AOS a BRokeri

Forex - forein exchange, obchodovanie s cudzími menami.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

AOS a BRokeri

Príspevok od používateľa Istiach »

Caute,

Nemate niekto skusenosti s tym, ako sa spravaju brokeri k dlhodobejsie ziskovym AOS? Dajme tomu, ze sa niekomu podari vyvinut, a za chodu udrziavat funkcny a ziskovy AOS a pojde obchodovat napr k XTB alebo inemu OTC brokerovi. Myslite ze je to len otazka casu, kedy by broker takehoto zakaznika odstavil?

Aky je sposob aky sa tomuto problemu vyhnut ked chce clovek obchodovat forex? ECN broker?
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: AOS a BRokeri

Príspevok od používateľa Biosko »

Ahoj,
no na nete sa clovek docita rozne pribehy ale za vela pripadov si mozu aj ludia samy, napriklad taki indovia, malajzijcania ci turci od nich nemozes verit kazdemu jedenemu prispevku.

Najlepsie je sa delit o skusenosti, ten kto obchoduje live a pouziva pomoc AOS(EA) tak nech sa vyjadri.
Za seba mozem povedat ze mam 9 mesiacov ucet na HotForex-e ECN live, obchodujem manualne ale mam nakode aj 3 vlastne EA ktore mi vyhodnucuju obchody ci pomahaju otvarat alebo zatvarat pozicie ked spim. Ucet som zhodnotil zatial o 90% a brooker s tym zatial problem nemal. No peniaze som zatial nevyberal. To bude klucove. Tie tak skoro vyberat nebudem ale ak by bol nejaky problem urcite by som dal vediet.

Urcite by som si vyberal ECN ucty, aj ked niektori brookri nie su az tak true ECN ako tvrdia.
A potom by som vyberal reputable brookerov. Predsa len vacsina reputable brookerov si nedovoli nejake kiksy lebo potom sa ludia zvyknu ozvat na forach a to im odoberie zakaznikov. A nie je problem pospamovat fora kde chodi 100 000ludi denne s dokazmi o tom ako ta brooker vyhodil alebo nieco nevyplatil.

V XTB mam take skusenosti ze s AOS obchodovat mozes pokial ti pojde :) mne napriklad moje AOS nesli aspon co som na deme skusal, a ked som rozpraval so supportom vraveli ze maju vsetko povolene a ze sa obchodovat s AOE moze, ale oni dobre vedia co je to magic number a ze nie vsetci to povoluju lebo sa tym daju obchadzat restriction MT4-MT5. Takze zaverom k XTB ak ti tam tvoj AOS pojde obchodovat s nimi mozes. Nemusis sa bat ze by ta nevyplatili. Predsa len zas tu je ta vyhoda ze brooker je v krajine kde zijes. Nie je problem si ich odchytit :).
Používateľov profilový obrázok
kezo
Active Member
Príspevky: 89
Dátum registrácie: Ut 11 09, 2012 8:55 am

Re: AOS a BRokeri

Príspevok od používateľa kezo »

Servus Istiach,
na zaklade mojich doterajsich skusenosti a toho co sa deje globalne, vyhnut sa problemu nevyplatenia brokerom sa uplne neda. Je to iluzia.
Ide skor o minimalizaciu takehoto rizika.

Dolezite je mat v pripade pravneho sporu dokaz . Co moze byt podrobny vypis z MT 4 uctu. Ale kontinualne, exaktne meranie, toho co sa deje u brokera a pripadne v sieti je porofesionalny pristup. V pripade neetickeho spravania sa brokera, takuto cinnost mas moznost zdokumentovat a tento log moze sluzit ako vecny argument, dokaz u regulatora a na sude.

V prostredi MT 4 vyborne posluzi Broker Activity Detection Obrázok http://4xtrader.net/

Dobre posluzi aj Wireshark Obrázok http://www.wireshark.org/ je program na odchytávanie paketov priamo zo sieťovej karty, ktorý dokáže odsledovať sieťovú prevádzku, teda komunikáciu medzi počítačmi v sieti. Odchytené pakety vie analyzovať a vyhodnocovať. Pomocou snifferov sa dajú ľahko odhaliť bezpečnostné problémy v sieti. Wireshark je určený pre všetkých, ktorí sa snažia hlbšie preniknúť do problematiky sietí, ale asi najviac na pomoc vývojárom, bezpečnostným technikom a administrátorom. Jedna z hlavných vlastností je podpora viac ako 70 nových protokolov.

Vlastnosti programu:
- podpora takmer všetkých protokolov,
- odchytávanie komunikácie,
- zobrazovanie paketov s podrobnými informáciami o protokoloch,
- prepracované filtrovanie na odchytávanie vybraných typov dát a pod.
"Have you taken a loss? Forget it quick. If you have taken a profit, forget it quicker. Don’t let ego and greed inhibit clear thinking and hard work. It is profitable to study your mistakes. "
Napísať odpoveď

Návrat na "Forex, menové páry, cudzie meny, kryptomeny"