ARP investments garantovane výnosy

Garantované fondy, zaistené vklady, investičné certifikáty, dlhopisy a obligácie
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
coin
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Št 20 01, 2022 5:49 pm

ARP investments garantovane výnosy

Príspevok od používateľa coin »

Oslovili ma s tejto spoločnosti s ponukou že mi vedia garantovať ročný vynos vo výške 18%. Chcem sa spýtať či máte niekto skúsenosti s touto spoločnosťou. Za každú odpoveď vopred ďakujem.
michalhornicheck
Active Member
Príspevky: 144
Dátum registrácie: Po 30 08, 2021 9:05 am
Has thanked: 29 times
Been thanked: 19 times

Re: ARP investments garantovane výnosy

Príspevok od používateľa michalhornicheck »

:lol:
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 627 times
Been thanked: 369 times

Re: ARP investments garantovane výnosy

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Ahoj coin, vieš povedať aj nejaké ďalšie informácie? Aspoň do čoho by sa malo investovať :)
gargi
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št 20 01, 2022 5:49 pm

Re: ARP investments garantovane výnosy

Príspevok od používateľa gargi »

Dobrý deň, ja som investoval cez túto spoločnosť ešte v apríli minulého roka. Majú tam viazanosť iba na pol roka, tak som sa to rozhodol využiť. Za pol roka mi spravili celých 9 percent a došlo mi to všetko v poriadku na účet aj s výnosmi. Na začiatok som tomu ani ja moc neveril ale sú celkom šikovný
coin
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Št 20 01, 2022 5:49 pm

Re: ARP investments garantovane výnosy

Príspevok od používateľa coin »

Su to investície prevažne do developerských projektov a ich vlastných firiem.
jimmy85
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Št 20 01, 2022 5:49 pm

Re: ARP investments garantovane výnosy

Príspevok od používateľa jimmy85 »

ahojte gargi 9% vynos na 6 mesiacov to znie super viem sa niekde niekde dozvedieť viac info?
gargi
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št 20 01, 2022 5:49 pm

Re: ARP investments garantovane výnosy

Príspevok od používateľa gargi »

Akože majú aj vlastnú stránku kde si ich môžete pozrieť www.arpinvestments.sk
Ale zo skúsenosti viem, že to oni si vyberajú klientov. Ale môžem Vám sem poslať kontakt na bankára, ktorý mal mňa na starosti
jimmy85
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Št 20 01, 2022 5:49 pm

Re: ARP investments garantovane výnosy

Príspevok od používateľa jimmy85 »

gargi bol by som vam povďačný za kontakt na toho bankára
gargi
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št 20 01, 2022 5:49 pm

Re: ARP investments garantovane výnosy

Príspevok od používateľa gargi »

0910167017

Volá sa Kristian Baláž. Povedzte, že Vás poslal Martin Velo, lebo oni majú referenčný bonus. Kde za každého nového klienta sa mi zvýši zisk.
Snáď som Vám pomohol jimmi
jimmy85
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Št 20 01, 2022 5:49 pm

Re: ARP investments garantovane výnosy

Príspevok od používateľa jimmy85 »

ďakujem vam gargi som vam naozaj vďačný urcite mu budem zajtra volať
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 627 times
Been thanked: 369 times

Re: ARP investments garantovane výnosy

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

:pozor: Takže takto páni.

Porade: coin, gargi a jimmy85.

Prestaňte to tu po prvé, spamovať písaním do iných vlákien, len aby ste "čosi" napísali aj inde vo viere, že vytvoríte dojem ozajstných diskutérov. Veľmi dobre vieme, že Vám ide iba o toto vlákno. A po druhé, Vás touto cestou upozorňujem, že ako admin vidím z akých mailov ste registrovaní (teda aj doménu aj mená), čas, IP adresy, miesto, všetko.

Ďakujem.

PS1: Ostatné, čo ste tu napísali nechám na samostatné posúdenie čitateľov a diskutujúcich.
PS2: Vlákno vôbec nemažem, nechávam ho práve naopak celé tak ako je.

Edit: Mimochodom moju pozornosť zaujalo iba to, že sa v úplne rovnakom čase registrovali hneď traja užívatelia. Nedalo mi to preto, aby som si Vás troch nerozklikol aj v admin rozhraní. Čuduj sa svete, žiadne prekvapenie. Vlastne jedno áno, tá drzosť, nielen podľa domény vo Vašom registračnom emaily, ktorý bol absolútna chyba. :wink:

pouzivatelia.jpg
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: ARP investments garantovane výnosy

Príspevok od používateľa rmaly »

heh, to bolo prve co mi udrelo do oci... ze tema ako lusk (18% zhodnotenie) a miesto aby hned 2. prispevok tu bol ze WTF, tak seria oslavnych a investovaniachtivych prispevkov... a vsetci z dneska registrovani... nahoda? :) :)

a teda uraza ma, ze to skusili zrovna na tomto fore s takto priehladnym pokusom... to mozu skusit na modrom konikovi... mozno
Naposledy upravil/-a rmaly v Št 20 01, 2022 9:27 pm, upravené celkom 1 krát.
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 627 times
Been thanked: 369 times

Re: ARP investments garantovane výnosy

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

@rmaly: žiadna náhoda :) Kooperatívna akcia.

Jeden z nich:

uzivatel_coin.jpg
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 627 times
Been thanked: 369 times

Re: ARP investments garantovane výnosy

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

@Hracik,

1. Už som niečo pomazal, domažem.
2. K druhému - nie sú to všetky nástroje. Základný nástroj, ktorý síce nemáme v rukách ale je ešte lepší (ak nie najlepší) - je mozog/hlava užívateľov fóra. Verím, že keď niekto v dnešnej dobe napíše 18% a ešte aj garantovaných, to sa nedá nevšimnúť. To doslova kole do oka. To je najlepší mechanizmus ochrany. Ak zlyhá, sú tu moderátori a admini, ďalší skúsení diskutujúci, ktorí všetko čítajú.
maxxx1997
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št 27 01, 2022 2:35 pm

Re: ARP investments garantovane výnosy

Príspevok od používateľa maxxx1997 »

Ahojte, som tu novo registrovaný (nie niesom jeden z nich :D) ale sledujem toto fórum už dlhšie :D .. no nedalo mi sem neprispieť v súvislosti s touto spoločnosťou, nakoľko mi pán Velo už volal. Neviem síce odkiaľ má moje číslo, no ponúkal mi garantovaný výnos spomínaných 18%.. nakoľko sa mi to zadalo až podozrivo výnosne oproti Finaxu, kde mám účet tak som si ich chcel preklepnúť :D .. ale ako vidím, asi už ďalej o nich nemusím viac hľadať, možno si ešte preštudujem nejakú zmluvu, ktorú vraj majú niekde na stránke ale myslím si, že bude za tým najskôr nejaká zrada..
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: ARP investments garantovane výnosy

Príspevok od používateľa JUGGLER »

tomáš virdzek napísal: Št 20 01, 2022 9:56 pm Verím, že keď niekto v dnešnej dobe napíše 18% a ešte aj garantovaných, to sa nedá nevšimnúť. To doslova kole do oka.
ale majú aj negarantovaný :lol: :
Vy môžete byť developerom spolu s nami. Investujte do nami vybraných nehnuteľností nezabezpečeným spôsobom, takže váš výnos nebude fixne určený a môže sa tak pohybovať vo výške od niekoľkých percent až do výšky niekoľkých desiatok percent mesačne, pričom vaša investícia musí mať dĺžku minimálne 12 mesiacov a peniaze vám budú vyplatené po skončení tejto lehoty.

Max. podozrivá spoločnosť...ale majú kanclík v BA a denný update správ (novinky ). V Británii je registrovaný advisor s takou stránkou, tak či nerobia dohadzovačov: https://www.arpinvestments.com/ Je to všetko divné lebo tí v Británii neponúkajú investície pre retail, ale títo slovenskí už od 1 €:

u nás sa sami rozhodnete či na začiatok investujete euro alebo sto. Stačí ak sa zaregistrujete, vložíte minimálne jedno euro a je na vás akou formou ho zhodnotíte, aj to či budete investovať samostatne alebo ako kolektív. V prípade každého inštrumentu v našej platforme uvidíte výšku vyzbieraných financií aj výšku zhodnotenia. Tak neváhajte a pustite sa na cestu krajších a istejších zajtrajškov

Nuž budúcnosť ukáže. Tak ako vždy.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2795
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 100 times

Re: ARP investments garantovane výnosy

Príspevok od používateľa Rokosák »

Na ich adrese je 14 firiem. Vyzera to, ze su viacere vzajomne previazane. Iba jedna z tych 14tich ma vyssie trzby (58 milionov libier) ostatne su male.
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
Mirka
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ut 01 02, 2022 6:18 pm

Re: ARP investments garantovane výnosy

Príspevok od používateľa Mirka »

Pozdravujem všetkých, onemela som práve... Z tejto spoločnosti mi volal veľmi milý mladý muž, naučené všetko krásne, tak som veľmi dumala, či sa na to nechám ukecat. Netuším kde vzali na mňa kontakt. Preverovala si ich aj u svojho finančáka, nikdy o tej firme nepočul.. No úprimne, nestačím sa diviť ako všelijako sa snažia ľudí o kašľať... 😒😒
Adammd
Guru Member ****
Príspevky: 1825
Dátum registrácie: Ut 11 10, 2016 2:47 pm
Has thanked: 202 times
Been thanked: 114 times

Re: ARP investments garantovane výnosy

Príspevok od používateľa Adammd »

Mirka napísal: Ut 01 02, 2022 6:29 pm Pozdravujem všetkých, onemela som práve... Z tejto spoločnosti mi volal veľmi milý mladý muž, naučené všetko krásne, tak som veľmi dumala, či sa na to nechám ukecat. Netuším kde vzali na mňa kontakt. Preverovala si ich aj u svojho finančáka, nikdy o tej firme nepočul.. No úprimne, nestačím sa diviť ako všelijako sa snažia ľudí o kašľať... 😒😒
Neverim na nahody, ze sa niekto zaregistruje na fore a jeho prvy prispevok je ohovaranie nejakej osoby/firmy. Konkurencia?
Je to rovnako prizemne/priehladne, ako prvy prispevok vo vlakne. Fakt tu nezereme seno :roll:
f.i.r.e.
has no top because fiat has no bottom
“There are three classes of people: those who see, those who see when they are shown, and those who do not see.” - Leonardo da Vinci
Zdravym
Active Member
Príspevky: 139
Dátum registrácie: Pi 30 07, 2021 1:55 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: ARP investments garantovane výnosy

Príspevok od používateľa Zdravym »

Skor Mirka googlila recenzie a nasla toto vlakno na tomto fore a zaregistrovala sa, aby sa mohla vyjadrit...
Murosik
Silver Member *
Príspevky: 211
Dátum registrácie: So 20 11, 2021 8:44 pm
Has thanked: 56 times
Been thanked: 48 times

Re: ARP investments garantovane výnosy

Príspevok od používateľa Murosik »

Tiež by som povedal, že pani googlila a preto tu píše.
Aká už len hen to môže byť konkurencia, keď, ak by v tej oblasti vôbec podnikali, tak by podnikali neoprávnene?
Veď nie sú ani zapísaný ani v OR SR, čiže ani nemôžu cudzie peniaze investovať, bez toho aby boli minimálne akciovka. Ani na svojej stránke nemajú napísané o akú spoločnosť ide, kde je registrovaná atď. hoci zo zákona to tam musí byť uvedené. To je regulovaný sektor a zákonom je stanovené, aký minimálny vklad by museli mať atď. a teda zároveň nie sú vedený ani v NBS, ako oprávnený subjekt. Je to do očí bijúci podvod
Čiže asi pánov treba nahlásiť na polícii a NBS, aby poškodili čím menej ľudí. Dobre, že použili maily so svojou doménou, aspoň pôjde ľahšie dokazovanie minimálne pokusu o trestnú činnosť.
Mirka
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ut 01 02, 2022 6:18 pm

Re: ARP investments garantovane výnosy

Príspevok od používateľa Mirka »

Pozdravujem, áno googlila som a zareagovala som na to, čo som sa tu dočítala..
FerdinandS
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Po 21 02, 2022 4:25 pm

Re: ARP investments garantovane výnosy

Príspevok od používateľa FerdinandS »

Ahojte, tiez som guglil recenzie na tuto spolocnost, a teda tieto informacie ma nemilo prekvapili, kedze rozmyslam ze tam ten garantovany urok zoberiem...ale nakopirujem sem tu ich investicnu zmluvu, kto chce si moze precitat, ja tam nic nevidim (to neznamena ze je to OK, som len bezny clovek)

Ďalej len „Organizator“
Ďalej len „Investor“
a
uzatvárajú v zmysle § 269 ods. 2, § 566 a násl., §577 a násl., zákona č. 513/1991 Zb. Obchodného zákonníka v znení
neskorších predpisov (ďalej len „Obchodný zákonník“) túto Zmluvu:
Oddiel A. Úvodné ustanovenia
Článok I. Preambula
1. Organizátor má záujem poskytovať Investorovi obchodné služby a Vedľajšie služby na vysokej profesionálnej
úrovni a Investor má záujem využívať tieto Organizátorom poskytované služby, a to najmä obstaranie kúpy a
predaja Aktív, úschovu a správu Aktív vrátane Držiteľskej správy a iné. Vzhľadom na uvedené sa Organizátor a
Investor dohodli uzavrieť túto Zmluvu.
2. Pojmy, ktoré sa v tejto Zmluve uvádzajú veľkými písmenami, majú význam vymedzený v tejto Zmluve. Pojmy
môžu byť uvedené v jednotnom alebo množnom čísle.
3. Aktívami sa rozumie súbor tovarov, služieb, cenných papierov, nehnuteľností a práv obvykle schopných
prinášať zisk; najmä cenné papiere, zmenky, nehnuteľnosti, drahé kovy a kamene, peniaze vo vlastnej alebo
cudzej mene, kryptomeny a iné, a stým súvisiace služby (napr. obchodovanie na burze a mimo nej), ale nie len.
4. Záruku za aktíva investora voči investorovi ako ďalší dlžník na seba týmto preberá spoločnosť E. F. G. EUROPE
FINANCIAL GROUP LTD, ID: 12203934, 7 BELL YARD, LONDON, ENGLAND, WC2A 2JR. Podpisom tejto zmluvy je
záruka z predošlej vety tohto bodu platná.
Článok II. Predmet zmluvy
1. Predmetom plnenia tejto Zmluvy je:
a. Záväzok Organizátora poskytovať Investorovi:
a. Investičné služby (Oddiel B):
1. prijatie a postúpenie Pokynu Investora týkajúceho sa jedného alebo viacerých Aktív;
Pokynom sa rozumie signál na začatie obchodovania Organizátora podľa tejto Zmluvy.
2. vykonanie pokynu Investora na jeho účet,
3. 3. obchodovanie na vlastný účet.
b. Vedľajšie služby (Oddiel D):
1. úschova,
2. správa Aktív na účet Klienta, vrátane držiteľskej správy a súvisiacich služieb.
c. Uzatváranie osobitných druhov obchodov medzi Organizátorom a Investorom, ktorých predmetom
sú Nadlimitné časovo ohraničené investičné vklady.
b. Záväzok Investora zaplatiť Organizátorovi za poskytnuté služby odplatu.
2. Investor v súlade s touto zmluvou na účet Organizátora poskytuje sumu na základe svojho rozhodnutia zadanú
elektronickým pokynom alebo v hotovosti zástupcovi Organizátora.
Oddiel B. Investičné služby
Článok I. Obstaranie kúpy a/alebo predaja finančných nástrojov
1. Služby podľa Oddiel A.Článok II, bod 1.a.i. Organizátor poskytuje Investorovi na základe Pokynu tohto
Investora, ktorého predmetom je kúpa alebo predaj Aktív.
2. Organizátor môže Pokyn Investora realizovať na základe:
a. Komisionárskeho vzťahu a/alebo
b. Mandátneho vzťahu a/alebo
c. Iného vzájomne dohodnutého vzťahu.
3. Organizátor môže realizovať Pokyn Investora aj tak, že Investorovi predá Aktívum zo sféry svojho vplyvu,
držby alebo vlastníctva alebo od Investora Aktívum nadobudne.
Článok II. Osobitné ustanovenia týkajúce sa uzatvárania obchodov so zmenkami
Organizátor sa zaväzuje na základe príslušného s Investorom uzatvoreného obchodu vystaviť a odovzdať
Investorovi vlastnú zmenku na meno Investora. Investor sa zaväzuje zaplatiť Organizátorovi za vystavenú a
odovzdanú zmenku dohodnutú cenu zmenky.
Oddiel C. Obchody s vybranými službami
Článok I. Nadlimitný časovo ohraničený investičný vklad
Organizátor môže s Investorom uzatvárať obchody, ktorých predmetom je zriadenie Nadlimitného časovo
ohraničeného investičného vkladu tak, že Investor <špecifikuje parametre, ktoré spĺňajú vecné a formálne
podmienky zriadenia Nadlimitného časovo ohraničeného investičného vkladu a Organizátor následne ponúkne
Investorovi úrokovú sadzbu pre úročenie príslušného Nadlimitného časovo ohraničeného investičného vkladu,
za ktorú je ochotný Investorovi predmetný Nadlimitný časovo ohraničený investičný vklad zriadiť, pričom ho
Organizátor zriadi len vtedy, keď sa Investor jednoznačne vyjadrí, že túto cenu akceptuje, čím sa tento obchod
uzavrie.
Oddiel D. Vedľajšie služby
Článok I. Správa aktív
1. Organizátor sa zaväzuje vykonávať s odbornou starostlivosťou všetky úkony potrebné na výkon a
zachovanie práv spojených s Aktívami, a to aj bez príkazov Investora.
2. Všetky výnosy z Aktív spracuje Organizátor po ich prijatí. Pravidelné výnosy zo spravovaných Aktív alebo
ďalšie výnosy s nimi spojené budú pripísané v prospech účtu Investora. Organizátor si vyhradzuje právo
pripísať Investorovi výnosy zo spravovaných Aktív alebo ďalšie výnosy s nimi spojené až po obdržaní
správnej výšky výnosov od tretej strany.
Oddiel E. Spoločné a záverečné ustanovenia
Článok I. Poplatky a úrokové sadzby
Výnosová úroková sadzba v prospech Investora sa stanovuje na základe aktuálnej dohody a je vyznačená v
elektronickom kabinete osobnej zóne do ktorej má Investor prístup na základe zmluvného vzťahu s
Organizátorom po dobu správy Aktív Investora Organizátorom. Doba správy Nadlimitných časovo ohraničených
vkladov a/alebo Aktív Organizátorom sa stanovuje najmenej na .
Článok II. Splnomocňovacie ustanovenia
Investor uzavretím tejto Zmluvy splnomocňuje Organizátora na uskutočnenie všetkých úkonov, ktoré sú v
súvislosti s uskutočnením obchodov a/alebo poskytnutím služby podľa tejto Zmluvy potrebné a Organizátor toto
splnomocnenie prijíma. Táto zmluva sa uzatvára formou elektronickej komunikácie tak, že Investor odsúhlasí jej
znenie prostredníctvom internetu. Toto je potvrdené osobným alebo telefonickým overením, v prípade záujmu
klienta je zmluva vyhotovená aj v písomnej forme.
Článok III. Ukončenie Zmluvy
1. Zmluva zaniká:
a. dohodou zmluvných strán alebo
b. výpoveďou zo strany Organizátora alebo zo strany Investora.
3. Každá zo zmluvných strán môže písomne vypovedať túto Zmluvu, pričom výpovedná lehota je 30 dní a
začína plynúť od prvého dňa mesiaca nasledujúceho po mesiaci, v ktorom bola písomná výpoveď
doručená druhej strane. Všetky obmedzenia zodpovednosti za škodu a odškodnenia podľa tejto Zmluvy a
všetky iné ustanovenia, ktoré vzhľadom na svoju povahu majú platiť aj po výpovedi a zániku Zmluvy,
zostanú v platnosti. Organizátor má právo vetovať výpoveď Zmluvy Investorom ak je lehota výpovede od
poskytnutia finančných zdrojov Investorom Organizátorovi kratšia ako lehota stanovená v Oddiel E.
Článok I.
4. V prípade výpovede tejto Zmluvy, je Investor povinný Organizátorovi poskytnúť potrebnú súčinnosť v
súvislosti s presunom Aktív a/alebo finančných prostriedkov na účet majiteľa, ktorého špecifikáciu
Investor oznámi Organizátorovi, ak nie je príjemcom Investor sám.
Článok IV. Osobitné ustanovenia
Investor svojím podpisom:
a. vyhlasuje, že bol poučený o charaktere a rizikách spojených s poskytovanými Investičnými službami,
b. vyhlasuje, že peňažné prostriedky, ktoré použije na vykonanie obchodu alebo obchodov, sú v jeho
vlastníctve a obchod alebo obchody vykonáva na svoj vlastný účet, v opačnom prípade je Investor
povinný uviesť meno, priezvisko, rodné číslo alebo dátum narodenia a adresu trvalého pobytu fyzickej
osoby alebo názov, sídlo a identifikačné číslo právnickej osoby, ak ho má pridelené, ktorej vlastníctvom
sú prostriedky a na ktorej účet je obchod vykonaný, a odovzdať Organizátorovi aj písomný súhlas
dotknutej osoby na použitie jej prostriedkov na vykonávaný obchod a na vykonanie tohto obchodu na jej
účet,
c. vyhlasuje, že všetky jeho údaje uvedené v tejto Zmluve sú pravdivé a zaväzuje sa oznámiť
Organizátorovi akúkoľvek zmenu svojich údajov.
d. Vyhlasuje, že sa oboznámil s rizikami formy investovania a činnosti Organizátora a rozumie im, že súhlasí
so Všeobecnými podmienkami zverejnenými na webe Organizátora, že rozumie a súhlasí so spracovaním
osobných údajov v zmysle GDPR smernice.
Záverečné ustanovenia
1. Zmluva nadobúda platnosť a účinnosť dňom jej podpísania obidvoma zmluvnými stranami.
2. Zmluva je uzatvorená na dobu neurčitú. Zmluvu je možné meniť a dopĺňať len vzostupne očíslovanými
písomnými dodatkami.
3. Zmluvné strany vyhlasujú, že si Zmluvu prečítali, jej obsahu porozumeli a tá predstavuje ich slobodnú a
vážnu vôľu, zbavenú akéhokoľvek omylu, na znak čoho ju zmluvné strany vlastnoručne podpísali.
4. Zmluva je vyhotovená v dvoch rovnopisoch, z ktorých každá zmluvná strana dostane jeden.
V Bratislave, dňa...
Murosik
Silver Member *
Príspevky: 211
Dátum registrácie: So 20 11, 2021 8:44 pm
Has thanked: 56 times
Been thanked: 48 times

Re: ARP investments garantovane výnosy

Príspevok od používateľa Murosik »

Odpoved tu uz máš, tak neviem prečo špekuluješ.
Aký je presný názov tej spoločnosti, kde presne sídli a odkiaľ presne má oprávnenie na poskytovanie finančných služieb na Slovensku? Ak to nevieš, tak som v šoku, že aj tak špekuluješ nad tým, že im dáš svoje peniaze. A pritom si tu už na to upozornený bol.
trimus
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Po 28 03, 2022 1:59 pm

Re: ARP investments garantovane výnosy

Príspevok od používateľa trimus »

ARP investments sú garantovane podvodníci!
Mám u nich peniaze, ku ktorým nemám prístup.
Pozor! Sú to podvodníci. Mám u nich investované peniaze ku ktorým sa neviem dostať.
Nereagujú na maily, nedvíhajú telefóny::: sú to podvodníci.
jojo123
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Po 27 06, 2022 2:50 pm

Re: ARP investments garantovane výnosy

Príspevok od používateľa jojo123 »

!!!!!!!!!!!!!!!!!!NEPOSIELAJTE IM NIČ!!!!!!!!!!!!!!

Ja som si otvoril účet a urobili mi zisk asi 11% behom pár mesiacov. Od januára sa stav nehýbe a neviem sa k peniazom dostať. Písal som množstvo mailov a žiadal o výber. Do telefónu mi povedali, že peniaze má nejaká Česká firma, ale vraj sa osamostatnili a česká firma EFG, (ktorá by ma la mať moje peniaze) má zmrazené účty. Podal som trestné oznámenie a zatiaľ bez výsledku.
Potom ma kontaktovali, aby som s nimi investoval do nejakých nových produktov. Ten istý človek, ktorý mi nevie vrátiť peniaze ma pýtal ďalšie peniaze. To je naozaj drzé. Keď som žiadal ešte raz o vrátenie vkladu tak mi povedal, že mám volať do Českej Equa bank, lebo vraj s tým nič nemá. Je to pritom jediná osoba, s ktorou som kedy v tejto firme hovoril.
Podobnú skúsenosť má niekoľko desiatok ďalších ľudí, čo podali hromadnú žalobu.
Mimochodom ich stará stránka, kde mám konto nefunguje....

Neposielajte tejto firme žiadne peniaze!
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: ARP investments garantovane výnosy

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Keď už vidíte také niečo v zmluve:

Článok II. Predmet zmluvy
1. Predmetom plnenia tejto Zmluvy je:
a. Záväzok Organizátora poskytovať Investorovi:
a. Investičné služby (Oddiel B):
1. prijatie a postúpenie Pokynu Investora týkajúceho sa jedného alebo viacerých Aktív;
Pokynom sa rozumie signál na začatie obchodovania Organizátora podľa tejto Zmluvy.
2. vykonanie pokynu Investora na jeho účet,

3. 3. obchodovanie na vlastný účet.

tak na to potrebujú náročnú licenciu od NBS ako obchodník s cennými papiermi, alebo pobočky zahraničných obchodníkov s cennými papiermi: https://subjekty.nbs.sk/?c=1007

Je tam 27 subjektov. Voľakedy ich boli stovky a ľudia prichádzali o peniaze. teraz je to prísne regulované. Nie hocikto môže poskytovať investičné služby a vykonávať pokyny na klientsky účet.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Napísať odpoveď

Návrat na "Garantované vklady, investičné certifikáty, dlhopisy"