Forex academy sk

Forex - forein exchange, obchodovanie s cudzími menami.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
canslimer
Active Member
Príspevky: 97
Dátum registrácie: Ut 30 08, 2011 9:31 am

Forex academy sk

Príspevok od používateľa canslimer »

Filip a JUGGLER. Na facebooku my vyhadzuje tohto pana myslim ze ten by vedel pomoct po kazdom smere... ja som si uz jeho ebook zakupil a robi so mnou skutocne zazraky.....:))))))
http://forexacademysk.kajabi.com/sp/614 ... academy-sk
Ja sa len stale cudujem preco vsetci tito pani ktori chcu vsetkym pomahat si za to uctuju .... toto mi ako pomoc nepripada, ale je to len moj nazor nestudovaneho a problematiky neznaleho .....
Podobna uroven prezentacie ako trader robo.... nechapem tychto newbies, vzdy ked vidim nieco podobne robi ma to smutnym ze takato revolucna ebooka nebola v casoch ked som zacinal ....
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15786
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1387 times

Re: Európske banky

Príspevok od používateľa JUGGLER »

ebook za 399 € a 8 hodinový seminár za 450 € ...chlapec vôbec nie je drahý...veď kolko prachov asi stratí, keď kvôli tejto charite netrejdí... :lol:
A aké pekné video urobil...nepracujte, nepodnikajte, trejdite forex...veď popri zamestnaní za týždeň zarobíte toľko, čo v zamestnaní za mesiac :lol: :lol: :lol:
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
dusko
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št 03 11, 2011 1:51 pm

Re: Európske banky

Príspevok od používateľa dusko »

vsimol som si koment od canslimera a myslel som, ze je to ten chalan z videa, ked to tak ospevuje, kedze garantuje vratenie penazi tak som si ten e book kupil, ze sak mu ho vratim ked to bude blbost, no musim uznat, ze chalan nie je ziadny genialny moderator a videa by mal radsej robit bez ksichtu, ale to co je v e booku a videa k tomu dava zmysel, mozno je na smiech na obrazovke ale ja som dnes plus 90pips takze respect. Ked to tak vezmem tak ta cena je celkom dost ale zas za kvalitu sa plati, kupil som uz par kurzov a ked si vezmem posledny za 350usd tak to bola sracka, to sa neda porovnat s tymto. A ked to tak vezmem tak som este nevidel nikoho na slovensku alebo v cechach kto by ukazal live trady... chalan ma filipa, urcite neni hlupak... zadarmo ani kura nehrabe a ked spravi obchodovanim 2-3litre za mesiac a k tomu preda niejake kurzy tak musi byt vysmiaty...
canslimer
Active Member
Príspevky: 97
Dátum registrácie: Ut 30 08, 2011 9:31 am

Re: Európske banky

Príspevok od používateľa canslimer »

dusko napísal:vsimol som si koment od canslimera a myslel som, ze je to ten chalan z videa, ked to tak ospevuje, kedze garantuje vratenie penazi tak som si ten e book kupil, ze sak mu ho vratim ked to bude blbost, no musim uznat, ze chalan nie je ziadny genialny moderator a videa by mal radsej robit bez ksichtu, ale to co je v e booku a videa k tomu dava zmysel, mozno je na smiech na obrazovke ale ja som dnes plus 90pips takze respect. Ked to tak vezmem tak ta cena je celkom dost ale zas za kvalitu sa plati, kupil som uz par kurzov a ked si vezmem posledny za 350usd tak to bola sracka, to sa neda porovnat s tymto. A ked to tak vezmem tak som este nevidel nikoho na slovensku alebo v cechach kto by ukazal live trady... chalan ma filipa, urcite neni hlupak... zadarmo ani kura nehrabe a ked spravi obchodovanim 2-3litre za mesiac a k tomu preda niejake kurzy tak musi byt vysmiaty...
hehe nie nie dusko niesom to ja moj koment vyssie je skor ironcika poznamka ... drzim tebe aj tomasovi palce, vsak ked nieco predava za 350 € isto musi byt odbornik a ani len nechcem vediet akeeeee obrovske prachy skutocne toci na forexe....
take care a vela zdaru guys
by the way moje meno je jozef fujka nie tomas jakubicka a moje vyjadrovanie a prezentovanie sameho seba je na ovela nizsej urovni ako je tomasove takze to zakonite nemozem byt ja, ale ako pisem som rad ze ti to slape a isto to nebudu vyhodene peniaze kedze ti to garantuje :)
ostatni nezaujati urobte si nazor aky uznate za vhodne :)))))))
dusko
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št 03 11, 2011 1:51 pm

Re: Európske banky

Príspevok od používateľa dusko »

Hehe... chalani ja som si nazor spravil:))) dnes som plus 162pips a na dnes to balim, musim to este lepsie nastudovat, je tam toho celkom dost... zdar
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7067
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 149 times
Been thanked: 283 times

Re: Európske banky

Príspevok od používateľa jogo »

Dusko: My tu mame jedno zlate pravidlo. Berieme vazne len nazivo ohlasene obchody. Takze kludne si tu spetne pis co chces, aj tak to nikto neberie vazne. Ak svoj vstup realtime nenahlasis, vystupom sa uz radsej nechval. :)
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
canslimer
Active Member
Príspevky: 97
Dátum registrácie: Ut 30 08, 2011 9:31 am

Re: Európske banky

Príspevok od používateľa canslimer »

dusko napísal:Hehe... chalani ja som si nazor spravil:))) dnes som plus 162pips a na dnes to balim, musim to este lepsie nastudovat, je tam toho celkom dost... zdar
paci sa mi ze si si zalozil konkto prave pred svojim prvym prispevkom aby si nam povedal aky super je tento ebook .... kazdopadne drzim palce to ze si dneska zarobil 162 pips nepochybne svedci o kvalite ktoru tato ebooka ma... dufam len ze si tych 162 pps chytil aspon 10 lotmi nech to aspon ciastocne stoji za to ......
anyway vela zdaru a neber to prosim ako utok ci uz voci tebe alebo tomasovi... pisem to len preto lebo mate reklamu na fcb a vaham ci ten ebook skutocne kupit, ale tvoj post ma presvedcil ze nieje na co cakat :) :) :)
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Forex academy sk

Príspevok od používateľa Airmike »

panenka maria dalsi, sa za poslednych par mesiacov vrece roztrhlo :).
dusko
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št 03 11, 2011 1:51 pm

Re: Forex academy sk

Príspevok od používateľa dusko »

Chalani pardon, nevedel som to s tym ohlasovanim live tradov... ano ucet som zalozil dnes, kedze som nasiel prispevok vcera a som novy na tomto portali ... a este mam daleko od toho aby som obchodoval aspon 0.5 lot ale ucim sa... :) a kde uverejnujete tie live vstupy?
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15786
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1387 times

Re: Forex academy sk

Príspevok od používateľa JUGGLER »

dusko napísal:Chalani pardon, nevedel som to s tym ohlasovanim live tradov... ano ucet som zalozil dnes, kedze som nasiel prispevok vcera a som novy na tomto portali ... a este mam daleko od toho aby som obchodoval aspon 0.5 lot ale ucim sa... :) a kde uverejnujete tie live vstupy?

Založ si vlastné vlákno ( nová téma ) v sekcii ,,Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií,, a reportuj v reálnom čase, pri reálnej cene.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Casey
Gold Member **
Príspevky: 360
Dátum registrácie: Št 26 08, 2010 12:10 am

Re: Európske banky

Príspevok od používateľa Casey »

dusko napísal:Hehe... chalani ja som si nazor spravil:))) dnes som plus 162pips a na dnes to balim, musim to este lepsie nastudovat, je tam toho celkom dost... zdar
Lepsie nastudovat ?Nebude stacit len kuknut do zrkadla a tam to vsetko uvidis?
dusko
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št 03 11, 2011 1:51 pm

Re: Forex academy sk

Príspevok od používateľa dusko »

JUGGLER klobuk dole, napisal si skvely clanok(trading by Juggler) dost napomocne pre zaciatocnikov ale aj skusenych... finviz.com mi pride super pomocka
kolega
Silver Member *
Príspevky: 253
Dátum registrácie: Ut 02 08, 2011 12:21 am

Re: Forex academy sk

Príspevok od používateľa kolega »

canslimer: na moment som sa bal ze ten prvy tvoj prispevok tu nie je ironia :-D

na nete je takych stranok kopec, ale este som ziadnu taku nevidel sk/cz
Napísať odpoveď

Návrat na "Forex, menové páry, cudzie meny, kryptomeny"