Stretavka 2019 Ruzomberok

Školenia, eventy, konferencie, stretávky, networking ohľadom investovania a financií
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.

Kedy sa stretneme?

Hlasovanie ukončené Po 04 02, 2019 2:11 pm

22-24.3.
4
33%
24-26.5.
3
25%
31.5. - 2.6.
5
42%
 
Celkom hlasov: 12

PeterC
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Ut 30 04, 2013 2:37 pm
Has thanked: 1 time

Re: Stretavka 2019 Ruzomberok

Príspevok od používateľa PeterC »

Ahojte, pôvodne som ponúkal odvoz ale auto mám v servise, takže pravdepodobne pôjdem na dvoch kolesách. Ak by som zohnal náhradné auto dám vedieť.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Stretavka 2019 Ruzomberok

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

caute, uz sme prva varka tu. Chalanisko v Panskom dome ma plne ruky so svadbou, tak sme si isli sadnut do centra do People Lounge, ulica Podhora 5. Od penzionu dalej na koniec namestia a schodmi vlavo (Tmave schody) sme zisli na pesiu zonu. Potom asi dvesto metrov do prava. 0907209700
Používateľov profilový obrázok
Chris
Platinum Member ***
Príspevky: 654
Dátum registrácie: St 17 08, 2011 10:43 pm
Been thanked: 1 time

Re: Stretavka 2019 Ruzomberok

Príspevok od používateľa Chris »

No ako to pani islo?
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15662
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 968 times
Been thanked: 1326 times

Re: Stretavka 2019 Ruzomberok

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Bolo fajn. Piatok večer - príchody, večera, prednášky a diskusia do noci až rána.
Sobotu - raňajky, okolo obeda prednáška , potom výlety: 1 skupina do wellness - vodný svet tuším..2 skupina na hrad Likavka...3 skupinka peši ku hradu, ale hrad nedobyla kvôli horúčavám a Kolibe s dobrým gulášom a pivom...
Navrat do mesta...kde sme večerali u Taliana...výborná talianska reštika. Večer prednášky, diskusia..znova až do rána - každý podľa chuti.
Prednášky čo si pametám: Milan Hošek - Žltý melón ( nástrahy, výnosy...) + nejaká nemecká social trading platforma, kde sa do stratégii investuje ako do certifikátov s ISIN... Andre - ETFmatic versus Finax...Bebe (jeho opčná stratégia), Buffett - komoditné spready ( stratégia vymakaná po 15 rokoch na úroveň výnosu 15-20% s DD iba 3% ), Mišo N - Stratégia breakouty - to čo prezentoval v Heľpe + ako to vylepšil a modifikoval..Peter Cmorej - príprava platformy na dôchodkové sporenie...možnosť investovania do indexových fondov cez EIC, výpočet dôchodku, kontrola pilierov... Cenné boli diskusie, výmeny názorov, kadečo sa preberalo od investícii, cez trading, reality a pod.
Chýbal nám Radvan...prišli mu veci do toho, Chris nebol tiež.
Bývali sme v meste..na námestí Andreja Hlinku..pekný je ten Ružomberok...ako sme schádzali zhora dole do centra...pripomínal mi Štiavnicu. Ubytko bolo skromnejšie, ale čisté a extrémne lacné...za 2 noci tuším 36 s raňajkami...to som ešte nezažil.
Miesto sa nám všetkým páčilo, lebo sme mali priestory a volnosť až do rána..,.nikto nás neobmedzoval. Obsluhoval nás jeden super chlapík - Marián, vždy usmiaty a dobroprajný.. pracoval 18 hodín v kuse a zvládol cca 5 akcií ( to som ešte tiež v živote nevidel ).
Páčilo sa nám, že sme boli v meste...zbehli sme si ráno na kávu do centra, mohli sme ísť aj do iných podnikov. Až tak sa to páčilo ľudom, že predbežne každý odsúhlasil návrh, že o rok v rovnaký čas a na rovnakom mieste sa stretneme znova. Vyjde to tuším na 4-5-6 júna roku pána 2020.

Ďakujem všetkým za účasť a za pekný víkend :D
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Stretavka 2019 Ruzomberok

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

dobre bolo, prijemne a inspirativne stretnutie ako vzdy, a aj miesto bolo idealne. Ubytovanie sice internatne, ale miestnosti na "prednasanie" vyhovovali, aj vonkajsie posedenie, aj casnik bol ochotny. Mohli sme si tam priniest co sme chceli a najest sa dalo v meste. A extra lacne. Takze za mna fajn, pokojne by som to tam zopakoval aj nabuduce.
radvan
Guru Member ****
Príspevky: 1261
Dátum registrácie: Ne 20 05, 2007 9:26 am
Been thanked: 6 times

Re: Stretavka 2019 Ruzomberok

Príspevok od používateľa radvan »

super chalani, tesim sa, ze vam to vyslo dobre ... mrzi ma ze som nedosiel, mali sme necakanu negativnu udalost v rodine ... buduci rok, to uz snad vyjde, pisem si do kalendara :)
http://www.Quantpedia.com - the leading quantitative trading research company
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Stretavka 2019 Ruzomberok

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

Caute, ako som avizoval na stretnuti Ako-investovat je na predaj. Tu som dal podrobnosti: https://ako-investovat.sk/diskusia/view ... 34&t=10076" onclick="window.open(this.href);return false;
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Stretavka 2019 Ruzomberok

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

Ahojte, snazim sa zorganizovat novu stretavku, kuk tu: viewtopic.php?f=56&t=24487
Napísať odpoveď

Návrat na "Školenia. semináre. stretnutia"