Airwolker - obchody

Trading, tipy na obchody a investície, zverejňvanie pozícií, denníky traderov a investorov
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Ja si predstavujem dalsi pohyb VGTL takto ... rozmedzie 0.005 - 0.01 a ked padne mierne pozitivna sprava s pozitivnymi planmi spolocnosti tak par dnovy mierny rast na 0.015 - 0.02 odpredat poziciu ... alebo pride velmi silna sprava o spolupraci s velkym hracom a ideme na 0.10 - 0.20 ... toto je v co dufam ...
A kludne si viem predstavit aj nejaky merger kontrakt a odkupenie akcii za povedzme 0.10 ( podla mna ta firma ma hodnotu 10 - 20 - 30 mil USD pre velku filmarsku spolocnost, co jej na tom zavisi celych dalsich x rokov pripravy 4K/8K starych filmov a ich kvalitneho nascannovania a distribucie ... ja tomu celkom verim ...
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Nakup GIGA 3.04 USD (velmi mala pozicia z uctu)

katalizator:
http://finance.yahoo.com/news/giga-tron ... 00780.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Velmi maly float
http://finviz.com/quote.ashx?t=giga" onclick="window.open(this.href);return false;

Otoceny float jeden krat hned za prvych 5 - 15 minut obchodovania. Ocakavam slusny narast ceny intraday.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Predaj GIGA 3.78USD.
Skusim byt obcas ja skromny, beriem si cca 25% zisku.
Verim, ze mozno dnes uvidime aj 6USD, ale ucim sa byt skromny.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

GIGA opat nakup 3.03USD (velmi mala pozicia)

Sykes to ale prave shortoval:
Shorted 6000 shares $GIGA at 3.06 - I don't normally short contract winners, but it does look like GIGA is paying Lockheed for this "partnership", goal is to cover in the mid to high 2s, Etrade has shares to short, whew!

Mne intuicia hovori, ze velmi vela ludi vliezlo do shortu teraz, float sa 3 krat otocil, myslim si, ze velke zvierata locknu cely float a vypecu vsetkych shorterov smerom na 6usd.
Davam tomu tak niekolko dni az 2 tyzdne.

To je len moj pocit a spekulacia. S velkou sumou by som do toho nesiel.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15663
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1326 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Pekný trade, Air. :)
25% je pekný zisk. Toto už nie je penny stock.

BBRD máš? Teraz je vynikajúca cena. Market cap trochu vyšší, ale ked im fakt vyjdú tie kontrakty, tak exploduje.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Dik :)

Musim prejst s nejakou castou uctu aj na normalne stocks, pretoze mi z tych subpennies hrabne v palici :):):)

Dnes som len trenoval obchod a vlastne len okopiroval Sykesa, ale viac na zaklade TA, a hlavne volume. Este som raz do toho vliezol teraz cakam shortsqeeze.

BBRD mam velmi zle nakupene na 0.02usd .... potom bol narast na 0.05 a ja debil som nepredal vtedy polovicu.
A teraz to mam minus 90% .... ale verim ze 0.05 uvidime v klude .... mozno by som si mal premysliet dokupenie nejakeho mnozstva teraz ... neviem, nesledujem to moc ... ci tam nebude dilution a RS ... to by bol pruser ...

A este spomeniem za tieto 2 dni ticker BTFL ....
Vcera som si dal nakupku na 0.0026 ... a nevyplnila sa .... islo to na 0.003 -0.0027 a dnes ? placem ked pozeram ze 0.008 .... hehe :) co uz ... nepodarilo sa ...
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Pozeram, ze som zanedbal sledovanie BBRD :

BBRD Security Details
Share Structure
Market Value1 $1,826,463 a/o Nov 30, 2015
Authorized Shares 900,000,000 a/o Jul 31, 2015
Outstanding Shares 716,260,000

Mam pocit, ze tam v lete nebolo tak vela akcii a ze asi vela dilutovali predpokladam ...
Cele zle, tento moj obchod, ak to nahodou vystreli na 0.02 predavam na nulovom zisku ...
A ano teraz to nakupovat za malu sumu je dobry pomer risk-reward ale asi by som zobral len par 100% zisku a prec.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15663
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1326 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Ja mam BBRD priemer 0,0036. A už 1,5 mil. ks. Pri dnešnom poklese už mám na nej väčšiu stratu ako na VGTL.
Ale OK. Uvidím vyhodnotenie stratégie a podľa toho sa zariadím. Možno budem nakoniec len shortovať pumpy.

Dík za BTFL. Dávaj kludne všetky pod 0,01. Nechce sa mi robiť vlastný screening a potrebujem kandidátov za tých, čo vyberiem zisk a už nesplňajú kritéria. Ked si nájdem čas, preverím a dám vedieť ktorá sa mi páči. Napr. BSSP sa mi nepáčila, ale kúpil som pár stotisíc po 0,0008 a dnes je 0,0002. Mám na nej -400. Je to jediná pod 0,001. Také asi úplne vylúčim zo stratégie. Uvidím po Novom roku.

BBRD som pozeral. Tých 1,8 mil. nie je taká tragédia, keby nabehli na vládne projekty za pár miliónov.
Ideálna je RXMD. Pri market cape 5 mil. robí tržby 12 mil. a zisk cca 3 mil.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

RXMD je asi jedina z 10 000 OTC akcii, ktora ma velmi slusne rastuce revenues ...
Ak by prisiel pokles urcite sa oplati nakupit...

BTFL, vcera zacali znami pumperi riesit co ich sledujem na twitry, takze pozrel som graf, a krasny.
Firma je nejaka spolocnost cez THC a to sa da vzdy krasne vypumpovat ... ja by som to cele predaval na 0,008 a mozno aj skor ... teraz je na 0.0093 ... predaval by som ju hned preto, ze si myslim ze je to len pumpa a fundamentalne vobec neviem ako je na tom ... a tie narasty proste nikdy neodhanes ...
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

To BBRD sa ti cudujem, ze tak vela si nalozil v pomere k VGTL a RXMD ... mne ta firma pride trosku taka zavanajuca podvodom ... uz len ked pozriem na tie tvare ludi co tam pracuju, tak to trochu smrdi... mozno sa mylim ....

Myslim, ze do zisku v tvojej nakupke sa urcite dostanes, pride jedna pozitivna sprava hned to leti na 0.009.
Ale uz by som nedokupoval v poklese asi. To radsej to RXMD a VGTL ... to ma vacsi potencial ...
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15663
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1326 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa JUGGLER »

airwolker napísal:GIGA opat nakup 3.03USD (velmi mala pozicia)

Sykes to ale prave shortoval:
Shorted 6000 shares $GIGA at 3.06 - I don't normally short contract winners, but it does look like GIGA is paying Lockheed for this "partnership", goal is to cover in the mid to high 2s, Etrade has shares to short, whew!

Mne intuicia hovori, ze velmi vela ludi vliezlo do shortu teraz, float sa 3 krat otocil, myslim si, ze velke zvierata locknu cely float a vypecu vsetkych shorterov smerom na 6usd.
Davam tomu tak niekolko dni az 2 tyzdne.

To je len moj pocit a spekulacia. S velkou sumou by som do toho nesiel.
Velmi neobchoduj na základe pocitov. V takých trejdoch ja mávam dobré prvé vstupy. Tie druhé mi až tak nevychádzajú. Je v nich už chamtivosť a vyžaduje si to super analýzu..lebo nastupujú hráči, ktorí sú v obraze. Tu je dôležité o aké zákazky pôjde pre tú GIGU, lebo je to malá firma. Market cap 17 mil. a tržby tiež zhruba tolko, ale stratová. TO sú horšie fundamenty ako u RXMD. Pred mesiacom dostala objednávku na 1,4 mil a šla hore len 5%
Giga-tronics has received a $1.4 million order from a major prime contractor for its new Advanced Signal Generator.

Na druhej strane Lokheed M. je zbrojársky gigant s tržbami 45 mld. Takže závisí ako sa to teraz vyhodnotí, či to bude dlhodobé a ako to ovplyvní fundamenty. Teraz už možno riskuješ na overnight, lebo zajtra bude von viac informácii.

V tejto linke je linka na nejaký portál čo na emailovú adresu asi zadarmo ponúka analýzu:
http://finance.yahoo.com/news/attention ... 00810.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Our due diligence will show investors in Giga-tronics Inc. information about the Lockheed deal they need to make investment choices. Get our due diligence at the link below.

Skús si to pozrieť, prípadne sleduj twitter a stocktwits , možno to vyhodnotia iní. Posúd to tak sedliacky, že ak to napr. dlhodobo zvýši tej GIGE tržby o 100%, tak aj cena by mala ist zhruba o 100%. Ked jej to prinesie ešte väčšie tržby, alebo super zisk, tak môže ísť vyššie. Škoda, že na nej nie sú análi. Ale je to fakt malá, nelikvidná akcia.

P.S. Ak budeš vedieť nejaké čísla porovnaj to s podobným spikom v máji. Vtedy išla rovnako ako teraz: z 1,25 na 3,75 a ustálila sa tiež rovnako ako teraz pri 2,65. Vtedy bola známa velkosť a dlhodobosť zákazky: Co has finalized a $10.0 million multi-year production order of high performance YIG filters for a major aerospace company. The Company expects to start shipments for this order in August 2016, and continue shipments through early 2019. Ani jeden pohyb hore nevydržala dlhodobo. Takže dlho ju nedrž.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Sell GIGA 2,99usd v premarkete.
Padla nova sprava, ale o nicom.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Buy ASTI 0,24USD premarket (velmi mala pozicia z uctu)

Katalizator:
http://finance.yahoo.com/news/ascent-so ... 00054.html" onclick="window.open(this.href);return false;

fundamentalne nic moc, ocakavam narast po otvoreni trhu, donho predavam.

http://finviz.com/quote.ashx?t=ASTI&ty=c&ta=0&p=d" onclick="window.open(this.href);return false;
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Sell ASTI 0,24USD.

Bohuzial mal som predaj nastaveny na 0,34xx a cena isla v premarkete na 0,31 .... zdalo sa mi malo 25% zisku, videl som vacsi priestor na rast, ale ostal som na koniec s nulovym ziskom.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15663
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1326 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa JUGGLER »

airwolker napísal:To BBRD sa ti cudujem, ze tak vela si nalozil v pomere k VGTL a RXMD ... mne ta firma pride trosku taka zavanajuca podvodom ... uz len ked pozriem na tie tvare ludi co tam pracuju, tak to trochu smrdi... mozno sa mylim ....

Myslim, ze do zisku v tvojej nakupke sa urcite dostanes, pride jedna pozitivna sprava hned to leti na 0.009.
Ale uz by som nedokupoval v poklese asi. To radsej to RXMD a VGTL ... to ma vacsi potencial ...
Dnes +85%, close 0,0037. Žiadna správa, ale niečo sa tam už pečie.
Neuveríš, ale dnes som ešte dokupoval 240 000 po 0,0018. :)

P.S. VPRO už tretí den vyberám 1/2 ako si poradil.
Prílohy
BBRD.JPG
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Na to BBRD som vcera pozeral, a podla mna len znami pumperi to nalozili a idu to flipnut, to je moj nazor.
Vidim, ktori to teraz pumpuju a viem ze vzdy zoberu 100 - 200% zisk a idu dalej.
Tipujem narast na 0.009 bez sprav.
So spravami to poleti vysoko, to je jasne.
Ja som tiez vcera dokupoval do pozicie na 0,0024. Teraz mam priemerku 0,0134.
Je len otazne ci predat na 0.008 alebo cakat na spravy ?
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

CDII vcera sialeny pohyb z ceny 0,002 na 0,070.
Dalo sa to stihnut nakupovat na 0,005.

Zaujimave je, ze ked som to zahliadol vcera na Sykesovom chate a chcel najst ten ticker v TWS, tak to neslo a dnes ten ticker ide nahodit. Neviem preco, zobrazovalo to uplne inu firmu.

http://www.prnewswire.com/news-releases ... 40411.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15663
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1326 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa JUGGLER »

HCTI - moja tretia najväčšia pozícia konečne jede. Zatial +80%

Do 1 mesiaca podpíšu kontrakt na tržby 20 miliónov ročne.

http://finance.yahoo.com/news/hybrid-pr ... 00306.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Hybrid Coating Technologies Inc. (HCTI) is pleased to provide an update to the press release issued on April 7th, 2015. Hybrid has successfully finalized negotiations with its Fortune 500 Partner and is in the final review stages and expects to execute the agreement within approximately 30 day
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

HCTI ?

Nech uz idu do ...e s tymi PRkami.
Ja to sledujem tusim od Jula, a toto je uz neviem kolkate PR, ideme uz podpisat zmluvu.
Najskor to slubovali april 2015.... potom to stale odkladali....
Aky je moj nazor ? predavam na istotu na cene 0.008
August-September som to nespravil a odvtedy to pada, a pritom podpisali zmluvu s mensim odberatelom na 4 mil tusim.
Proste maju obrovsky float a mozu strasne vela dilutovat do tych sprav.... tu sa fakt neda odhadnut kedy bude uplne dno a kedy ta firma zacne zavratne rast ... podla mna to raz dotiahnu do NASDAQ alebo ich niekto kupi.

Ale kedy ? a Aku strategiu na to zvolit ?

Bud kupovat kazdy pol rok v poklesoch a drzat x rokov, alebo to predavat pred spravami do spikov a potom opat kupovat poklesy.

Ja mam nakupku tusim 0.0036 a este mam jednu poziciu na druhom ucte na longterm hold.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

CDII vyzera ako riadny SCAM ...

http://chinastockfraud.blogspot.com.au/ ... fraud.html" onclick="window.open(this.href);return false;

I ked ta firma ma uz x rocnu historiu, ale uz ani tomu obchodu co robi sa mi nechce verit, taky obchod sa robi na priamo medzi velkymi firmami a nie sprostredkovane.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Dokupil som HCTI na 0,0017
Pride asi pumpa najblizsie tyzdne.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Vcera v aftermarkete som nakupil malicko AVON Products - AVP za cenu 4.12USD. Kupil som to zle, na vrchole, tak uvidim co to spravi dnes. (len trenujem obchod s malou sumou)

Cakam, ze je tam vela shorterov po nevydarenej sprave ohladne Oprah z predvcera, a dnes padla tato celkom pozitivna sprava:

http://www.marketwatch.com/story/avon-i ... -161032624" onclick="window.open(this.href);return false;

Ocakavam vypalenie shorterov dnes, price target odhadujem na 4.50 - 5 usd.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Sell AVP 4.14USD
nulovy zisk
Denne high bolo 4,60.
Dalo sa spravit 10% zisku.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Dnes som robil viacero tradov v premarkete, len to nestiham davat sem.
LIVE - obchodoval som Sykesove ovce. LIVE buy 2.37, sell 2.47. potom buy 2.04 sell 2.06.
Sykes nakupoval pred vikendom za 2.30 cena isla na 2.50 v premarkete dnes a potom to predal a spadlo to na 1.95.

Teraz som nakupil MEIP 1.81USD skusim podrzat par hodin.
http://finance.yahoo.com/news/mei-pharm ... 00034.html" onclick="window.open(this.href);return false;
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Sell MEIP 1.81USD.
Prave som zistil, ze ta sprava bola zverejnena uz pred mesiacom 5.11. a teraz ju duplikuju.
Vtedy bol spike na 2.10usd. Cize teraz je velmi zly risk/reward.
futurer
Silver Member *
Príspevky: 254
Dátum registrácie: Št 25 12, 2014 9:07 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa futurer »

takovy jednoruky bandita on-line Aspon nemusi clovek chodit nekam ven. Super.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

BBRD dokup do pozicie po otvoreni trhu na cene 0.0031

Padla vyborna sprava :
http://www.marketwired.com/press-release/-2080660.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Momentalne mam priemernu nakupku okolo 0.01usd.
Ocakavam narast ceny na 0.02 po tejto sprave.

Juggler je urcite vysmiaty po tejto sprave, kedze to skupoval riadne hlboko, som zvedavy do kedy to vydrzi podrzat :)
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15663
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1326 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Hej. Držím. Niečo púštam v zisku nad +50%, lebo som to už preexponoval a je možné, že ten rast nevydrží. Už som si zvykol na dobré správy plné sľubov... Ked sa toho nechytia pumperi a nenakazia bacilom super investície tisícky ľudí, tak ten rast nevydrží. Už niekolkokrát som takto nevybral zisk a potom som šiel do straty.

Suverénne najlepšia akcia je RXMD. Pri nej vidno real fundamenty a je fakt podhodnotená a skupovaná real investormi.
Mám taký tušák, že po splatení dlhu pôjdu možno na normálnu burzu, alebo dostanú akvizičnú ponuku. RXMD už však nemám, vybral som zisk pri 100%, ale plánujem znova kupovať. Musím však pouzatvárať aspoň časť iných.

To čo sa mi nepáči pri BBRD a HCTI, že sú pomerne velké množstvá predávané. To brzdí cenu a mám z toho dojem, že veľa dilutujú. Opačný prípad je ACTL, ktorú iste pumperi milujú....málo sa predáva a tak je ľahko vypumpovať cenu. Pri nej som vybral +100% už niekolkokrát.

Moje najväčšie pozície: BBRD, HCTI a VGTL. Všetky majú potenciu velmi dobrých správ, ale otázka je kedy, a či vôbec prídu. Dúfam, že to HCTI aspon definitívne potvrdí tých 20M t, čo slubili do1 mesiaca...Pri VGTL sa mi páči ako ju skupujú a držia cenu,...ale dobré správy nejak absentujú. U BBRD bude teraz dôležité, aby cena vydržala rásť.
Zatial držím, ale zdá sa, že to bude beh na dlhšiu trať...
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Hawk
Active Member
Príspevky: 107
Dátum registrácie: Po 14 05, 2012 7:31 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa Hawk »

VGTL zamrzlo to nejako, airwolker nenadabil si na nejake news ?

Dik
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

VGTL - tazko sa vyjadrit k aktualnemu stavu firmy. Je to dost netransparentna situacia.
Poziciu drzim stale celu a nejakych 20% cca som ponizoval uz pred par mesiacami na break even okolo ceny 0.007.
Cize dnesnych 0.003 mi robi obrovsku plavajucu stratu na ucte.
Na VGTL vplyva jedna velmi negativna sprava z decembra, kde bolo oznamenie zatknutie istej osoby menom Durante, ktory v minulosti pred par rokmi poskupoval vsetky akcie VGTL a manipuloval cenu.
Nastastie VGTL samotne nie je zatiahnute do tohto vysetrovania, a vyzera to tak ze nikto z VGTL o tejto manipulacii ceny akcii v predoslych rokoch nevedel. Cize cela kauza sa vztahuje len na osobu Durante.

Tato sprava nahrava do kariet vsetkym basherom na forach, kotri davaju negativne spravy a snazia sa vyvolat vypredajovu paniku. Ja si myslim, ze tito basheri skupuju akcie za vypredajove velmi nizke ceny, alebo to mozno shortuju.

Moju poziciu neponizujem a verim, ze nova CEO - je stale vo firme VGTL a ze coskoro pride sprava, bud merger alebo nejake pozitivne plany do buducnosti ohladne firmy.

Jedine co lutujem, ze na jesen som chcel vacsiu cast mojho uctu nalozit do RXMD, lebo tej firme som velmi veril a aj som to tu odporucal nakupovat na long term. Chcel som vtedy predat cast VGTL a dat do RXMD, lenze vtedy VGTL CEO slubovala, ze spravy pridu co skoro, hned ako bude dokonceny audit firmy, tak som jej uveril a bohuzial cakam az do teraz ale spravy nechodia. Info ohladne ceny RXMD, tie akcie isli z cien 0.005 - 0.006 na ceny 0.02 - 0.03. Takze celkom slusny narast 400% - 600%. RXMD revenues boli ohlasne 14.1.2016 - za rok 2015 mali 13.5 mil. USD.

VGTL, posledna nepriama sprava od CEO je z Novembra kde sa vo videu vyjadruje k shareholderom, ze pracuje tvrdsie ako si vedia predstavit, a ze spravy uvedie verejne hned ako to bude oficialne povolene.
Vo videu nespomenula firmu VGTL lebo to nemoze spravit, ale nikde inde nepracuje, cize je velmi pravdepodobne, ze sa vyjadrovala ohladne spolocnosti VGTL. A este je jedno video z jesene kde sa vyjadruje ze robi na obrovskej merger akvizicii, tam sa tiez nevyjadruje pre aku firmu to riesi, to je tiez len predpoklad ze to robi pre VGTL.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15663
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1326 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Ahojte.

Ja som to veľmi nemal čas sledovať, preto som poprosil Airwolkera, aby ma mailom upozornil, keď sa niečo deje.
Keď mi poslal linku ohľadom VGTL, vyhodnotil som to tak, že radšej sa toho zbavím. Vedel som, že AIR drží veľkú pozíciu preto som mu dal vedieť:

Ahoj.

Dík za upozornenie.

Poštudoval som a mne to vychádza na podvod, ktorý nakoniec skončí prepadom cien. Zrejme oklamal aj Amíliu a ostatných.

Vychádzam z toho, že v tej správe píšu, že získal kontrolu nad firmou a všetkými akciami...že predával ,,bezcenné akcie tejto schránkovej firmy,, ktorá nikdy nebola v nijakých biznis aktivitách...a že pri niektorom z obvinení je napísané, že ,,od 2012 až DOTERAZ,,.

Proste ja sa toho zbavujem a trpezlivo predávam v cene nad 0,0050.

Za pár dní to všetko vyhodnotím, ale vyzerá to tak, že sa na tie penny stocks asi vykašlem. Je tam vela podvodov a manipulácii.

Držím palce.


Predával som to pomaly, niekoľko dní a predal do konca roka celkovo v strate cca -2700. Akcia ani nešla dole, dlho sa držala v pásme 0,0050 až 0,0055. Môže to byť tak ako napísal Air, ale ja som bol z toho sklamaný a v takých situáciách mám pravidlo, že v ,,pochybnostiach radšej out,,.

Tu je linka z vyšetrovania SEC: http://www.sec.gov/litigation/complaint ... 15-285.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;


Dnes som konečne urobil CELKOVÉ VYHODNOTENIE a píšem to sem ako som sľúbil:

Spolu som postupne nakúpil 10 akcií, ktoré som bol rozhodnutý predávať iba v zisku. Na niektorých som vybral zisk opakovane a znova nakúpil. Najviac zisku som vybral na ACTL, ktorú však po poslednom nákupe držím v strate.

Celkove som z 10 akcií predal v zisku tri: GDSI, VPRO a RXMD. VGTL som vybral stratu. Ostatných 6 ešte držím:
ACTL, APYP, BSSP, BBRD, BTFL a HCTI.

Celková bilancia realizovaných a nerealizovaných strát/ziskov je nasledovná:

ACTL držím v strate, ale celkovo som na nej v zisku +1439
APYP držím v strate a celkovo som na nej v strate - 2398
BSSP malá pozícia, ale klesla prakticky na nulu, nemá ani minimálny bid 0,0001 pri ktorom by som vybral stratu -571
BBRD držim v strate -803
BTFL držím v strate -1080
HCTI držím v strate -537
GDSI už nemám, vybratý zisk +2058
VPRO už nemám, vybratý zisk +484
VGTL už nemám, vybratá strata -2875
RXMD už nemám , vybratý zisk +2413

Keď som to spočítal, celková bilancia ku dnešnému dňu je -1870 USD.

Hodnotím to tak, že je to o ničom. Keby som sa spočiatku neuvážene nevrhol do pomerne veľkej pozície na VGTL, tak by som dnes bol v zisku okolo +1000. Zisk +1000 je však neúmerný tomu času a energii, čo som s tým strávil.

Preto konečný verdikt znie: KONČÍM s TRADINGOM PENNY STOCKS.

Záver: tie čo držím sa ešte pokúsim predať v zisku, ale celkovo končím. Mne sa to nevyplatí. Prídem ešte povedať, či som vôbec skončil v zisku.

Graf VGTL zhruba od dátumu tej správy. Trh to ignoroval.
Prílohy
VGTL od pochybnej správy.png
VGTL od pochybnej správy.png (7.74 KiB) 11646 zobrazenia
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Hmm, VGTL drzim, lebo som mozno zle pochopil tu poslednu spravu.
Pochopil som to tak, ze ten podvodnik poskupoval takmer cely float VGTL bez toho aby niekto z firmy VGTL o tom vedel.
Cize operacie firmy fungovali tak ako bolo ohlasovane v spravach a dufam ze tie assets zo starych sprav stale vlastnia.
Taktiez sa mi nezda, ze by vyhlasili ze zatykaju toho outsider podvodnika, a popritom by este viedli dalsie vysetrovania na insiderov firmy a na firmu ako taku. To vyhlasenie by im marilo cele vysetrovanie, kedze insideri by boli takto upozorneni na celu zalezitost. Taktiez, ak by tu celu firmu uviedli za vynnika aj s insidermi, tak by asi aj zastavali obchodovanie tych akcii, a to sa vobec nestalo.

Dalej, stale mi nejako nesedi, ze by taky ostrielany CEO ako je Amilya vliezol do nejakej firmy len tak, ze sa to pokusi rozbehnut. Podla mna taky manazer, musi davno vediet aku ma ta firma hodnotu a co tam ide a planuje spravit a vybudovat.
Amylia proste ma za svoju karieru z nuly rozbehnutych uspesnych 8 z 11 firiem a VGTL je 12 firma v poradi do ktorej sa pustila.
Stale dufam, ze padne od nej sprava. Najdolezitejsia vec je, ze neprebieha ziadna dillution novych akcii, proste je to vykles ceny pretoze sprava nechodi uz 3 mesiace a ludia nemaju na to trpezlivost tak dlho cakat, tak sa zbavuju pozicii, a bohuzial k tomu tato neocakavana negativna sprava.
Verim proste, ze bud padne merger, alebo budu rozbiehat scanovacie sluzby analogovych filmov do 8K rozlisenia pre velke entertiment spolocnosti.

Vcera som objavil UHD blueray titul od K2 communications, a tato firma bola a mozno aj stale je v uzkej spolupraci s VGTL.


http://bluray.highdefdigest.com/29301/j ... luray.html" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.k2communications.com/showcat.php?cat_id=36" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.highdefdigest.com/news/show/ ... 2016/28981" onclick="window.open(this.href);return false;
rasto800
Gold Member **
Príspevky: 397
Dátum registrácie: Ut 14 08, 2012 10:50 am

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa rasto800 »

Zdravim,
Juggler este stale mas ACTL? ja som kupil len nieco za 400USD s priemerkou 0,0006. Akurat ked teraz vidim ze to slo na 0,0002 az 0,0001, tak ma napada co sa bude diat dalej? O tych 400USD ani tak nejde ale to za zaujimavosti. Ma sa clovek snazit kupit este nieco za 0,0001 a predat za 0,0002 (aj ked to mi pride nerealne aby sa podarili, kedze tipujem ze tam caka dalsich milion objednavok s takymto planom hehe). Teda mozno to je skor otazka na airwolker?
No co by sa clovek nezabavil s tymito ruzovymi akciami :)
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15663
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1326 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa JUGGLER »

rasto800 napísal:Zdravim,
Juggler este stale mas ACTL? ja som kupil len nieco za 400USD s priemerkou 0,0006. Akurat ked teraz vidim ze to slo na 0,0002 az 0,0001, tak ma napada co sa bude diat dalej? O tych 400USD ani tak nejde ale to za zaujimavosti. Ma sa clovek snazit kupit este nieco za 0,0001 a predat za 0,0002 (aj ked to mi pride nerealne aby sa podarili, kedze tipujem ze tam caka dalsich milion objednavok s takymto planom hehe). Teda mozno to je skor otazka na airwolker?
No co by sa clovek nezabavil s tymito ruzovymi akciami :)
Mám to ešte, ale už sa tomu nevenujem. Ako som napísal v hodnotení za 2015, zbavujem sa všetkého, ked to vyskočí. Zatial sa mi z ostávajúcich 6 podarilo zbaviť len HCTI. Všetko to nejak zamrzlo.

ACTL má trh.kap. 16 000 a tržby za rok cca 0,5 mil. Je to netransparentná firma, ale filing dala, takže možno prežije. Mal by prísť ročný filing. Uvidíme. Negatíva: zadlženie cca 2 mil., heavy dilution a cash len 8 tisíc. Ak nenájde ďalšie financovanie, tak skrachuje. Ono to však už je jedno, lebo cena je takmer na nule. S takých trosiek je horšia len BSSP kde je ask 0,0001 a bid žiadny. Bez bidu je nepredajná, broker nezoberie ani sell order.

Ja už len pozerám, či niektorá ide hore a potom na news. Zbavím sa toho a už tie penny stocks nechcem v živote vidieť. Bola to strata času.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Ten dlh 2mil. v ACTL je pravdepodobne velke negativum a uz by som to dole neprikupoval.

Moje pozicie stale drzim, a vdaka stavke na VGTL moj ucet je poriadne vykrvacany. Odmietam to predat v takom poklese. Bud tam pride pozitivna sprava alebo to bol velky omyl. Vdaka mensej pozicii v RXMD sa moj ucet ako tak drzi na nejakej plavajucej sume. Jedine ponaucenie co si z minuleho roka beriem je to, ze sa uz budem zameriavat hlavne na firmy podobne RXMD, kde su slusne rastuce revenues, je tam profit, je tam pomerne maly alebo nulovy dlh a akcie su hlboko podhonotene... Nie je jednoduche najst take firmy ale raz za cas sa da natrafit na firmy podobne ako su RXMD.

Kto RXMD nesledoval, tak cena jesen 2015 bola okolo 0.005 - 0.006USD .... Cena Q1 2016 sa pohybuje okolo 0.03- 0.04USD. (float okolo 350 - 370mil kusov, revenues 2015 boli 13.5milUsd, dlh bol vyplateny komplet Q4/2015).
Tento rok by sa mala firma rozrastat a mala by konecne akumulovat zisky.
Cena 0.04USD je aktualne ferove ohodnotenie firmy.
Tilbur
Platinum Member ***
Príspevky: 1109
Dátum registrácie: St 03 02, 2010 8:41 am
Has thanked: 30 times
Been thanked: 26 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa Tilbur »

Airwalker, pozri ake ponaucenie si zobral skuseny trader:
Zbavím sa toho a už tie penny stocks nechcem v živote vidieť. Bola to strata času.
Je to trh manipulovany, kde velki hraci absentuju, preto je s nim mozne lahsie hybat.
My number one job as a trader is to manage risks not make money.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15663
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1326 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa JUGGLER »

JUGGLER napísal:Poštudoval som a mne to vychádza na podvod, ktorý nakoniec skončí prepadom cien. Zrejme oklamal aj Amíliu a ostatných.Proste ja sa toho zbavujem a trpezlivo predávam v cene nad 0,0050.

Tu je linka z vyšetrovania SEC: http://www.sec.gov/litigation/complaint ... 15-285.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Urobil som dobré rozhodnutie, že som zobral stratu a utiekol...
Prílohy
VGTL.png
VGTL.png (6.14 KiB) 11397 zobrazenia
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Nakup maleho mnozstva NVNT za cenu 0,0256USD po otvoreni trhu.
Vcera niekto objavil informaciu, ze FACEBOOK vlastni ich patenty. (zatial ziadna PR nepadla)

http://assignment.uspto.gov/#/assignmen ... 9&q=novint" onclick="window.open(this.href);return false;
Napísať odpoveď

Návrat na "Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií"