Prieskum finančného rozhodovania - diplomová práca

Zadajte dopyt na konkrétnu požiadavku sporenia, investovania či poistenia seba, alebo rodiny, alebo vypracovanie finančného plánu.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
richard
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St 09 06, 2021 5:40 pm

Prieskum finančného rozhodovania - diplomová práca

Príspevok od používateľa richard »

Ahojte, rád by som vás týmto poprosil o spoluprácu vyplnením krátkeho dotazníka zameraného na finančné rozhodovanie, ktorý je súčasťou mojej diplomovej práce.

Je mi jasné, že niektoré otázky by si možno vyžadovali obšírnejší opis, prípadne viac informácií, alebo možností, zamerajte sa preto prosím len na to, čo je uvedené v danej otázke a na výber odpovede, ktorá najviac zodpovedá Vašim preferenciám.

Veľmi pekne ďakujem za Vašu spoluprácu a Váš čas.

https://forms.gle/e3AWohT5QnvLCCBo9
Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 17 times
Been thanked: 65 times

Re: Prieskum finančného rozhodovania - diplomová práca

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

vyplnene.
Martin7
Guru Member ****
Príspevky: 1361
Dátum registrácie: So 19 03, 2016 11:49 am
Been thanked: 186 times

Re: Prieskum finančného rozhodovania - diplomová práca

Príspevok od používateľa Martin7 »

Tiež som vyplnil. Len či si link dal aj na iné fóra. Toto fórum ti môže skresliť výsledky.
If you don´t find a way to make money while you sleep, you will work until you die. Warren Buffett
Napísať odpoveď

Návrat na "Potrebujem investovať, sporiť, poistiť sa"