Airwolker - obchody

Trading, tipy na obchody a investície, zverejňvanie pozícií, denníky traderov a investorov
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

VGTL stale drzim a polozilo mi to ucet.
Jedine co mi drzi ucet hore je RXMD, planujem predavat pod cenou 0,08.
NeoTT16
Príspevky: 7
Dátum registrácie: So 21 03, 2015 1:44 pm

Re: PePe- Position Trader

Príspevok od používateľa NeoTT16 »

Ja som investoval teraz pár stovák do akcii menom Vapor pod skratkou VPCO. Sledujem dlhšie túto firmu a občas zvyknú vyskočiť. Pred cca 3 mesiacmi zvýšili počet akcii v obehu na 1 miliardu akcii s cenou 0,0001, po tomto raz už vyskočili na pár centov, čo je niekoľkotisícpercentný skok. Prvého kupujú firmu na zdravú výživu a nápoje, už sa nebudú orientovať iba na ecigarety, ale plánujú byť komplet firma pre zdravý životný štýl. Očakávam, že akcie v nasledujucich tyzdnoch vyskočia a ajkeď nie, páči sa mi ten manazment a ich filozofia a rozširovanie, takze verim, ze sa mi nákup pár milionov akcii oplatí. Keď pôjdu takto ďalej, o 10 rokov môže byť cena týchto akcii o dosť vyššie. Čo si vy o tom myslíte?
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15662
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 968 times
Been thanked: 1326 times

Re: PePe- Position Trader

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Ako sa ti môže páčiť manažment čo doviedol firmu do krachu? Vyrábali elektronické cigarety a totálne na dne opúšťajú Nasdaq...všetko u nich ide úplne opačne ako by malo. Kupujú len malého regionálneho obchodníka za 3 milióny USD, core biznis je úplne iný. Zdravé cigaretky a zdravé potraviny?...to nevyzerá na spojenie v ktorom by urobili dieru do sveta.
Z miliardami akcií a majetkom pár miliónov je to presne ten penny stock biznis ku ktorému som nedávno pričuchol.
A utiekol skade ľahšie...Pritom som videl firmy ktoré fakt idú hore a majú ambíciu dostať sa na Nasdaq. To je ten opačný smer a potencia ísť hore za roky...

Áno..môžeš skúsiť a počkať na nejaký spike s pár miliónami akcií. Je to ľahké, keď milión akcií ťa vyjde na 100 USD.
Ale kde to chceš kúpiť..dúfam, že nie na Nasdaqu s ktorého sa presúvajú na OTC? Na OTC už sú a vidím, že majú 5 miliárd akcií, z toho takmer 100% na trhu. Na OTC je to sakramentsky netransparentné...

Možno využijú svoj relatívne transparentný status z Nasdaqu a to že sú teraz na OTC QB. Za posledné prachy sa zapoja do pump and dump biznisu, nabalia sa a firmu nechajú krachnúť.

Akože pri tej cene risknúť pár stoviek dolárov nie je riziko. Ale môže to skončiť tým, že to ani nebudeš vedieť predať. Takže to ber len ako opciu , nerob si ilúzie, že z nich niečo bude za pár rokov a predaj pri prvej pumpe. Dúfam, že máš aspoň brokera kde nákup a predaj miliónov takýchto subpenny stocks je za babku...
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Sledujete niekto firmu:

AROPQ Aeropostale, Inc.

http://www.otcmarkets.com/stock/AROPQ/chart" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.otcmarkets.com/stock/AROPQ/financials" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.otcmarkets.com/stock/AROPQ/n ... 133765&b=y" onclick="window.open(this.href);return false;

Trzna kapitalizacia sa pohybyje okolo 5 - 10 mil usd, a prave dostali zachrannu injekciu 160mil usd na zachranu pred bankrotom.
Ocakavate narast ceny akcii niekolko 100-viek % ?
bp
Príspevky: 44
Dátum registrácie: St 07 03, 2007 9:01 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa bp »

Tu niekto analyzuje situáciu :
http://investorshub.advfn.com/boards/re ... =123350250" onclick="window.open(this.href);return false;
Well, the DIP doesn't guarantee a fruitful exit out of BK; it just means the Crystal Financiers are now first in line to collect, whether ARO restructures or liquidates. They are now the senior financier (moving Sycamore into second place).
...
Let's be clear, if it comes to liquidation Common will be wiped out; this is a sure thing. But if ARO restructures, they will attempt to reconcile their liabilities and Common may have a chance. Right now their debt-to-equity ratio is pretty severe. This means if they restructure, they'll have to wipe debt out by handing out new equity instruments as recompense. This could take the form of bonds or convertible warrants, or it could mean wiping common and reissuing new shares. What's currently working in our favor is that the current O/s is relatively healthy which makes part of a case for saving common. Right now we just need an active investor making the case to save it (which I'm not sure we have).
The stock market is a means of transferring wealth from the impatient to the patient
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1712
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 146 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa Glogol »

Kurna, to bolo riadne zaujimave vlakno, s riadnymi kapacitami. Cital som so zatajenym dychom dnes 3 hodiny.
pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Kedze som mal stastie posledne roky na niekolko vysoko vynosnych obchodov v OTC, tak skusim opat prispievat s mojimi rizikovymi vybermi a nakupmi.
Zvycajne drzim 60 az 100 roznych lotto OTC pozicii, niektore v malej sume a niektore vo velkej sume. Nebudem prispievat so vsetkymi poziciami, iba obcasne nakupy kde si myslim, ze je to velmi dobry risk - reward.

Aktualne davam do pozornosti, planovany merger AHFD, tento tyzden som skupoval velku poziciu po sprave v utorok (vlozil som 15% mojho uctu). Moja priemerna nakupka je okolo 0.004 USD. ( situacia mi pripomina merger TSNP - HMBL co bol rok dozadu 11-2020.) toto bol pre mna jeden z prelomovych zivotnych obchodov kde som nakupoval velku poziciu po 0.02 a predaval za 0.30, nasledne cena isla az na 2 usd. Merger vtedy bol o startupe Forbes TOP 50 co vstupovali do OTC firmy. Tento krat je to tiez startup z Forbes TOP 30 ale iny business napad. Je dost mozne, ze AHFD bude tiez velmi zaujimovy narast na cene najblizsie mesiace. (pozor, neodporucam nikomu nakupovat kedze je to velmi rizikova OTC firma)
jaja
Gold Member **
Príspevky: 567
Dátum registrácie: Pi 05 11, 2010 12:54 pm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 40 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa jaja »

Řádově jak velký peníze se daj v tomhle točit, aniž bys příliš pohnul s trhem? Třeba zrovna to AHFD, řekněme nákup v průběhu jednoho dne.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Ahoj JAJA, vo vseobecnosti v OTC nezvyknu byt vacsie denne volume a vacsia likvidita ako rozmedzie 100k USD - 999k USD. Zvycajne ak je volume nad 500kUSD tak uz je to zaujimavy pohyb. Aby si nezahybal trhom treba pouzivat, sledovat level 2, ja mam level 2 predplateny na investorhub.com, tam je celkom dobra cena. Ak nechces zahybat volume tak povedzme mozes nakupit max 5%-10% denneho volume. A to si rozdelis na niekolko nakupov, napriklad 50 - 100 nakupov.... co je dolezite v zime 2020 sa kompletne zmenil trh OTC, celkovy denny volume narastol enormne. Podla odhadov pribudlo velmi vela novych traderov OTC, co asi suvisi aj s narastom popularity crypto obchodovania. Napriklad TSNP-HMBL bol prvy merger kde som videl denny volume okolo 8 - 10 mil usd. Toho obchodu som sa pred vstupom obaval kedze AS OS bol obrovsky. Neviem uz presne ale okolo 7 miliard bol OS, neskor spravili reverse split pocas 2021. A taketo firmy z obrovskym OS 5 - 20 miliard zvyknu ist tak z 0.0001 na cenu 0.0030 - 0.0060 max. No skutocnost je taka, ze ta firma po sprave mala trznu kapitalizaciu okolo 15mil usd 11-2020 a narastla az na trznu kapitalizaciu okolo 9miliard USD 02-2021. Spat ku AHFD, tento tyzden je denny volume 1-2 miliardy 4-8mil usd. Cize vies nakupit povedzme aj za 400k-800k USD. Maximalnu poziciu podla SEC pravidiel je do 5% OS, ak nakupis viac musis reportovat ako vacsinovy akcionar. Ak by si mal takuto velku poziciu a pride negativna sprava a cena zacne padat tak mozes prist aj o 90 - 99% investicie, pretoze nestihnes predat velke sumy. Videl som a zazil som aj take prepady na OTC.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15662
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 968 times
Been thanked: 1326 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Welcome back Airwolker ! :beer: Divím sa, že ťa to neprešlo za 8 rokov.

Ja som skúsil a väčšina akcií ide do kytek ako biopharmaceutické firmy. Ani nejdem pozerať tie, čo sme trejdili...
Pozrel som toho úspešného podnikateľa, ktorý kupuje netransparentnú AHFD ...nuž ešte minulého roku to bol obyčajný bankový teller s chudobnej imigranstskej rodiny ktorý sa stal kontrolórom v marihuanovej firme. Rozprával veľa o tej svojej appke, ale ani raz nespomenul, že by mu to čosi zarobilo...čakal by som zmienku o tom, že,, prvý milión som zarobil vtedy a vtedy,,...aby som mal aspoň náznak príbehu, že má na to, aby kúpil nejakú firmu, ktorá produktovo zaradí konope napr. do energy drinkov... Ešte zajtra pozriem ten jediný výkaz AHFD ktorý je na webe...cez môj PC mi to neotvára.

Prosím ťa, cez akého brokera ideš? Viem, že s IB sme mali problémy ...jednak drahota, soft robil obmedzenia...jednak shortovanie.

RXMD si pametám ako slušnú, transparentnú firmu s budúcnosťou:
Prílohy
RXMD.JPG
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Many thanks Juggler ! ;)
Vela ludi v mojom okoli sa divi, ze ma to nepreslo.

Hlavny dovod preco som sem prestal prispievat od roku 2016 som robil salesaka pre celu eu a neustale som bol na cestach mimo sr, cize absolutne ziaden volny cas. Jedine na co som si nasiel cas bolo sledovanie 500 - 700 traderov na twittry, IHUB traderov, a nejake chatroomy. Aktualne som sa financne dostal na hranicu kde som si mohol dovolit dat vypoved a venovat sa len tradingu, hlavne OTC spekulaciam, mozno zacnem aj swingovat small caps s mensou castou uctu. Teraz ked mam kopec volneho casu, mozem sem tam prispievat. Dufam, ze sem tam najdem naozaj zaujimavy obchod pre inspiraciu ludi z tohto fora, co vsetko sa da dosiahnut na OTC.

Najvacsi problem v mojej strategii je najst nieco kde sa ozaj oplati vlozit 5% - 15% uctu a zariskovat.
Napriklad v zime 2020 ich bolo dost vela ale niektore boli cisty minus. Niektore spravili 1000% niektore aj viac. Tusim najvacsi deal bol ked som bral jednu firmu za 0.0006 a predaval od 0.01 - 0.03. Na 0.03 to uz bol naozaj obrovsky zisk.

Tento rok od Februara kazdy den sledujem cele OTC ale nedalo sa nic poriadne obchodovat az do teraz. Asi iba jeden velky obchod som spravil kde som mal plus 100%.

Tak uvidime co prinesie tato zima, ocakavania OTC skusenych traderov su velke.

Co sa tyka AHFD, aj ja mam dost zmiesane pocity z tohto obchodu, hlavne aj preto, ze nie vsetci top traderi to nakupovali.
TSNP vtedy nakupovali takmer vsetci co sledujem.
AHFD, ta apka co ma spravit dieru do sveta je len v zaciatku CoinChamp sa to vola na appstore. Napad je ze to bude betovacia apka kde mozes nonstop stavkovat na vsetko, ake bude dnes pocasie, ci bude BTC buduci tyzden nad 65kusd alebo pod 60kUSD a podobne.

TSNP bol iny startup, to bola skupina odbornikov, z Paypallu, Microsoftu, vyvojari a podobne co povedali ze idu robit apku co bude urcena na mikro platby pre tretie svety. Cize v PR bolo, budeme jednickou na trhu pre 7 miliard ludi vsetci nas budu pouzivat na mikro platby. A vtedy tiez ta cena akcii tak par dni kolisala 0.005 - 0.009 a ja som cakal ze nakupim 0.003 no a potom som len s dlhym nosom pozeral ako to ide na 0.03 a kupoval som vela na 0.02 az neskor.

AHFD je len jeden mlady CEO, ale sa mi paci ze uz bol CEO vo firme MCOA a tam isla cena akcii z 0.000x na cenu 0.03 tiez pri obrovskom OS AS.

https://ih.advfn.com/stock-market/USOTC ... tock-price

Dalsia vec, poslednych 8 mesiacov nebol ziaden poriadny OTC deal, ziadne poriadne spravy a poriadny merger, uz coskoro pride nieco poriadne a mozno prave tato AHFD to aj bude.
Tiez za poslednych x rokov som ani raz nevidel Forbes startup merger na OTC, toto su prve 2 firmy co vidim. Moj ciel je aspon 0.02 0.03 kde by AHFD malo prehnanu trznu kapitalizaciu 240 mil usd. Extrem je kludne az na 0.20 0.30.

RXMD sledujem cele tie roky, ale nebol som v tom ked to spikovalo na 0.20. To je asi jedina ziskova firma na OTC co sledujem. Ok, este som tradil VITX minuly rok, merger toho multilevel marketing z Rakuska co predavaju vitaminove drinky. to islo z 0.003 po prvej sprave o mergry na 0.03 predaval som od 0.01 po 0.03 po castiach. Tak tato firma ma zisky a rastie. ( mozno ju opat zacnem sledovat ak by cena vyklesala)

Akeho brokera ?
IB ma uplne zlikvidoval ked robim vacsie nakupy na OTC, tak ma blokuju, CAPuju mi cenu neviem rychlo vela nakupovat. Velmi stresove situacie obcas som maval. Taktiez ak mas viac ako 1% OS tak ti bloknu celu poziciu a musis sa doprosovat aby ta odblokovali a potom mas 2 tyzdne na odpredaj vtedy ked oni to urcia. Takze ak cena vyleti hore a ty mas restriction tak si v prdely.
IB radsej pouzivam na drzanie mensich pozicii a sledovanie live cien OTC akcii.

Zacal som pouzivat FIO na vacsie pozicie, zatial vzdy v pohode, obcas nemaju kazdu OTC firmu v apke, takze tam musim napisat aby ju pridali. Napriklad AHFD nemali, takze som tam volal v utorok doobeda, aby som o 15:30 mohol robit nakupy kym bola cena na 0.0031. Pridali ju hned. Ked neponahla napises a pridaju za jeden dva dni. Maju zly kurz na EURO USD, musis menit po 10k EUR, aj to je zly kurz. Alebo menis po 100k EUR a tam ho ukecas na dobry kurz ako treba zatlacit, poprosit ci sa neda este lepsi spravit, lebo aj tam spekuluju s kurzom.

Dalej som este od jedneho tradera Rakusaka dostal odporucenie na jedneho brokera dobreho na OTC. Ale som to este neriesil stale, myslim ze tam do Viedne asi budem musiet ist osobne aby ma zaregistrovali. Ten nazov neviem rychlo z hlavy niekde to mam v poznamkach napisane.

Pri FIO jedina nevyhoda je ze ked nakupujes 999 999 kusov cenu napriklad 0.0002 tak das 200usd plus 20usd poplatok. A ked kupujes 30 milionov tak to mas 30 x 200 plus 30x20 poplatky. Neda sa kupit viac ako 1 mil kusov naraz. Moj ciel je 300% - 1000% zisk tak to neriesim. Som spokojny.
Adammd
Guru Member ****
Príspevky: 1825
Dátum registrácie: Ut 11 10, 2016 2:47 pm
Has thanked: 202 times
Been thanked: 114 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa Adammd »

Kurz FIO sa tu uz riesil a asi aj vyriesil. Uzatvor si zmluvu s Roklen FX a tam sa dostanes na asi najlepsie mozne kruzy na CZSK trhu, odtial do FIO USD dostanes zdarma...pri vacsich obratoch vyjednas telefonicky este lepsi kurz ako ti ukaze na webe pred autorizaciou...
f.i.r.e.
has no top because fiat has no bottom
“There are three classes of people: those who see, those who see when they are shown, and those who do not see.” - Leonardo da Vinci
jaja
Gold Member **
Príspevky: 567
Dátum registrácie: Pi 05 11, 2010 12:54 pm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 40 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa jaja »

airwolker napísal: Pi 15 10, 2021 1:14 pm Ahoj JAJA, vo vseobecnosti v OTC nezvyknu byt vacsie denne volume a vacsia likvidita ako rozmedzie 100k USD - 999k USD. Ak nechces zahybat volume tak povedzme mozes nakupit max 5%-10% denneho volume.
Dík, je to celkem podobné jako na normálním trhu. Tam jsem si ze zkušenosti zavedl pravidlo, že bych neměl přesáhnout 3% denního volume. Pak už s tím zahýbu tak, že to příliš kazí výsledky.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 209
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Posledne dva roky je na trhu OTC vypredaj a nebola ziadna dobra prilezitost na 500% - 1000% narasty. No posledne tyzdne bolo zopar slusnych runnerov. Davam dnes prispevok, pretoze tento tyzden, vidim ze vela traderov vstupuje do rizikovej pozicie LEAS, a teoreticky moze a nemusi z toho vzniknut zaujimavy obchod tento rok.

Cena rastie na zaklade merger spravy:
https://www.otcmarkets.com/stock/LEAS/news

Ja som kupoval po 0.002usd aktualne je 0.004usd. Mozno z toho bude nieco slusne mozno nie, nikomu neodporucam nakup je to rizikove. (pozor cena bola na 0.0004 pred dvoma tyzdnami takze akcia uz ma rast 1000% za sebou, co moze spustit prepad)

Moj plan je drzat dlhsie podla toho ake spravy budu prichadzat.

Vo firme je CEO s 40 rocnymi skusenostami z farma segmentu, ktory ma za sebou slusne vysledky z predoslych firiem. Treba si prestudovat na roznych zdrojoch.
https://www.anewmeds.com/

Kazdopadne mi to pripomina ENZC v 2020 ked som mal nakupene za 0.001usd a predal som za 0.002usd, potom to letelo na 0.90usd za 3 mesiace. Tiez to bol farma segment, akurat ze oni mali iba LOI na merger, takze som tomu vobec neveril vtedy. Ukazalo sa, ze aj LOI sprava sa da riadne vympupovat na miliardovu kapitalizaciu bez nicoho.
Napísať odpoveď

Návrat na "Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií"