100 $ zdarma pre obchodovanie

Forex - forein exchange, obchodovanie s cudzími menami.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
jozinko6
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Po 14 02, 2011 3:07 pm

100 $ zdarma pre obchodovanie

Príspevok od používateľa jozinko6 »

Obrázok

Dobrý deň,
everestforex.com/register.asp ponúka zadarmo 100 $ ktoré vám pošlú k brokerovi sunbirdfx.com

1) Podmienkou však je, že musíte na Everest Forex prejsť ich obchodným simulátorom (Test základných vedomostí obchodovania).
Obchodný simulátor je ich vlastná aplikácia, ktorá simuluje pohyb kurzu a váša úloha, je v časovom intervale piatich minút uzavrieť čo najviac obchodov s čo najväčším ziskom.
Nemusíte sa ničoho báť, pretože to nie je tak ťažké ako by sa mohlo zdať. Ja som to zvládol na tretí pokus a to som vo forexe začiatočník

2) Potom čo úspešne prejdete týmto testom sa vám na Everest Forex objaví odkaz s registráciou na Sunbirdfx.com.
Pre kompletnú registráciu si musíte vytlačiť zmluvu, ktorá bude k dispozícii počas registrácie, vlastnoručne ju podpísať, vyfotiť alebo naskenovať a odoslať ju.

Ďalej musíte overiť svoj vek a identitu zaslaním kópie občianskeho preukazu alebo pasu a doklad o vašom bydlisku na email info@sunbirdfx.com a nezabudnite napísať registračné číslo. (Ja som im poslal kópiu občianskeho preukazu z druhej strany, a to im ako overenie adresy stačilo)

3) To je všetko a teraz už len čakajte až vám peniaze pošlú (Píšu, že do niekoľkých hodín). V prípade akýchkoľvek problémov môžete kontaktovať ich online chat

Ohľadom bonusu
Nie je časovo obmedzený, ale musíte proobchodovat 10 štandardných lotov.
Včera (10. februára) som sa registroval a dnes (11. februára) som naozaj dostal 100 $.

Ohľadom Sunbird
Dostupné sú obchodné platformy MetaTrader4 a MetaTrader5.
Budete mať k dispozícii 27 menových párov a 13 CFDs

Príjemne tradovanie želám :wink:
Vince
Active Member
Príspevky: 76
Dátum registrácie: Ut 04 05, 2010 4:42 pm

Re: 100 $ zdarma pre obchodovanie

Príspevok od používateľa Vince »

Mozes mi povedat aka je spravna stranka toho brokera sunbirdfx? Lebo po kliknuti na odkaz, ktory si sem dal, mi napise ze je to zatial iba zaregistrovana domena...
100 USD je sice pekny darcek, ale som zvedavy kolki ludia by sa dostali k tomu, aby mali s takym uctom zobchodovany aspon 1 lot a nie 10 8) Ved ak by bola paka 100:1, tak pri 0,1 lot je margin prave 100 USD. Ked bude tvoj prvy obchod stratovy, ako otvoris dalsi, ked nemas dostatocnu marzu???
jozinko6
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Po 14 02, 2011 3:07 pm

Re: 100 $ zdarma pre obchodovanie

Príspevok od používateľa jozinko6 »

Problem s domenou sa riesi, nakolko vcera este v pohode bezala. Admin mi uviedol v emaili ze menia server, prave preto ze je tam 100 USD tak odporucam pre zaciatocnika lot 0.01, 0.1 odporucam iba skusenejsiemu traderovi. Takze problem s vypadkom serveru sa riesi, ale bonus mozte ziskat stale.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: 100 $ zdarma pre obchodovanie

Príspevok od používateľa filip glasa »

jozinko - ty s tými tvojimi forex affilmi pekne drzí :!:
takže dostávaš BAN.
mafo
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Ut 02 11, 2010 8:25 pm

Re: 100 $ zdarma pre obchodovanie

Príspevok od používateľa mafo »

ALPARI zase ponukal do 28..1. dvojnasobny ucet pri vklade, ak som dal 500evri nabehli ako kredit dalsich 500 = obchodovali ste v 1000 ucte
Najcennejsia komodita je cas...
Používateľov profilový obrázok
RogueTrader
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Ut 22 04, 2014 3:55 pm

EverestForex

Príspevok od používateľa RogueTrader »

Zkuste trosku googlovat nez udelate prvni depozit....

http://www.forexpeacearmy.com/public/re ... arkets.com" onclick="window.open(this.href);return false;
2014-09-03_210651.png
Napísať odpoveď

Návrat na "Forex, menové páry, cudzie meny, kryptomeny"