Kurzy - Trend Following trading

Školenia, eventy, konferencie, stretávky, networking ohľadom investovania a financií
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Kennard
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Pi 06 04, 2007 3:25 am

Kurzy - Trend Following trading

Príspevok od používateľa Kennard »

Zdravim,

Kedze sa v poslednej dobe viac zaujímam o trend following narazil som na 2 online skolenia ktore sa mi na prvy pohlad zdaju seriozne.

Ak ste ich niekto nahodou absolvoval mohli by ste sa prosim podelit o vas nazor?

Prvy je chlapik ktory vystupuje pod menom "Trader Steve" a ten aj ma na stranke svoje vysledky aj ked nie overene. Je to len vo forme pdf.
https://www.thetrendfollower.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Druhy je Steven Burns, tam som sa nedopatral po nejakych overenych alebo neoverenych vysledkoch.
http://www.newtraderu.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Inac, najst traderov s overenymi vysledkami ktori su aj ochotni sa podelit o svoje skusenosti vo forme mentoringu je malo. Alebo sa malo snazim a doteraz som ich nenasiel.
Používateľov profilový obrázok
Alo Bunda
Gold Member **
Príspevky: 370
Dátum registrácie: Ne 27 07, 2014 8:11 am
Bydlisko: Chicago

Re: Kurzy - Trend Following trading

Príspevok od používateľa Alo Bunda »

Kennard napísal:Zdravim,

Kedze sa v poslednej dobe viac zaujímam o trend following narazil som na 2 online skolenia ktore sa mi na prvy pohlad zdaju seriozne.

Ak ste ich niekto nahodou absolvoval mohli by ste sa prosim podelit o vas nazor?

Prvy je chlapik ktory vystupuje pod menom "Trader Steve" a ten aj ma na stranke svoje vysledky aj ked nie overene. Je to len vo forme pdf.
https://www.thetrendfollower.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Druhy je Steven Burns, tam som sa nedopatral po nejakych overenych alebo neoverenych vysledkoch.
http://www.newtraderu.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Inac, najst traderov s overenymi vysledkami ktori su aj ochotni sa podelit o svoje skusenosti vo forme mentoringu je malo. Alebo sa malo snazim a doteraz som ich nenasiel.
Napíš im a požiadaj ich o výpisy z ich obchodneho účtu. Ak sú seriozni tak nebudú mať problem ti ich ukázať ak sa budú vyhovárať tak budú jednoznačne scam
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
It's only a game if you win but if you lose it's
a stinking waste of time
Insurance is like marriage.
You pay and pay but you never get anything back
Alo Bunda
Kennard
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Pi 06 04, 2007 3:25 am

Re: Kurzy - Trend Following trading

Príspevok od používateľa Kennard »

Kontaktoval som par traderov ktori ponukali kurzy a vzdy bola odpoved podobna - nemozu mi poskytnut vypis z uctu lebo su tam citlive info, stop lossy, ake velke pozicie otvaraju atd.

Ten prvy trader co som som tu spominal ma vraj sukromny tweet klub kde aj zverejnuje zive obchody.

Len asi v dvoch pripadoch som po poziadani o overene vysledky tradingu dostal video s nahliadnutim na monitor pocitaca kde mi ukazovali ake pozicie maju otvorene pripadne nahliadnutie do ich journal softwaru - tradervue.
Používateľov profilový obrázok
Alo Bunda
Gold Member **
Príspevky: 370
Dátum registrácie: Ne 27 07, 2014 8:11 am
Bydlisko: Chicago

Re: Kurzy - Trend Following trading

Príspevok od používateľa Alo Bunda »

Kennard napísal:Kontaktoval som par traderov ktori ponukali kurzy a vzdy bola odpoved podobna - nemozu mi poskytnut vypis z uctu lebo su tam citlive info, stop lossy, ake velke pozicie otvaraju atd.

Ten prvy trader co som som tu spominal ma vraj sukromny tweet klub kde aj zverejnuje zive obchody.

Len asi v dvoch pripadoch som po poziadani o overene vysledky tradingu dostal video s nahliadnutim na monitor pocitaca kde mi ukazovali ake pozicie maju otvorene pripadne nahliadnutie do ich journal softwaru - tradervue.
Tak sa na to vyser. Začni používať vlastnú hlavu.
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
It's only a game if you win but if you lose it's
a stinking waste of time
Insurance is like marriage.
You pay and pay but you never get anything back
Alo Bunda
Napísať odpoveď

Návrat na "Školenia. semináre. stretnutia"