Vyhodna investicia

Zadajte dopyt na konkrétnu požiadavku sporenia, investovania či poistenia seba, alebo rodiny, alebo vypracovanie finančného plánu.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
profit
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Pi 06 06, 2014 10:46 am

Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa profit »

Precital som si tu mnoho clankov o vyhodnosti, a nevyhodnosti investicii, pricom ma zarazilo ako sa admin zastaval bank a obhajoval ich smiesne 4-% -ne uroky ako iste a garantovane..Je mnoho istych a garantovanych biznisov s vacsimi urokmi, len ich celkova suma na pretocenie ma max. strop a naliata az po vrch - tam sa dostat so svojimi investiciami je priam zazrak, alebo su pre urcitych ludi mozne investovane ciastky prilis male na to, aby sa tym zaoberali..Viem o vyhodnej investicii – jedna sa vsak o min. investiciu 1000 eur – navratnost po 3-mesiacoch 1200 eur, max. investiciu 5000 eur – navratnost po 3-mesiacoch je 6000 eur, cize zisk 20 %, cize tisicka zisk..Investiciu je mozne opakovat dokola po uplynuti troch mesiacov.. Piznam sa, ze spominanu investiciu viem urocit priamo ja a takisto viem zarucit zisk..Kupil som si byt v Kosiciach, mam 3-mesacneho syna a tak pri pripadnom zaujme uprednostnujem zaujem z okolia, kedze nemam problem sa s investorom stretavat , kedze nejedna sa o ziaden podvod..Viac tu vypisovat nebudem, ak ma niekto zaujem tak ma kontaktujte na : XXXXXXX , kde si mozeme o danom produkte a forme zabezpecenia investicie povedat viac , pripadne sa aj stretnut..Obmedzeny je pocet investorov na 4- max. 5 vkladov(podla vysky investicii), pretoze zas s velkymi peniazmi sa tato investicia robit neda..Nevylucujem ani pripadny zaujem z vacsej vzdialenosti od KE , ale v pripade zaujmu o stretnutie je nutnostou pricestovanie z Vasej strany, kedze mne na taketo cestovania vacsinou nevznika casovy priestor
rasto800
Gold Member **
Príspevky: 397
Dátum registrácie: Ut 14 08, 2012 10:50 am

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa rasto800 »

profit napísal:Precital som si tu mnoho clankov o vyhodnosti, a nevyhodnosti investicii, pricom ma zarazilo ako sa admin zastaval bank a obhajoval ich smiesne 4-% -ne uroky ako iste a garantovane..Je mnoho istych a garantovanych biznisov s vacsimi urokmi, len ich celkova suma na pretocenie ma max. strop a naliata az po vrch - tam sa dostat so svojimi investiciami je priam zazrak, alebo su pre urcitych ludi mozne investovane ciastky prilis male na to, aby sa tym zaoberali..Viem o vyhodnej investicii – jedna sa vsak o min. investiciu 1000 eur – navratnost po 3-mesiacoch 1200 eur, max. investiciu 5000 eur – navratnost po 3-mesiacoch je 6000 eur, cize zisk 20 %, cize tisicka zisk..Investiciu je mozne opakovat dokola po uplynuti troch mesiacov.. Piznam sa, ze spominanu investiciu viem urocit priamo ja a takisto viem zarucit zisk..Kupil som si byt v Kosiciach, mam 3-mesacneho syna a tak pri pripadnom zaujme uprednostnujem zaujem z okolia, kedze nemam problem sa s investorom stretavat , kedze nejedna sa o ziaden podvod..Viac tu vypisovat nebudem, ak ma niekto zaujem tak ma kontaktujte na : XXXXXXXX , kde si mozeme o danom produkte a forme zabezpecenia investicie povedat viac , pripadne sa aj stretnut..Obmedzeny je pocet investorov na 4- max. 5 vkladov(podla vysky investicii), pretoze zas s velkymi peniazmi sa tato investicia robit neda..Nevylucujem ani pripadny zaujem z vacsej vzdialenosti od KE , ale v pripade zaujmu o stretnutie je nutnostou pricestovanie z Vasej strany, kedze mne na taketo cestovania vacsinou nevznika casovy priestor
:)

takze, ten kto sa potrebuje zbavit 1000-5000eur napiste na XXXXXX.
a kto sa potrebuje zbavit nahodou vacsej ciastky, nechajte mi spravu, poslem cislo uctu... vas megaprofit :wink:
profit
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Pi 06 06, 2014 10:46 am

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa profit »

Ocakaval som takuto reakciu - je scestne ak takto napises a ani sa neoboznamis blizsie s investiciou
Používateľov profilový obrázok
rabdo
Gold Member **
Príspevky: 302
Dátum registrácie: Št 02 06, 2011 1:01 pm

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa rabdo »

je nemiestne si myslieť, keď tu uverejníš takúto "SUPER" ponuku bez podrobností, že tomu niekto uverí :roll:

a bude to brať vážne !?!
Charles Bukowski " svet patrí tým čo sa neposerú "
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa Istiach »

NO ak pestuje travu, tak ten vynos je realny :)
rasto800
Gold Member **
Príspevky: 397
Dátum registrácie: Ut 14 08, 2012 10:50 am

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa rasto800 »

Istiach napísal:NO ak pestuje travu, tak ten vynos je realny :)
no pozor. ak je to trava, tak do toho idem a profit si prosim v naturaliach ;)
Ale kedze dotycny nenapisal ani makke f o co vlastne ide, tak neviem aku inu reakciu cakal na tomto fore.
Na druhu stranu verim, ze sa najde dost ludi co mu odpisu. Skratka ten velky vynos nepusti a ludia su chamtivi a risk riesia az ked je neskoro...
profit
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Pi 06 06, 2014 10:46 am

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa profit »

dnes nestiham, zajtra napisem konkretnejsie o co sa jedna
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa filip glasa »

Ked nejaky debil skoci na tuto kravinu, tak si tu kravinu aj zasluzi, takze to tu ani nebudem mazat ako spam/scam.
incognito
Gold Member **
Príspevky: 380
Dátum registrácie: Ut 05 07, 2011 10:03 am
Has thanked: 7 times
Been thanked: 36 times

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa incognito »

Profit, uz to skusas aj na investujeme.sk? :D

Ano, su take moznosti, kde sa da v relativne kratkom case zarobit vela percent. Ale riziko je znacne alebo mu velmi dobre rozumies. A nikdy sa to neponuka na nete, pretoze ak je to normalny ferovy obchod, tak si to nechas pre seba, pripadne znamych. Preto taketo ponuky na netu su prejavom zufalstva a znakom podvodu.
lukas-svk
Gold Member **
Príspevky: 423
Dátum registrácie: Ut 22 12, 2009 8:57 pm

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa lukas-svk »

Uf, este dobre ze som sem pozrel. Inak by mi usla tato neodolatelna investicna prilezitost!
profit
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Pi 06 06, 2014 10:46 am

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa profit »

Tak na zaciatok zareagujem na reakcie..nikoho do nicoho nenutim a ani nasilu netaham..INCOGNITO - a kde to este skusam? - lebo toto som napisal len tu..nemozem nikomu zakazat si nic mysliet , je to cisto na zvazeni kazdeho..ale mysliet si , ze banky nejdu pri zhodnocovani penazi do rizika je uplne scestne- ide o to, ze Vasa suma v banke je iba kvapkou v mori a neustalym obehom penazi sa da aj pri nevyhodnej investicii Vam s takym malym urokom bez problemov vratit..Podstatne je, ze cim menaj penazi je v obehu pri urcitom type investicie, tym by mal byt vynos vyssi..U mna sa nejedna o to, ze by som nemohol urobit vynos z vacsieho baliku, ale o to, ze to technicky a ani casovo nie je mozne..Ale idem k veci..

Na zaciatok odporucam len tak prezriet si stranku : betstation.cz/ , pripadne aj clanok o tejto stranke na : isport.blesk.cz/clanek/ostatni/204430/unikatni-web-pro-sportovni-sazeni-nabizi-tipy-profesionalu-i-zabavu.html

Pre poriadok uvediem, ze s touto strankou nemam absolutne nic spolocne, aby nevznikli pochybnosti o tom, ze si tam nahanam ludi, alebo co..Je to rozhodne zaujimavy projekt a funguje v Cechach s normalnym zapisom v obchodnom registri..Projekt sa mi pacil a kontaktoval som majitela, ale skor len s tym, ze som ho chcel povzbudit v tomto jeho projekte a zaujimalo ma par veci..Zaroven ma zaujimalo, ci by som dokazal v jeho projekte nieco zarobit aj ja ,ale musel som zacat v akademii ako kazdy kto sa neskor stane na jeho stranke profesionalom..Som tam kratko a ta doba kym sa tak stane bude este trvat dlhsie..Som tam pod prezyvkou "profit" ako tu a tam v AKADEMII si mate sancu skontrolovat moju uspesnost, kde vyuzivam svoj nazvem ho pokojnejsi system a pomocou neho tam aplikujem svoje interne info a vytvaram tip..Zaroven som tam registrovany aj ako Gabo10, ale pod tymto nickom tam idem svoj agresivnejsi system, ktory je zaroven rizikovejsi..Ale ako som spominal, nie je dolezite co sa deje tam.

Som tiper so sirokym rozhladom , teraz napisem nieco, co iste bude komentovane, ale nevadi, povazujem to za dolezite pre niekoho kto prejavi zaujem - mam IQ 142 a vyrazne rozvinutu logiku..Vo svete stavok sa pohybujem asi 18 rokov, z toho pravidelne uspechy znem posledne tri roky odkedy som zmenil svoj pohlad na tipovanie zapasov a po mesiachoch skusania, pocitania a zmien som si vytvoril vlastny system, ktory mi prinasa urcite vyssi zisk , akokeby som mal peniaze ulozene v banke..Zacalo to tym, ze som sa na tipovanie pozrel ocami stavkovych kancelarii a zistoval som , kde maju slabiny a prostrednictvom tychto slabin som si vytvoril system..Je vela situacii, ked mi podla mojich statistik a pohladov sama stavkova pri urcitom zapase "hovori" ako to dopadne ale nie vyskou kurzu ktoru uda, ale inymi informaciami, ktore pri zapase ponuka, vratane statistik..ale toto tu uz nebudem rozoberat a ani nikomu vesat na nos :-)..Zisk 20 % ktory garantujem, je pre mna urobit po dobu troch mesiacov malinou..pravdupovediac, bez problemov ho dokazem urobit aj za mesiac, ale kam sa ponahlat..No v pripade dohody by sa dalo riesit zisk aj mesacnou formou, pripadne prve obdobie akoze na "skusku" by mohlo trvat mesiac

A teraz este zaregujem k tomu ako by to malo fungovat - vobec nepotrebujem mat Vase peniaze v ruke- narazam na tych co si myslia, ze mi ide o to, aby som Vam ich ukradol..

Su v podstate dve moznosti spoluprace v pripade dohody:
1. Vase vlastne peniaze si budete spravovat sami na zaklade mojich odporucani, teda v akej vyske a a aky zapas s akym tipom si budete vsadzat sami v stavkovej kancelarii, pripadne doma cez net ak mate vytvorene konto..Vyzaduje to mat neustaly pristup na net, pretoze ja mozem zavolat hocikedy a podat info, ktore treba co najskor realizovat, samozrejme nevolam po veceroch ani v noci..Spolupraca musi byt fungujuca aby sme si sami nezahatali cestu za ziskom..ak sa nepodari, raz-dvakrat spojit nic sa nedeje, ale casty problem by mohol viest k neuspesnosti, pretoze system mam zalozeny, na tom, ze ak mam zapas, ktory mi vyhovuje treba ho podat.. Pri tomto systeme neberiem proviziu vopred, zase to pisem pre pochybovacov, ale po ukonceni cyklu, ked klient vidi, ze to prinieslo zisk, ktory bol slubeny- pri tejto moznosti mam urcenu taxu a tuto taxu mi po ziskani spominaneho zisku klient vyplati..Potom moze zacat dalsie obdobie - pri tomto systeme je pravdepodobne, ze klient skonci s vyssim vynosom ako 20% ale je potrebna aj vyssia suma na investovanie, pretoze zas moja taxa nema cenu 10 eur :-)

2. Druhe riesenie je pre klienta vyhodnejsie..Svoje peniaze da mne - trebars prostrednictvom zmenky- uvediem priklad - pri investovanej tisicke sa uvedie na zmenku 1200,coz je suma uz so spominanym ziskom a po troch mesiacoh mu danu sumu vyplatim a moze zacat dalsi cyklus..Pri tomto systeme je klient odbremeneny od neustaleho pripojenia na net, stresu a nemusi si viest vlastne konto, pripadne si jeho vytvorenim bude len sledovat situaciu na nom, ale spravovat ho budem ja..Druhou moznostou je, ze mu budem spravovat peniaze na mojom konte..Pri tomto systeme nemam ziadnu taxu. klient dostane spominanych a dohodnutych 20 % a co bude nahrane navyse je mojou odmenou..


Teraz by Vam uz malo byt jasne, preco nejdem do extremnych vysok s Vasou investiciou, jednoducho stavkova kancelaria vysoke sumy dlhodobo nebude akceptovat, hlavne aj ju taketo vklady budu oberat..Ja mam utvorenych viac uctov, kde su tieto peniaze rozlozene , pripadne a to vyuzivam najcastejsie, chodim do kamennych stavkovych, pretoze tam to je anonymne.Pri vysokej uspesnosti stavkova zvykne tiperovi obmedzovat vysku vkladu, ale to sa jedna uz o fakt vysoke sumy..v kamenej pobocke to neobmedzi nikdy, lebo na rozdiel od internetoveho konta nepozna totoznost stavkujuceho

Na zaver by som chcel podotknut, ze nie som ziaden gambler, napr. automaty som nikdy nehral a ani nehram, kedze je jasne ako je to tam nastavene..Proste tymto si privyrabam a funguje to..Zarobene peniaze mi pomohli pri kupe bytu, a pri inych situaciach..Nemam 30 000 eur v hotovosti, aby som si sam robil zisk a zil z neho, preto ponukam za spominane sposoby odmeny pre mna zhodnotenie Vasich penazi - to na vysvetlenie, preco o tom nemlcim a nejde si svoje sam...

Este by som chcel po tomto zdvovodnit, preco som pisal, ze najradsej z okolia Kosic - no preto, lebo s investorom sa viem stretnut a podebatovat, pripadne riesit veci tykajuce sa takehoto druhu investovania - nepotrebujem sa skryvat..Samozrejme nevylucujem ani klienta "zdaleka", ale ak bude chciet osobne stretnutie, musi cestovat on

Ak ma niekto zaujem o este viac informaci, teda skor ak ma nejake otazky napiste mi na mail: XXXXXXX , lebo tam som stale , sem casto nebudem chodit..Dufam, ze som to napisal celkom jasne a pochopitelne
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa Pette »

Ake zapasy tipujes?
profit
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Pi 06 06, 2014 10:46 am

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa profit »

Pette, mam nejake oblubene ligy a nejake ligy ktorym sa vobec nevenujem..Okrem tych statisticky sledujem velmi vela veci, takze nejako konkretne Ti odpovedat neviem, proste ak mi podla mojich kriterii vyhovuje nejaky zapas idem don..ak nie, cakam kym taky bude, niekedy su aj dva denne, inokedy cakam aj tri dni
Používateľov profilový obrázok
RogueTrader
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Ut 22 04, 2014 3:55 pm

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa RogueTrader »

Neverim tomu, ze se najde nekdo kdo do toho pujde. A kdyz se najde a o svoje penize prijde, tak si to zaslouzi. Za blbost se plati.

Jestli mas svoje penize, tak problem neni v tom ze by to nejaka sazkovka nebrala. Bez to sazet k asiatum. Pinnacle Sports ma jedny z nejvyssich limitu. Kdyz si Te overi, tak dosahnes na nekolikanasobne vyssi limity nez nabizi vsem.
2014-06-08_215018.png
2014-06-08_215018.png (8.78 KiB) 13420 zobrazenia
Jestli na to nemas penize, tak prodavej tipy. Kdyz budes mit dobrou overenou historii realnych sazek, tak muzes mit stovky az tisice "followers", kteri bezne plati 100 $ mesicne a vic. Tak si to spocitej. V tomhle jsou daleko vetsi penize pro uspesne sazkare nez v samotnem sazeni. Pokud nevis jak na to, tak zrejme nejsi zkuseny sazkar. Najdi si na googlu nejake "betting forum" a tam se dozvis vic.
profit
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Pi 06 06, 2014 10:46 am

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa profit »

RogueTrader napísal:Neverim tomu, ze se najde nekdo kdo do toho pujde. A kdyz se najde a o svoje penize prijde, tak si to zaslouzi. Za blbost se plati.

Jestli mas svoje penize, tak problem neni v tom ze by to nejaka sazkovka nebrala. Bez to sazet k asiatum. Pinnacle Sports ma jedny z nejvyssich limitu. Kdyz si Te overi, tak dosahnes na nekolikanasobne vyssi limity nez nabizi vsem.
2014-06-08_215018.png
Jestli na to nemas penize, tak prodavej tipy. Kdyz budes mit dobrou overenou historii realnych sazek, tak muzes mit stovky az tisice "followers", kteri bezne plati 100 $ mesicne a vic. Tak si to spocitej. V tomhle jsou daleko vetsi penize pro uspesne sazkare nez v samotnem sazeni. Pokud nevis jak na to, tak zrejme nejsi zkuseny sazkar. Najdi si na googlu nejake "betting forum" a tam se dozvis vic.
ved mam overenu historiu na betstation.cz/ a viem dolozit tikety..nikoho do nicoho netlacim, napisal som ponuku a bud sa s niekym dohodnem, alebo nie..apropo asi sa s niekym dohodnem, ale to je uz jeho zisk
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa Pette »

profit - predavaj tipy, napriklad si zaloz forum, za napr 100 eur predaj cloveku heslo a realtime tam hlas, co ides tipovat.

10 tipov zverejni v demo rezime a potom ked ti niekto zaplati, jeho rozhodnutie.
Používateľov profilový obrázok
RogueTrader
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Ut 22 04, 2014 3:55 pm

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa RogueTrader »

profit napísal:ved mam overenu historiu na betstation.cz a viem dolozit tikety.
A proc na betstation.cz? Proc nejsi TIPSTER na nejakem svetovem bet-serveru? To bys mel prijem z poplatku zajisteny. Za predpokladu ze je to takova jista investice.

Odkud bere BetStation informace o sazkach jejich tipsteru? Je to napojene na sazkovky kde se ticket overi nebo to tispter pouze zadava na webu BetStation? V tomhle je podstatny rozdil. Betstation.cz je one-man-show cloveka co vlastni domenu a s.r.o., z toho duvodu bych treba ja jejich vysledkum neveril.

Vetsina kratkodobych tipster-stars ma nekolik uctu a propaguje ten ktery zrovna minuly mesic zazaril. Proto dneska kvalitni tipster site maji minimalni track record 2 mesice. Ale stejne je tam videt, ze vzdycky nekdo zazari a za par mesicu o nem neni ani vidu ani slechu. Navic nikdo nevi kolik tipster sazi, jestli jsou to tisice EUR nebo jen 1 EURo na zapas. Tihle "profici" maji desitky uctu na kterych se snazi vybudovat kvalitni nekolikamesicni trackrecord, aby mohli v nasledujicim mesici prodavat tipy (predplatne 100 EUR/mesic a vic) a prilakali nekolik stovek mozna i tisicu predplatitelu, kteri si mysli ze zrovna chytili novou vychazejici sazkarskou hvezdu. Vetsinou tomu tak neni. Tispter si ale prijde na par desitek tisic EUR za predplatne. Nerikam, ze tito tipsters nejsou dobri, problem je v tom, ze to hluche obdobi prijde na kazdeho. Svaty gral ani v investovani nebo tradingu ani v sazeni neexistuje.
Pette napísal:profit - predavaj tipy, napriklad si zaloz forum
Na to jsou tipster weby, kde jsou sazky overene primo od online sazkovek.
Nejakem blogu nebo disk. foru nikdo verit nebude.
profit
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Pi 06 06, 2014 10:46 am

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa profit »

Rogue trader, pises fajn - na betstaion je analyza aj dlhodobejhsieho profitu tipujucich, ja som ju nasiel len nedavno, teda ak chcem mat od nich za tipy platene, musim uspiet v minimalne 150 tiketoch a ziskat v nich urcity yield..ale opat zopakujem, ja nikoho netaham..a este sa vyjadrim : ak si klient bude spravovat svoje financie sam, je mozne, ze riskujem, ze po obdobi si povie staci a dohodnutu proviziu mi nevyplati..v druhom pripade ked vystavim zmenku ta je splatna v urcity den a hned na dalsi sa da exekucne vymahat - to je vyhodou zmenky, nemusi prist exekucny prikaz zo sudu- teda ak nesplnim dohodu "zajtra" mam na krku exekutora..chcel som poukazat, ze ak s niekym mam spolupracovat nesiem urcitu formu neistoty v sebe aj ja..pridam sem par tiketov z poslednej doby, - uplne male vyhry sem hadzat nebudem- niektore tikety su z agresivnejsieho systemu, niektore z pokojnejsieho, tiez ich nebudem delit:

http://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/n ... &kind=MAIN" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/n ... &kind=MAIN" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/n ... &kind=MAIN" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/n ... &kind=MAIN" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/n ... &kind=MAIN" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/n ... &kind=MAIN" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/n ... &kind=MAIN" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/n ... &kind=MAIN" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/n ... &kind=MAIN" onclick="window.open(this.href);return false;

nie su to vsetky tikety, skor taky vber s vyssimi vyhrami..mam este plno mensich okolo stoeurovych vyhier, ale to by som tu zahltil PC

Nech sa kazdy rozhodne sam
profit
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Pi 06 06, 2014 10:46 am

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa profit »

S troma zaujemcami a teraz som sa uz klientami som sa dohodol, vsetci traja skusaju min. investiciu vo vyske 1000 eur a tak ostava este prestor na dve taketo investicie vo vyske 1000, alebo jednu vo vyske 2000 eur..ak ma niekto zaujem poslite spravu
profit
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Pi 06 06, 2014 10:46 am

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa profit »

este odpoviem na predoslu reakciu:


mojim problemom je neovladanie cudzieho jazyka a tak ma weby ktore nedisponuju slovencinou, alebo cestinou nezaujimaju a aj keby som ako chcel sa na nich propagovat robi mi to problem
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa Rado »

RogueTrader napísal: A proc na betstation.cz? Proc nejsi TIPSTER na nejakem svetovem bet-serveru? To bys mel prijem z poplatku zajisteny. Tihle "profici" maji desitky uctu na kterych se snazi vybudovat kvalitni nekolikamesicni trackrecord, aby mohli v nasledujicim mesici prodavat tipy (predplatne 100 EUR/mesic a vic) a prilakali nekolik stovek mozna i tisicu predplatitelu, kteri si mysli ze zrovna chytili novou vychazejici sazkarskou hvezdu.
profit napísal:mojim problemom je neovladanie cudzieho jazyka a tak ma weby ktore nedisponuju slovencinou, alebo cestinou nezaujimaju a aj keby som ako chcel sa na nich propagovat robi mi to problem
Necháp ma prosím zle, ale aj keď mám nižšie IQ a tým pádom menej rozvinuté logické myslenie, tak mi to príde zábavné. :D Drž sa!
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
profit
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Pi 06 06, 2014 10:46 am

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa profit »

vcera takto :-)
cela vyhra nie je moja, je delena styrmi, kedze davam tiket pre seba a pre troch ktori sa nebali ist do tejto investicie so mnou..dve miesta su este volne s investovanim po 1000 eur a vynosom stvrtrocnym min. 20 %

https://www.nike.sk/app/ulozeny/tiket/N ... /-53940256" onclick="window.open(this.href);return false;
profit
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Pi 06 06, 2014 10:46 am

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa profit »

a este kontakT: profit@pobox.sk
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7070
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 150 times
Been thanked: 283 times

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa jogo »

Profit: Chvalit sa s vyhernym tiketom a nevyherne schovat? Tak to robia vsetci tiperi, ktorych poznam a ani jeden to nedotiahol na full time tipovanie, cize aby sa tym zivil. V drtivej vacsine boli stratovi ale prehravajucimi tiketmi sa nechvalili.

Ok.
Povedzme, ze chcem verit, ze si ziskovy tiper.
Tuna na fore mame pravidlo, ze ak sa niekto chce pochvalit, chce nam ukazat ako sa da ziskovo tradingovat, alebo dokonca najst investorov, tak musi splnit jednu podmienku:
Musi tu hlasit svoje obchody real-time
Potom nas tu nikto nemoze ohurit jednym ziskovym brokerskym uctom, jednou nohou spreadu na futures ap.

Cize by som ta poprosil, ak nam chces nieco predviest, tak urob to realtime.
Tipoval som nonstop asi 7 rokov kym som presiel na burzu, tak cosi o tipovani viem a tvoje tipy ma budu celkom zaujimat...ale musia byt hlasene real time.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4041
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 50 times
Been thanked: 64 times

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Ja ked budem uspesny tiper na forexe, tak nebudem mat tyzdenny stop-loss 10 EUR, ale 20 EUR. A ak sa mi este aj potom dalsi polrok bude darit, tak ho mozno zvysim az na 50 EUR tyzdenne. :D

A nebudem musiet oznamovat ani real-time obchody a bude mi jedno ci mi niekto bude verit ze sa mi dari alebo nebude verit.
profit
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Pi 06 06, 2014 10:46 am

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa profit »

jogo napísal:Profit: Chvalit sa s vyhernym tiketom a nevyherne schovat? Tak to robia vsetci tiperi, ktorych poznam a ani jeden to nedotiahol na full time tipovanie, cize aby sa tym zivil. V drtivej vacsine boli stratovi ale prehravajucimi tiketmi sa nechvalili.

Ok.
Povedzme, ze chcem verit, ze si ziskovy tiper.
Tuna na fore mame pravidlo, ze ak sa niekto chce pochvalit, chce nam ukazat ako sa da ziskovo tradingovat, alebo dokonca najst investorov, tak musi splnit jednu podmienku:
Musi tu hlasit svoje obchody real-time
Potom nas tu nikto nemoze ohurit jednym ziskovym brokerskym uctom, jednou nohou spreadu na futures ap.

Cize by som ta poprosil, ak nam chces nieco predviest, tak urob to realtime.
Tipoval som nonstop asi 7 rokov kym som presiel na burzu, tak cosi o tipovani viem a tvoje tipy ma budu celkom zaujimat...ale musia byt hlasene real time.
robim to na stranke http://www.betstation.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; pod nickom gabo10
Používateľov profilový obrázok
RogueTrader
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Ut 22 04, 2014 3:55 pm

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa RogueTrader »

profit napísal:robim to na stranke http://www.betstation.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; pod nickom gabo10
http://www.betstation.cz/tiper/gabo10/" onclick="window.open(this.href);return false;
Problem je, ze tam mas historii 2,5 tydne. Z tak kratkeho vzorku nikoho nepresvedcis ze jsi profi tiper.

Muj nazor je, ze sazeni, hrani pokeru apod. za cizi penize je uplne zcestne.
Proc to nechces sazet za svoje penize, kdyz je to takova jistota?

At se dari, GL.
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa Rado »

Ja ho chápem. Každý tiper, trader… príde do štádia, keď si myslí, že už by to mohlo ísť aj s väčším kapitálom. Aj keby ho mal, tak obchodovať cudzí kapitál je lepšie. ROI pri takom obchodovaní by s tým vlastným nikdy nedosiahol. Taký obchodník dosiahne lepšie zhodnotenie ako niekto, kto robí 70% ročne na vlastnom kapitále. Všetko záleží ako si nastaví fee za svoje služby.
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7070
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 150 times
Been thanked: 283 times

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa jogo »

S 2,5 tyzdnovou historiou na podivnom webe, kde ziaden tiper nema viacrocnu historiu, ty si z nas asi robis srandu, vsak?

V case,ked som tipoval, som mal 2x obdobie, ze som postupnym reinvestovanim vyhier urobil z 50 Skk cez 1000Skk, cize vynos 2000% za par mesiacov. To by som bol teda na tom webe "megahviezda". :D
Vzdy som vsak nakoniec o zisk prisiel a za 7 rokov som celkovo stratil na tipovani 7000Skk.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7070
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 150 times
Been thanked: 283 times

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa jogo »

Rado napísal:Ja ho chápem. Každý tiper, trader… príde do štádia, keď si myslí, že už by to mohlo ísť aj s väčším kapitálom. Aj keby ho mal, tak obchodovať cudzí kapitál je lepšie. ROI pri takom obchodovaní by s tým vlastným nikdy nedosiahol. Taký obchodník dosiahne lepšie zhodnotenie ako niekto, kto robí 70% ročne na vlastnom kapitále. Všetko záleží ako si nastaví fee za svoje služby.
Ok, ale treba oslovit "informovaneho investora", ktory dokaze posudit riziko a vsadi do toho adekvatnu ciastku v pomere ku svojmu volnemu kapitalu..
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
profit
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Pi 06 06, 2014 10:46 am

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa profit »

JOGO ja mam v korunach stavky za 7000 denne - teda to co si Ty prehral za 7 rokov..nepoznam Ta, nechcem Ta urazit, ale nemas sajnu o otacani penazi v stavkovani..Ja mam svoj system, ktory som si sam poskladal za roky prehravania a vobec to nebola zalezitost nejakej kratkej doby a ked som k nemu pridal trpezlivost a hlavne disciplinu vo vyske stavok a postoju k nim tak som zacal vyhravat a vyhravam uz tri roky..lenze peniaze stale niekam investujem- tu do bytu, tu do auta a pod. a po druhe, nehram s velkym kapitalom , lebo ho nemam..presne takymto sposobom sa snazim zarobit cim viac penazi k svojim aby som mal ten svoj kapital vacsi , aby rastol rychlejsie a aby som si mohol casom ist sam svoje , ale uz za slusne prachy
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa Rado »

Jogo investor nevie posúdiť riziko. Jediné, čo posudzuje, či si môže dovoliť stratiť kapitál vo výške x€. Potom už len treba mať dôverihodnú osobu, ktorá sa o to bude starať. To je väčšie riziko ako stratégia samotná.

Profit možno si tipérsky zázrak a všetci ti krivdia, ale môžem ti isto povedať, že si nanič obchodník. Nevieš sa predať. Mal by si ešte na tom popracovať lebo samotná stratégia bez dobrého marketingu ostane iba v šuflíku.

Jogo, ti neradí zle. Zverejňovať svoje tipy zadarmo na webe napr. pol roka a budeš mať opačný problém s kapitálom. :D Good luck.
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
profit
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Pi 06 06, 2014 10:46 am

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa profit »

Pochopil som, ze kazdy sa boji o svoje prachy- ze neveri a pod.
tak som vymyslel este takuto moznost oskusat ma s minimalnym rizikom

Staci investovat na oskusanie 25 eur - dokonca pripadne len 12,5 eur

Ak by mal niekto zaujem nech ma kontaktuje - princip vysvetlim tu:

je potrebne dodrzat vsetky kroky , ktore tu napisem:

mam dva zapasy, ktore sa budu hrat v nedelu po 15.00..viem o nich urcite informacie, vediem si vlastne statistiky a este sa mi okolo nich nieco suchlo okolo usi(nejedna sa o zapasy MS :-) )

ak ma niekto zaujem tak v nedelu rano(nie skor) tie dva zapasy poslem na mail- robia kurz cca.8, pocitam ze bude v nedelu celkovy kurz este vacsi ako 8
Ak stihnete tie dva zapasy v nedelu od deviatej do 15.00 podat v niektorej stavkovej aspon za 25 eur vyhra na tikete bude aspon 200 eur

v pondelok po vybrani vyhry mi poslete ako odmenu 100 eur a ja Vam v priebehu buduceho tyzdna poslem opat zapasy na dalsie podanie.. a tak to moze ist dalej..ak vlozite len 12,5 vyhra bude cca. 100 eur a to by Vam po prvych zapasoch neostalo nic, lebo stovka bude moja odmena - preto odporucam investovat 25 eur..

piste prosim len taki, ktory mate zaujem o spolupracu do buducna, nie jednorazovo..piste taki, ktori po vybrati vyhry poslu odmenu a nebudu sa vyhovarat, ze nestihli podat a pod. ..dam zadarmo len tie dva zapasy, na skusku, potom uz budeme fungovat za tu stovku..teraz je vyborny kurz, do buducna nemusi byt taky vysoky, vacsinou ale je cca. 4 - 5 celkovy kurz

ak mate zaujem oskusat moje tipy napiste mi SS, ale este lepsie na mail : profit@pobox.sk , pripadne aj nejake otazy, odpoviem este dnes vecer, pripadne zajtra vecer a v nedelu rano posielam zapasy .. Apelujem na serioznost a spolupracu do buducna
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa Rado »

Sprav si vlákno, kde budeš mať 1000€ a potom sem dávaj svoje tipy s investovanou sumou. Keď budeš mať po pol roku 1300 alebo viac €, tak už nebudeš musieť písať nič. Takto je to stále mačka, ktorú predávaš a meniš len farbu vreca.
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
kupony
Príspevky: 19
Dátum registrácie: St 11 06, 2014 4:14 pm

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa kupony »

Naco SS? Vsak ich len tu postni rano o 8mej pre vsetkych - velkodusne zadarmo :)
slimak
Platinum Member ***
Príspevky: 798
Dátum registrácie: Po 08 12, 2008 9:11 pm

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa slimak »

Nic vam neposle. Nechapem naco chalan potrebuje 5000 eur(hlavne naco potrebuje financne naklady)? Ja ucet nemam ale zena ma kreditku a tam si vies do fortuny poslat 2000 eur. O 40 dni to vratis bez uroku. On tu sluboval 20% za tri mesiace? Na 5000 eur? Naco ked to moze mat zadarmo.

Ja som tohto roku mal tri stavky v cistom 700 eur "na" Fica, 70 eur na Svedov proti slovakom a 1 euro som veril Klizanovi na French open ked vypadol(na zaistovani - riskovani proti som spravil to euro) .

Mal som dve typi na MS - ze anglicania prehraju. Nie kvoli anglicanom ze su slabi - ale veril som viac aj talianom aj urugvajcom. Hlavne tam boli dobre kurzy.


A teraz vsadte si a ak to vyjde polovicu vyhry mi poslete? :D Uz to dava vyznam. Ja stavim 250 ak to vyjde poslem ti 250 eur,ale ak nie ..., urobime to opacne - posli ti mne 100 euro ja prilozim 150 a ak to vyjde vratim a poslem tebe 1000 - ak nie prehrali sme obaja, ak to vyjde dostanes navyse svojich 200 eur(tvoja odmena) ja zvysok.
Používateľov profilový obrázok
RogueTrader
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Ut 22 04, 2014 3:55 pm

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa RogueTrader »

profit napísal:v pondelok po vybrani vyhry mi poslete ako odmenu 100 eur a ja Vam v priebehu buduceho tyzdna poslem opat zapasy na dalsie podanie.. a tak to moze ist dalej.
To je dokonaly...nic neriskujes a kdyz to vyjde tak beres 50% vyhry... a kdyz das 4 lidem ruzne kombinace vysledku 2 utkani, tak to mas najistotu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

profit napísal:mam dva zapasy, ktore sa budu hrat v nedelu po 15.00..viem o nich urcite informacie, vediem si vlastne statistiky a este sa mi okolo nich nieco suchlo okolo usi(nejedna sa o zapasy MS :-) )
kdyby me to rekl Pelta u piva, tak bych o tom mozna premyslel
profit
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Pi 06 06, 2014 10:46 am

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa profit »

rogue trader si absolutne mimo..vzdy sa nieco deje bokom..v casoch petrzalky a jej hry v poharoch som vedel v kazdom kole o tom ktory zapas je urobeny..v kazdom kole bol vzdy jeden a vedeli o tom hraci v celej lige..ale o takychto veciach sa nehovori..zajtra tu bez obav dam oba zapasy, ale az tak neskor, nie rano, aby som stazil zarobok len tak zadarmo a ak sa ani potom nik neozve kaslem nato a nebudem tu minat cas
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7070
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 150 times
Been thanked: 283 times

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa jogo »

profit napísal:zajtra tu bez obav dam oba zapasy, ale az tak neskor, nie rano, aby som stazil zarobok len tak zadarmo a ak sa ani potom nik neozve kaslem nato a nebudem tu minat cas
Kludne ich tu daj minutu po otvoreni zapasov hoc aj kazdy samostatne, ak nezacinaju naraz.
Nikto uz ich nebude moct tipnut(teda okrem zapasov, kde sa da tipovat aj pocas zapasu)
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
slimak
Platinum Member ***
Príspevky: 798
Dátum registrácie: Po 08 12, 2008 9:11 pm

Re: Vyhodna investicia

Príspevok od používateľa slimak »

vzdy sa nieco deje bokom..v casoch p.etrzalky a jej hry v poharoch som vedel v kazdom kole o tom ktory zapas je urobeny..v kazdom kole bol vzdy jeden a vedeli o tom hraci v celej lige
Toto sa asi iste deje. Ale to mi do SS mohol hned dat vediet.
Napísať odpoveď

Návrat na "Potrebujem investovať, sporiť, poistiť sa"