Google finance

Trading, tipy na obchody a investície, zverejňvanie pozícií, denníky traderov a investorov
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Mate
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ut 27 03, 2018 6:05 pm

Google finance

Príspevok od používateľa Mate »

caute,
chcel som sa len poinformovat, ci niekto pouzival google finance na spravovanie si svojho porfolia a ake su nateraz, po tom co tuto funkciu zrusili, moznosti? Hladam alternative (idelane zadarmo ako bol google finance :D ) kde si viem vytvarat rozne (aj fiktivne) portfolia a sucasne aby mi tahalo aktualne data z trhov (equities a hlavne indexy).
dakujem
M.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15694
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 991 times
Been thanked: 1345 times

Re: Google finance

Príspevok od používateľa JUGGLER »

skús Yahoo finance ked je viac času, alebo finviz.com , ked je menej času. Potom je ešte na marketwatch.com
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Mate
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ut 27 03, 2018 6:05 pm

Re: Google finance

Príspevok od používateľa Mate »

google finance samotne samozrejme nezrusili, ale portofio ano
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1736
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 45 times
Been thanked: 154 times

Re: Google finance

Príspevok od používateľa Glogol »

Tiez som z toho nahnevany. Teraz je google finance fakt o nicom. Ja som presiel pred tyzdnom na barchart.com ale na este nejake funkcionality (pre market + after market) chodievam stale na google.
pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
Tilbur
Platinum Member ***
Príspevky: 1109
Dátum registrácie: St 03 02, 2010 8:41 am
Has thanked: 32 times
Been thanked: 26 times

Re: Google finance

Príspevok od používateľa Tilbur »

Spravte si portfolia v google spreadsheets.
https://support.google.com/docs/answer/3093281?hl=en" onclick="window.open(this.href);return false;
Funguje to dobre. Ceny su trosku oneskorene, ale variabilita celeho systemu je super.
My number one job as a trader is to manage risks not make money.
marcopolo
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Ut 19 07, 2016 12:51 pm

Re: Google finance

Príspevok od používateľa marcopolo »

tiež ma maximalne nasr... teraz aby človek hľadal niečo nové a strávil kopu času kade tade .. ešte celkom dobre je seeaking alfa - správy analýzy fundamenty atd.. google je už nepoužiteľný škoda bol super
ale začinam s https://www.investicnigramotnost.cz/jak-zacit-evidence/" onclick="window.open(this.href);return false; zatiaľ to vyzerá sľubne
Napísať odpoveď

Návrat na "Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií"