ZULUTRADE - profesionáli pracuju za Vás

Forex - forein exchange, obchodovanie s cudzími menami.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
jozinko6
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Po 14 02, 2011 3:07 pm

ZULUTRADE - profesionáli pracuju za Vás

Príspevok od používateľa jozinko6 »

Dobrý deň želám všetkým čitateľom,

dovoľte aby som Vám predstavil spoločnosť ktorá zhromažďuje dodávateľov forexových signálov ZULUTRADE.

Kto je to?
Obrázok


Je to vlastne ústredie rôznych dodávateľov signálov, ktorý vykonávaju denne obchodovanie na Forexe a poskytujú signály pre nákup alebo predaj, stačí si vybrať dodávateľa signálov a ZuluTrade obchoduje za Vás.

Bývaly doby, kedy bolo obchodovanie tvrdým orieškom. To už neplatí! Trhy už nemusíte študovať ani sledovať, aby ste vykonali správnu voľbu. Stovky známych dodávateľov signálov z celého sveta to robia za vás. Stačí si vybrať odborníkov, ktorí vám vyhovujú, a ZuluTrade ich odporúčania rýchlo prevedie na reálny obchod na obchodnom účte priamo u vášho brokera. A najlepšie je na tom skutočnosť, že je to úplne ZADARMO! *

ZuluTrade dostáva od brokerov za generované obchody odmeny a tie rozdeľuje medzi expertmi, ktorí poskytujú odporúčania. Ak sa chcete pozrieť na výsledky obchodov, ktoré odporúčali naši experti, pozrite sem ........zulutrade.com/Index.aspx

Registrácia : ......zulutrade.com/Index.aspx

Návod pre začiatočníkov:
zarabaj-s-forexom.blogspot.com/
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7067
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 149 times
Been thanked: 283 times

Re: ZULUTRADE - profesionáli pracuju za Vás

Príspevok od používateľa jogo »

Zaujimava myslienka.
V ramci diverzifikacie portfolia by sa mi zisli este nejake 2-3 nezavisle systemy obchodovane skusenymi tradermi.
Musim si to blizsie preskumat.
Vcera vecer som kdesi videl supis brokerov, s ktorymi ma Zulutrade(v dalsom ZT) zmluvu a dnes to neviem najst. Nevies mi poradit?
Mozem si vyskusat ZT aj s mikrolotmi?
Je tam nejaka poistka proti nadmernemu obchodovaniu napr. maximalny povoleny pocet obchodov za jeden den pre jednu strategiu?
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Vince
Active Member
Príspevky: 76
Dátum registrácie: Ut 04 05, 2010 4:42 pm

Re: ZULUTRADE - profesionáli pracuju za Vás

Príspevok od používateľa Vince »

So zulutrade by som bol opatrný...
Sám som to istú dobu sledoval a prehrabával sa v tom.
-Treba povedať, že na vrchole rebríčka sa málokto dlho udrží a časom sa z neho stane priemerný až podpriemerný trader.
-Poskytovateľ signálov môže byť hocikto bez reálneho účtu, môže zadávať signály priamo vo svojom profile na zulutrade.
-Každý si môže otvoriť hocikoľko účtov pod rôznymi prezývkami.
-Provideri signálov sú kompenzovaní na základe počtu obchodov, čo môže viesť k overtradingu a tiež k margin callu na vašom účte:)
-U tích, čo majú scalping systémy hrozí zase slippage a výsledky nemusia byť také ružové ako sú prezentované na zulutrade.

Ale ak niekto dokáže nájsť konzistentne profitabilného tradera, tak nech sa páči.

Skôr by ale bolo zaujímavejšie keby niekto vedel naprogramovať svoj forexový účet tak, že by obchodoval proti vybraným signal providerom (ale opäť nie proti scalpujúcim), keby to niekto vedel, rád by som také niečo vyskúšal.
jozinko6
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Po 14 02, 2011 3:07 pm

Re: ZULUTRADE - profesionáli pracuju za Vás

Príspevok od používateľa jozinko6 »

Ja osobne som tiez dodavatel signalov. Vystupujem pod nickom boblaccino nakolko Bob Iaccino je skutocny profesionalny trader ktoreho firma poskytuje signaly za poplatok. Ich uspesnost je 90 %. Ja tieto signaly odoberam a poskytujem ich zdarma na Zulutrade.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: ZULUTRADE - profesionáli pracuju za Vás

Príspevok od používateľa Airmike »

super jozinko.

no to je velmi rozumne pocinanie. rozmyslal si aj nad tym ake dosledky tomoze mat ?
jozinko6
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Po 14 02, 2011 3:07 pm

Re: ZULUTRADE - profesionáli pracuju za Vás

Príspevok od používateľa jozinko6 »

uprimne ani velmi nie...zatial som este nemal negativnu reakciu a zatial mi signaly od nich vychadzaju. Niesom klasicky typ ktory sedi cele dni pri studovani technickej analyzy preto radsej nechavam rozdhodnutia na niekom kto sa tomu venuje dlhsiu dobu. Lebo uz mam preskusane rozne Forex roboty od FAP Turbo az po Megadroida. Niesu to zle roboty ale akonahle som v priebehu par dni mal uzatvorene vysoke obchody tak aj v priebehu jedneho dna sklamali a o vsetko som prisiel cca 800 $
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: ZULUTRADE - profesionáli pracuju za Vás

Príspevok od používateľa Airmike »

:) mozno ked dotycny poskytovatel signalov zisti, ze ich odoberas a ponukas uzivatelom free pod jeho menom, tak tym nebude moc nadseny. tvoje peniaze mu mozu byt ukradnute, ide o to ze poskytujes jeho platene sluzby bez jeho vedomia a free , pokial som to pochopil spravne

ale mozem sa mylit samozrejme.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15771
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1030 times
Been thanked: 1384 times

Re: ZULUTRADE - profesionáli pracuju za Vás

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Myšlienka to nie je zlá, ale nie všetko je zlato, čo sa blyští.
Rozhodujúci je fakt, či sa cez to dá konzistentne profitovať.
Z niektorých komentárov vyplýva, že trader zarába, ale jeho kunčafti nie.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7067
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 149 times
Been thanked: 283 times

Re: ZULUTRADE - profesionáli pracuju za Vás

Príspevok od používateľa jogo »

EUR/USD BUY 33 2011/02/15 23:02:00 1.3537 1.35133 1.3669 1.35301 -6.9

Toto je otvorena pozicia tradera s TOP5 menom FOREXTECHNO - [SYSTEM_A].
Nakupna cena je 1.3537, co je cena, kde bolo Euro az o 4 hodiny neskor...
Myslim, ze stracam zaujem o ich zaujem.

P.S: Kym som pisal tento prispevok, tusim mu naskocil dalsi otvoreny obchod.(aspon sa mi zda, ze pred chvilou ich mal otvorene len dva a v noci predsa cenu 1.3547 nemohol dostat)

EUR/USD BUY 21 2011/02/15 23:08:00 1.35477 1.35203 1.36637 1.35563 8.6

Nuz neviem, aky cas pouziva, lebo je 7:59 CET, toto fakt nemienim skumat...
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Napísať odpoveď

Návrat na "Forex, menové páry, cudzie meny, kryptomeny"