Hľadáme spoľahlivých ludí (Pamm trading)

Forex - forein exchange, obchodovanie s cudzími menami.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
abvireal
Príspevky: 5
Dátum registrácie: St 14 12, 2011 12:13 am
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať používateľa:

Hľadáme spoľahlivých ludí (Pamm trading)

Príspevok od používateľa abvireal »

Nová spoločnosť hladá ludí pre vytvorenie obchodného týmu. Ide o prácu pre forexového a komoditného brokera, ktorý Vám dá možnosť obchodovať s menou ( a nie len menou ) ale i burze ktorá ponúka služby ako zriadenie účtu - ide o účet, kde si klient (investor) pošle peniaze a profesionálni obchodníci s nimi pracujú a zhodnotujú až niekoľko % mesačne (viac o tomto cez email). Provízie niesu jednorázové! Potenciály tejto novej vznikajúcej firmy sú naozaj vysoké.
Hľadáme ludí, čo sú schopný tento byznis rozbehať a starať sa o príslušnú lokalitu či štát podporíme ako materiálne tak i finančne alebo hladáme kontakty na schopných ludí.

Hľadáme človeka, ktorý má skúsenosti s forexom, minimálne 4 roky obchodoval na živom účte so zelenými číslami za posledné aspoň dva roky. Jedná sa o posilnenie tímu brokera, respektíve portofília TOP PAMM obchodníkov. Požadujeme tiež spoľahlivosť, full time obchodovanie. Napíšte o sebe informácie vrátane priložených výpisov a pár slov o tom, prečo si myslíte, že práve Vy na to máte. Provízie percentuálne % z čistých ziskov - diskutabilná vec. Pridelený kapitál bude závisieť od atraktivity, rizikovosti a výnosnosti obchodníka.

To znamená že ked knám nastúpite ako PAMM trader - dostanete penažnú čiastku ktorú budete mocť používať a taktiež zarábať až niekoľko % mesačne. ( podľa dohody )

viac na abspol@centrum.sk

Dakujeme za Vašu reakciu.
Investícia u firmy ktorá je zatial najlepšia firma na svete a je na 1.mieste
petok
Active Member
Príspevky: 144
Dátum registrácie: So 06 08, 2011 11:52 pm

Re: Hľadáme spoľahlivých ludí

Príspevok od používateľa petok »

temu navrhujem presunut do Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty

"Novinka len pre Vás, investujte s vysokým hodnotením návrat až 10% mesačne. Nemusíte sa starať o nič, všetko Vám vysvetlíme a poradíme. Ide o hodnotenie ktoré spravujú profesionáli na najvätčšiom trhu na svete - menový trh. Nepotrebujete velký vklad pre velké zisky. Vás kapítal spravujú viacerý profesionáli ( money manažér). Poznáte niekoho, kto by chcel investovať? Doporučte ho a zarábajte s investorom! viac na..."

"Nová spoločnosť hladá ludí pre vytvorenie obchodného týmu. Ide o prácu pre forexového a komoditného brokera, ktorý Vám dá možnosť obchodovať s menou - ide o účet, kde si klient (investor) pošle peniaze a profesionálni obchodníci s nimi pracujú a zhodnotujú až 10% mesačne pojde Vám za každého jedného člena (viac o tomto cez email). Provízie niesu jednorázové! Potenciály tejto novej vznikajúcej firmy sú naozaj vysoké.
Hľadáme ludí, čo sú schopný tento byznis rozbehať a starať sa o príslušnú lokalitu či štát podporíme ako materiálne tak i finančne alebo hladáme kontakty na schopných ludí. viac na..."
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Hľadáme spoľahlivých ludí

Príspevok od používateľa filip glasa »

tak po prve to vyzera byt nelegalne, pripadne napis na zaklade akych licencii podnikate.

po druhe je to hoodne naivny koncept - cisty amaterizmus z toho citit.
abvireal
Príspevky: 5
Dátum registrácie: St 14 12, 2011 12:13 am
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať používateľa:

Re: Hľadáme spoľahlivých ludí

Príspevok od používateľa abvireal »

Viac na webstránke ked neveríte https://axiory.com/trading/individuals/ ... ioryid=156" onclick="window.open(this.href);return false;

Chart - http://axiory.com/platforms/axiory-mult ... ioryid=156" onclick="window.open(this.href);return false; ( ludia ktorý investovali ... )
Investícia u firmy ktorá je zatial najlepšia firma na svete a je na 1.mieste
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15786
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1385 times

Re: Hľadáme spoľahlivých ludí

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Načo sú ti traderi? Aby ťa dostali na mizinu? Načo Ti je firma?

Takých stránok som už videl kopy. Každý rok debatujeme o takých.
Ešte som nestretol ľudí, čo by cez takých brokerov zarábali dlhšiu dobu.
Typickým znakom takých serverov je, že existujú 1-2 roky. Tí trejderi, ktorí sa tam prezentujú majú experience 1-2 roky. Vždy vidíš len najlepších ( vrchol rebríčka ), takže to vyzerá, že zarábajú veľké peniaze.
Ak sa pozrieš na hocijakú traderskú súťaž, tak vrchol rebríčka vždy tvoria súťažiaci, čo zarábajú tisícky % ročne. Ale normálne na burze nezarobia nič. Prežijú krátkodobé šťastie a tým to končí.
Tu je to podľa mňa podobné. Akurát, že ide o real trading. Tí, ktorým sa najviac darí urobia desiatky až stovky%. Ale ako dlho vydržia to nikto nevie. Drawdowny mávajú aj 30-40%. Nabalia sa na províziách a prestanú fungovať. Nahradia ich ďalší.
A systém funguje, lebo rebríček najlepších má vždy svoj vrchol. A je len na klientovi kde zariskuje svoje peniaze.
Ten multitrader systém asi diverzifikuje riziko rozložením kapitálu do viacerých najlepších, nie? Môže to fungovať, ale chce to šikovnosť a dobrú analýzu investora.

A ty chceš vyberať peniaze od ľudí a vkladať ich tam? Do firmy registrovanej na Seycheloch? ( schránková firma ). Do firmy, čo nie pod nijakou kontrolou a ktorá má zakázané brať napríklad amerických občanov ako klientov?

Alebo máš predstavu, že cez inzeráty získaš nejakých trejderov u nás, čo budú robiť také zisky? Zabudni.
Nevravím nie takým stránkam, lebo ich nemám odskúšané na vlastnej koži. Stretol som sa z mnohými, ale ani o jednej neviem, že by úspešne fungovala dlhé roky. Takisto som nikdy nestretol človeka, čo by mi potvrdil, že takto sa dá nadpriemerne zarábať.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Hľadáme spoľahlivých ludí

Príspevok od používateľa Airmike »

je pravda ze sme sa tu o tom bavili velakrat.

je jasne ze to co je ako prvy post je bullshit
je tiez jasne ze 20 rozny chlapec z lucenca asi nieje najdoveryhodnejsia osobka
ked som si precital kontaktny mail, tiez ma napadlo par veci, staci pozriet pismenka ci nam to nieco nepripomina :).

s cima ale nemozem suhlasit je u nas vseobecne prevladajuci nazor na PAMM schemy, Signal providers, Trading networks a contests. napisal som si pred chvilou dlhy dlhy prispevok o tom ake su rozdiely vnimania tychto fenomenov vo svete a u nas. my tu na tomto nasom lokalnom fore zijeme vo svojom svete a pozerame sa na to slovenskou optikou. zatial co sa svet uz davno zmenil, a prave tymto smerom. kto to sleduje vie o tom , kto to nesleduje nevie. potom ma ale napadlo ze cca pol roka dozadu som o tom pisal , dal som argumenty, ale nazor ostal nezmeneny. tak snad zase o pol roka nieco o tom napisem a uvidime ci sa posuvame , alebo si o tom pokecame niekedy pri pive :)
abvireal
Príspevky: 5
Dátum registrácie: St 14 12, 2011 12:13 am
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať používateľa:

Re: Hľadáme spoľahlivých ludí

Príspevok od používateľa abvireal »

Ja dotoho nenútim nikoho to je jasné, ja pracujem pre nich a budujem si svoj tým nič viac ... nemal som to sem ani dávať radšej človeka hned ukamenujú aký mám email a podobné hlúposti, ale to je jedno.
Investícia u firmy ktorá je zatial najlepšia firma na svete a je na 1.mieste
emr
Silver Member *
Príspevky: 189
Dátum registrácie: Po 10 05, 2010 11:56 am

Re: Hľadáme spoľahlivých ludí

Príspevok od používateľa emr »

No jedno to nie je. Ak nieco posobi neseriozne, ako podvod, alebo ako pyramidova hra, treba na to poukazat, nie? Kde je problem? Na vecnu kritiku od panov vyssie si nijako nereagoval. Lebo mna, ako uprimneho zaujemcu o vynos v desiatkach az stovkach percent rocne, by tvoja reakcia zaujimala.
abvireal
Príspevky: 5
Dátum registrácie: St 14 12, 2011 12:13 am
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať používateľa:

Re: Hľadáme spoľahlivých ludí

Príspevok od používateľa abvireal »

Nič neviem slubovať ale zisky sú približne 10% mesačne je to kmitavé nič nieje 100% ale pracujú tam ludia ktorý to majú až 10 ročné skúsenosti ja sám skúsim niečo investovať ... mám teraz jedného investora ak chcete Vás budem oboznamovať čo a ako funguje, to je vtom + ked chcete investovať dáku čiastku normálne cez Váš účet môžete rozložiť svoje peniaze viacerým traderom, čiže máte na výber ... ja sám neviem ešte čo a ako to tu je som vtom nový ja tu len pracujem a mám zhánať ludí a budovať svoj tým taktiež svojim klientom ktorý sú v našom týme pomáhať zhánať dalších klientov.
Investícia u firmy ktorá je zatial najlepšia firma na svete a je na 1.mieste
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15786
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1385 times

Re: Hľadáme spoľahlivých ludí

Príspevok od používateľa JUGGLER »

abvireal napísal:Nič neviem slubovať ale zisky sú približne 10% mesačne je to kmitavé nič nieje 100% ale pracujú tam ludia ktorý to majú až 10 ročné skúsenosti ja sám skúsim niečo investovať ....
Nemal by si ľuďom sľubovať také veci. To je prvý predpoklad úspešného podnikania.
Ešte sám nevieš a už sľubuješ. To sa mi nepáči.
Keby to bolo také jednoznačné, tak ja sám sa vykašlem na trading a nechám si spravovať peniaze. Ale viem, že to NIE JE TAKÉ JEDNODUCHÉ a že konkrétne mne sa oplatí spoliehať hlavne na seba. Všetko ostatné môže byť strata času i peňazí.

Trochu som sa na to pozrel a je to v podstate tak, ako som už napísal:

Forexoví brokeri sa snažia prilákať klientov cez PAMM trading.
To znamená, že účet klienta, alebo časť účtu podľa želania klienta môže broker priradiť do správy PAMM traderovi. PAMM trader je klient brokera, ktorý môže spravovať ( trejdiť ) aj iné účty ako svoj. Takže, ak si nejaký trader myslí, že je dobrý, tak dovolí brokerovi zverejniť svoje obchodovanie a výsledky. A na základe toho môže získať klientov, ktorí si u neho nechajú spravovať peniaze. Za poplatky a podiel na zisku.

Háčik je v tom, že všetko závisi na tom akého trejdera si vyberiete. Lebo nijaké doterajšie zisky negarantujú aj zisky v budúcnosti. V tom sa treba vyznať a samozrejme - zariskovať. Pre diverzifikáciu rizika je zrejme najlepšie investíciu rozdeliť medzi viac traderov.

Pozrime sa prvých dvoch najlepších z tých, čo nám tu dal Abvireal linku:
http://axiory.com/platforms/axiory-mult ... ioryid=156" onclick="window.open(this.href);return false;

THUNDER: vyzerá ako najvýkonejší trader. Skalper. História: len 8 mesiacov.
Výkon: +392% doteraz. Krása.....
Lenže...velké drawdowny, to znamená, že účet môže ísť aj prudko DOLE..doteraz najviac -40%.
Našiel som klienta, čo k nemu dal peniaze pred 16 dňami.
Realita: Zatial je v strate -6,5% z účtu.

ABL: daytrader, historia: 4 mesiace, výkon 162% , max. pokles 30%
Našiel som klienta, ktorému obchoduje účet 1 mesiac.
Realita: -11,5% za posledný mesiac.

OK. Pátral som ďalej. A zistil som, že u daného brokera sa nájdu aj takí, čo dlhodobo robia dajme tomu +3-4% mesačne, čiže pekných 35-50% p.a.
Ďalej som zistil, že konkrétne tento broker účtuje 1,9 pipsu pri EUR/USD, čo sa mi vidí dosť veľa...Buď sa tu ryžuje aj na poplatkoch, alebo je to zbytočne veľa ( čo je pre výkonnosť handicap), lebo ja, keby som tradoval FOREX tak nejdem za viac ako 1 pip.

Ešte poviem toľko, že nie som odborník na PAMM , ale z toho, čo som narýchlo preštudoval ( a verím aj Mikovi, keď to tvrdí) to vyzerá ako FAIR HRA.
Len to má háčik, že si fakt treba SPRÁVNE VYBRAŤ. Pamm tradera i brokera.

To znamená, že investor by mal kvalifikovane - na základe analýzy vsadiť na toho správneho PAMM trejdera a verím, že so šťastím by sa do tých 50% p.a. mohol zmestiť.
Ak si investor vyberie nesprávne, tak môže veľmi ľahko utrpieť straty.
Napríklad ten trader č.1: THUNDER je presne ten typ, čo môže investora priniesť do straty a potom skončiť na smetisku dejín PAMM trejderov. A nahradí ho iný.
Tak to zrejme funguje. Tých trejderov sa v tom rebríčku strieda veľa, takže na prvý pohľad sa zdá, že forex sú ĽAHKÉ PENIAZE, ale realita je iná.

Čiže, podľa mňa závisí od toho, koho si vyberieme, kedy ku nemu vstúpime a kedy vystúpime. Kým nevystúpime, nedá sa hovoriť o ZISKU. O ziskovosti sa môžeme baviť až keď sú peňiažky doma. Zrejme preto nikde nečítam o zbohatlíkoch z PAMM tradingu...keď vôbec nejakí existujú.

ČO sa týka PAMM traderov, zrejme je najlepšie hladať takých, čo obchodujú dlho, majú konzistentné zisky a primerané riziko (drawdowny) a najlepšie je asi investíciu diverzifikovať medzi viacerých. To je manažérske umenie. Ak máš byť tým manažérom ty - Abvireal, tak neviem..neviem. Radšej si to najprv sám vyskúšaj. Lebo potom Ťa sklamaní klienti môžu naháňať...

Ak by som mal danou cestou investovať ja, hladal by som PAMM trading u brokerov, ktorých najviac využívajú profesionáli. Pametám si napr. Alpari, Dukaskopy, FXCM. Posvietil by som si aj na to, kde sú registrovaní a pod akou kontrolou. Lebo je veľa stránok, čo sa hrajú na PAMM trading a po 1-2 rokoch zmiznú zo sveta ( samozrejme aj s peniazmi klientov ).
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Hľadáme spoľahlivých ludí

Príspevok od používateľa Airmike »

Juggler

Ja samozrejmu nechcem nejak vyzdvihovat pamm traderov. Mas samozrejme pravdu v tom ze vo vacsine pripadov je to skupina ludi, ktori nemaju zabrany obchodovat cudzie prachy len aby zvysili paku. A musim povedat tiez ze sa to vacsinou konci spatne ,lebo pochybni pamm traderi riskuju ako blazni. A je ich vacsina.

Ale za posledne mesiace sa cely biznis trochu viac posuva k transparentnosti a to ma
zopar vyhod. Napisem neskor ked budem pri kompe. Z iphonu mi texty moc nejdu. :)
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15786
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1385 times

Re: Hľadáme spoľahlivých ludí

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Mika napísal:Juggler
Ale za posledne mesiace sa cely biznis trochu viac posuva k transparentnosti a to ma zopar vyhod. Napisem neskor ked budem pri kompe. Z iphonu mi texty moc nejdu. :)
OK. Napíš, keď budeš mať čas ( a pohodu ). Neponáhľame sa.
Téma je zaujímavá. Jednak sa ma na to pýtajú ľudia ( či existuje iná cesta), jednak sa sám nad tým zamýšlam, ktorým smerom sa uberať, keď už budem za zenitom ( kolko ešte vydržím, ked mám 10 rokov za sebou? ).
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3250
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Hľadáme spoľahlivých ludí

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

abvireal napísal:pracujú tam ludia ktorý to majú až 10 ročné skúsenosti
kto konkretne z tych traderov ma viac ako 10 rocne skusenosti ?
Abvireal, prvym predpokladom seriozneho biznisu je, ze sa podavaju iba presne a overene informacie. Ziadne fabulacie a zvelicenia. Ked sa ta niekto spyta na rizika, tak ich jasne pomenujes a nepouzivas ziadne okecavacky. Inak sa aj z dobreho umyslu stane velmi lahko prachsprosty neseriozny podvod.
Napísať odpoveď

Návrat na "Forex, menové páry, cudzie meny, kryptomeny"