Stretávka 2016 - HEĽPA

Školenia, eventy, konferencie, stretávky, networking ohľadom investovania a financií
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.

Ktorý termín najviac vyhovuje?

8.4 - 10.4
2
14%
29.4 - 1.5
3
21%
27.5 -29.5
9
64%
 
Celkom hlasov: 14

Hawk
Active Member
Príspevky: 107
Dátum registrácie: Po 14 05, 2012 7:31 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Re: Stretávka 2016 - HLASOVANIE

Príspevok od používateľa Hawk »

22. Hawk
deyna
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St 18 05, 2016 5:37 pm

Re: Stretávka 2016 - HLASOVANIE

Príspevok od používateľa deyna »

Ahojte, som tu nova, mozem sa prihlasit?
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Stretávka 2016 - HLASOVANIE

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

jasne, mozes
23. deyna

Uz by sme asi mali riesit aj odvoz. Piste kto ide odkial a ci mozete niekoho zobrat. Ja a thomaz pojdeme z BA, ale zobrat uz zial nemozeme nikoho.

kika1, tvoje + 1 je priatel / manzel? ja len preto, ze ci deyne treba jednotku 8)
kika1
Príspevky: 15
Dátum registrácie: So 01 02, 2014 7:59 am

Re: Stretávka 2016 - HLASOVANIE

Príspevok od používateľa kika1 »

peter.cmorej napísal:jasne, mozes
23. deyna

Uz by sme asi mali riesit aj odvoz. Piste kto ide odkial a ci mozete niekoho zobrat.

kika1, tvoje + 1 je priatel / manzel? ja len preto, ze ci deyne treba jednotku 8)

ano, deyne treba jednotku:)
Používateľov profilový obrázok
Peter Em
Silver Member *
Príspevky: 227
Dátum registrácie: Po 15 12, 2014 6:15 pm

Re: Stretávka 2016 - HLASOVANIE

Príspevok od používateľa Peter Em »

Príde aj môj brat. Takže pre nás dvojku.
Otázka do pléna: Môže ho niekto (kto ide z BA) vziať autom?
Ja pôjdem z Prešova, tak keby niekto náhodou potreboval zviezť, nech mi napíše.
“Vše závisí na jediném: Zda je víc papírú než hlupákú, nebo více hlupáku než papírú"
Riziko sa pripravuje z rovnakých dávok dvoch prísad - sú to pravdepodobnosť a následky.
In love with Wall Street...
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Stretávka 2016 - HLASOVANIE

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

no ludi co by chceli ist z BA je uz viacero, tak by sa uz mohli prihlasit aj nejaki vodici :)
frankie77
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ut 24 05, 2016 7:33 pm

Re: Stretávka 2016 - HLASOVANIE

Príspevok od používateľa frankie77 »

rad tiez pridem, videli sme sa naposledy zo 2 roky dozadu s buffet & bebe.
prisiel by som kratko po polnoci z piatka na sobotu, snad niektorych este zastihnem diskutovat...:-)

prenocujem akokolvek - na jednotke, alebo s niekym.
idem autom sam, ak by nahodou niekto bol po ceste vyrazajuc z BA o 23:00, rad zoberiem cestou.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Stretávka 2016 - HLASOVANIE

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

jasne frankie, prid

vidime sa teda v piatok v Helpe, http://www.hotelhelpa.sk/" onclick="window.open(this.href);return false; , prichod ako komu vyhovuje
ide z BA niekto taky co moze niekoho zobrat?
inak cudujem sa, ze tu nikto nepise o volnych miestach v aute. Ak tam kazdy prideme na vlastnom, tak zablokujeme celu Helpu :)
radvan
Guru Member ****
Príspevky: 1261
Dátum registrácie: Ne 20 05, 2007 9:26 am
Been thanked: 6 times

Re: Stretávka 2016 - HLASOVANIE

Príspevok od používateľa radvan »

Ja idem z blavy v piatok tak o 18.30 vecer. Mam este 1-2 volne miesta v aute. Tak mozem niekoho zobrat. Naspat planujem ist v nedelu hned po ranajkach, tak aby sme boli tak o 12tej naspat v BA.
http://www.Quantpedia.com - the leading quantitative trading research company
deyna
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St 18 05, 2016 5:37 pm

Re: Stretávka 2016 - HLASOVANIE

Príspevok od používateľa deyna »

ahojte, padol mi odvoz, vedeli by ste ma niekto predsa len zobrat v piatok z BA? mozem kedykolvek poobede
Naposledy upravil/-a deyna v Št 26 05, 2016 2:37 pm, upravené celkom 1 krát.
thomaz
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Pi 09 12, 2011 5:26 pm

Re: Stretávka 2016 - HLASOVANIE

Príspevok od používateľa thomaz »

ak by si vedela prist na 12:00 na Zochovu tak ta mozeme zobrat.
Peter Em - ako tvoj brat? mozeme aj jeho zobrat....
deyna
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St 18 05, 2016 5:37 pm

Re: Stretávka 2016 - HLASOVANIE

Príspevok od používateľa deyna »

thomaz jasne to by slo, budem tam o 12:00 :) vdaka!
thomaz
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Pi 09 12, 2011 5:26 pm

Re: Stretávka 2016 - HLASOVANIE

Príspevok od používateľa thomaz »

Ok deyna a ako ta spozname?
deyna
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St 18 05, 2016 5:37 pm

Re: Stretávka 2016 - HLASOVANIE

Príspevok od používateľa deyna »

Budem mat velky cerveny kufor :)
thomaz
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Pi 09 12, 2011 5:26 pm

Re: Stretávka 2016 - HLASOVANIE

Príspevok od používateľa thomaz »

dohodnute :)
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Stretávka 2016 - HLASOVANIE

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

tak Thomaz je uz plny, berie este mna a Milana Hoseka
radvan
Guru Member ****
Príspevky: 1261
Dátum registrácie: Ne 20 05, 2007 9:26 am
Been thanked: 6 times

Re: Stretávka 2016 - HLASOVANIE

Príspevok od používateľa radvan »

tak uz sme aj u mna 4ria v aute ... predpokladany cas dochadzky tak 22.00-22.30 v Helpe, kedze este budeme mat nejake zachadzky ...
http://www.Quantpedia.com - the leading quantitative trading research company
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Stretávka 2016 - HLASOVANIE

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

a nezabudnite si plavky :)
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15662
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 968 times
Been thanked: 1326 times

Re: Stretávka 2016 - HLASOVANIE

Príspevok od používateľa JUGGLER »

- kto hraje dobre biliard a má vlastné tágo, tak zoberte - môžeme zmerať sily
- pozerám, že je tam ping-pong...kto má rakety, hoďte tiež do auta ..v hoteloch bývajú dodrbané
- doteraz sme zvykli robiť tak, že v sobotu sme sa rozdelili na 2 skupiny...jedna išla na turistiku , druhá na iný výlet (napr. jaskyňa, atrakcie)...samozrejme každý si robí čo chce ...len si proste nezabudnite zobrať aj veci do prírody ako športovú obuv a vetrovku. Možno dáme túru na Kráľovú Hoľu...uvidíme počasie a aká bude chuť.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15662
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 968 times
Been thanked: 1326 times

Re: Stretávka 2016 - HLASOVANIE

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Čaute

Dík všetkým za účasť. Hodnotiac za mňa - uletelo to rýchlo a som rád, že som sa zúčastnil .
Zhruba ako to prebiehalo, kým to mám ešte v pameti.

V prvom rade: poďakovanie Petrovi Cmorejovi, Tomášovi a Dobrej Víle za zorganizovanie.

Hotel Heľpa bol ideálnym miestom na naše stretnutie.
Pekné prostredie Horehronia, príjemné ubytovanie, ideálne rozmiestnenie všetkých do 2 a 1 postelových izieb, priestor na prezentáciu, stravovanie a občerstvenie na mieste... k tomu dobrý wellnes , billiard, pinpong...škoda že nebolo viac času si to užiť. Ušlo to veľmi rýchlo.

Zhromaždovanie účastníkov bolo od piatka zhruba 16,00..posedenie, debaty pri pive. Okolo 19,00 večera s prezentáciou práce na dôchodkových pilieroch od chalanov z BB (škoda že neprišli všetci piati )..okolo 23 presun do salónika krčmy a debata do rána.
Sobota...pre mňa ťažké ráno... Ledva som sa stihol naraňajkovať aby som o 11 vyrazil so skupinou na ľahkú túru.
Ešte predtým sme sa rozlúčili s Peťom Cmorejom a takisto s Tilburom. Škoda, že museli odísť.

Túra našej skupiny trvala asi 2-2,5 hodiny, cca 10 km...vyvetrali sme hlavy, pokecali..počasie bolo super, opálilo nás a hneď ako sme vošli do dediny , zaliali sme smäd jednym pivom v najbližšej krčme. A keďže Milan Hošek zaznamenal na radare príchod búrkového mraku .. pálili sme do hotela na obed.

Po obede bol volný program...časť debatovala pri pive, časť wellness, časť hrala ping pong, billiard a pod. Po večeri bola veľmi dobrá prezentácia kompletného trading systému Miša Nalevanka, plus rozbor subjektov slovenskej burzy od najväčšieho experta na Slovensku Milana Hošeka. A samozrejme volná debata. Po 23,00 presun tvrdého jadra do krčmy.

Ráno ( u mňa začalo o 10 ) bola väčšina už preč, alebo na odchode...poslední šiesti sme ešte pokecali do poludnia a potom sa pobrali domov.

Z môjho pohľadu to stretnutie ušlo strašne rýchlo a bolo nielen príjemné, ale aj prínosné. Mimo toho, že som spoznal nových ľudí, veľmi si cením, že z odborného hľadiska som mal tu česť spoznať sa z dvoma špičkami vo svojom fachu: Mišom Nalevankom a Milanom Hošekom.

V spätnom zrkadle ma mrzí, že som sa viac neporozprával s niektorými novými účastníkmi. No dúfam, že aj oni sa cítili dobre a live stretnutie bolo pre nich prínosné, alebo inšpiratívne.

Ešte raz, dík za účasť :D
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
Peter Em
Silver Member *
Príspevky: 227
Dátum registrácie: Po 15 12, 2014 6:15 pm

Re: Stretávka 2016 - HEĽPA

Príspevok od používateľa Peter Em »

Tiež som rád, že som sa zúčastnil. Je fajn spoznať nových, zaujímavých ľudí.
Inak neviem, či som niekedy stretol viac bezstarostného a pohodového človeka ako Milan. Asi nie :lol:
Akurát záver stretnutia bol trochu pochmúrny, keď som dostal pokutu (od pomáhačov a chráničov samozrejme) v Telgárte.
Ale pohoda, jeden mráčik búrku nerobí :)
“Vše závisí na jediném: Zda je víc papírú než hlupákú, nebo více hlupáku než papírú"
Riziko sa pripravuje z rovnakých dávok dvoch prísad - sú to pravdepodobnosť a následky.
In love with Wall Street...
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Stretávka 2016 - HEĽPA

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

skoda, ze som nemohol ostat aj sobotu :) vdaka vsetkym co prisli!
thomaz
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Pi 09 12, 2011 5:26 pm

Re: Stretávka 2016 - HEĽPA

Príspevok od používateľa thomaz »

Vdaka vsetkym co prisli, bolo to naozaj inspirativne stretnutie, ktore mna osobne podnietilo k navratu k obchodovaniu. Dakujem aj za feedbacky na novy web, vynasnazim sa aby bola diskusia rovnako pouzitelna ako ta stara. Mozete sa tesit na dalsie pokracovania stretnuti ako-investovat a mozno pridame aj zimnu ediciu, ak sa nazbiera dost lyziarov :)
ps: dufam ze z jedla ste nemali ziadne problemy, lebo ja som cele nedelne poobede presedel na toalete :) :) a tak krasne bolo vonku.....
radvan
Guru Member ****
Príspevky: 1261
Dátum registrácie: Ne 20 05, 2007 9:26 am
Been thanked: 6 times

Re: Stretávka 2016 - HEĽPA

Príspevok od používateľa radvan »

Mne tiez bolo cely nedelny vecer a noc na pondelok zle. Tiez mam podozrenie na nejake jedlo.
http://www.Quantpedia.com - the leading quantitative trading research company
kika1
Príspevky: 15
Dátum registrácie: So 01 02, 2014 7:59 am

Re: Stretávka 2016 - HEĽPA

Príspevok od používateľa kika1 »

Pre mna ako zaciatocnika bolo stretnutie velmi zaujimave, dakujem vsetkym, ktori sa podielali na jeho zorganizovani.

Mame podobne skusenosti s frekventovanou navstevou najmensej miestnosti :roll: , zeby to bol ten encian, alebo ham and eggs?
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15662
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 968 times
Been thanked: 1326 times

Re: Stretávka 2016 - HEĽPA

Príspevok od používateľa JUGGLER »

My nič. Ale sterilizovali sme od začiatku. Chodec doniesol ballantajna...

protihnačková prevencia: aperitív - miesto polievky PIVO...potom jedlo (ktoré je vždy rizikové, ked ste ho nevarili sami) a potom zase dezinfekcia, nedať zlým bacilom šancu, že sa premnožia ...pálenka, pivo, víno - to všetko sú bezpečné a sterilné nápoje...čím silnejšie, tým lepšia dezinfekcia :wink:

P.S. encian asi nie, eggs bývajú OK, pokial neschytáte salmonelózu...HAM môže byť, tá sa rýchlo kazí ..iked je prešpikovaná chémiou...Ale najviac by som tipoval tú bielu kapustovú polievku (čo v tom bolo..smotana? )... Dúfam , že ste si nedali niečo ,čo rozmrazovali..to je v dedinských hoteloch mimo sezóny vždy silné riziko. Málokto vie, že aj zmrazené potraviny podliehajú skaze...

Hej treba priznať, že viacerí sa pri obede posťažovali na divnú chuť. To bolo z jedálneho lístka. To čo sme mali pripravené hromadne na obidve večere, to sa mi zdalo OK a z čerstvých surovín. Raňajky: ja 2x len eggs a boli OK.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Hawk
Active Member
Príspevky: 107
Dátum registrácie: Po 14 05, 2012 7:31 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Re: Stretávka 2016 - HEĽPA

Príspevok od používateľa Hawk »

Prvy krat som sa zucastnil, a som rad ze som sa rozhodol prist pozriet, isiel som najma koli ludom, a bol som prijemne prekvapeny, pohodovy a otvoreny ludia.
Dal som tu kapustovu ale u mna to bolo v pohode :-).
Strazcom zakona v Telgarte som tiez prispel :-) aj ked som siel pomaly, kedze ta dolina horehronska ma dostala sceneriou.

Stihol som len sobotne prednasky, ta Michalova bola fakt otvorenim dveri do kuchyne.

Vdaka pani za moznost zucasnit sa takeho eventu.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15662
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 968 times
Been thanked: 1326 times

Re: Stretávka 2016 - HEĽPA

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Hawk napísal: Stihol som len sobotne prednasky, ta Michalova bola fakt otvorenim dveri do kuchyne.
A nie do obyčajnej kuchyne. Všade je kopa prednášok o tom ako sa má, alebo dá variť. Ale táto bola obsahom neskutočne cenná, hoci ste možno nerozumeli všetkému. Nie každý si všimne detaily na ktorých môže stáť všetko. Bolo to akoby nahliadnutie a ochutnávka priamo z michelinovskej kuchyne... Polhodinka v ktorej sú zhmotnené roky skúseností.

Až som sa čudoval, že nikto si nič nezapisal a spoveď trvala krátko. Pre niekoho môže byť také niečo baypass cez mnoho stratených rokov. Na týchto stretnutiach je super, že nikdy nevieš čo ti dajú. Niekedy zdanlivo nič. Inokedy prekvapivo veľa.A bolo to pritom neplánované, čisto spontánny event. :D
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
kika1
Príspevky: 15
Dátum registrácie: So 01 02, 2014 7:59 am

Re: Stretávka 2016 - HEĽPA

Príspevok od používateľa kika1 »

JUGGLER, mas pravdu o tej dezinfekcii, podcenili sme ju... :D

Kapustovu polievku mozme vylucit, obed sme si nedali v hoteli. No uz sa asi nedopatrame, z coho tie problemy vznikli...
palibravo
Príspevky: 22
Dátum registrácie: St 03 02, 2016 5:24 pm

Re: Stretávka 2016 - HEĽPA

Príspevok od používateľa palibravo »

no skvele, teraz mi je este viac luto ze som musel odist :(
dakujem organizatorom, bola to pre mna skvela skusenost
milan, juggler, michal, osamely chodec ... to bola radost pocuvat .... proste topka
vsetci velmi pohodovi ludia ...
trading zrejme nebude nic pre mna som zistil... takze teraz neviem ako dalej s tym mojim, nazvime to, investovanim ...
kazdopadne budem to tu sledovat a pridem rad zase na dalsiu stretavku

pripajam fotku
Prílohy
ako-investovat.jpg
Používateľov profilový obrázok
Peter Em
Silver Member *
Príspevky: 227
Dátum registrácie: Po 15 12, 2014 6:15 pm

Re: Stretávka 2016 - HEĽPA

Príspevok od používateľa Peter Em »

Má niekto ešte ďalšie fotky zo stretnutia ? Ak áno, mohli by ste ich tu hodiť :wink:
“Vše závisí na jediném: Zda je víc papírú než hlupákú, nebo více hlupáku než papírú"
Riziko sa pripravuje z rovnakých dávok dvoch prísad - sú to pravdepodobnosť a následky.
In love with Wall Street...
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15662
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 968 times
Been thanked: 1326 times

Re: Stretávka 2016 - HEĽPA

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Minule sme riešili, že sa to nehodí zverejňovať tu kopu fotiek po stretku. Viac ľudí s tým nesúhlasilo. Z každého stretka dávame 1-2 fotky, ale nejaké galérie by som tu nerobil. Treba k tomu súhlas všetkých. Kto je zvedavý nech príde na live stretko. Mali sme ich už okolo osem, možno aj 10.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Hawk
Active Member
Príspevky: 107
Dátum registrácie: Po 14 05, 2012 7:31 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Re: Stretávka 2016 - HEĽPA

Príspevok od používateľa Hawk »

suhlas, 1, 2 stacia
eshoper
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Ne 23 07, 2017 2:49 pm

Re: Stretávka 2016 - HEĽPA

Príspevok od používateľa eshoper »

Kedy repete? ;)
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Stretávka 2016 - HEĽPA

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

nech sa paci, repete :) http://ako-investovat.sk/diskusia/viewt ... =56&t=6043" onclick="window.open(this.href);return false;
Napísať odpoveď

Návrat na "Školenia. semináre. stretnutia"