TEST:Platenych Forex Signalov automaticky vykonavanych na MT

Forex - forein exchange, obchodovanie s cudzími menami.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
prepinakos
Príspevky: 54
Dátum registrácie: St 03 04, 2013 6:02 pm

TEST:Platenych Forex Signalov automaticky vykonavanych na MT

Príspevok od používateľa prepinakos »

Zdravím všetkých investorov

nedávno som objavil celkom zaujimavo vyzerajuci portal liveforextrading.info
ponuka moznost takzvaneho forrrex mirrorinu a teda kopirovania tradov "overenych traderov " samozrejme za poplatok od 50 do 100 dolarov mesacne.
Trades su vykonavane automaticky takze Metatrader moze byt aj vypnuty co je vyhoda.

V ponuke maju 7 "obchodnikov" kotrych mozete kopirovat. Predtym ako si vyberiete mozete vidiet vsetkych ich predchadzjuce obchody a ako im to ide.
Samozrejme si mozete nastavit ci chcete ich pokyny kopirovat v rovnakej miere alebo zvysit ci znizit riziko drawdownu.

Ja som si na zaciatok vybral asi najpopularneji Trade Alerter - http://www.liveforextrading.info/live_f ... iew&id=281" onclick="window.open(this.href);return false;
s kapitalom 10k

A skalpujuceho FX Viper s 2x rizikom kedze ma velmi vyysoku uspesnost
http://www.liveforextrading.info/live_f ... iew&id=633" onclick="window.open(this.href);return false;
s kapitalom 1,5 K

O 2 tyzdne zverejnim ako ktory dopadol.

Budem rad ak aj vy prispejete svojimi skusenostami z takymito systemami.

Zdar

:mrgreen:
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: TEST:Platenych Forex Signalov automaticky vykonavanych n

Príspevok od používateľa Istiach »

Cau,

Moje skusenosti su take, ze to vyzera pekne ale nefunguje. Mozno budes mat skusenost inu :)
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: TEST:Platenych Forex Signalov automaticky vykonavanych n

Príspevok od používateľa Airmike »

moja skusenost je, ze to funguje len v pripade ak si trader, a teda vies co trader obchoduje , ako to obchoduje a vies ako namixovat spravne portfolio signal providerov. zo 7 si teda velmi nenavyberas.

ak niesi, tak to bude pre teba asi take narocne , ako by si sam obchodoval.

a na scalperov v tomto pripade rovno zabudni, pretoze to technicky ziadna siet na svete nema vyriesene. aby si dostal taku istu exekuciu ako signal provider.
napisal som tu o tom more clankov, tak predtym ako sa vrhnes do nejakej trading network, aspon si o tom precitaj. to ti urcite pomoze sa zorientovat. pretoze podla mojho nazoru si si rozhodne nevybral to najlepsie , co tato sfera ponuka.

btw. platit pausal je totalny nezmysel
prepinakos
Príspevky: 54
Dátum registrácie: St 03 04, 2013 6:02 pm

Re: TEST:Platenych Forex Signalov automaticky vykonavanych n

Príspevok od používateľa prepinakos »

Mika napísal:moja skusenost je, ze to funguje len v pripade ak si trader, a teda vies co trader obchoduje , ako to obchoduje a vies ako namixovat spravne portfolio signal providerov. zo 7 si teda velmi nenavyberas.

ak niesi, tak to bude pre teba asi take narocne , ako by si sam obchodoval.

a na scalperov v tomto pripade rovno zabudni, pretoze to technicky ziadna siet na svete nema vyriesene. aby si dostal taku istu exekuciu ako signal provider.
napisal som tu o tom more clankov, tak predtym ako sa vrhnes do nejakej trading network, aspon si o tom precitaj. to ti urcite pomoze sa zorientovat. pretoze podla mojho nazoru si si rozhodne nevybral to najlepsie , co tato sfera ponuka.

btw. platit pausal je totalny nezmysel
Mika , tak mi sem hod prosim ta linky na tvoje clanky neviem ich najst.
Pripadne mi rovno napis co je to najlepsie co by som si mohol vybrat vravim liveforextrading.info zatial testujem a uvidime.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: TEST:Platenych Forex Signalov automaticky vykonavanych n

Príspevok od používateľa Airmike »

http://ako-investovat.sk/diskusia/viewt ... AMM#p73884" onclick="window.open(this.href);return false;
prepinakos
Príspevky: 54
Dátum registrácie: St 03 04, 2013 6:02 pm

Re: TEST:Platenych Forex Signalov automaticky vykonavanych n

Príspevok od používateľa prepinakos »

Mika prečital som cele vlakno ale vsetko je to hlavne teoria, vysvetlivky, nazory a pocity.
Ja chcem vidiet ako to fungovalo v reale. Povedzme test na 3 uctoch 3 rozny signal providery. Napr : mal som tam 10k a za mesiac mam 7k alebo 14k....

Inak ked si tak dobry trader ako pises ze si bol v top 10 traderov na myfxbook v nejakej sutazi tak si podme zalozit vlastneho signal providera :evil:
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: TEST:Platenych Forex Signalov automaticky vykonavanych n

Príspevok od používateľa Airmike »

Ja niesom dobry trader. To som tu spominal uz par krat :) . ja som len trader .
Neviem kde si to cital :). S niekym si ma mylis ja s myfxbook nic nemam. Signal providera nerobim a ak boh da ani nebudem :)

To ze som niekde v nejakych tabulkach znamena ze mi nevadi ked mi niekto plati v podstate za nic. A tiez to znamena ze tam asi vela dobrych traderov nieje, ked som na tope . :)
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7070
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 150 times
Been thanked: 283 times

Re: TEST:Platenych Forex Signalov automaticky vykonavanych n

Príspevok od používateľa jogo »

Mika napísal: To ze som niekde v nejakych tabulkach znamena ze mi nevadi ked mi niekto plati v podstate za nic. A tiez to znamena ze tam asi vela dobrych traderov nieje, ked som na tope . :)
Nuz pokial sa len priblizujes k vykonom(a drawdownom), o ktorych si tu raz pisal, tak sa nediv, ze si na tope. Podla mojho nazoru len minimum traderov na svete moze taketo vykony dlhodobo vyrazne prekonavat. :)
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Napísať odpoveď

Návrat na "Forex, menové páry, cudzie meny, kryptomeny"