Investicia cca 15 tis pri zachovani ciastocnej flexibility

Zadajte dopyt na konkrétnu požiadavku sporenia, investovania či poistenia seba, alebo rodiny, alebo vypracovanie finančného plánu.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
simik_ba
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Po 04 06, 2018 2:20 pm

Investicia cca 15 tis pri zachovani ciastocnej flexibility

Príspevok od používateľa simik_ba »

Mam k dispozicii prostriedky cca 20 tis. Minimalne 5 tisic by som potrebovala mat viac menej flexibilnych, aby som ich mohla pouzit na surne vydavky, ak by bolo treba. Zvysnych 15k by som chcela investovat. Preferujem ale aspon ciastocnu moznost vyberu napr po roku (do roka by som pri neocakavanej udalosti vedela prezit s rezervou 5k). Lezi mi to momentalne na ucte s 0.3%. Ak by sa neocakavana udalost nevyskytla, tak by to bolo aj na dlhsie (max 5 rokov). Presviedcali ma na terminak od J%T s rocnou viazanostou, kde by 30 % mohlo byt na terminaku a zvysnych 70% v dlhopisovom fonde. Po roku by som nebola vobec viazana. Co by ste mi poradili? co s tymi 15 a 5 tisicami? Dakujem :D
dominika28
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št 07 06, 2018 10:27 am

Re: Investicia cca 15 tis pri zachovani ciastocnej flexibili

Príspevok od používateľa dominika28 »

Zdravím,
pracujem v 3. najväčšej finančnej skupine na SK a v Čechách. Máme zaujímavé portfólio od fondov, dlhopisov po zmenky a viac. 5 000 Eur si môžete kľudne nechať na účte, aby ste ich mali k dispozícii. Určite by som vo vašom prípade navrhla dať tých 15 000 do dlhopisov s 5,50 % výnosom. Po roku môžete vybrať peniaze spolu s výnosom a vynaložiť s nimi ako budete chcieť. Poplatok je 1,30 %. Bližšie informácie, prípadne dotazy vieme prebrať osobne po dohodnutí termínu. Tel. kontakt na mňa je 0949526796.

S pozdravom,
Dominika
Juraj Hrbaty
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Po 30 04, 2018 12:23 pm

Re: Investicia cca 15 tis pri zachovani ciastocnej flexibili

Príspevok od používateľa Juraj Hrbaty »

Zdravim,

Ak si chcete sporit, dlhodobo najvyhodnejsia investicia su fondy ETF. Z vynosov neplatite ziadne dane. mame nizky poplatok 1% a riziko vam nastavime primerane. Vsetko si viete nastavit a spravovat online. Nase vynosy su v priemere o 4% vyzsie ako ma konkurencia aj vdaka ostatny spominanym vyhodam.

Otvorte si u nas dva ucty. Jeden s 5000, kde vam podla horizontu nastavi algoritmus ovela vacsi posiel dlhopisov. Na dalsich 15 tisic vam algoritmus zase vytvori asi mine rizikovejsie.

Je to uplne likvidne. Investiciu si mozete kedykolvek vybrat, asi na rozdiel od investicii do dlhopisov co spominala Dominika vyzsie, z ktorych este navyse zaplatite pravdepodobne aj dan.

O nasich produktoch sa mozete dozvediet aj z aktualneho cisla casopisu Forbes, kde je o nasej firme velky clanok. Sme sice mlada firma, ale stoja za nou velmi skuseni ludia.

Viac sa dozviete na http://www.finax.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Juraj Hrbaty
dominika28
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št 07 06, 2018 10:27 am

Re: Investicia cca 15 tis pri zachovani ciastocnej flexibili

Príspevok od používateľa dominika28 »

Zdravím,
my vám vieme navrhnúť plán, ako správne naložiť s čiastkou 5000 a 15000 Eur. Sme na trhu dlhšie. Už takmer 20 rokov fungujeme na českom a slovenskom trhu. Likvidita je takisto zaručená, investíciu si môžete kedykoľvek vybrať. Naše poplatky sú taktiež nízke a výnosy lákavé. Vieme pre vás spraviť portfólio, či už by ste sa jednalo o jednorázové alebo pravidelné investovanie, prípadne kombináciu jednorázového a pravidelného investovania. Prinášame riešenia pre každého. Poradíme vám po telefóne, prípadne osobne. V prípade záujmu o konzuláciu, prípadne poradenia ma neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0949526796.

Viac sa dozviete na webstránke:
http://www.arcacapital.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.deluvis.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Dominika Tutková
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 158 times

Re: Investicia cca 15 tis pri zachovani ciastocnej flexibili

Príspevok od používateľa iceberg8 »

Som sam komu tato tema pride ako monolog?
Odoslané z počítača
Napísať odpoveď

Návrat na "Potrebujem investovať, sporiť, poistiť sa"