia.info/
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

Daniela, ja už mám deal s WSM kuchynské roboty a miliardové zisky v pdf výpisoch. https://www.youtube.com/watch?v=oMrq3vCimyU" onclick="window.open(this.href);return false;
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

Keď som pozeral Miku, tak som nakoniec skončil v Miss Dukascopy sekcii a tu je moje top3

1. HK samozrejme na prvom
Obrázok

2.
Obrázok

3.
Obrázok

menšie threadsavery nech to tu nezapadne prachom. Keď sa vrátim z Bahrajnu, tak tu aj niečo pospamujem z roboty aby sa nepovedalo...
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

Našiel som newbie článok a spoofingu a layeringu.
http://www.cnbc.com/2015/04/22/flash-cr ... ntary.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Keby to aj niekoho omylom zaujímalo, tak môžem občas postnúť takéto semiedukačné články zo "scalperského sveta" na equities... aspoň sa niečo naučíte a môžete potom machrovať, aké máte hboké teoretické znalosti o markete pred babami. haha

stále lepšie ako keby som sem dával posty typu AXP long 76.20 ... to už aj tie moje random posty o miss dukascopy sú lepšie ako to... Kde sú tie časy, keď tu Mika chŕlil hardcore teóriu o fx a derivátoch. Keď som sa aj reálne niečo nové dozvedel a posty ma bavilo čítať...

Filip by tu mohol zaviesť nech každý (kto aspoň vie o čom približne točí)povinne napíše raz za čas nejaký dobrý teoretický článoček inak ban, poprípade na 5 realtime alertov musí človek postnúť dobrý link, keď už nič nenapísať, aby sa to tu jemne vyvážilo. A je tu viac ľudí od ktorých by som hltal články keby rozprávali o svojom niche/obore alebo kľudne o živote ako deti boli do škôlky odniesť ráno a mali omeletu na raňajky etc... len nie XYZ long SL X.xxx...
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa Airmike »

:D to s tym banom by bolo trosicku kontraproduktivne. mne by sa napriklad vobec nechcelo davat do placu nejake odborne clanky bez toho, ze by som z toho nieco mal. proste kruty kapitalizmus. :)

druha vec je ze co sa tyka spoofingu a nejakych advanced technik, ale tiez algoritmic tradingu som sa asi za posledny rok trochu posunul, ale obavam sa ze tie clanky by citalo tak 2.5 chlapa. takze to je opat nieco proti.

inac mam podobny nazor ako ty. clanky a prispevky ma zaujimaju skor od ludi, ktori vedia nieco co ja neviem, a je mi v podstate uplne jedno ci nejake trejdy zverejnuju alebo nie. moj nazor je taky , ze uroven tradera je mozne vycitat s niekolkych viet , ktore napise. ale to je vedlajsie , nieje to mainstream a kazdeho zaujimaju len ohromujuce vysledky. to pritahuje pozornost.

ale teraz k tej teme clanku , je tam pekne popisana technika ako velki hraci klamu na trhu tym ze davaju falosne ordre a potom ich stahuju. problem je ze tato technika uz je velmi preflaknuta a trh sa tiez trosku posunul, vela ucastnikov co toci velke objemy su cim dalej vzdelanejsi. ja som si pri tradingu ESka vsimol trosku komplikovanejsie setupy pre spoofing a manipulaciu. chalani co maju viac penazi si dnes dovolia urobit aj toto, len aby sa napaske objavili ich ordre.

ked chcu posunut cenu nizsie aby dobre nakupili davaju hodne velke ordre na rezistencie. prva cast ktora je o posunuti trhu na nizsiu uroven kde nakupuju sedi. trebars ako je v clanku napisane 2000 kontraktov 1-2 levely nad seba. druha cast je ale trosku komplikovanejsia. traderi nazbieraju objem par stoviek a tisic kontraktov, ale namiesto toho aby order stiahli ako je popisane v clanku, tak ho sami exekuuju. to znamena ze maju nakupene a nakupuju este raz na breakout. laicky povedane, to co si vystavili ako fake LMT ASK si sami exekuuju. stratia par centov na poplatkoch. za 4000 kontraktov je to asi tak 3-4k dolarov. tychto 4k dolarov je stavka na to ze ked sa na paske pri rezistencii objavia dva velke ordre po 2000 alebo kludne 8x 500 tak to nikto neberie ako fake order. pretoze to bolo realne exekuovane. takze spoofing a fake orders maju dnes novu podobu, velky traderi obchoduju sami proti sebe a exekuuju vlastne ordre len pre to aby:

1. ich exekucie sa objavia na paske a vyvolaju tak nakupny tlak od standardnych click traderov.
2. ich ordre vidia na paske marketmakeri ktori automaticky ASKy stahuju
3. menia sa Delty, to je odrb na orderflov traderov a algotraderov. vela automatov je postavenych cisto na deltach.
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

Ono tieto viac advanced techniky spoofingu, sú aj asi z časti pretože v 2010 sa stal spoofing oficiálne ilegálny. (viz. Dodd-Frank Act z 2010) a tom, či participanti čo živia ekosystém sú vzdelanejší by sa dalo polemizovať. haha

Tu je spoofing pekne znázornený http://www.nanex.net/aqck2/4700.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Tu je prípad keď Panther Energy vyvádzali na futures markete http://www.nanex.net/aqck2/4371/coscia-appendix-1a.pdf" onclick="window.open(this.href);return false; už čelia aj žalobám http://www.ft.com/intl/cms/s/0/ed3ce1f0 ... z3iOrUzs6R" onclick="window.open(this.href);return false;

Spoofing by sa dal ľahko zrušiť keby sa zaviedla naspať cancel tax, tak ako to bolo v 1990s a myslím, že by to nemalo také katastrofálne následky ako transakčná daň. Tak ale to si myslím ja a ja sa teda nepohybujem zrovna v HFT quant svete, takže moje názory treba brať s rezervou.

mainstream ne-mainstream, stále sa trejderi budú deliť na profitabilných a neprofitabilných a profitabilná časť má veľmi dôležité subkategórie typu:

1. slepé kura k zrnu
2. cvičená opička
3. priemer
4. profík
5. autorita v obore
6. chodiaca encyklopédia
7. trejderský olymp

Vedel by som rozprávať o trejderoch z kategórie 1 a 2, ktorím svieti na monitore na konci dňa 5-ciferná pnl a vedia len 4 kliky spraviť čo im povedali... :roll: Realtime alerty nemajú žiadnu výpovednu hodnotu o skille jedinca a počkám si radšej na tých pár teoretických viet, aby som si človeka zaradil a prešiel mojím tier2 filtrom.

Beggineri by sa mali zamerievať len subkategórie profitabilnej časti. Čo sa môže človek naučiť od takej cvičenej opičky? No veľa asi nie ... Mika je u mňa zatiaľ top na tomto fóre a všetci realtime alert hunteri/copy trejderi s vašimi tier1 filtrami mi môžete vyliezť na hrb. :lol: a mám aj na saláme celé 45-ročné skúsenosti pokiaľ človek skill neukáže, to má tiež takú výpovednú hodnotu rovnú nule...
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

Tu máte traderov so 45 ročnými skúsenosťami bez skillu.

Obrázok
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa Airmike »

Spoofing by sa dal ľahko zrušiť keby sa zaviedla naspať cancel tax,

tymto opatrenim by si zlikvidoval asi polku trhu :D, a mna by si tym tiez urcite nepotesil.

spoofing by sa tym obmedzil, ale podla mna uplne neodstranil, (prispevok vyssie). ono tie manipulacie su pomerne trivialna vec, chalani by nasli sposob ako obist canclovanie prave tym ze si budu hitovat a liftovat vlastne ordre. ale marketmakeri takuto vymozenost nemaju, oni musia canclovat 95+ % ordrov.
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

How Can a Strategy Still Work If Everyone Knows About It?
https://www.aqr.com/cliffs-perspective/ ... s-about-it" onclick="window.open(this.href);return false;
Casey
Gold Member **
Príspevky: 360
Dátum registrácie: Št 26 08, 2010 12:10 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa Casey »

davoo napísal:Zdravím Vás,

obchodovať fx neviem, no rozmýšľam, že by som sa tým mohol v budúcnosti živiť.

V tomto vlákne môžete sledovať moje trejdy cez myfxbook, ktoré zrealizujem na reálnom účte.

http://www.myfxbook.com/members/davoo" onclick="window.open(this.href);return false;

Na reálny účet som vložil na skúšku cca 1,9k eur, ktorý chcem zhodnotiť na 1 celý milión európských eur.

Tak dúfam že sa mi to podarí.
Vy, ktorý si toto vlákno čítate ma môžete v tomto prípadne podporovať, alebo odhovárať od obchodovania.

PS: Učil som sa od Norberta z Nemecka.
PS2: Je to dobrý mentor. Keď sa zaregistrujete cez môj affil link budem velice rád. http://germanbankersecret.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
PS3: Teraz bez srandy tam šupnem pár trejdov mesačne. Keď už sa tu roztrhlo vrece s from zero to hero threadmi a ja už nechcem byť wannabe.
PS4: Performance za november si nevšímajte. Oslavoval som Silvester.
Cest praci,ako daleko si od dosiahnutia toho presneho 1 milona syrskych opssss europskych eur?
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

S touto challenge som prestal chvíľku po jej oznámení a zakončil to ccc 300e v pluse myslím ale neviem presne... To bolo tak rok a pol dozadu a vtedy som práve zakladal môj projekt okolo tradingu, čo sa mi rozrástlo viac ako som čakal a čoskoro budem musieť obmedziť aj moju prítomnosť tu. (výhovorka č.1) Ono ja som aj tak už časom nejako stratil potrebu sa tu nejako "verifikovať". (výhovorka č.2)
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

Arabia je done. Filipiny v plnom prude. Ostavam tu dlhodobo len si Musim natahat optiku zo singapuru sem. Haha

No a to som chcel tymto postom povedat ze budem robit nabor do nasej close group. Takze sa bude hladat mensak okolo 25 so slusnym life track recordom. Vsetko je zadarmo samozrejme. (Membership, pol roka 1on1 trening etc... A ostatne standardy v bize...

A este ze bude najlepsie sa prestahovat do azie... Ako jeden z perkov pre tych nezadanych budu preplatene pobyty na walking street . Haha
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

SAFSD pumpuje stocktips prave. Tak si to poscalpujte rychlo led ste sq tu vsetci vo veloom vrhli na OTCs :) . Nie to uz top pump group ale stale maju nejaky following takze by malo byt okish.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15771
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1030 times
Been thanked: 1384 times

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa JUGGLER »

davoo napísal:SAFSD pumpuje stocktips prave. Tak si to poscalpujte rychlo led ste sq tu vsetci vo veloom vrhli na OTCs :) . Nie to uz top pump group ale stale maju nejaky following takze by malo byt okish.
To je dilution scam podľa mňa... čítal som, že niečo také existuje, ale ešte som to nikdy nevidel...

Firma má na trhu 1,15 biliardy akcií ( =1150 miliárd !!!) a akože kapitalizáciu 116 miliónov USD.
Tržby za posledný kvartál podľa filingu 20 000 USD. Výdavky 22 000 USD. Dlhy 3 milióny. Vyvíja podobné zbrane ako tie z gumovými projektilmi, za ktoré už v roku 2009 plánovala inkasovať milióny tržieb...

Float je 50 miliárd akcií.
Šéf dostal v 2014 ako kompenzáciu 100 miliónov akcií po 0,0001
V 2015 už dostal 1000 miliárd akcií, čiže i biliardu !.. :lol: :roll:
Prílohy
SAFSD.PNG
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

Tieto pumpy by som vôbec nejako detailné neerozobeal. Je to väčšinou čistý scam a tie ticker uplny garbage. Kúpil si po mojom poste? Alebo kupuj technické breaky longy počas prvých pump dní. Som teraz len na telefóne na nete tak ani neviem ako sa to vyvíja len som dostal mail a postol to sem... Ale viac menej len takto sa hrajú pumpy. Raketovu vedú za tým Netreba hľadať.
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

No teraz som na booku a neviem či mám nejaké zlé dáta alebo to je oficiálny koniec slávy stocktips a otc ovláda čisto fps group. Počkám ešte pár dni, aby som tu nerobil unáhlené závery. Citron(včera bashovali TWOU) a fps group a sú top pumperi na equties. Alerty sem dávať nebudem, keď sa tam môžete regnúť a mať ich feed priamo.

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15771
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1030 times
Been thanked: 1384 times

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa JUGGLER »

davoo napísal: Je to väčšinou čistý scam a tie ticker uplny garbage. Kúpil si po mojom poste?
Kdeže Davoo. Ani vo sne by ma nenapadlo kupovať takýto garbage... Poskalpuj si to sám. Miliarda akcií nákup a miliarda predaj...Easy money. Díky za tip.

P.S. Neviem či tomu rozumieš, ale pri asku 0,0001 má táto bezcenná firma trhovú kapitalizáciu 116 miliónov USD. Takže, ked chce ten sráč predať svojích 1000 miliárd akcií a nabaliť sa, musí nejako nalákať kupcov - hlupákov.
Preto si podľa mňa zaplatil pumping. Tipujem, že cena tej akcie sa buď nepohne, alebo sa pohne len veľmi málo.
Proste im treba nájsť hlupákov, ktorí to budú kupovať po 0,0001 a vyššie-.. :wink:

Pre srandu králikov to budem pozorovať a tipujem, že akýkolvek pohyb hore by mohol byť dobrou príležitosťou na short.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

No veď o tomto je celé pumpovanie Juggler, mne to vysvetľovať nemusíš. Pumperi za to dostávajú dosť slušne zaplatené v rámci "marketingovej kampane". Tu nastalo akurát to, že
1. stocktips už proste išiel do sračiek s followingom (viz ich posledné pumpy) a nedokážu tu cenu vypumpovať hore i keď sa dumpuje od začiatku alebo ešte horšie a už to nevedia vôbec pushnúť
2. inside shareholderi až tak agresívne dumpujú svoje shares, že to pumpovaním nedokážu pushnúť (viz. volume), čo je veľmi zaujímavý prístup... a tento move je likvidačný pre reputáciu stocktips, ale tak vzhľadom na to, že ich posledné 2 pumpy boli fiasko už su done vo svete pumperov a toto je ich posledná zákazka a oni to dobre vedia

Pozri si napríklad AREN čo je posledný pump fps group. Insideri väčšinou čakajú na pushnutie ceny a až potom to dumpnú celé resp. v bullish pump cykle odpredávajú vzhľadom na volume, aby moc nepohli cenou.

Posielam screen z disclaimeru pod mailom, ktorý tam musia mať, aby boli ako tak košér aj v tej šedej zóne kde sa pohybujú...

Obrázok
Poskalpuj si to sám. Miliarda akcií nákup a miliarda predaj...Easy money. Díky za tip.
Ty proste nevieš na mňa reagovať bez toho, aby si rýpal. Ja som pri tom mojom tipe povedal, že stocktips už nie sú top pumperi. Už budem druhým verejne odporúčať len fps group v rámci OTC. Pumperi prichádzajú a odchádzajú, oni majú krátku životnosť. Tak ako som tu kedysi rozprával o aps čo bol best pumper.
Naposledy upravil/-a davoo v Ut 13 10, 2015 7:05 pm, upravené celkom 1 krát.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa airwolker »

Len malu poznamku dam. Neviem ake mate skusenosti so shortovanim subpenny a podobnych OTC akcii.
Ja som to teda este ani raz neskusal, pretoze ked som sa snazil zistit aky je poplatok, tak bohuzial to vyzera tak, ze kazdy jeden kus takychto problemovych akcii stoji peniaze za pozicanie si z trhu. Pochopil som to tak, ze pytaju velmi vela na to aby sa to oplatilo robit. Sykes to uz viaz krat rozoberal, on nerobi subpenny ale ked shortoval nieco povedzme za 0,30USD tak za kazdy den musel zaplatit obrovsku sumu a to okolo 0,01USD za jednu akciu .... cize za 30 dni drzania shortu by prisiel o celu vstupnu sumu.

Nechcem tu o tom mudrovat, lebo nemam osobne skusenosti, len nieco taketo som cital. Preto nikdy nebudem shortovat nic pod hodnotou 0,50 USD...

A tiez sa pripajam k nazoru Jugglera, ze ked obchodovat OTC tak len low float firmy. Napriklad HCTI je uz u mna vynimka, kedze navysovali AS zo 600 mil. na 1,6 miliardy. a to teraz vidime, ze ako cena pada... mozno preto ze nepadla stale ocakavana sprava, a mozno preto ze este aj dilutuju aby mali novy kapital na fungovanie firmy ...
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa airwolker »

A este to DAVOO:

Dik za tip. Ja si myslim, ze je dobre sledovat vsetkych dolezitych promoterov a pochopit kolko, kedy, a ako vysoko vypumpovali niektore akcie. Videl som vela traderov na tomto slusne zarabat, aspon co hlasili trady, ze podla coho nakupovali. Ja by som sa chcel zamerat tiez na sledovanie promoterov, len toho uz je na mna vela.
Zaregistroval som sa kade tade, aj chodia maily aj nejake alerty ale uz to ani neotvaram, lebo to uz je pre mna casovo neunosne odsledovat to. Tuto strategiu zatial odkladam na neskor. A keby som to zacal riesit, tak len s par stovkami USD.

A dalej sa este opakujem, z mojho pohladu je pre OTC trh najlepsia strategia: predaj 50% pozicie pri 100% naraste a nasledne ride shares for free, sa mi zda byt uplne TOP strategia. Z dovodu, ze mam pocit, ze velmi vela OTC pohybov je prave len 100% - 300%. A vsetci vzdy ocakavaju 1000%.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15771
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1030 times
Been thanked: 1384 times

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Davoo: nerýpem. Len odpovedám v tvojom duchu. Musíš sa najprv pozrieť na to, ako píšeš a potom pochopiť mňa, keď reagujem v takom istom duchu. Ved ja ťa beriem vážne, dokelu. :roll: A furt sa nachytám...

Ked si tu hodil že ,,SAFSD pumpuje stocktips prave. Tak si to poscalpujte rychlo,, tak som myslel, že to myslíš vážne a že sa vyznáš. Tak som tomu venoval čas, spravil analýzu a zistil som , že je to totálne neobchodovatelný brak, ktorý by som neporadil ani svojmu nepriateľovi. Proste totálne dno. Uvedomuješ si, že keby to niekto nakúpil, tak to už v živote nemusí predať? Tak čo ti mám odpovedať na to, aby sme si to poskalpovali? Nemôžem Ti povedať nič iné, len dakujem, poskalpuj si to sám. Prepáč. Ja to nemyslím zle. Ja proste nechápem tvoj prístup. Nerozumiem ti. To akože si dostal email od tých sráčov a bez toho aby si vedel o čo ide si to tu hodil?

BTW: na úvod prišiel bid 10 000 po 0,0001, čiže v hodnote 1 USD (slovom jeden dolár). Ten robil dojem, že to akože chce niekto kúpiť po 0,0001. A ask bol 0,0002, teda o 100% vyššie. A v tej cene nachytali aj pár hlupákov. Ked nikto nebiduje, tak predávajú aj po 0,0001. Dnes sa im podarilo predať okolo 400 miliónov, takže asi za 40 až 60 tisíc dolárov. Potrvá kým si stock tips odrobí tých 1,9 miliónov úplatok za podvod... Nemôžem tomu uveriť, že takto verejne im dovolia podvádzať. Lebo iné akcie, čo dal Airwolker, alebo čo pozerám ja, tak som prekvapený, že OTC už funguje vcelku transparentne a upozorňujú na účtovné problémy a na žiadne informácie... No musím si dať pozor aj na ich kategórie, lebo z toho hladiska je SAFSD pre OTC market akože bezproblémová...

Airwolker: dnes som začal vyberať zisk na RXMD od +60% do +40%. Nepodarilo sa mi šak všetko. ACTL mám v zisku okolo 150% a ľutujem, že som nevybral tých 200%. Teraz je nelikvidný, predtým sa hýbal. Mám dalsiu dobrú: APYP. Teraz jej Apple schválil games do mobilov. Som prekvapený, že vcelku ide o seriózne firmy, mnohokrát sľubné a overené startupy. Obrovský rozdiel oproti tomu, čo tu hodil Davoo.

RXMD: Tržby okolo 13 miliónov ročne a kapitalizácia 1 milión. Float 150 miliónov akcií. Manažment má len 25 mil. akcií. To je de facto podhodnotená firma a kludne by mohla byť obchodovaná aj na Nasdaqu.

SAFSD: Tržby žiadne, alebo fiktívne, kapitalizácia 100 miliónov, na trhu cez 1000 miliárd akcií...Čistý podvod. Som šokovaný, že také niečo vôbec existuje....
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa airwolker »

RXMD - budeme prekvapeni, ked do pol roka uvidime cenu 0,08. Ale ano dobre robis, ze uzatvaras zisky. Skus potom podrzat shares for free ride smerom na 0,08. RXMD je dost velka sanca, ze ta firma to dotiahne do NASDAQ. Este je ale otazne kolko bude skutocny float po vyplateni dlhu. Pretoze bude o dost vacsi, kedze veritelia dlhu premienaju svoje convertibles akcie na cash. Cize do trhu sa kazdy den moze dostavat az 20% denneho volume novych akcii.
Z vyberu HCTI, VGTL a RXMD je asi najserioznejsia firma s revenues a ziskami iba RXMD. Vravim, keby som mal cash tak teraz nakupim poriadnu poziciu pod cenou 0,01 ..... najfajnovejsie spravy este len pridu a to informacia o vyplateni celeho dlhu.... a potom firmu caka len revenues okolo 12 - 15 mega rocne a samozrejme zisky, bez dlhov. Uvidime este kolko vide trzna kapitalizacia po vyplteni dlhu, to bude najdolezitejsie hned skontrolovat, podla toho odhadnes ako vysoko akcia moze vyletiet hore.
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

Ked si tu hodil že ,,SAFSD pumpuje stocktips prave. Tak si to poscalpujte rychlo,, tak som myslel, že to myslíš vážne a že sa vyznáš. Tak som tomu venoval čas, spravil analýzu a zistil som , že je to totálne neobchodovatelný brak, ktorý by som neporadil ani svojmu nepriateľovi. Proste totálne dno.
Opakujem. Pumpovanie je podvod a treba to poscalpiť a rýchlo odtiaľ vypadnúť. Nie je to žiadna investícia a tie tickre sú ten najväčší odpad aký je na equity markete. Môj názor na celý OTC trh je tu známy a na pumpovanie zvlášť.
Uvedomuješ si, že keby to niekto nakúpil, tak to už v živote nemusí predať?
Povedal som gameplan ako ten ticker pojať dopredu. V najhoršom prípade by človek trocha skysol na 0.0001 keby kupoval okamžite bez breaku... Očividne žiadne technické breaky sa nekonajú, keďže to len osciluje medzi 1-2 a nemáme volatilitu a žiadne volume, takže táto možnosť je pass, ako celý ticker momentálne. Ja za to nemôžem, že niekto to neberie ako trade s tiny sizingom vzhľadom na to, že to je subpenny absolútne bez volume. worst case scenár je be alebo -1R a ide sa ďalej...
Nerozumiem ti. To akože si dostal email od tých sráčov a bez toho aby si vedel o čo ide si to tu hodil?
Písal som, že som sa premiestnil na Filipíny a do dnes som bol na telefóne s internetom na úrovni dialupu. Ja som ani nevedel, že to je 0.0001 ticker, preto som sa ťa pýtal ako to vyzerá etc. a presne tak to bolo, prišiel mail a hneď som vám to písal, ani som to neotváral. Človek sa snaží o realtime alerty je zle, rozoberám nejaké koncepty na fóre bez alertov tiež je zle. :lol: Ale nie ... Nie, že by som sa robil nejako velice dôležitý, ale proste ešte ma nenaklonovali. Ďalší alert už bude viac solid a nie taká divočina teda, ale vzhľadom na to, že už je len fps group, tak tie pumpy nie sú zrovna 5 krát do týždna.


Povedal som, že sem postnem trocha action okolo pumpovania a to aj robím. 100% winrate nemám a takto ma bashovať po prvom alerte hneď nemusíte. Mi doprajte aspoň nejakú semi solid štatistickú vzorku.

Posielam fotky: walking street(že neklamem s tým perkom vrámci nášho squadu :D haha) + nejaké ďalšie.

Všetci tu riešite burzu vo veľkom len ja som si tu z toho spravil svoj osobný denník. :)
IMG_20151010_183042.jpg
Prílohy
IMG_20151011_153440.jpg
IMG_20151011_191236.jpg
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

A ešte nejaké baby a snúbenica(tá naľavo).

edit: som sa celý vybielil
Prílohy
IMG_20151012_193929.jpg
11186304_931517203545316_1459382056_n.jpg
11868783_984226854941017_364365909_n.jpg
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15771
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1030 times
Been thanked: 1384 times

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Pekná baba. Tiež Filipínčanka?
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

jj, šmrcnutá Kóreu.

Wallstreetreport.org pumpuje PTRA momentálne, mám v ich v shortliste nejakú dobu a vyzerajú sľubne, ale ešte počkám na nejakú vzorku nech ich začnem odporúčať. 1.4 break/sl 1.3 je dobrá play, je to break midday konsolidácie na pumpovanom tickri i keď to je day4 pumpu a ako som povedal nemám ešte vzorku, tak neviem koľko dni dokážu reálne pumpovať priemerne.

stocktips sa premenovali subpenny.com, veľmi zúfalý krok a tento pumper je už na oficiálne na pumperskom cintoríne.

Opakujem finestpennystocks.com(a ich xyz podstánok) a citron na listed stocks sú jediní hrateľní+ tento wsr kandidát možno . V shortliste mám ešte pár nováčikov tak uvidíme...

edit: ešte equitiesthatsoar.com by som tam pridal. poslednú dobu majú slušný following...
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

@PTRA update: je veľmi vysoká pravdepodobnosť gapu hore resp. morning spiku na OTCs, keďže tam to moc negapuje obviously. Síce to je jemne off topic, ale poslednou dobou som začal brávať gap plays, keďže v aftermarkete trejdiť neviem ale že vôbec a chcel som niečo mimo burzových hodín, pretože som hajzel a chcem znepríjemňovať život riskáčom s poriadne prepákovanou overnight expozíciou. :D Rozprávam o listed equities teraz.
Napísať odpoveď

Návrat na "Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií"