FED - ukončenie kvantitatívneho uvolňovania

Makroekonomika: centrálne banky, HDP, ekonomický cyklus, atď.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Marcos
Gold Member **
Príspevky: 312
Dátum registrácie: St 09 07, 2014 11:28 am

Re: FED - ukončenie kvantitatívneho uvolňovania

Príspevok od používateľa Marcos »

Ved ja nehovorim ze Tilbur nema pravdu, prave naopak. Mozno tomu nerozumiem, kazdopadne mna fascinuje to ze trhy stale rastu napriek fundamentom, jediny dovod pre rast akcioveho trhu pre mna je fakt ze inde nie su teraz az tak dobre vynosy. Cize sa snazim opatrne tazit z rastu kym sa da a zaroven byt pripraveny na pokles. Ci sa mi to podari, ukaze cas. Tu diskutujem lebo sa snazim veci lepsie pochopit a bavi ma to :)
Používateľov profilový obrázok
Peter Em
Silver Member *
Príspevky: 227
Dátum registrácie: Po 15 12, 2014 6:15 pm

Re: FED - ukončenie kvantitatívneho uvolňovania

Príspevok od používateľa Peter Em »

jogo napísal: Povedz nejaky vaznejsi dovod, ako su tie horeuvedene,preco by mala prist celosvetova kriza.
Kríza príde už len preto, lebo trhy majú cyklický charakter. Či príde o pol roka, alebo 2 roky nemienim riešiť. Zaujíma ma skôr ako sa prejaví silný dolár v nadchádzajúcej US výsledkovej sezóne.
“Vše závisí na jediném: Zda je víc papírú než hlupákú, nebo více hlupáku než papírú"
Riziko sa pripravuje z rovnakých dávok dvoch prísad - sú to pravdepodobnosť a následky.
In love with Wall Street...
Marcos
Gold Member **
Príspevky: 312
Dátum registrácie: St 09 07, 2014 11:28 am

Re: FED - ukončenie kvantitatívneho uvolňovania

Príspevok od používateľa Marcos »

tak uz to zacina ;) http://video.cnbc.com/gallery/?video=3000369328" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
Alo Bunda
Gold Member **
Príspevky: 370
Dátum registrácie: Ne 27 07, 2014 8:11 am
Bydlisko: Chicago

Re: FED - ukončenie kvantitatívneho uvolňovania

Príspevok od používateľa Alo Bunda »

Všimnite si toho moderatora medzi 1:30-1:44 ked mu vysvetluje nejak zahadne mu ukazuje prostrednik :lol: :lol: :lol:
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
It's only a game if you win but if you lose it's
a stinking waste of time
Insurance is like marriage.
You pay and pay but you never get anything back
Alo Bunda
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: FED - ukončenie kvantitatívneho uvolňovania

Príspevok od používateľa Istiach »

Marcos napísal:tak uz to zacina ;) http://video.cnbc.com/gallery/?video=3000369328" onclick="window.open(this.href);return false;
Ja by som si radsej pockal na FED
Napísať odpoveď

Návrat na "Makroekonomika"