Airwolker - obchody

Trading, tipy na obchody a investície, zverejňvanie pozícií, denníky traderov a investorov
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Zdravim traderov. Chcel by som obcasne prispiet niketorymi mojimi obchodmi, ktore budem vnimat ako velmi dobry risk/reward. Tento rok som zacal navstevovat chat Tim Sykesa a robim si tam prehlad jeho kratkodobych strategii. Moje kratkodobe trady nebudem zverejnovat vsetky, kratkodobe trady robim asi 1/3 uctu. 2/3 uctu vyuzivam na dlhodobejsie pozicie.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Za tento tyzden som vstupil do pozicie pre drzanie na 1 mesiac az niekolko rokov.
LabStyle Innovations Corp. ticker je DRIO
Dnesna zatvarcia cena je 0.093USD.
Ocakavana cena 2014 0.25 - 0.45USD, pre rok 2015 1USD - 3USD a viac...
Treba si nastudovat pozadie o tejto firme, pre mna je to velmi dobry risk/reward pri vstupe pod cenou 0.10USD.
Tento tyzden som priemeroval nakupku 0.0744, idem bez SL. Vstup 30% uctu. Som pripraveny niest stratu na nulu.
Firma spusta vyrobu produktu od buduceho tyzdna, ocakavam nove pozitivne spravy a prilev novych investorov.
DRIO mi pripomina podobnu situaciu ako bola vo firme PLUG minuly rok v lete, do tej som vtedy nevstupil a velmi som lutoval.
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa davoo »

Dúfam, že máš na účte len pár tisíc na zopár trejdov a nie celý kapitál, pretože OTCs bývajú stále halted a pri 30% účtu veľmi zle dopadneš a raz začas so to stáva každému. Určite by som sa viac zameral na scalping na pink shitoch. Máš edge v tom, že tam nie je instatná exekúcia, tape reading je ľahší, ideš proti retardom, 99% stocks skončí na nule časom.

A prečítaj si túto štúdiu o OTCs pre kristove rany...

Do Investors Overpay for Stocks with Lottery-Like Payoffs? An Examination of the Returns on OTC Stocks
http://papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm? ... id=1733225" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja síce neviem presne čo vás tam učí, ale pochybujem, že niekomu radí, aby držal OTCs ako investíciu.

A ešte k tvojmu odôvodneniu investície ako idú uvádzať nové produkty etc. Si treba uvedomiť, že 9 z 10 stratupistov má plnú hubu kecov a za rok už je po snoch a posielajú cv-čka po firmách, aby mali na rožky aspoň. Tento bullshit okolo ti dáva každý... PLUG je listed na nasdaq, to je niečo úpne iné. Už to nie je tak úplne wannabe firma.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Vdaka za radu, stat sa moze cokolvek, mozu este potrebovat dalsi kapital, a pod. Ale vidim, ze si o tejto firme nic nestudoval. Tento tyzden spustaju seriovu vyrobu, zacinaju distribuciu Izrael, potom Taliansko, Holandsko, postupne vacsina EU statov. V decembri sa caka na FDA approval pre USA trhy. Pristroj nezasahuje do zdravia pacienta, takze schvalenie je pravdepodobnejsie ako pri vyvoji liekov a podobne. Velmi vela skusenych a uspesnych traderov, ktorych sledujem, si mysli, ze je to velmi vyhodny vstup do pozicie aj kratkodobo aj dlhododbo... PLUG minuly rok ked bol v letnom obdobi za cenu 0.1 - 0.3USD tiez bol v OTC a tiez ho nikto nechcel, tiez potreboval kapital na spustenie vyroby...... tento rok bol jeden den nad 11 USD, vdaka shorterom :) a to ma zisky stale velmi nizko ..... viem, ze idem do rizika, ked pridem o investiciu neumriem, mam pracu a aj strechu nad hlavou :) ............................. ak to nevide a akcia pojde na nulu, tak budes hovorit, ja som ta varoval, a ak sa distribucia rozbehne a firma pojde do zisku a akcie hore, tak mi povies ze som mal stastie ? ................ Toto Sykes neuci, tuto firmu zatial vobec neriesil. Toto nema z jeho tradingom nic spolocne. Tento vstup je z mojej inciativy.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Treba si uvedomit ze nakupujes startup, do ktoreho sa uz vrazilo cca 70 - 100mil USD, spravil sa vyvoj, spravili sa testy.
Navysoval sa kapital na spustenie vyroby, tym ze sa riedili akcie, nastala vypredajova panika, a preto kapitalizacia fiirmy padla na cca 5% - 10% z celkovej povodnej hodnoty. Cize nakupujes so zlavou 90% - 95% startup, kde sa spusta tento tyzden vyroba a distribucia. Tuto je vyssia pravdepodobnost zisku ako ked nakupujes startup na zaciatku. V tomto pripade by si bol - 95%, ak by si kupoval na zaciatku.
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7046
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 146 times
Been thanked: 275 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa jogo »

Airwolker: Tu mas posledny prispevok Tequicky, ktora obchodovala podobne ako ty. :)
http://ako-investovat.sk/diskusia/viewt ... 628#p79628
Tequicka napísal:Zaver uctu i smrtonosne akcie.
Takze aby som ukoncila temu na danu akciu o ktorej som hore pisala DOLN.
Akcia primerane volume pohyb nic extra par centov dokonca sa dostala az na 0,18 si vravim super konecne sa spametala. Stvrtok idem z prace brutalne volume az 16M-proti normalu 300K wao, a akcia behom 1h spadla na 0,038 takze mi smazala z uctu 3000eur {povodny nakup za 0,28}.
A co je zaujimave oficialne vyhlasenie o bankrote a cl. 11 vydala spolocnost the dolan comapny az za 3h. Takze insider jako vysity. Uz 3h predtym sa kurz prepadol. No zaver je taky ze vyberam 7000euro z uctu zatvaram ucet na akcie u fia.

A zacina poctive vzdelavanie na futures kde neni insider trading. Ale stavy dusevne su rovnake ako pisu autori v ebooke o psychologii obchodovani prvy velky neuspech a clovek sa chut sa na to 'vysrat"-prepacte za vyraz ale lepsi teraz jednoducho nemam....

**dolan company akcie budu zrusene bez naroku na kompenzaciu-tu maju len majitelia opcii a dlhopisov.

Som bez nalady 3000eur ma stve :oops:
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa davoo »

Tá Tequicka síce držala penny stock, ale bolo to aspoň kótované na nyse. Kolega tu investuje do otcs kde sú len pumperi, bullshity a halty. K tomu to je otcqb od toho je horšie už len otcpink a grey market... čo má transparentnosť jak Koženého harvardské fondy. Tak, ale risk prepočítaný má nejaké dd tiež, tak uvidíme. Horšie by to bolo keby prišiel "s tutovkou" napr. od http://www.stocktips.com/" onclick="window.open(this.href);return false; :D haha.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Stat sa moze cokolvek, treba ratat aj s pohybom na nulu. O tej firme DOLN tam nie je vela napisane, a neviem aky tam bol dovod vstupu do pozicie. Pri DRIO ma utvrdzuje velmi vela faktov, ze je velka pravdepodobnost rastu. Celkom zujimava informacia je, ze pri poslednom riedeni akcii, skupila financna spolocnost ARCA vsetkych novych 20 mil. akcii a stava sa jednym z majoritnych vlastnikov. Celkove mnozstvo akcii je okolo 75mil. Posledne riedenie bolo tusim za cenu okolo 0.8USD - 1USD. Su tam velmi velke pochybnosti preco tie akcie spadli dole, a predpoklada sa ze ma v tom prsty ARCA. Cele to vnimam tak, ze financna skupina chce kupit este vacsie mnozstvo akcii a za co najnizsiu cenu. Podobne prilezitosti sa vyskytuju zriedkavo, raz za rok a dlhsie obdobie. Odporucam nastudovat detaily a spravit rozhodnutie. Mozno o pol roka budete velmi smutni, ze ste sa ani nepozreli na detaily o firme, tak ako som sa ja tento rok pozeral na znovuzrodenie PLUG-u. Zakladne info o produkte: http://mydario.com/" onclick="window.open(this.href);return false;. + Fakty o firme som cital na roznych forach od niekolko desiatok uzivatelov.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

http://selluroldmobile.blogspot.co.uk/2 ... meter.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa Istiach »

Mas svoju hlavu, tak sa podla nej riad.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Aktualna cena je 0.12 USD, do ceny 0.3USD budem postupne navysovat poziciu.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

4 Reasons to buy DRIO tomorrow $.1269

1)LabStyle's market capitalization is a puny $27 million, the company is well-positioned to become a major player in the $12 billion SMBG market.

2)Dario has been undertaking a "soft launch" of the Dario device and App since March 2014. Initial user feedback has been very positive.

3)The company is working on securing new distribution agreements and insurance reimbursement over the past year. Recent wins in Italy and the UK are encouraging.

4)The shares a meaningfully undervalued at today's level and expect significant news flow on the EU launch and U.S. approval will drive the shares higher.

5) Near term target $.60 + !!!
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

http://www.farlamedical.co.uk/category_ ... or-System/" onclick="window.open(this.href);return false;
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

V roku 2015 planuju spustit distribuciu Rusko a Azia. Izreal kde sa spusta teraz distribucia, ma napriklad z celkovej populacie 8% diabetikov vo veku 20 rokov a vyssie. Moje akcie predam len za cenu 3 USD a vyssie. Pred 2 mesiacmi boli akcie za cenu 1.5USD a viac. Preco asi tie akcie spadli tak hlboko ? ... Lutujem tych investorov co nakupovali za vyssie ceny 1USD - 3USD a odpredavali to nedavno v tomto hlbokom prepade.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

The patent is the biggest potential here. Its for a sensor being powered by and transmiting data through the speaker jack. There are tons of other applications for this in a lot of scientific fields.

http://missionir.com/blog/small-cap-new ... ng-device/" onclick="window.open(this.href);return false;

That could be huge if any other company needed to licence this method from them. Smartphones are more and more mobile workstations. Yourdoc might rub saliva on a sensor connected to his phone to see if you have strepthroat one day.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Profil CEO:

https://www.linkedin.com/profile/view?i ... %3Aprimary" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15662
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 968 times
Been thanked: 1326 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa JUGGLER »

https://www.youtube.com/watch?v=gJtBdnJQ8mA" onclick="window.open(this.href);return false;
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

to Juggler : ..................:))) pre mna je to najlepsi film za posledne roky ........... smiech prejde, plac pride ...... neodpredavam, aj ked som v peknom plavajucom zisku ..... drziiim long !!!

.... kto neveri, ze je to realna firma, nech si objedna produkt, moze si ho odskusat :) ....
ak niekto chce vstupit do long pozicie, tak cim skor, ked to prejde cez 0.2USD, spat sa to nevrati.....
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Suhlasim s tymto nazorom:

This will run like $PLUG only when they start reporting positive and growing revenues! Considering the diabetes health market has MUCH MORE MONEY in it than electrical charging stations, $DXCM for example has a $3B MARKET CAP alone based on its glucose monitoring products, if you have a 3-4 year outlook $DRIO COULD BE WORTH $500M-$1B SOMEDAY. I followed $PLUG last year when it was $0.50 and was afraid of buying it because of the same risks associated with $DRIO now and I will not miss another opportunity like that again. I COULD OF MADE $2 MILLION DOLLARS IF I WASN'T AFRAID OF INVESTING IN $PLUG A YEAR AGO IT WAS ON MY DAMN STOCK WATCH LIST.

$DRIO TO $0.30 THIS MONTH, $DRIO TO $1 WHEN IT RECEIVES FDA APPROVAL, $DRIO TO $10+ WHEN IT GETS UPLISTED TO NASDAQ OR ANOTHER BIG BOARD.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Dalsi zaujimavy nazor:

DRIO is apparently undervalued even if there was another round of 50M dilution. That would put O/S around 125M. With that many shares it would still take a share price of .20 to get the company back to 25M market cap. That's where it was (and higher) months ago.

Today DRIO is much closer to potentially higher revenues at under 10M market cap. More dilution would hurt, but still could easily appreciate from here even with 50M additional shares. The dip in the meantime would certainly hurt, but if you don't have a full position a chance to add more shares.

Who knows what will happen, all I can see is DRIO still undervalued and that's where I like to be positioned.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15662
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 968 times
Been thanked: 1326 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Môžeš mi povedať ako to monitoruje hladinu cukru v krvi? To sa pichneš sám, alebo ťa to samo pichá, alebo nasáva nejak inak krv..alebo čo? Lebo samotný nápad, že to vyhodnocuje soft a posiela do smartfónu je dobrý...ale žiadna bomba. Mňa zaujíma, či to diabetikov odbremení od večného odoberania si krvi na kontrolu hladiny cukru.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Nie som odbornik na medicinske pristroje a k tejto firme som sa dostal vdaka uspesnym traderom, ktorych sledujem a spominali ju na forach. Este davno, davno som o nej niec precital na seekingalpha ale to uz som si ani nepamatal. Kedze som ju zacal znovu objavovat v ten piatok ked vyklesala na 0.05USD a nebol som si isty, tak som dal do toho zopar drobnych asi 200Euro, ze uvidim. Potom som to zacal hlbsie a hlbsie studovat az nakoniec som odpredal vsetky moje ine pozicie a momentalne som ALL - IN, cakam minimalne 1 USD. Takze spat k meraniu pristroja, je kopec vyrobcov takychto merakov a vsetky maju rovnaky princip, spravis velmi maly vpich lancetou do prsta kde bude postacovat kvapka velkosti tusim 2 mikrolitrov tuto kvapku obtries o meraci pasok. Nasledne prebehne vyhodnotenie stavu cukru v krvy. Detaily neovladam, nie je potrebne do nich zachadzat. Najdolezitejsie je, ze DRIO su prvy vyrobca, ktory takyto pristroj spravil pre takmer akykolvek smartphone pomocou zapojenia do sluchatkoveho jack konektoru. A spravil soft, ktory moze byt velmi uzitocny pre diabetikov pre ustrazenie si dobreho zdravotneho stavu. Tym padom diabetici budu menej krat hospitalizovany a poistovne viac usetria. Ocakavam pozitivny feedback od poistovni a ze schvalia preplacanie tohto pristroja vo vacsine dolezitych krajin. Tieto informacie vstrebavam postupne ako puzzle, a stale verim viac viac v tento produkt. Dost dolezite je, ze pristroj bude velmi lacny ale spolocnost bude zarabat na nahradnych pasikoch, jeden pasik bude stat 0.5USD, 0,5EURO, vyrobna cena bude 0.1USD. Mne to pripomina ziskovost spolocnosti, ktore robia tie kavovary na nahradne naplne, neviem presny nazov ale vela ludi na tom fici, a vobec ich netrapi ze napln na jednu kavu stoji 0.3Euro, a pritom ked si kupis mozno aj lepsiu kavlitnu zrnkovu kavu tak ta vide kava cca 0.1Euro. Ale toto vobec nikto neriesi, nikto si to neprepocita. .......................... spat k tvojej otazke, nie neodbremeni to pacientov od pichania si malej lancetky do prstu, su pristroje co to vedia robit bez odoberania krvy ale ten senzor je tak drahy, ze si to nikto nemoze dovolit kupit. Ja to vnimam tak, ze ludia co nepouzivaju smartfon - stary ludia - to nebudu kupovat, ale naopak mladsi ludia, budu chciet asi len tento merak. Celkom zaujimave je, ze do softu zakomponovali nejake socialne prepojenie medzi jednotlivymi uzivatelmi a hlavne automaticke odosielanie udajov svojmu doktorovi, ktory moze sledovat stav pacienta online. S tymi positovnami to bude tiez velmi dolezite, pretoze ked dojde pacient k lekarovi tak chce taky produkt co mu preplati poistovna a tiez co mu odporuci lekar. Napriklad ja keby som mal cukrovku, tak si ten pristroj urcite objednam, pretoze by som chcel pouzivat ten soft a chcel by som evidovat a sledovat posobenie jednotlivych jedal na stav mojho cukru. Samotny pristroj tusim stoji cca 20Euro. Ja to aj tak cele vidim tak, ze do roka dojde nejaka velka farma firma a kupi ich. DRIO preinvestovali do vyvoja 100 mil. USD, na co by sa nejaka ina firma obtazovala svojim vyvojom, kupia konkurenta a upevnia si svoju poziciu na trhu, to je v dnesnej dobe lepsie ako sa bit o zakaznika s inym produktom. ................. inac presne tak som na zaciatku uvazoval aj ja, ze to nie je ziadna bomba, ono je dost tazke zmapovat potencial tejto firmy, tiez nie je uplne jasne aky bude rozbeh predaja, ale toto iste bolo na zaciatku prveho smartfonu od Applu, tiez nikto nevedel, ze iphony budu uplna bomba........
...............................................................................................
Dnes som vysmiaty, zatvaracia cena je 0.161USD, ucet sa mi zeleneje :))) poslal som posledne peniaze na moj account a ked dorazia tak este dokupim.... uz mi ostane len minusovy ucet v banke :)))) ...... tento tyzden je ta konferencia investorov v utotok a v stredu, DRIO prezentuje.... do piatku budeme na 0.25USD..... rezist je okolo 0.18 a potom okolo 0.25USD..... aj tak nic neopredam budem drzat minimalne po 1USD alebo ked bude nejaka silna parabola, tak odpredam a skusim nakupit za nizsie o nieco neskor....
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Inac ak niekto pozna vo svojom okoli cukrovkara, tak by sa ho mohol popytat na jeho nazor na tento pristroj. Bol by to zaujimavy prispevok do tejto temy. Hlavne ak ten cukrovkar pouziva smartphone :)
mademan
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Ut 28 08, 2007 1:41 am

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa mademan »

a co konkurencia?

http://mobihealthnews.com/34056/ihealth ... rip-price/" onclick="window.open(this.href);return false;
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Vyborny search. Nevedel som o tom. Toto meni situaciu v mojej strategii. Do konca konkurencia bude mat za polovicnu cenu nahradne pasiky. To je dost silny faktor. DRIO bude mat asi vyhodu s jeho prepracovanejsim softom. Ale teraz ma zaujma, ktora firma dostane skor patent na prepojenie pristroja pomocou jack konektora. Pretoze pravdepodobne ta druha firma si bude musiet kupit licenciu na tuto technologiu. Jedine, ze by tie technologie boli rozdielne, a ze by sa to dalo obist. Budem musiet este porozmyslat a pripadne nejaku cast pozicie uzamknut, ale za menej ako 0.25 USD to nespravim. Este budem studovat tu konkurenciu, celkom ma zaujima kvalita a spolahlivost toho cinskeho vyrobku.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Zatial sa drzim spekulacie, ze ked do toho vliezla silna financna skupina, tak chce na tom spravit minimalne 100%. Hovori sa, ze tato financna skupina ma majoritny podiel cca za priemernu cenu akcie 0.2USD. Takze ocakavam, ze tak ako sa im podarilo vyvolat paniku a predaje pod 0.1USD, tak isto sa im podari vyvolat rast minimalne aby mali zisk 100% pre skalpovanie.... ratam, ze aj ked je v hre tato cinska konkurencia tak cena pojde minimalne na 0.4 - 0.5 USD. Toto je zatial moj predpoklad, ktoremu verim. Jedine coho sa bojim, je boj o patent, aby to nahodou nebolo tak, ze ich predbehnu Cinania, potom by to mohlo mat silne negativny vplyv na cenu akcii, na toto nemam dostatok vedomosti aby som mohol nieco predpokladat. Jedine co vieme je, ze o patent bolo zaziadane a mal by byt realisnuty coskoro. To ci ta cinska firma neziadala o patent skor, to treba zistit.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

toto je informacia o patente pre DRIO :

http://missionir.com/blog/small-cap-new ... ng-device/" onclick="window.open(this.href);return false;
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

$DRIO extra dd links

Company name: LabStyle Innovations Corp
Company website: http://www.mydario.com" onclick="window.open(this.href);return false;

## STOCK DETAILS ##
After Hours Quote (nasdaq.com): http://www.nasdaq.com/symbol/DRIO/after-hours" onclick="window.open(this.href);return false;
Option Chain (nasdaq.com): http://www.nasdaq.com/symbol/DRIO/option-chain" onclick="window.open(this.href);return false;
Historical Prices (yahoo.com): http://finance.yahoo.com/q/hp?s=DRIO+Historical+Prices" onclick="window.open(this.href);return false;
Company Profile (yahoo.com): http://finance.yahoo.com/q/pr?s=DRIO+Profile" onclick="window.open(this.href);return false;
Industry (yahoo.com): http://finance.yahoo.com/q/in?s=DRIO+Industry" onclick="window.open(this.href);return false;

## COMPANY NEWS ##
Market Stream (nasdaq.com): http://www.nasdaq.com/symbol/DRIO/stream" onclick="window.open(this.href);return false;
Latest news (otcmarkets.com): http://www.otcmarkets.com/stock/DRIO/news" onclick="window.open(this.href);return false; - http://finance.yahoo.com/q/h?s=DRIO+Headlines" onclick="window.open(this.href);return false;

## STOCK ANALYSIS ##
Analyst Research (nasdaq.com): http://www.nasdaq.com/symbol/DRIO/analyst-research" onclick="window.open(this.href);return false;
Guru Analysis (nasdaq.com): http://www.nasdaq.com/symbol/DRIO/guru-analysis" onclick="window.open(this.href);return false;
Stock Report (nasdaq.com): http://www.nasdaq.com/symbol/DRIO/stock-report" onclick="window.open(this.href);return false;
Competitors (nasdaq.com): http://www.nasdaq.com/symbol/DRIO/competitors" onclick="window.open(this.href);return false;
Stock Consultant (nasdaq.com): http://www.nasdaq.com/symbol/DRIO/stock-consultant" onclick="window.open(this.href);return false;
Stock Comparison (nasdaq.com): http://www.nasdaq.com/symbol/DRIO/stock-comparison" onclick="window.open(this.href);return false;
Investopedia (investopedia.com): http://www.investopedia.com/markets/stocks/DRIO/?wa=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Research Reports (otcmarkets.com): http://www.otcmarkets.com/stock/DRIO/research" onclick="window.open(this.href);return false;
Basic Tech. Analysis (yahoo.com): http://finance.yahoo.com/q/ta?s=DRIO+Ba ... .+Analysis" onclick="window.open(this.href);return false;
Barchart (barchart.com): http://www.barchart.com/quotes/stocks/DRIO" onclick="window.open(this.href);return false;
DTCC (dtcc.com): http://search2.dtcc.com/?q=LabStyle+Inn ... ISO-8859-1" onclick="window.open(this.href);return false;
Spoke company information (spoke.com): http://www.spoke.com/search?utf8=%E2%9C ... tions+Corp" onclick="window.open(this.href);return false;
Corporation WIKI (corporationwiki.com): http://www.corporationwiki.com/search/r ... rp&x=0&y=0" onclick="window.open(this.href);return false;
WHOIS (domaintools.com): http://whois.domaintools.com/http://www.mydario.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Alexa (alexa.com): http://www.alexa.com/siteinfo/http://www.mydario.com#" onclick="window.open(this.href);return false;
Corporate website internet archive (archive.org): http://web.archive.org/web/*/http://www.mydario.com" onclick="window.open(this.href);return false;

## FUNDAMENTALS ##
Call Transcripts (nasdaq.com): http://www.nasdaq.com/symbol/DRIO/call-transcripts" onclick="window.open(this.href);return false;
Annual Report (companyspotlight.com): http://www.companyspotlight.com/library ... yword/DRIO" onclick="window.open(this.href);return false;
Income Statement (nasdaq.com): http://www.nasdaq.com/symbol/DRIO/finan ... -statement" onclick="window.open(this.href);return false;
Revenue/EPS (nasdaq.com): http://www.nasdaq.com/symbol/DRIO/revenue-eps" onclick="window.open(this.href);return false;
SEC Filings (nasdaq.com): http://www.nasdaq.com/symbol/DRIO/sec-filings" onclick="window.open(this.href);return false;
Edgar filings (sec.gov): http://www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar ... e&count=40" onclick="window.open(this.href);return false;
Latest filings (otcmarkets.com): http://www.otcmarkets.com/stock/DRIO/filings" onclick="window.open(this.href);return false;
Latest financials (otcmarkets.com): http://www.otcmarkets.com/stock/DRIO/financials" onclick="window.open(this.href);return false;
Short Interest (nasdaq.com): http://www.nasdaq.com/symbol/DRIO/short-interest" onclick="window.open(this.href);return false;
Dividend History (nasdaq.com): http://www.nasdaq.com/symbol/DRIO/dividend-history" onclick="window.open(this.href);return false;
RegSho (regsho.com): http://www.regsho.com/tools/symbol_stat ... rch=search" onclick="window.open(this.href);return false;
OTC Short Report (otcshortreport.com): http://otcshortreport.com/index.php?index=DRIO" onclick="window.open(this.href);return false;
Short Sales (otcmarkets.com): http://www.otcmarkets.com/stock/DRIO/short-sales" onclick="window.open(this.href);return false;
Key Statistics (yahoo.com): http://finance.yahoo.com/q/ks?s=DRIO+Key+Statistics" onclick="window.open(this.href);return false;
Insider Roster (yahoo.com): http://finance.yahoo.com/q/ir?s=DRIO+Insider+Roster" onclick="window.open(this.href);return false;
Income Statement (yahoo.com): http://finance.yahoo.com/q/is?s=DRIO" onclick="window.open(this.href);return false;
Balance Sheet (yahoo.com): http://finance.yahoo.com/q/bs?s=DRIO" onclick="window.open(this.href);return false;
Cash Flow (yahoo.com): http://finance.yahoo.com/q/cf?s=DRIO+Cash+Flow&annual" onclick="window.open(this.href);return false;

## HOLDINGS ##
Major holdings (cnbc.com): http://data.cnbc.com/quotes/DRIO/tab/8.1" onclick="window.open(this.href);return false;
Insider transactions (yahoo.com): http://finance.yahoo.com/q/it?s=DRIO+In ... ansactions" onclick="window.open(this.href);return false;
Insider transactions (secform4.com): http://www.secform4.com/insider-trading/DRIO.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Insider transactions (insidercrow.com): http://www.insidercow.com/history/compa ... mpany=DRIO" onclick="window.open(this.href);return false;
Ownership Summary (nasdaq.com): http://www.nasdaq.com/symbol/DRIO/ownership-summary" onclick="window.open(this.href);return false;
Institutional Holdings (nasdaq.com): http://www.nasdaq.com/symbol/DRIO/insti ... l-holdings" onclick="window.open(this.href);return false;
Insiders (SEC Form 4) (nasdaq.com): http://www.nasdaq.com/symbol/DRIO/insider-trades" onclick="window.open(this.href);return false;
Insider Disclosure (otcmarkets.com): http://www.otcmarkets.com/stock/DRIO/in ... ansactions" onclick="window.open(this.href);return false;

## SOCIAL MEDIA AND OTHER VARIOUS SOURCES ##
PST (pennystocktweets.com): http://www.pennystocktweets.com/stocks/profile/DRIO" onclick="window.open(this.href);return false;
Market Watch (marketwatch.com): http://www.marketwatch.com/investing/stock/DRIO" onclick="window.open(this.href);return false;
Bloomberg (bloomberg.com): http://www.bloomberg.com/quote/DRIO:US" onclick="window.open(this.href);return false;
Morningstar (morningstar.com): http://quotes.morningstar.com/stock/s?t=DRIO" onclick="window.open(this.href);return false;
Bussinessweek (businessweek.com): http://investing.businessweek.com/resea ... icker=DRIO" onclick="window.open(this.href);return false;
mademan
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Ut 28 08, 2007 1:41 am

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa mademan »

airwolker>

http://glooko.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.telcare.com/how-it-works/" onclick="window.open(this.href);return false;

https://store.ihealthlabs.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
- maju audio jack + bluetooth produkt
- maju FDA approval

http://www.medgadget.com/2014/02/lifesc ... rview.html" onclick="window.open(this.href);return false;
- bluetooth
- FDA approved


Kde si inak nasiel ze do vyvoja slo 100M ? Ja som nasiel info ze sa bavime ani nie o 20M.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15662
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 968 times
Been thanked: 1326 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa JUGGLER »

airwolker napísal:Inac ak niekto pozna vo svojom okoli cukrovkara, tak by sa ho mohol popytat na jeho nazor na tento pristroj. Bol by to zaujimavy prispevok do tejto temy. Hlavne ak ten cukrovkar pouziva smartphone :)
Však to. Pýtal som sa cukrovkára, čo má večne pri sebe smartfón, tablet a bez laptopu ani nevycestue a povedal mi, že to nie je nič prevratné. On sa pichne takým pichadlom a to mu ihned ukáže aké množstvo inzulínu si ma pichnúť. Čiže vyhodnotí to bez toho aby to posielal na smartfón a doktorom. Doktor si zrejme toho pichadla načíta históriu..to mi už nevravel on, ale iný cukrovkár...že sa vyhodnocuje priemer za 3 mesiace.

Môj názor na penny stock je taký, že existujú 2 možnosti ako zarobiť:

1. prihlásiš sa na odber všetkých tých správ o super penny akciách a ked vyletia hore, tak shortuješ.
2. bez toho, aby niekto niekde ospevoval nejakú akciu, nájdeš firmu, alebo produkt, ktorý môže byť prevratný..ale to je podla mňa velmi malá šanca, lebo to už sledujú velké firmy ( a majú na to špecialistov ) a takisto start-upy.

Nakoniec prídeš na to, že hľadať dobré firmy je oveľa lahšie na regulárnych burzách. Každá dobrá firma sa snaží dostať na regulárnu burzu. A ked sa tam dostane, tak ju spoznáš podľa toho že jej rýchlo rastú tržby a zisk. Presne k tomu som dospel ako začiatočník a vďaka tomu som sa hneď aj uchytil.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

To MADEMAN: Neviem najst ten prispevok na forach. Ale prvotna cena IPO 2013 bola 20 alebo 25mil akcii po 3USD = cca 60 mil.USD. Tento rok im zacal dochadzat kapital tak robili dve riedenia, a neviem za aku cenu presne ale niekde okolo 0.8 - 1usd...... 20mil + 20mil akcii = cca 30 - 40 mil.USD.... takze na vyvoj neviem kolko z toho islo ale firma celkovo za posledny 1 a pol rok spalila asi 60 - 80 mil Usd. Podla mna sa ani neda povedat kolko presne zhltol vyvoj, inac vyvoj zacal daleko v 2010 roku... dolezite je, ze verejnost si mysli, ze aktualna hodnota frmy by mala byt okolo 0.5 - 0.7 USD, takze preco sa nezviezt na vlne novych investorov a postupne vyklopit mensie mnozstvo nakladu a uzamknut aspon vklad ? Je to rizokova investicia, ale kde chces zarobit niekolko stovak percent s mensim rizikom ? Taketo prilezitosti su vynimocne...

To JUGGLER: Ved aj ja si myslim, ze je otazne ako budu na to reagovat pacienti, ale skor predpokladam, ze to ludia budu chciet vyskusat, kedze investicia 20USD do noveho pristroja je podla mna mala, a hlavne vies ako to je ked je niekto chory tak si kupi akykolvek novy liek alebo pristroj aby si zlepsil stav. A vela krat pomoze aj to, ze si kupi novy pristoj a bude to fungovat ako placebo efekt. A ked uz si kupi novy pristroj tak sa bude snazit tento pristroj pouzivat a dokazat si, ze spravil spravnu kupu a ze mu to v jeho zdravotnom stave pomoze..... i ked je kopec ludi co nemaju radi inovacie a chcu ostat pri starych produktoch, ktore su uz odskusane a funguju....
........ohladne selekcie firiem, ano obchodujem od Jula so Sykesom, a on dava vzdy nejaky watchlist pred otvorenim trhu, to shortovanie OTC stocks je problematicke, takze to ani neriesim, mam rad skor longove strategie, cca za mesiac co som obchodoval jeho selekciu, tak som spravil asi 10% plus z celkovej sumy co som obchodoval. Ale napriklad ked on vliezol do earnings winner na long, pri malom dipe, tak ja som vyckaval az do vecera on odpredal so stratou a ja som az potom vliezol do pozicie na drzanie na jednu noc, ne druhy den som odpredal hned po otvoreni s 30% plus ..... sledovanie jeho chatu ma vyhodu hlavne v tom, ze on urobi cez noc selekciu zaujimavych potencialnych obdchodov, a ja uz potom sledujem len tieto firmy a urobim rozhodnutie kedy vstupit do pozicie.... podla mna najvyhodnejsie sa mi zda, dobry earnings winner, vyckat par dni ked to da poriadny dip vliezt do pozicie aj na tyzden a viac a niektore firmy daju potom aj 100% a viac :) len taketo obchody su mozno 2 - 3 za mesiac, a treba fakt selektovat.... nedavno dal dve cinske firmy a tie dali 300%.... ale kto to mohol vediet ? ja cinskym firmam neverim, odpredaval som ich moc skoro..... co sa tyka tych shortov tak tie sa mi pacia len vynimocne, pretoze obcas vznikaju komplikacie, nedavno Sykes nasypal velku short poziciu do pumpovanej OTC firmy, ktora urcite spadne dole, ale oni mu tu poziciu uzavreli v strate a za vysoke poplatky, iba s pisomnym oznamenim - museli sme uzavriet kedze klienti chceli svoje akcie naspat na odpredaj..... takze do OTC sa mi moc lozit nechce.... Ale teraz napriklad prebieha vlna euforie ohladne firiem ktore robia kamery pre policajtov, s touto vlnou vyleteli firmy, ktore robia kamery ale pre uplne iny priemysel, tieto firmy shortoval a spravil velmi jednoducho 10 - 20 - 30% za den.... povedzeme z ceny 8 -9 USD na cenu 6 USD.... keby som mal prostriedky tak tento short by som dal spolocne s nim.... takze pri Sykesovi ostavam aj nadalej a ucim sa od neho, super je, ze robi aj 2- 5 videi za tyzden kde okomentuje svoje vstupy do pozicii a vysvetli aj graf.... toto mi dost pomaha aj ma to zaroven motivuje.....
mademan
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Ut 28 08, 2007 1:41 am

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa mademan »

tie iHealth skatulky su horsie ako Dario co som pozeral videa na YT
mademan
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Ut 28 08, 2007 1:41 am

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa mademan »

LabStyle has raised $17 million to date to develop a mobile app that processes a wide variety of parameters, such as nutrition, exercise, weight, and even outdoor temperature, to give diabetes patients recommendations that are as accurate as possible on amounts of insulin they need to inject.

Sprava z februara 2014 http://www.globes.co.il/en/article-diab ... 1000918668" onclick="window.open(this.href);return false;
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa davoo »

airwolker napísal:nedavno Sykes nasypal velku short poziciu do pumpovanej OTC firmy, ktora urcite spadne dole, ale oni mu tu poziciu uzavreli v strate a za vysoke poplatky, iba s pisomnym oznamenim - museli sme uzavriet kedze klienti chceli svoje akcie naspat na odpredaj.....
Keď to shortoval dva týždne taký low liquid shit bez žiadnych borrows , čo sa čuduje. :lol:
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

To DAVOO: neviem co je na tom pravdy ale tvrdil, ze z casu na cas sa to stava a ze to uz ma zakalkulovane do velmi slusneho zisku ked sa zvezie na vlne prepadu, niekedy 30% , 50% a kludne aj 70% :) ..... ze aj tak sa to oplati, snorit, ktory broker ma volne akcie na short... ale toto sa mi fakt nechce riesit..... ja mam len interactive brokers a tam mavaju volne akcie na short len obcas, a ked Sykes oznami vstup do pozicie, tak sa hned rozchytaju :)
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

na tomto linku je pekna prezentacia, ktora ma utvrdzuje, ze nepredam poziciu ani ked pride burka :)

http://events-tce.technion.ac.il/files/ ... Bacher.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa davoo »

IB je o ničom. To ti verím. Skús goldman sachs.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Nechce sa mi otvarat vela uctov, a hlavne tie shorty sa zatial ucim a mam pred nimi respekt, ked som zacinal 2012 - 2013 zazil som obrovske straty ako uplny amater naivny.... takze preto sa zameriavam skor na longy.... ale Sykes tusim spominal Sure Trader na Bahamach, mam taky pocit, ze tam mavaju tieto OTC shortovatelne akcie castejsie.... Goldman Sachs pocujem prvy krat.... a este k tym shortom, tie treba fakt neustale strazit, ja chodim do prace a mam casto sluzobne cesty SK a CZ, cize ked som v CZ tak mam internet az na hoteli az tak k veceru a to este neviem ake ma caka internetove spojenie :)
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa davoo »

Suretrader clearuje cez ETC, preto ten dobrý borrow list. Centerpoint cez nich clearuje tiež(a aj cez Wedbush). Choď tam, keď budeš riešiť shorty vo veľkom. 50k$ minimum deposit. Síce majiteľ suretraderu založil aj speedtrader, ale ani ten nie je žiadna sláva a suretrader je už úplny shit. Pokiaľ sa nepotrebuješ vyhnúť PDT, tak by som toho brokera vôbec neriešil...
Tilbur
Platinum Member ***
Príspevky: 1109
Dátum registrácie: St 03 02, 2010 8:41 am
Has thanked: 29 times
Been thanked: 26 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa Tilbur »

Nechce sa mi otvarat vela uctov, a hlavne tie shorty sa zatial ucim a mam pred nimi respekt, ked som zacinal 2012 - 2013 zazil som obrovske straty ako uplny amater naivny....
Je velka skoda, ze si sa toho za min. 2roky obchodovania naucil tak malo. Ak vymazes raz aj tento ucet, studuj.
Dufam,ze si tych par tisic, ktore si dal do DRIO, tazko zarobil. Ked o ne budes prichadzat bud na DRIO alebo na inej akcii, spomen si, kolko usilia Ta stalo zarobit tieto peniaze Tvojou pracou. A aky nezodpovedny si bol pri tom, ked si o ne na burze prichadzal.
My number one job as a trader is to manage risks not make money.
Napísať odpoveď

Návrat na "Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií"