Forex: Plus500

Forex - forein exchange, obchodovanie s cudzími menami.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
.m@rty
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St 25 05, 2011 11:41 am

Forex: Plus500

Príspevok od používateľa .m@rty »

Zdravim vsetkych,v prvom rade by som sa chcel ospravedlnit ak je uz taketo vlakno spravene.Mozte ho odstranit a ja to napisem do tej uz vytvorenej temy.)
Som uplny zaciatocnik ohladom forexu a tu vam posielam moj posledny obchodny tyzden na platforme Forex 500 Demo ucet.Neviem ako sa mi to sice podarilo ale urobil som 14 po sebe iducich kladnych obchodov,pouzil som aj niektore funkcie na technicku analyzu a kupoval som alebo predaval len v trende.Viem ze to neni take jednoduche ako to vyzera.) V com sa teda odlisuje tato demo platforma od realu ? Boli by mozne mat taky zisk ? Dakujem za odpovede

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Forex: Plus500

Príspevok od používateľa JUGGLER »

.m@rty napísal:Zdravim vsetkych,v prvom rade by som sa chcel ospravedlnit ak je uz taketo vlakno spravene.Mozte ho odstranit a ja to napisem do tej uz vytvorenej temy.)
Stačí ked vlákno premenuješ na ,, Demo vs. real,, alebo ,,začiatočnícke šťastie,, alebo ,,Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú,, :lol:
.m@rty napísal: Som uplny zaciatocnik ohladom forexu a tu vam posielam moj posledny obchodny tyzden na platforme Forex 500 Demo ucet.Neviem ako sa mi to sice podarilo ale urobil som 14 po sebe iducich kladnych obchodov
No a? Pozri si hociktorú súťaž na demách a uvidíš ako sa za mesiac dá urobiť 20 000 %.
Web je plný demomilionárov. A ty zarobiš 200 € a si s toho hotový. :wink:
.m@rty napísal: V com sa teda odlisuje tato demo platforma od realu ? Boli by mozne mat taky zisk ?
V ničom. Platforma je rovnaká. Zisk na burze je NELIMITOVANÝ. Klúč k nemu je v tvojej hlave. 95% ludí však z real peniazmi stratí aj gate...
Obrázok[/quote]
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
.m@rty
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St 25 05, 2011 11:41 am

Re: Forex: Plus500

Príspevok od používateľa .m@rty »

Tak dik za odpoved :),nebol som hotovy z tych 200 € ale z toho ze som tolko krat uhadol smer. V podstate som chcel vediet keby to boli realne peniaze ci by bol vysledok,teda ta suma 200 € rovnaka.)
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Forex: Plus500

Príspevok od používateľa JUGGLER »

.m@rty napísal:Tak dik za odpoved :),nebol som hotovy z tych 200 € ale z toho ze som tolko krat uhadol smer. V podstate som chcel vediet keby to boli realne peniaze ci by bol vysledok,teda ta suma 200 € rovnaka.)

Uhádnuť smer nie je problém. Problém je s real peniazmi vyberať zisky a neuviaznúť v stratách... Však uvidíš. Potom prídu také trejdy, že uhádneš smer a aj tak prerobíš :roll:
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
mircof
Silver Member *
Príspevky: 166
Dátum registrácie: Ut 29 05, 2007 6:12 pm

Re: Forex: Plus500

Príspevok od používateľa mircof »

JUGGLER napísal:
Uhádnuť smer nie je problém. Problém je s real peniazmi vyberať zisky a neuviaznúť v stratách... Však uvidíš. Potom prídu také trejdy, že uhádneš smer a aj tak prerobíš :roll:
veľmi dobre viem o čom hovoríš!!!
kolega
Silver Member *
Príspevky: 253
Dátum registrácie: Ut 02 08, 2011 12:21 am

Re: Forex: Plus500

Príspevok od používateľa kolega »

ci by bolo tych 200e aj v realite zavisi od tych obchodov.. ak by trvali len par minut alebo nastali pri velkych pohyboch nemuselo by to dopadnut rovnako...
Napísať odpoveď

Návrat na "Forex, menové páry, cudzie meny, kryptomeny"