MIG capital

Forex - forein exchange, obchodovanie s cudzími menami.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

MIG capital

Príspevok od používateľa filip glasa »

Dostal som takyto email od MIG capital:
Nas model obchodovania je absolutne transparentny a mozete sa s nim blizsie oboznamit prostrednictvom http://migcapital.co.uk/trading/market-information" onclick="window.open(this.href);return false;. S cenami nemanipulujeme a nerozsirujeme spready. Zabezpecujeme nasim klientom najmensi spread a najlepsiu cenu aku ziskame za cielom uskotocnenia klientovej poziadavky. S cielom zabezpecit najvacsiu moznu likviditu spolupracujeme so 17 poskytovatelmi likvidity. Tymito su prevazne primarne banky ako Bank of America, Barclay´s, BNP Paribas, Citybank, Commerzbank, Credit Suisse, Goldman Sachs, HSBC, Deutsche Bank a podobne.

Aplikovanim politiky najlepsiej trhovej exekucie MIG Capital potvrdi objednavku klienta za lepsi cenu, ak sa trh posunul v prospech klienta a za cenu horsiu, ak sa trh pohyboval proti zaujmu klienta. Nasi klienti obchoduju prostrednictvom platformy MT4, platformu MT5 momentalne testujeme, a nasim klientom ju spristupnime v ramci prveho kvartalu roku 2013. Takmer vsetky nase objednavky su vykonavane automaticky a bez zasahu dealera. Strategie nasich klientov neobmedzujeme, scalping, rollover alebo prijimanie pozitivnej rolls na vsetkych urovniach marzi su nasim klientom plne k dispozicii.
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: MIG capital

Príspevok od používateľa Biosko »

Aka je spojitost medzi MIG capital a MIG bank? Kedze poznam MIG bank a MIG capital pocujem az teraz. Zmenili si nazov? Alebo maju viac mien?
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: MIG capital

Príspevok od používateľa filip glasa »

Je to myslim ich dcera.
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: MIG capital

Príspevok od používateľa Biosko »

Aha dik, inac:

Takmer vsetky nase objednavky su vykonavane automaticky a bez zasahu dealera.

To slovo takmer sa mi nepaci.

A inac ani toto celkom: najmensi spread a najlepsiu cenu aku ziskame za cielom uskotocnenia klientovej poziadavky.

Cize ked kvazi ziskaju zlu tak dostanes zlu, len ako mas vediet aku ziskali a aku ti poskytli.
Používateľov profilový obrázok
peter977
Gold Member **
Príspevky: 401
Dátum registrácie: Po 23 04, 2012 9:22 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: MIG capital

Príspevok od používateľa peter977 »

Zdravím páni,

ja som cez Mig bank obchodoval v rokoch 2009-2010.

Stophunting, falošné pohyby sviečok, zámerné zdržiavanie finančných prostriedkov pri výbere z účtu. V noci bolo bežné že na EUR/USD som mal 12-14 pips spread.

Neviem, či sa v niečom zmenili, keďže odvtedy ako som odišiel ich už nesledujem ale keď počujem ten názov, tak sa mi je zle :D
share your trading ideas
https://www.facebook.com/groups/ukforexsk/" onclick="window.open(this.href);return false;
Napísať odpoveď

Návrat na "Forex, menové páry, cudzie meny, kryptomeny"