Je tu niekto s MQL zručnosťou? :)

Školenia, eventy, konferencie, stretávky, networking ohľadom investovania a financií
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
micro
Príspevky: 1
Dátum registrácie: So 07 03, 2015 4:46 pm

Je tu niekto s MQL zručnosťou? :)

Príspevok od používateľa micro »

Ahojte,

Uz dlhu dobu som uvazoval nad tym, ako zohnat nejake kontakty na trading a jedina stranka, ktora mi na moj post pripadala najvhodnejsie, bola tato, tak dufam, ze moj dotaz nebude prilis zcestny :)
Na uvod a v kratkosti o mne>
Trading 3.5 roka/Forex/
Moj dotaz>
No a teraz som sa pustil do MQL. Chcel by som to ale pochopit na urovni , ktora je zlucitelna s praktickym vyuzitim a tak by som bol rad, keby ma kontaktoval niekto, kto by mal nervy mi s MQL trochu pomoct.
(Zly ziak niesom) a denne to tlacim 6-12 hodin co je v celku dost, ale s mojou slabou anglictinou to ide strasne pomali :(
Zaklady mam nastudovane, par indikatorov hotovych, ale chcel by som hlavne dokonale pochopit funkcie a ako sa s nimi pracuje. Vlastne len to by som potreboval a zvysok uz prehryziem cez fora.

Dakujem vopred velmi pekne kazdemu za reakcie.
Email : mastergame@azet.sk
Napísať odpoveď

Návrat na "Školenia. semináre. stretnutia"