Oplatí sa tento účet?

Zadajte dopyt na konkrétnu požiadavku sporenia, investovania či poistenia seba, alebo rodiny, alebo vypracovanie finančného plánu.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
satyricon
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Ne 23 12, 2007 12:00 pm

Oplatí sa tento účet?

Príspevok od používateľa satyricon »

Čo vravíte na ponuku od mBank? http://vyhodnabanka.sk/bezplatny-ucet-o ... om-20-eur/

Je to všetko pravda? Ako 20 eur by sa mi hodilo a prestať platiť nezmyselné poplatky banke by tiež nebolo od veci...idem asi vyskúšať
Leon
Active Member
Príspevky: 99
Dátum registrácie: Pi 09 01, 2015 1:21 pm

Re: Oplatí sa tento účet?

Príspevok od používateľa Leon »

ja som tiež takto špekuloval, že kde čo otvoriť, a nakoniec som dospel k názoru, že účet v SLSP ma vôbec nezabije,... platím 2 eura mesačne za vedenie účtu a nieje to nič strašné kvôli čomu by teraz trebalo meniť banku. Bankomaty SLSP máš všade po ruke, takže s výbermi nieje problém. Napr ale keby som mal Tatru, čo počúvam od kamošov, že majú za vedenie !7 eur!, tak to by som hneď menil :D

Ale ani to mbank nieje zlé. (ja keď som špekuloval, čo vybrať tak som pozeral ZUNO),... no a to mbank je v podstate to isté. Až nato, že v ZUNE sa troška inak počítali sumy na výbery z bankomatov.
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1425
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 758 times
Been thanked: 81 times

Re: Oplatí sa tento účet?

Príspevok od používateľa rmaly »

no, pre silno nenarocneho klienta je mbank ok, i ked uz tiez nebude uplne zadarmo (za kartu sa bude platit 1 euro ak sa nesplnia ine podmienky), ale kvazi plnohodnotnejsi ucet mi pride od Zuno (vie byt asi najjednoduchsie za darmo a je najpouzitelnejsi)...
Samozrejme "zdarma" uctov po splneni roznych podmienok (zlozitejsich ci menej zlozitych) je habadej uz potom
v kazdom pripade zalezi na tom, co od uctu ocakavas (ucet; prevody - domace; prevody - zahranicne vramci eu, mimo eu; kreditku, precerpanie, uvery, hypo, podnikatelske - zivnostnicke, podnikatelske - pravnicke osoby atd)...

edit - jeej, normalne som mu na to skocil spamerovi...
Napísať odpoveď

Návrat na "Potrebujem investovať, sporiť, poistiť sa"