opcie pri pifku

Školenia, eventy, konferencie, stretávky, networking ohľadom investovania a financií
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
ribot
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St 05 04, 2017 11:37 am

opcie pri pifku

Príspevok od používateľa ribot »

Zdarec obchodnici

mal by niekto zaujem sa obcas stretnut v Bratislave na pifku/kofole a pokecat si o obchodovani akcii, opcii alebo len tak vseobecne? Ja som kazdy tyzden od pondelka do stredy v BA, a teda v pondelok a utorok po praci mam cas. Pracujem v budove AT&T pri kuchajde. Kedze osobne nepoznam ziadnych traderov, tak by som to chcel zmenit, a rozsirit si obzory, nazory a pod. Obcas by som privital aj iny pohlad na trading ako ten moj, uz znacne zaskatulkovany.
Z historie, na zaciatku tradingu som ako asi skoro kazdy zacal s obchodovanim futures, potom som presiel cez akcie a skoncil som pri opciach, ktore mi najviac vyhovuju. Ved pokecame pri pifku.

Tibor.
Napísať odpoveď

Návrat na "Školenia. semináre. stretnutia"