FOREX

Forex - forein exchange, obchodovanie s cudzími menami.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
Strastislav
Silver Member *
Príspevky: 262
Dátum registrácie: Št 31 05, 2012 8:56 am

Re: FOREX

Príspevok od používateľa Strastislav »

kontrarian napísal:ten graf ( Strasti, je tam uz aj zlta :D )
za tú farbu máš nárok na verejnú pochvalu pred naštartovanou V3S, ale inak to ostatne vyznie komplikovanejšie jak kvantová fyzika ... chlape ako fakt si tu niekoho chceš získať zakrelovaním do grafu po funuse ... nesranduj :mrgreen:
kontrarian
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Ne 16 09, 2012 11:02 am

Re: FOREX

Príspevok od používateľa kontrarian »

Tak tak Strasti, farba je uz krajsia...ked ja sa pri tom trejdingu obcas nudim, tak potrebujem aj posrandovat (:...Ale pokial ide o fx, tak tam to beriam vazne( ide o peniaze)...a ja mam stale pocit vycitiek, ze naco vam tu davam tolko indicii...a vy mate zase pocit, ze nic...teraz neviem: su indicie take slabe, aleb vy neviete citat?Biosko uz sa ti nebudem vyhrazat ok..Koncim , zacina sa to hybat.
PS pozrite sa na menovu vojnu napr teraz na grafy: BOC si robi svoju pracu dobre (cad oslabuje), BOJ este lepsie, RBA skvele, FED super, BOE uz pritvrdzuje poriadne (dnes KING uz v predstihu povedal , ze zajtrajsie data budu katastrofa!) nevidane...a ECB sa tiez cini a brzdi e/u ako sa da...Chlapci, korelacie na fx su v pi.i. Teraz uz uspeje naozaj iba ten kto to vie poriadne. Pametajte!
In the world there are thousands of day traders who take profit and live their dream .... ... and millions who lose daily and dreaming how they should lived their dream
kontrarian
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Ne 16 09, 2012 11:02 am

Re: FOREX

Príspevok od používateľa kontrarian »

Inac som vam tu pred cca hodinou pisal, ze cakam lepsie US dat a kratkodobe posilnenie USD ( jasny tip na dalsiu news trade v predstihu)...stalo sa, data lepsie dolar kratkodobo up ( usd/jpy hore,usd/cad hore, gbp/ usd dole eur/usd dole) inac eur/usd este predtym ako jediny prerazil hore ale po news korigoval...teraz je uz naspat( pisal som, kde su signaly, ale aj zatial chop))...som si isty, ze vsetci tuna viete, ze USD ma rozne typi spravania sa na news a niekedy po dobrych datach reguje hore a niekedy dole.to patri taktiez k vseobecnemu prehladu na fx...ok uz vam tu neposielam dalsi vypis, lebo zase poviete , ze ten stary blazon sa vyhraza a dava tu spatne obchody na ktore nedal ziadne indicie...Majte sa fx borci a poriadne backtestujte (:
In the world there are thousands of day traders who take profit and live their dream .... ... and millions who lose daily and dreaming how they should lived their dream
Používateľov profilový obrázok
Strastislav
Silver Member *
Príspevky: 262
Dátum registrácie: Št 31 05, 2012 8:56 am

Re: FOREX

Príspevok od používateľa Strastislav »

kontrarian napísal:Inac som vam tu pred cca hodinou pisal, ze cakam lepsie US dat a kratkodobe posilnenie USD ( jasny tip na dalsiu news trade v predstihu)...stalo sa, data lepsie dolar kratkodobo up ( usd/jpy hore,usd/cad hore, gbp/ usd dole eur/usd dole) inac eur/usd este predtym ako jediny prerazil hore ale po news korigoval...teraz je uz naspat( pisal som, kde su signaly, ale aj zatial chop))...som si isty, ze vsetci tuna viete, ze USD ma rozne typi spravania sa na news a niekedy po dobrych datach reguje hore a niekedy dole.to patri taktiez k vseobecnemu prehladu na fx...ok uz vam tu neposielam dalsi vypis, lebo zase poviete , ze ten stary blazon sa vyhraza a dava tu spatne obchody na ktore nedal ziadne indicie...Majte sa fx borci a poriadne backtestujte (:
niečo si z toho vyber ...http://www.zzz.sk/?page=hladaj&typ=psychiatricka
kontrarian
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Ne 16 09, 2012 11:02 am

Re: FOREX

Príspevok od používateľa kontrarian »

Strasti, mozno uz o tom pouvazujem, ked mi to odporucaju cele masi ludi.Mozno mi to pomoze v trejdingu. Mimochodom, koho mi odporucis z vlastnej skusenosti?

Tie tvoje grafy maju tiez pekne farby. A este k tomu cervena znamena teplo, zelena zima...
Mozno hore?, Alebo zeby dole? Asi nerozhodne.
U mna je to inac . Cervena je zisk ( s indiciou danou dopredu).

Inac to teplo zacali sirit v nasich koncinach financnici, viem ze jeden “super trejder z CR” to dlhodobo propaguje na trime a ma asi vela naslednovnikov. Zda sa , ze za chvilu to bude povinna vybava uspesneho trejdera v CS...Tvorca tepla sa asi tesi...Kolko to vlastne stoji, ten teply gral?

Dam este vtip:
Vypadol facebook. Ludia su nestasni a nudia sa. Vyjdu do ulic kazdy drzi v ruke fotku a pyta sa:
Like it?

Este jeden:
Vypadli platformy. Ludia su nestasni a nudia sa. Vyjdu do ulic kazdy drzi v ruke graf s cervenou, zltou ,zelenou a pyta sa : hore???, alebo dole??
In the world there are thousands of day traders who take profit and live their dream .... ... and millions who lose daily and dreaming how they should lived their dream
Napísať odpoveď

Návrat na "Forex, menové páry, cudzie meny, kryptomeny"