Investovanie na FOREXE za pomoci AOS

Forex - forein exchange, obchodovanie s cudzími menami.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Peter11
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St 11 12, 2013 8:45 pm

Investovanie na FOREXE za pomoci AOS

Príspevok od používateľa Peter11 »

Dobrý deň prajem,

V prvom rade je toto super web :)

Volám sa Peter a chcel by som si založiť s.r.o. Venujem sa obchodovaniu na burze (už 8 rokov a posledne 3 roky intenzívne) zameranie na obchodovanie konkrétne menové páre (FOREX). Aby mi pri úspešnom a ziskovom obchodovaní nebránila moja psychika, tak som si spravil a s kamarátom spolu vyvinul automatické obchodne pomocníky (AOS), ktoré obchodujú za obchodníka(klienta) sami on si to musí len nainštalovať do programu na obchodovanie(MT4) a spustiť. Klientovi navrhnem u akého brokera si má otvoriť účet aby mal čo najnižšie poplatky. Poskytnem mu automatické obchodné systémy(zdarma). Klient na burze zarobí na svojom účte za pomoci môjho obchodného systému X peňazí za mesiac a je v súlade so zákonom si pýtať od klienta províziu, odmenu alebo maržu z jeho zisku??? Poprípade na hore popísane veci potrebujem mať u zložené skúšky za Finančného agenta??? a akú úroveň potrebujem???

Takže to zhrniem nikomu majetok nebudem spravovať, klientovi poskytnem AOS automatického obchodného pomocníka, ktoré sú aj voľne šírene na internete. Odporučím mu brokerskú spoločnosť. Zarobí peniaze a ja budem požadovať formu nejakej odmeny, poprípade mi poraďte čo je v súlade so zákonom, ako si nárokovať na odmenu???

Ďakujem moc pekne za odpovede s pozdravom Peter
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 989 times
Been thanked: 1343 times

Re: Investovanie na FOREXE za pomoci AOS

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Toto je ťažký rébus. Klientovi odporúčiš brokera, on si bude sám obchodovať cez AOS a ty chceš od neho podiel na zisku...Ako mu chceš kontrolovať účet? Čo v prípade straty? Toto je ťažko napasovať na s.r.o.
V tvojom prípade by som predával ,,obchodný softvér,, za jednorazové , alebo ročné platby, alebo robil ,,softvérové poradenstvo,, za nejaký paušál... Keď nemieniš trejdiť, čiže prebrať celú zodpovednosť na seba, tak ťažko od niekoho získaš podiel na zisku. Okrem toho ťa hocikto môže odrbať tak, že bude z tvojim AOS trejdit jeden malý účet na podiel na zisku a ten trading kopírovať na väčší účet o ktorom nevieš.

Prečítaj si príspevky o social tradingu a networks od nicka Mika. Vybuduj si z AOS track record na verejnej sieti...tam kde ťa vidia tisíce a umožni kopírovať tvoj trading celému svetu. Za poplatok, alebo províziu. To všetko za teba zariadí broker/prevádzkovateľ. Ak si fakt dobrý , takto sa môžeš presadiť. Forex, ako lahko kopírovatelný a likvidný trh je na to ideálny...
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 126 times
Been thanked: 338 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Investovanie na FOREXE za pomoci AOS

Príspevok od používateľa osamely chodec »

Myslim, ze by si mohol prenajimat a upgrejdovat softver. Na to ti staci aj zivnost.Nieco ako poskytuju tvorcovia ekonomickych systemov. No dost silne pochybujem, ze bezny smrtelnik, Tvoj klient, bez problemov zvladne volatilitu svojho obchodneho uctu, bez toho aby sa do toho nemontoval v pripade poklesu kapitalu:). Aby si neskoncil na sude, predsa nie su len ziskove obdobia... A uz vobec nechapem ked mas robustny AOS , ktory produkuje zisky , naco potrebujes klientov? Ved si trejdi sam v bankach je penazi dost.
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Používateľov profilový obrázok
rabdo
Gold Member **
Príspevky: 302
Dátum registrácie: Št 02 06, 2011 1:01 pm

Re: Investovanie na FOREXE za pomoci AOS

Príspevok od používateľa rabdo »

osamely chodec napísal:A uz vobec nechapem ked mas robustny AOS , ktory produkuje zisky , naco potrebujes klientov? Ved si trejdi sam v bankach je penazi dost.
ani ja, iba že kto neumí ten … :roll:
Charles Bukowski " svet patrí tým čo sa neposerú "
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Investovanie na FOREXE za pomoci AOS

Príspevok od používateľa Istiach »

Uz minule sa tu o tom niekto bavil. Ked mas klientov, v podstate vyuzivas paku. Trejdis ich peniaze a beries proviziu. A ked mas vela klientov na proviziach vymackas viac nez zo svojho uctu. Boh vie ako to je v tomto pripade s danenim.

Podla toho ako to Peter11 opisuje mam taky pocit ze jemu ide o to, ze on nalinkuje klientov ucet s MT4 na svoju MT4 platformu a klient nebude moct obchodovat. Klientov ucet bude len kopirovat MT4 platformu na ktorej pobezi AOS.

Inak ak to nieje legalne u nas, otvor si s.r.o v EU, v krajine kde to legalne je.
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: Investovanie na FOREXE za pomoci AOS

Príspevok od používateľa Pette »

presne ako pise Juggler. Ak ten tvoj softver naozaj bude obchodovat do zisku, ver tomu ze ti ludia budu platit mesacny pausal "prenajom licencie" a mas to uplne ciste.

Daj prvy mesiac zdarma a mozes zacat.
kobolcs
Active Member
Príspevky: 87
Dátum registrácie: Ut 27 03, 2007 11:08 pm
Bydlisko: BA

Re: Investovanie na FOREXE za pomoci AOS

Príspevok od používateľa kobolcs »

mozno by to islo aj cez licencie a autorsky zakon v SR.
Ale ak to s tymto myslis vazne tak silno odporucam zalozit si podnikv krajine kde zakony vedia nieco o autorskych pravach, licenciach, a vymozenitelnosti prava a maly podnikatel nie verejny nepriatel cislo 1.
Napísať odpoveď

Návrat na "Forex, menové páry, cudzie meny, kryptomeny"