EUR USD

Forex - forein exchange, obchodovanie s cudzími menami.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
kolega
Silver Member *
Dátum registrácie: Ut 02 08, 2011 12:21 am

Re: EUR USD

Príspevok od používateľa kolega »

jogo napísal:Ved bol o tom aj film, ze chlapik zdedil velke miliony s podmienkou, ze zlikviduje par milionovy ucet "nezmyselnymi" investiciami.
Nevidel som ten film, len som pocul, ze investoval napr. do tazby gronskeho ladovca a ze bude predavat pitnu vodu z neho, co si myslel, ze urcite je to nezmysel a zarobil na tom miliony. :)
myslim ze tento http://www.imdb.com/title/tt0088850/" onclick="window.open(this.href);return false;

Istiach
Guru Member ****
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 7:20 pm

Príspevok od používateľa Istiach »

Mal ist na forex :)

Martin7
Platinum Member ***
Dátum registrácie: So 19 03, 2016 12:49 pm

Príspevok od používateľa Martin7 »

Potrebujem zameniť nejaké doláre na eurá na svojom obchodnom účte v dohľadnej dobe a dúfal som, že klesne na 1,16 ale teraz vyzerá, že pôjde hore. Forexáci, čo myslíte? Je šanca, že klesne?
If you don´t find a way to make money while you sleep, you will work until you die. Warren Buffett
Nerobím reklamu, ale často sa ma pýtate: brokera mám FIO, umožňuje nakupovanie ETF-iek aj pákových.

Používateľov profilový obrázok
Trumpeta1978
Guru Member ****
Dátum registrácie: Ut 28 03, 2017 9:05 pm

Príspevok od používateľa Trumpeta1978 »

Martin7
amici tlacia peniaze na plne rotačky, vyraznejsie posilnenie dolara by som este dlho necakal, aj ked mne by sa to tiez hodilo

Martin7
Platinum Member ***
Dátum registrácie: So 19 03, 2016 12:49 pm

Príspevok od používateľa Martin7 »

Áno, vyzerá to tak. Som zaváhal začiatkom týždňa za 1,18, ale svrbeli ma prsty. :roll:
If you don´t find a way to make money while you sleep, you will work until you die. Warren Buffett
Nerobím reklamu, ale často sa ma pýtate: brokera mám FIO, umožňuje nakupovanie ETF-iek aj pákových.

Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
Guru Member ****
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 2:57 pm
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa osamely chodec »

COT report ukazuje jasne posilnovanie USD voci EUR horizonte par mesiacov.
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.

Napísať odpoveď

Návrat na "Forex, menové páry, cudzie meny, kryptomeny"