Kríza,nezamestnanosť,kontrolovaná spoločnosť

Makroekonomika: centrálne banky, HDP, ekonomický cyklus, atď.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
kolega
Silver Member *
Príspevky: 253
Dátum registrácie: Ut 02 08, 2011 12:21 am

Re: Kríza,nezamestnanosť,kontrolovaná spoločnosť

Príspevok od používateľa kolega »

gogo956 napísal:presne tak, drvivu vecsinu ludi programovanie proste nebavi. Nie ze by neboli schopni sa to naucit, ale taka praca by ich nenaplnala. Ja som sa tiez ucil programovat ale urcite by som to nechcel robit cely zivot, a nakoniec s tym pracujem nastastie iba okrajovo..
mna to nahodou aj celkom bavi, iste su v tom kopec nepriemnych veci no ked je nieco nove a ja mozem kretivne riesit problem je to take zadostucinenie ked to potom ide..

(potom to casto nie je o programovani ako tak ale o tom probleme alebo programe ktory chceme vyriesit alebo urobit..)

imho programovanie je pre vacsinu ludi predsa len moc narocne
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Kríza,nezamestnanosť,kontrolovaná spoločnosť

Príspevok od používateľa Biosko »

lepsie kodit a sediet za stolom s pc kde mas net klud a volnost ako stat za linkou kde ti majster so stopkami stopuje kolko casu si na wc ked sa na neho opovazis ist :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Makroekonomika"