Pripoistenie pôrodu v Rakúsku

Zadajte dopyt na konkrétnu požiadavku sporenia, investovania či poistenia seba, alebo rodiny, alebo vypracovanie finančného plánu.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
BB6
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Ut 17 06, 2014 11:46 am

Pripoistenie pôrodu v Rakúsku

Príspevok od používateľa BB6 »

Dobrý deň,
plánujem pôrod v rakúsku v Hainburgu na prelome februára / marca 2015. Súčasný stav je taký, že naše poisťovne zahraničné pôrody preplácajú, ale len do výšky platby za úkony na Slovensku.
Zatiaľ všetko nasvedčuje tomu, že pôrod bude fyziologický a v tom prípade nie je pre mňa problém doplatiť si ten zvyšok, alebo hoci aj platiť celý pôrod z vlastného vrecka.
Čo však v prípade naozaj nepredvídaných komplikácií, ktoré sa môžu skončiť mojim prevozom do Viedne ? Mám dojem, že toto sa môže astronomicky predražiť, keby "motyka vystrelila". Existuje nejaké pripoistenie, u nás alebo v zahraničí pre prípadný katastrofický scenár ?
Opakujem, že zatiaľ som fit, chcem sa len pripraviť na málo pravdepodobnú katastrofickú verziu udalosti.
Napísať odpoveď

Návrat na "Potrebujem investovať, sporiť, poistiť sa"