Denník budúceho milionára 2

Trading, tipy na obchody a investície, zverejňvanie pozícií, denníky traderov a investorov
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

@PTRA update: gap up, očividne treba brať profit do morning spiku pri týchto plays, tu už netreba nič vymýšlať keď to je day4 pumpu s pumperom ktorý nemá ešte až tak moc históriu a aj keby nebol tak 2R profit je u mňa taký strop/average pri majorite trejdov tohto typu(myslím teraz pri morning spikoch, keď to gapne 5-6R čo nie je také neobvyklé tak tam čakám väčšinou na ráno a to R bude v tomto prípade lepšie) ... Ono to asi bude ešte dosť runovať, ale ja trejdím len max day3 long scalpy u pumpov a potom čakám na dump cyklus a keďže už začína byť ta pa jemne akcelerovaná+volume, tak sa treba držať bokom a počkať si na short. Lepšie je dodržiavať takéto veľmi konzervatívne pravidlá keďže tie tickre sú fakt najväčší odpad čo svet videl. a áno môj rozdiel medzi ave p a mfe je sakra veľký.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15775
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1385 times

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa JUGGLER »

davoo napísal: Wallstreetreport.org pumpuje PTRA momentálne, mám v ich v shortliste nejakú dobu a vyzerajú sľubne, ale ešte počkám na nejakú vzorku nech ich začnem odporúčať. 1..
Dobrá play na short, akurát sa nedá shortnúť ( there is insufificient PTRA available for short sale ).

Ropa. Nulové tržby. Dlh asi 2 mil. Priznávajú, že na dalsí rok im treba aspon 800 tisíc USD na prevádzku, pričom majú nulový kredit. Takže budú musieť dilutovať. Market value 40 miliónov pri nulových tržbách .. :roll:
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7067
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 149 times
Been thanked: 283 times

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa jogo »

JUGGLER napísal:Dobrá play na short, akurát sa nedá shortnúť ( there is insufificient PTRA available for short sale ).
Taketo pink akcie sa daju normalne shortnut? :shock:

Ale ak sa fakt daju, tak si spomente na mega-pruser shorterov na Volkswagene v 2008 roku, ked shorteri nemali od koho naspat nakupit predane akcie, lebo ich vsetky od nich kupila Porsche a uz nechcela predat. A Volkswagen vyletel niekolkonasobne hore a zastavil az na tisicke.
Viem si predstavit, ze na tychto pink-akciach by sa lahko mohlo stat nieco podobne. :?
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

Dajú, len treba mat dobrych brokerov resp. clearing firmy, aby boli borrows, lokalizovat shares. Da sa aj hedgovat si budúci short ked este nie je tak akcelerovana pa.

@short squeeze: Tu to az tak moc nehrozi kedze ten ticker je silno pumpovany a to nam zabezpecuje buy side. Akonahle nastane dump cyklus tak nejake neuveritelne squeezy nehrozia a vzdy to ide pekne dole viac menej bez pullbackov. Ked sa snazis vychytavat top, tak tam to slusne squeezuje vsetkych tychto hrdinov co shortuju do strength.

Mozno sa zda shortovanie takychto brakov este vacsia divocina ale nie je to tak. Jednak uz to je fundamentalne podlozene a odpada guessing game ci ten pumper ma stale dostatocny following na pushnutie ceny a ci nezacnu odpredavat silno insideri hned na zaciatku. Pri shorte si ides len na hotove, staci to nacasovat. Opat na to idem veľmi konzervativne a radsej za horsiu cenu uz v dump cykle ako byt hero v squeeze, pop. len velmi rychle scalpy pri panike. "Vylepsovanie avg price" a obrovské dd nie sú pre mňa zrovna. Svojich 5 minut slavy s 99,99% winrate nepotrebujem. Dam sem aj nejake short plays, ale opat opakujem, ze OTCs su pre mna hrajkanie, tak necakajte nejaké super optimalizovane entries. I ked vlastne ani na listed stocks to nie je ziadna slava. haha ale tam aspon mozem vytiahnut pred nequantom moje vzorceky a kody a hrat to na doleziteho akoze mam data za zadkom a vsetko strasne hitech.
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

@PTRA short 1,01, sl 1.10c

edit: morning short som nestihol a to som nesiel do subic bay
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

davoo napísal:@PTRA short 1,01, sl 1.10c

edit: morning short som nestihol a to som nesiel do subic bay
be, pretoze som dost chasoval entry, keďže som čakal vacsi spike, teraz to sedi na 1$ v nevolatilnom case bez volume= nevymyslat blbosti.

edit: najradsej by som bol keby teraz cena oscilovala v tight range okolo 1 a ráno by som si našiel svoje entry. OTCs maju slabsiu likviditu a tym padom su aj ovela nachylnejsie na intraday casy. Ranna action je nebe a dudy oproti tomu novolume sideways festu čo je teraz.

edit2: na konci session ma volatilita tendenciu sa zvysit, ale moc to nechcem viz. edit1
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15775
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1385 times

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Bol to dobrý tip Davoo. Len pri 1,01 je už neskoro. Včera po pumpe šla po 1,60. Ja som nahodil order pri 1,50 a už neboli akcie... Po takom páde za 2 dni je 1,00 prakticky support ( = výber ziskov cez short covering )
Prílohy
PTRA.png
PTRA.png (7.58 KiB) 13745 zobrazenia
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

Hej short covering+ 1$ úroveň. Ako som povedal chasoval som, ale s mojim tm som spokojny i keď to pravdepodobne troška dropne ešte dnes pred zatvaračkou bez mna. Ja shortujem pumpy na breaku low previous day prvého red dňa ráno keď je dobra intraday action alebo potom takéto jemné chasy čo som predviedol teraz. To sú moje jediné 2 short setupy na OTCs v rámci pumpov, na iné som príliš veľké nemehlo. Čiže u mna by bolo entry 1.19 cca. Neskoro zas až tak nie je, tieto garbage tickre sa vratia vzdy tam odkial prisli a teda mame este nejaky downside potencial na pár scalpov.

@borrows: Už sa mi sťažoval cez mail znamy po xyz krat ako je IB na hovno ze zase nemal shares na short. :D Tak to taka mala utecha.

Na tomto tickri sa nedá nič ine ako byt velmi silno short biased a hladat len short setupy. Edge tam je teraz velka a aj ked je clovek taky intraday mantak ako ja tak macro picture ho proste zachrani pri scalpoch a vzdy sa to nejako prehupne do plusu.

@1.50 entry: Neviem preco si to casoval takto, ale well played (keby boli shares) ked bude ale pumpovat fps group, tak day3 pravidlo moc neplati. Tam som long biased dlhsie. Ich pumpy pushuju aj 2 tyzdne.
Naposledy upravil/-a davoo v Pi 16 10, 2015 10:17 pm, upravené celkom 1 krát.
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

WOFA

thewolfofpennystocks.com to pumpuje dnes, je to subpenny(čo je odpad odpadov a subpenny už nelongujem), toto sú take kratke pumpy co on robi ze este som neprisiel na to ako to uchopit aby som z toho nieco vybuchal. Spamuje tickre stale, preto to je len kratka jazda vacsinou. Radsej sa drzim "kvalitnych" multiday pumperov kde mam maly priestor nieco posrat.

KIRI

dump cyklus soon

edit: KIRI je ale nie je az taky odpad myslim a pumperi to pumpuju aby si spravili following, ale este som na ten ticker nejak detailne nepozrel. korekcia bude tak ci tak minimalne
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa airwolker »

Pani, za posledny tyzden len tak na rychlo som pozeral vase trady kedze som sluzobkoval, a to PTRA traduje teraz aj Sykes pozeram. Napadla ma jedna vec, ked uz si tu tak navzajom pomahame a radime si.
Tak ja mozem pomoct tak, ze Vam budem preposielat kazdy den Sykesov watchlist, kde vysvetluje co traduje a preco.
Mozno by Vam to mohlo pomoct pri selektovani novych watchlistov. Ja si za to platim nejakych cca 330usd rocne.

Tak ak by bol zaujem, tak mi poslite vase emailove adresy kde to mam preposielat.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15775
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1385 times

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa JUGGLER »

airwolker napísal: Napadla ma jedna vec, ked uz si tu tak navzajom pomahame a radime si.
Tak ja mozem pomoct tak, ze Vam budem preposielat kazdy den Sykesov watchlist, kde vysvetluje co traduje a preco.
Mozno by Vam to mohlo pomoct pri selektovani novych watchlistov. Ja si za to platim nejakych cca 330usd rocne.

Tak ak by bol zaujem, tak mi poslite vase emailove adresy kde to mam preposielat.
Super! ja teraz cca mesiac budem very busy na earnings, takže veľa neprispejem...ale potom sa vrátim k penny stocks.
Tých svojích 5 pennies denne sledujem a ozvem sa ked bude niečo nové.
Dík za ponuku.. Sykesov wachlist si rád pozriem :)
juggler@post.sk alebo juggler@pobox.sk
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

@PTRA: moj gameplan co som sem dal vysiel perfektne, bol som ale v subic bay ako som hovoril, takze nie su ziadne $... rano je proste rano a je to najprofitabilnejsia cast dna vdaka volatilite (a jediny cas kedy je likvidita/volatilita na otc :lol: mozno este trocha pred zatvaračkou no... )

@KIRI: break prveho red dna sme nedostali, takze zatial to je len vo watchliste

pumpy nie su ziadne

edit: vlastne tu som hovoril ze som nebol v subic, ale isiel som az na dalsi den :roll: clovek ani nevie kde co pise...
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

FPS group ide pumpovat v pondelok. Neviem ci budem schopny byt nejakym sposobom online, tak sa regnite sem a dostane hneď alert. Gameplan je očividne long asap ako pride mail a drzat tak 3 dni. sl nejak rozumne podla volatility/techniky... ono to aj tak bude spikovat hore, takze nejake mae vysoke nehrozi a sl moze byt velmi silno neoptimalny. keby si to dovtedy rozmysleli a pumpovali az stredu, tak dam presny alert. U mna to je nuteny skip, budem mimo civilizacie a samozrejme ze vtedy bude najvacsia action na otc :roll: pravdepodbne sa bude dat nejaku dobu ten ticker scalpit long, tak to nejako vynahradim snad+samozrejme dump cyklus.

https://www.smartstockchoices.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
smartstockwinners.com
BestAmericanStocks.com

patri pod fps group, ti to oznamovali, ked budu masirovat verejnost tak bude spamovat zo vsetkych sajt pravdepodobne. Neviem co to bude za ticker ale pokial to nebude nejaky subpenny shit, tak to bude dobra play na long aj buduci short. FPS su najlepsi pumperi momentalne ako som hovoril a pushovat cenu dokazu aj 3 tyzdne.

@KIRI: korekcia bola velmi slusna, budem sa opakovat a tieto OTC tickre treba pojat velmi primitivnym sposobom(resp ja som taky genius ze na nijaku inu strategiu som neprisiel...) a mat ako level of interest break low red dna a sledovat action intraday ked chceme ist short. Netrejdil som, neohlasoval som, nesledoval som. Len uzavriem tento ticker zatial a nie je vo watchliste uz pokial nepojde este vyssie.

@WOFA: ide to tam kde tento ticker patri. ale nepovazujem Wolf of Penny Stocks pumpera za relevantneho a ani ho uz nesledujem, tie 1 dnove pumpy su o nicom. FPS, citron a najnovsie uz si dovolim tvrdit ze aj walsteetreport.org su jedini schopni.

Inak tie airwolkrove watchlisty su nuts, aspon vidim ze na KIRI a PTRA sa pozerali aj Sykesova druzina, tipnem si ze zajtrajsi pump sa velmi skoro objavi v jeho watchliste tiez, ale nezabudnite, že tu ste to poculi exkluzivne ako prví. :D haha
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa airwolker »

Ohladne Sykesovych vyberov, zalezi, ci ten ticker bude penny alebo subpenny akcia.
On tieto pumpovacie akcie skoro nikdy nelonguje, vzdy vyckava na vstup do shortu. Tam je pre mna problem zohnat volne akcie na short. A hlavne velmi malokedy shortuje nieco pod hodnotou 0.10 - 0.50 USD.
A ked ma otvorenych asi 5 uctov roznych , tak niekde vacsinou najde nejake volne akcie na short.
Jeho vyber akcii je hlavne v hodnotach 0.50 - 20usd.
Subpennies velmi malokedy obchoduje.
Jeho hlavny podvod na svojich ziakov je, ze vyberie akcie s malym float a malym volume. Zrazu bez ocakavania da alert na ticker, ze earnings winner, scalpne si svojich 5 - 10 % a potom sa tvari a vyhlasuje, ze taketo male zisky su mu ukradnute, ze on sa zameriava na velke pohyby a ze len musel vyskocit z long pozicie skorej, pretoze price action nebola taka ako ocakaval. Je to proste cisty podvodnik, a vsetci zaciatocnici ho maju za boha...

Ale musim povedat, ze zaciatocnik sa moze od neho vela naucit, a obcas da aj dobry alert aj ma dobry watchlist.

No ved uvidime tento tyzden na jeho scanoch, ci tam bude tato promovana akcia...

Ja osobne si Sykesa nezastavam, len ho sledujem a prehodnocujem jeho strategie ...
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

EURI je ten pump. Spike priamo hore, ziadne pullbacky. Gameplan opat perfektne vysiel.

@airwolker: ono ked si clovek cita vsetky moje prispevky tak moj nazor na Sykesa nie je zrovna pozitivny. Som proste hater vsetkeho no... Som ale tiez hajzel k tomu takze sa potesim ked vidim ze v jeho watchlistoch tie iste tickre co trejdim, kedze vdaka jeho obrovskemu followingu mi spravi likviditu+pushne cenu, viem co mozem ocakavat od pa.

Ja nehram subpenny tiez. Ten prvy pump to uz som odovodnil preco som to sem dal. On sice nelonguje, ale ja vidim dost slusnu edge v long scalpoch v pump cykle. My dvaja ale myslim ze dost rozdielne trejdime aj tie shorty co som pozeral. Mozno ze sa necham inspirovat a skusim trocha vychytavat topy scalingom. Ked tak sem dam alert (ktory urcite nefollowujte haha) nech mam hanbu na cele forum ako sa seknem so shortom a dobre ma bude squeezovat.

EURI long 0.71 sl 5c, tp nechat ako to ako runner do day3 je main gameplan ale sekundarny (co sa tyka tp)je ze sa uvidi podla intraday action ale pokial nebudu sialenosti nejake tak ten runner... ocakam bullish morning spike day2, najlepsie uz v ramci "premarket" action ako gapper, pre konzervativnych sa moze profit vybrat do spiku, ale stale sme len day2, takze inklinujem ist be/locknut cosi a runner resp keby bol ten spike fakt ze velky tak beriem ten spike ako runner. prve 3 dni pumpu sa beru len long setupy, nic ine. pri fps group to je este dlhsie. Uz sa dost v tych postoch opakujem a myslim ze som tu odhalil celu moju otc strategiu, takze dalsie posty uz budu strucnejsie kedze budete vediet co mate robit. Nevravim, ze ta moja strategia je nieco uzasne, ale edge tam je... Dufam, ze tu nie je ziadny otc borec pred ktorym sa budem musiet hanbit ako mantavo tie OTCs trejdim. haha

Ti co kupili po prvom alerte, tak tento druhy berte ako add spot za house money a pomalicky pushovat sizingy risk free. avg price by mala byt bez vacsieho ohrozenia.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa airwolker »

A kedy si to EURI objavil ?
Pozeram na Sykesovom chate, jeden z jeho studentov to uz chcel vcera 9.11. nakupovat za 0.54 na long, ale ze si to rozmyslel. Tieto pumpy chcem sledovat ako ti pojde, vyzera to lakavo vyskusat s malou sumou, ale nikdy som do toho nesiel. Mam respekt pred promotion scam firmami a nikdy som to nelongoval. Ale mas pravdu, ze tieto promotions, vela krat spravia krasnych 100% - 200% za par dni.
Idem sa zaregistrovat na tu tvoju stranku odkial ti chodia alerty.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa airwolker »

Pozeram, ze to drzi long aj jeden moderator sykes chatu, ze sa to moze podobat nedavnemu AREN pohybu.
Ze ocakava poriadne volatilny pohyb do strany a potom vypalenie vsetkych shorterov smerom hore.
Tak ked to dipne, mozno trosku nakupim na long na par desiatok percent zisku.
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

9.11 14:47 CET mi prisiel prvy mail. Maju dokopy asi 10 stranok cca a pumpuju to 4. Ja som ale nekupoval hned vtedy kedze som bol prec, ale odporucam kupovat okamzite ako pride mail a potom len dokupovat za house money v dobrych spotoch co su zvasca breaky a dipy, aby avg price bola v bezpeci a najma nedrzat dlho. Inak tento ticker je tusim pumpovany inou group (bol? )a pred tym tie spiky boli asi tiez nejake pumpy, takze to je nejaky kombinovany pump coho moc nie som fanusik, ale fps ma nehorazne dobry trackrecord pumpov a ten ticker zatial robi presne co ma. Je pravda, ze FPS group lubi squeezovat skorych shortov. AREN som shortoval napr az v druhej polovici dump cyklu, ked neratam 2 scalpy. Pri AREN tento fake out spravili prvy krat az v day7 a to uz je proti mojim pravidlam to longovat tak to islo mimo mna. Dostali sme break 2day tight range kde bol aj red day(a kedze vsetci uz dokonale poznate moju strategiu) tak to bol moj prvy short scalp.

EURI a bullish morning spike nesklamal.
pre nekonzervativnych: Intraday low bolo .66, tomu sa hovori optimalizovany sl :D Tieto OTCs to je len morming volatilita a potom sideways celu session, stale dookola. Vobec by som sa nebal sideways action kto v tom je. Toto je klasicky OTC intraday netrading. Uz som to tu spominal myslim pri PTRA shorte.

@airwolker dip buy: Pokial zajtra nedostaneme nejaky poriadny short fakeout, tak uz je long resp. zlepsenie avg mimo mna. Je to ale mala pravdepodobnost ze sa to stane. day3 uz to longovanie zakoncim a budem sa len prizerat, pri nejakej super dobrej action(viz fakeout) mozno potiahnem day4. Nabuduci tyzden sa to ale stane imo, teraz im na to shorti este neskocia.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15775
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1385 times

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Som zvedavý...
Tá firma EURI je totálny shit...ešte aj stránku má fejkovú..bez informácii, kontaktov.
Pumpa, nepumpa..včera EURI vydalo správu, že idú chovať ryby, čo im akože prinesie 3-4 mil. euráčov ročne...
Len aby. Zatial sú fundamenty totálne na SHORT: tržby pár stotisíc, majetok asi 5 mil. a tržná kapitalizácia 100 milionov..By the way...super destinácia...ROMANIA... Akože enviromentálny rezort v povodí Dunaja..
Pripomína mi to slovenskú agroturistiku postavenú za eurofondy...Len prečo to hodili na americké OTC..to si treba domyslieť. Good luck.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

To ze ten ticker je totalny shit sa netreba ani bavit Juggler a vzdy to bude na short funfamentalne, ale shortovat to prve dni pumpu je sebevrazda. Nechaj ju dozriet a potom to bude sakra dobra short play.

Este raz opakujem moje pravidla byť long do day3(day4 vo vynimocnych situaciach) a potom sa nachystat na dump cyklus a shortovat v dobrych spotoch. (viz opat moja strategia). A to ze ja koncim svoj long bias na day3/4 neznamena ze to je insta short v random spotoch... ale drzat sa pravidiel... tie pumpy zvyknu runovat dlhsie ako day3/4, ale uz to je proste strasne riskantne mat expoziciu v takom garbage tickri.
Tilbur
Platinum Member ***
Príspevky: 1109
Dátum registrácie: St 03 02, 2010 8:41 am
Has thanked: 33 times
Been thanked: 26 times

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa Tilbur »

info o domene.
Prílohy
agricorp.jpg
My number one job as a trader is to manage risks not make money.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa airwolker »

Davoo, tu mas dalsi SCAM na dnes, promotion UBIQ:

WOLF of PENNY STOCKS mailed the CASH IN on UBIQ.

Ja do tychto scamov nepojdem. Zvycajna strategia je skor vyckavat na poriadny sqeeze hore a shortovat do prvych prepadov. Lenze vtedy uz nikdy nie su volne akcie na short. Budem sledovat ako si ti budu darit tieto longovacky promotion do prvych 3 dni, a ked budes uspesny tak sa pripojim neskor.
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

Dik ale Wolf of penny stocks nelongujem, myslim ze som to tu vravel. Oni maju len 1day pumpy a to je prilis risky longovat a ani to neshortujem, pretoze pri 1day pumpoch zas az taky downside potencial nie je a kedze neshortujem topy, tak to je tiez o nicom. Nevravim ze nejaka edge tam nie je, ale je mi to proti srsti. Dnes podla mna ten ticker dobre zahuci.

edit: som out a uprimne nemam ani konfidenciu exekuovat ten gameplan co som dal, pretoze to je kombinovany pump a fps joinli az v day6 pumpu tej predoslej groupy... a teraz neviem ci to mam brat ako novy samostatny pump fps alebo nie a jemne mi to narusa moje pravidla. Moj myslienkovy pochod je momentalne short ked cena bude vyssie v inom dni ako day3/4 alebo ktory to je vlastne day... proste nie dnes alebo zajtra a potrebujem cenu vyssie. Ked missnem tak nevadi. Rad by som ale bol keby nastala ukazkova short play, kedze som tu tolko adoroval fps group a nechcem byt za debila. :)
Naposledy upravil/-a davoo v St 11 11, 2015 5:47 pm, upravené celkom 1 krát.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa airwolker »

OK, zabudol som na toho Wolfa, ano tusim si to spominal.

Pozeram dnes EURI. A keby som vstupoval, tak dnes asi v tom poklese na long teraz je to niekde na suporte 0.57 od oka podla grafu. Ale nejdem do toho, niekedy su tieto promotions tak volatilne. Mozu to kludne zhodit na 0.30 a potom este shortsqeeznut na 1.00USD. Neviem to odhadnut vobec.
Ale budem to sledovat ako to dopadne. Tipujem, ze uvidime 1.00USD - 1.50USD.
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

uz som editol post a akurat si napisal. Nechod do toho. viz moj komentar vyssie. Neviem najst tu group co to pumpovala pred joinom fps. Keby niekto mal info, tak budem vdacny a jj presne co si povedal by som uvital na short, proste potrebujem sirsiu range a volatilitu. Toto je o nicom na short.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15775
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1385 times

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa JUGGLER »

airwolker napísal:
Pozeram dnes EURI. A keby som vstupoval, tak dnes asi v tom poklese na long teraz je to niekde na suporte 0.57 od oka podla grafu. Ale nejdem do toho, niekedy su tieto promotions tak volatilne. Mozu to kludne zhodit na 0.30 a potom este shortsqeeznut na 1.00USD. Neviem to odhadnut vobec.
Ale budem to sledovat ako to dopadne. Tipujem, ze uvidime 1.00USD - 1.50USD.
Zabudnite na ňu. Je to podvod. Ved tu dal Tilbur, že ich stránka má 1 mesiac a je registrovaná na nejakého Číňana. Len sa zamysliíte nad tým, čo som písal. Aj keby to nebol scam, tak akú potenciu má agrorezort v Rumunsku s majetkom 5 mil., ked trh už nadhodnotil tie akcie na 100 miliónov? Je úplne jasné, že tých 100 miliónov potrebujú predať a na to potrebujú hlupákov, čo to kúpia. Chcel som shortnúť EURI, ale sa nedalo. Takisto PTRA sa nedala.

Dnes je cena EURI o jednu tretinu nižšie a akcia je nelikvidná. PTRA sa zosypala o 3/4. Také akcie chcete longovať?
Ja nepozerám na fundamenty len tak pre srandu. Základom psychológie každého kupca je, aby videl v akcii potenciu rastu. Aby cena stúpala na to nestačí chytiť pár hlupákov, ktorým sa podhodí hocičo. Hlupáci sa vypália a viac-krát neprídu. Firmám, ktoré pumpujú shity a robia to za peniaze sa treba vyhýbať. Treba nájsť takých pumperov, čo pumpujú dobré firmy. Napr. BBRD a HCTI majú reálne know-how a prísľuby velkých kontraktov. Ked pumper urobí analýzu a predpokladá dobré správy, tak nakúpi a následne rozošle tisícky emailov s reálnymi faktami, ktoré si môžu všetci preveriť. A tak sa môže cena vypumpovať bez toho, aby pumpár prišiel o renomé. Čím lepšie meno si získa, tým viac ľudí presvedčí. A potom sa môže robiť to, čo vraví Davoo. Nastúpiť do longu medzi prvými a vydržať aj pár dní. Umenie zarobiť potom stojí už len na načasovaní vstupu a výstupu.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

No lenže keď pumper pumpuje ako tak normalny ticker, tak si chce spravit len following. V drvivej majorite pripadov pumpuju uplny bs.

Pozri si prosim ta, trackrecord fps group a ich pumpov "uzasnych" tickrov a potom sem pridi naspat povedat ako by si dopadol s tym tvojim shortovanim prve dni pumpu, pretoze fundamenty su proste na short. Nevravim, ze som nejaky uzasny otc trader, ale tie moje pravidla nie su pre srandu kralikov. Prvý deň bol pekny spike a kto kupil po maily zarobil, druhy den som predikoval morning spike a stalo sa tak... ale potom proste nastal short fakeout. Ja 100% winrate nemam, a mozno ze toto ani nebude short fakeout, ale uz zacal dump cyklus(viz kombinovany pump), ale odds su slusne na strane mojej strategie. Sice uz je day4= uz nehladam longy ale drzim sa bokom a cakam na svoj short, ale cena je proste strasne nizko a je tam velmi velka pravdepodobnost squeezu. Budem shortovat az ked to bude vyssie a myslim si ze ta dobre squeezne nasledujuce dni s tvojou hypotezou.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa airwolker »

Ja sa drzim vzdy daleko od tychto SCAM promotions. Nikdy neviem odhanut pohyb ceny a ked to uz zacne shortovat Sykes, tak uz vtedy nie su volne akcie na short, a nie vzdy sa mu to podari uspesne so ziskom.

Ale ano suhlasim s Davoom, ze tie promotion companies a cela ta organizovana skupina podvodnikov, hlavne zarobi na tom ze robia nepredvidatelne pohyby proti beznym technickym analyzam a vzdy na tom nachytaju kopec shorterov a vypalia im pozicie a myslim si, ze hlavne % zarobku tych podvodnikov je na tych shorteroch co uzatvaraju pozicie v squeze.

Ved sledujme to pravidelne a dlhodobo a uvidime ake by mohlo byt percento uspechu na longovani scam promotions.
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

@ bashovanie mojej strategie Jugglerom: PTRA sa zosypala sa o 3/4 to je pravda resp. skoncila presne tam kde mala, ale v dump cykle a tomu predchadzal ukazkovy pump cyklus aky byva v majorite pumpov. k PTRA som tu daval komenty a pokial sa dobre pamatam tak nikomu som neodporucal nakupovat v dump cykle ale shortovat. Kto kupil PTRA podla mojej strategie, tak zarobil a kto shortoval podla mojej strategie taktiez zarobil. Svoje pravidla som tu dal, taktiez som dal relevantných pumperov a trackrecord a overenie mojej strategie na predchadzajucich pumpoch nie je take tazke. Taktiez sa tu snazim o nejaku realtime action, ale rychlejsie je proste pozriet sa na historiu, aby ste vobec vedeli ci ma zmysel stracat cas touto strategiou alebo nie. Mam v plane pokracovat s oznamovanim anyway.

Neodporucam shortovat EURI teraz (pokial to nebude super rychly scalp) a ani longovat. Airwolker dobre hovori. Pumperi tiez nie su najsprostejsi a vedie vyuzit fakt ze su tvrdohlavi shorti co si nevedia sediet na rukach. Metagame sa hra na oboch stranach, nie je to uz len o odpredavani shares laikom co veria tym bludom v mailoch. Aj ked mi teraz budete mozno nadavat ako ste missli short, tak long term to proste nie je profitabilne a jeden stastny pick skutocne nema ziadnu vahu.
Tilbur
Platinum Member ***
Príspevky: 1109
Dátum registrácie: St 03 02, 2010 8:41 am
Has thanked: 33 times
Been thanked: 26 times

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa Tilbur »

EURI: momentalne urok za short je cez IB 129% p.a.
Cize aj ked su akcie na pozicanie, je to velmi drahe aj ked akcia ma potencial na nulu.
My number one job as a trader is to manage risks not make money.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa airwolker »

tilbur napísal:EURI: momentalne urok za short je cez IB 129% p.a.
Cize aj ked su akcie na pozicanie, je to velmi drahe aj ked akcia ma potencial na nulu.
Co to znamena 129% p.a. ?
Shortnem povedzme 10 000ks za cenu 0.57 co je vstupna cena 5700USD.
Budem drzat short okolo 1 mesiaca a potom ho uzavriem na povedzme cene 0.30USD.
Kolko zaplatim poplatky?
Cize 129% za rok bude cca 129 deleno zhruba 260pracovnych dni - obchodnych dni. Cize okolo 0.5 % za kazdy den ?
Cize za mesiac 5700usd x 0.005 x 20dni = okolo 570 USD ? (10% poplatok za mesiac ?)
............................................................
Napriklad Sykes tie shorty nikdy nedrzi dlhsie, lebo si pamatam, ze naposledy vysvetloval ako ho tieto poplatky dostali.
Ale pocka si na poriadny shortsqeeze a parabolu hore, a potom vycihava prve hodiny poriadneho prepadu, nalozi short do toho prepadu a o par hodin si berie 10 - 20 - 30 % zisk. Toto je cela jeho strategia na istotu.
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

Soar group bude pumpovat v pondelok. Strategiu poznate. S tym ze sa to bude drzat v day1 only max si vybrat profit day2 morning spike, pretoze to treba zahrat viac safe po tom ako prebieha EURI pump a ludia to maju cerstvo v pamati, ked sa zlepsi trackrecord, tak opat plati co predtym. (i ked to je ina pump group) Neviem ci EURI zajtra vytiahnu. Subpenny sa netrejdi a po najnovsom ani kombinovany pump. :D

SOAR group
MySoaringPennyStocks.com
QualityPennyStocks.com
Topgainingstock.com
Equitiesthatsoar.com

Tu su sajty.

Pridavam rovno aj ostatne 2 relevantne pump groupy na otcs nech to mate pokope.

WS group
walstreetreport.org

FPS group
PennyStocksWinner.com
finestpennystocks.com
smartstockchoices.com
smartstockwinners.com
BestAmericanStocks.com
Pennystocksforme.com
TopWinningStocks.com
pennypros.net
bestprofitablestocks.com
bestrisingstocks.com

Kto si chce pozriet trackrecord pumpov tak : PTRA, AREN, GDEE(posledny pump soar group), BLKG, AMLH. Good luck so shortovanim v prvych dnoch pumpovania EURI shorti. Zarobene $$ na EURI shorte vam zoberiem ked vas bude dobre squeezovat na ostatnych tickroch. Po 20 pumpoch budeme vyhodnocovat ktora strategia funguje. Rukavica je hodena.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15775
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1385 times

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa JUGGLER »

davoo napísal: Zarobene $$ na EURI shorte vam zoberiem ked vas bude dobre squeezovat na ostatnych tickroch. Po 20 pumpoch budeme vyhodnocovat ktora strategia funguje. Rukavica je hodena.
Len už zahlás nejaký trejd real time. Mne sa vidí, že to stále vyhodnocuješ ako ti pasuje. Nemusíš to trejdiť, len napíš kedy podľa teba vstup a kedy exit. Teoretizovaním sa to vyhodnocovať nedá. :wink:
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
futurer
Silver Member *
Príspevky: 254
Dátum registrácie: Št 25 12, 2014 9:07 pm

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa futurer »

:D super
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

Este som si daval extra pozor aby som vsetko hovoril dopredu/realtime co sa tyka celeho tohto mojho otc tradingu. Ako dokaz posielam komplet alerty a detailne komenty na EURI podla casu(da sa overit cas na prispevkoch ze to bolo realtime a pred). Ja osobne som to nedodrzal a zahucal som, nemam problem si to priznat, pretoze som to hral ako keby som to kupoval tak ako urcuje moja strategia a to je hned po maily, ale som to missol a tak add spot som bral ako add spot i ked to bola moja prva expozicia na EURI...

1 expozicia
FPS group ide pumpovat v pondelok. Neviem ci budem schopny byt nejakym sposobom online, tak sa regnite sem a dostane hneď alert. Gameplan je očividne long asap ako pride mail a drzat tak 3 dni. sl nejak rozumne podla volatility/techniky... ono to aj tak bude spikovat hore, takze nejake mae vysoke nehrozi a sl moze byt velmi silno neoptimalny. keby si to dovtedy rozmysleli a pumpovali az stredu, tak dam presny alert. U mna to je nuteny skip, budem mimo civilizacie a samozrejme ze vtedy bude najvacsia action na otc :roll: pravdepodbne sa bude dat nejaku dobu ten ticker scalpit long, tak to nejako vynahradim snad+samozrejme dump cyklus.

https://www.smartstockchoices.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
smartstockwinners.com
BestAmericanStocks.com
1. add spot, pre mna to bola prva expozicia viz sl 5c nizsie
EURI long 0.71 sl 5c, tp nechat ako to ako runner do day3 je main gameplan ale sekundarny (co sa tyka tp)je ze sa uvidi podla intraday action ale pokial nebudu sialenosti nejake tak ten runner... ocakam bullish morning spike day2, najlepsie uz v ramci "premarket" action ako gapper, pre konzervativnych sa moze profit vybrat do spiku, ale stale sme len day2, takze inklinujem ist be/locknut cosi a runner resp keby bol ten spike fakt ze velky tak beriem ten spike ako runner.
2. add spot, ktory som nakoniec zrusil
Pokial zajtra nedostaneme nejaky poriadny short fakeout, tak uz je long resp. zlepsenie avg mimo mna. Je to ale mala pravdepodobnost ze sa to stane. day3 uz to longovanie zakoncim a budem sa len prizerat, pri nejakej super dobrej action(viz fakeout) mozno potiahnem day4. Nabuduci tyzden sa to ale stane imo, teraz im na to shorti este neskocia.
som out auprimne nemam ani konfidenciu exekuovat ten gameplan co som dal, pretoze to je kombinovany pump a fps joinli az v day6 pumpu tej predoslej groupy... a teraz neviem ci to mam brat ako novy samostatny pump fps alebo nie a jemne mi to narusa moje pravidla. Moj myslienkovy pochod je momentalne short ked cena bude vyssie v inom dni ako day3/4 alebo ktory to je vlastne day... proste nie dnes alebo zajtra a potrebujem cenu vyssie. Ked missnem tak nevadi.
neviem ci ja zle citam ale vsetko som doslova predikoval den predtym. (do toho failnuteho short fakeoutu)Hovoril som to realtime a nie den potom... A neviem ci som vazne tak sprosty ale mne to vychadza ze clovek sa drzal strategie tak najhorsie ako dopadol je ze odsiel be, ti konzervativnejsi odisli s peknym profitom v day2 spiku, kedze avg mali dost nizko hned ako vysiel mail+ pridavali na prvom add spote co som zahlasil. Takze sup sup pozerat casy na prispevkoch a vytiahnut graf EURI a overit si fakty.
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

Od tohoto threadu necakajte 3 slovne shady prispevky kde clovek nevie co sa deje a hovno sa nauci. Dal som sem moju strategiu a fixne pravidla a snazim sa tu o nejaky minikurz pump tradingu. Zeby niekto nieco podobne robil tu na fore som este nezbadal. Zato vsetci maju nejak vela kecov... Ked upravujem pravidla, tak to hovorim dopredu. Mam v plane pokracovat a spravim nejaky velky mega post kde kompletne zhrniem moju strategiu a sajty pumperov, charty, notes, ako mat shares na shorty etc. nech to je pokope, pretoze som pravidla ucil na prikladoch a je to dost rozstrusene a neviem ci som vsetko povedal, sam v tom mam bordel, tak nech to ma nejaku formu. Ked chcete flamovat tak podte do mna, ale spravime si dalsi thread. Z tohoto chcem spravit sakra dobry thread kde sa cloveku oplati kliknut a ukazat heroes s 3-slovnymi prispevkami s bezvyznamnymi threadmi co len zajebavaju Filipovi miesto na serveri ako sa to ma robit. Uz teraz ma tento thread dost vela uzitocneho infa. Tie adresy relevantych pumperov som musel ja testovat a hladat, triedit, strategiu som tiez musel zbuchat ja... Rukavicu hodim aj v tomto a podte ma znicit threadom kde kompletne odhalite nejaku svoju self made strategiu zadarmo, spravite minikurz, budete davat priklady a naucite ludi trejdit. Tu sa po najnovsom uz nejaku dobu postuju prispevky s pridanou hodnotou. Hejteri mi len chcu prekazit moj pokus o najlepsi thread pre wannabeho na burze 2015/2016. :lol: Nech len prekazia, ale to si najprv musia zalozit thread a vyrukovat s profitabilnymi strategiami a naucit to ludi a tam bude problem. Anyway ta rukavica je hodena. Dam aj 100 euro sidebet do eteru, pretoze si myslim ze moja pump strategia je najviac begginer friendly.
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa davoo »

Niekedy ked si precitam pricpevky po sebe po par hodinach tak to je iny ulet. :D Uz sam tu zacal aj miestnu egowar po najnovsom. Este ze som dal ako sidebet len 100 euro to ma nezrujnuje. :)
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa airwolker »

Vcera ste sa tu poriadne rozrozpravali :)

...moja odpoved pre hejterov, Davoo tu daval realtime vstup, pred par dnami pisal " EURI long 0.71 sl 5c "
Na druhy den to spadlo na 0.50 - 0.55, tak je jasne, ze je vonku z tradu.

Ja by som najradsej videl 10-tky takychto tradov, aby sme potom mohli zhodnotit a povedat, ze priblizne 60% tradov bolo plusovych povedzme v desiatkach percent zisku a dalej povedzme 40% obchodov bolo minusovych radovo 5% - 10% strat z pozicii. A potom mozeme povedat, ci strategia funguje alebo nie a kolko priblizne rocne vie spravit percent.

Mne sa paci tato strategia, ale chcem vidiet dlhodobe realne vyhodnotenie, aby som to skusil obchodovat.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa airwolker »

Tak skusil som kupit long EURI, 0.59USD malicko za 250 usd.
Je piatok ocakavam shortsqeeze, dali zasa opat nejaku pumpovaciu spravu. Tento tyzden bol pokles z 0.70 na 0.50.
Cize 0.60 nakup. Cielova cena 0.7 - 0.8.
Stop 0.48.
Lance
Silver Member *
Príspevky: 187
Dátum registrácie: St 08 07, 2009 2:35 pm

Re: Denník budúceho milionára 2

Príspevok od používateľa Lance »

Davooo,
Dobry thread,ale ako hovoris mohol by si to zhrnut a napist celu strategiu v jednom poste.Taktiez nebolo by na skodu,aby si to napisal v slovencine a nie slovencinoanglictine resp/kludne aj v anglictine.Skor ide o to,aby to bolo pisane v jednom jazyku(Je jasne,ked pouzivas denno denne anglinu a pises narychlo prispevok tak je problem to napisat cele v slovencine.).
Napísať odpoveď

Návrat na "Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií"