Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Forex - forein exchange, obchodovanie s cudzími menami.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa Airmike »

Slovan_sk napísal:Niektore ti si pekne trafil :)
Preco ides na objem vyhral si zase nejaky contest ze potrebujes pretocit objem ?
Ja vyhravam stale. Kazdy mesiac. Takze ked sa mi toho vela nakopi tak musim pretacat.
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa Rado »

Mika napísal: V poslednej dobe toho mam fakt hodne a zacinam vnimat aj to ze podobne kadrovanie, pochybnovanie a diskutovanie o hovne je strateny cas. Takze som sa rozhodol ze stracat cas nebudem.
Som na tom podobne, ale trading je dosť osamelá práca ako hovorí osamelý chodec, tak občas nie je zlé si pokecať, keď to má zmysel samozrejme.
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
Slovan_sk
Platinum Member ***
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Ut 13 05, 2014 12:12 pm
Has thanked: 66 times
Been thanked: 79 times

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa Slovan_sk »

Mika nevymyslaj :)
Netreba si brat vsetko moc k sdrcu ked si niekto mysli ze ids nejaky random tak je to jeho chyba , ved prave Jaroslav si moze velmi rychlo pozriet tvoj profil u dukas... kedze tam ma tiez ucet a velmi rychlo si vie spocitat aky objem musis pretocit aby si tych xyz dolarov dostal realne na ucet
Ak sa ti pri tom toceni podari nejaky pekny trade je to len plus pre teba a tak to treba brat a niak inak ...
Mne osobne sa paci ze tu obcas hodis nejake print screeny z obchodov lebo si to viem pozriet co ta viedlo k tomu aby si otvoril tam kde si otvoril , konkretne tie obchody co si urobil na LONG EUR/USD 20.4.2015 som mal aj ja na tej istej urovni +- co ma celkom tesi len ja som asi mal mensi TP :)

Takze osobne budem rad ked sa to tu uplne neuzavrie kedze okrem teba tu asi forex nerobi nikto tak ze to aj obcas zverejni , okrem Martina ten si spravil ten bridge na MT4 a konto na myfxbook

BTW : Airmike poznas stranku http://www.jforexbook.com/" onclick="window.open(this.href);return false; je to nieco podbne ako myfxbook ale nedari sa mi tam registrovat
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

To Mika:

V maji a v septembri ma skoro kazdy kopu prace. To je bezny rytmus roka.

Na tomto fore ta nebolo s kym porovnavat, v casovom horizonte "roky" tu nikto forexove obchody nedaval. Performacne trading si nemal v umysle predviest ani nepredviedol; tak nie je ziadny problem. Forum je dobrovolne.
Ja som si rad precital aj teoreticke informacie o fungovani forexoveho trhu ktore si niekedy pisal. Trebars pred par rokmi som netusil o vyzname a vplyve otvaracich hodin Zurichu, Londyna, NewYorku. Alebo ze existuje nejaka azijska seansa. Na tomto fore si upozornil na to ty.

Ku zvysku sa vyjadrovat nebudem, aj tak si to vysvetlis asi ako utok na tvoj job alebo schopnosti.
Slovan_sk
Platinum Member ***
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Ut 13 05, 2014 12:12 pm
Has thanked: 66 times
Been thanked: 79 times

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa Slovan_sk »

Slovan_sk napísal:
otvoril som AUD/CHF long 0.7500 , TP 0.7800 , SL 0.7200 - nehneval by som sa keby to kleslo este ne 0.7300 kde mam dalsi limit prikaz na long , mozno ak mi to margin kvoli weekendu dovoli tak aj na 0.7400 dam , len si to musim spocitat ale malo by to byt v pohode , budem to drzat zubami nechtami :)

Hotovo , nevydrzal som to a uzavrel som AUD / CHF otvorene pozicie okrem 0.7300 co som otvoril pred mesiacom ci kedy uz ani neviem , AUD znizil interest rate , EURO posilnuje a CHF koreluje , suma sumarum uz viem ze tento styl nieje pre mna, este pred tyzdnom som bol v pluse stovky pips na troch poziciach ale silou mocou som chcel drzat a uz viem ze to bola chyba
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7053
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa jogo »

Slovan_sk napísal: suma sumarum uz viem ze tento styl nieje pre mna, este pred tyzdnom som bol v pluse stovky pips na troch poziciach ale silou mocou som chcel drzat a uz viem ze to bola chyba
Po rokoch na burze zistis, ze to nebola chyba, ale jeden z najlepsich sposobov, ako ist na burzu.Teraz ta zradza tvoja psychika a tu treba roky "cibrit".
Kamarat na rope uz ma zarobenych 6 vyplat a znizil target zo 75 na 65. Uz tiez zacina "uradovat" psychika.Ale klobuk dole, drzi to uz skoro 2 mesiace od urovne 45$ a pozera na to len raz do tyzdna. Aby ho nezradila psychika. :)
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa Airmike »

Teraz dufam ze to nikto nevezme zle. Ale mne sa AudNzd prave prestal pacit a isiel som long AudChf a NzdChf. Bolo to nacasovane Na dobu ked vela ludi s tych pozicii vyskakuje. Ja som doteraz cakal a myslim ze to bude dobry trejd. Idem do toho opatrne a pomaly budem pridavat.
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 126 times
Been thanked: 338 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa osamely chodec »

tak minimalne swapy su tam o niecom inom... inak nezavisle na tebe som aj ja vcera preskocil z AUD/NZD long do AUD/CHF long :) ,ale len symbolicky 0,1 lot.
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Slovan_sk
Platinum Member ***
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Ut 13 05, 2014 12:12 pm
Has thanked: 66 times
Been thanked: 79 times

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa Slovan_sk »

Idem aj ja long NZD/CHF - uz to vyzera fajn , open na 0.6859 , SL - 0.6717 , TP - zatial 0.7892 , TP budem urcite korigovat :D
Kos3
Príspevky: 49
Dátum registrácie: Št 02 06, 2011 5:52 pm

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa Kos3 »

ked uz vs chf asi by som nesiel nzd, ma vyhliadky na cut v juni, jedna z mala krajin ktore si dovolili hiknut a teraz im to neni velmi komfortne mat na ich pomery silnu menu, radsej gbpchf alebo usdchf long
Slovan_sk
Platinum Member ***
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Ut 13 05, 2014 12:12 pm
Has thanked: 66 times
Been thanked: 79 times

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa Slovan_sk »

Noo to je mozne ale tak zase stale je to najvyssi diferencial medzi majors aj keby znizili znizia tak o 0.25 % cize stale ostane 4 % medzi NZD/CHF a to je velke lakadlo pre trh a podla mna znizia az v juli :) uvidime hlavne musi skoncit korekcia na EUR/USD lebo silnejuce euro taha hore aj CHF
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa Airmike »

silne euro taha hore aj NZD nielen CHF. co sa tyka toho Cutu. je uplne jedno ci Cutnu alebo nie. Cut neznamena vzdy ze mena oslabi . pokojne moze vyvolat vyssiu volatilitu a nasledne opacnu reakciu. a podla mna sa presne to stane , bez ohladu na to aky bude vysledok vyhlasenia
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 126 times
Been thanked: 338 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa osamely chodec »

na tom AUD/CHF ma zacinaju svrbiet ruky, alebo si na ne sadnut? Test 0,77 sa nezda az taky nerealny.
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa Airmike »

snad by si to nezatvaral teraz ked sa len rozbieha :)
Slovan_sk
Platinum Member ***
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Ut 13 05, 2014 12:12 pm
Has thanked: 66 times
Been thanked: 79 times

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa Slovan_sk »

EUR/USD - dnes to bola parada len nie pre mna :D idem short market 1.1354 ( vzdy ked som siel na market price do tradu prerobil som tak som zvedavy :D ) vynimocne 80 % margin , tak uvidime ci zase nebude margin call :D ale cert to ber , SL mierne nad 1.14000 , TP 1.1290
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa Airmike »

ja sa len smejem, predvcerom -700 vcera na eure +1500 dnes rano krasny profit na AUD a NZD a kym pridem do roboty tak -1000 . ale inac pohodicka. zivot tradera ako z toho videa od kamaratov z ciech :) :) :)

https://www.youtube.com/watch?v=Rr7YukbDtbk" onclick="window.open(this.href);return false;
MartinPillar
Platinum Member ***
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Ut 11 11, 2014 4:07 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa MartinPillar »

Tak to je ina haluz pomoooc.
Nist tam neni na tom Forexe zaujimaveho teraz. Iba zeby zacal padat USD/JPY.
Ale inac bud si nahanas chvost a ides do obchodov neskoro, alebo to este stale nie presvedcive ako ten AUD.
Teda aspon pre mna nie. Ten rast je taky strasne zubaty neviem.
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 126 times
Been thanked: 338 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa osamely chodec »

to video nema chybu ... chybal tam len sex, ale to je asi vo verzii pre absolventov ich kurzu.
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
rasto800
Gold Member **
Príspevky: 397
Dátum registrácie: Ut 14 08, 2012 10:50 am

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa rasto800 »

osamely chodec napísal:to video nema chybu ... chybal tam len sex, ale to je asi vo verzii pre absolventov ich kurzu.
Všetky komentáre

Pridávanie komentárov k tomuto videu je zakázané.


---------------------

=> ale to je taka skoda. ziaden komentar clovek nemoze nechat :lol:
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 126 times
Been thanked: 338 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa osamely chodec »

osamely chodec napísal:na tom AUD/CHF ma zacinaju svrbiet ruky, alebo si na ne sadnut? Test 0,77 sa nezda az taky nerealny.

este ze som to zavrel na be , lebo to nem vyzera dobre...
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Slovan_sk
Platinum Member ***
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Ut 13 05, 2014 12:12 pm
Has thanked: 66 times
Been thanked: 79 times

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa Slovan_sk »

JPY long voci celemu kosu ? Fundamenty na to su uz len dobre naskocit :D
Kos3
Príspevky: 49
Dátum registrácie: Št 02 06, 2011 5:52 pm

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa Kos3 »

view niektorych bank na dnesneho Kurodu:
Citi JPY trader: USDJPY drop after Kuroda’s warning unlikely to last long. Kuroda’s warning to the yen weakness has hit USDJPY, but we believe the latest rise in bond yields in the US and Europe will limit the pair’s decline to around mid-122
Nomura head of Fx in Japan: I think above 122.3 is HF position so we likely to move down there. Then I will start building up long. Do not think it will break 120.
HSBC asia trader: guess there will be more bids down at low 122.00. Any move downside wud be slower than wat we seen last few hrs, guess most of it has been done.
BNP: I don’t expect too much room below 121.80-122.00 based on the comments. I am sure there are stop losses around but tactical longs towards low 122s make sense to me and continue to respect Masa’s range trading notes. Buy the dip – ignore the rhetoric for now and look towards stronger US data going forward.
GS: The wind has certainly been taken out of USDJPYs sails and 122 (122.00/50 houses some very strong support.) needs to hold into retail sales tomorrow to prevent the longer term accounts from liquidating USDJPY longs.
BoAML: All in you didn’t expect Kuroda to come out and deliver these types of comments so this is big. The pair may have another leg lower but should find equilibrium around the 1.22-1.23 region, and ultimately this should be a vol killer as we enter summer. Retail sales tomorrow now becomes somewhat less important especially in the jpy space.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Co by ste povedali na GBPNZD short?

2,3 sa mi zda dost ... snad to padne aspon ku 2,18.
MartinPillar
Platinum Member ***
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Ut 11 11, 2014 4:07 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa MartinPillar »

jaroslav80 napísal:Co by ste povedali na GBPNZD short?

2,3 sa mi zda dost ... snad to padne aspon ku 2,18.
No a možno príde aj kúzelník :D

Nie tak short pre mňa nepripadá v úvahu len preto, že GBP/NZD je v dlhom rastúcom trende.
Korekcia môže prísť ... ale aj nemusí ešte dva mesiace :?

Toto by som nakupoval, ak to klesne k 2,18 a uvidím vhodnú price action.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Mal si pravdu.
Prerobil som na tom 95 NZD a s tym shortom skoncil.
Slovan_sk
Platinum Member ***
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Ut 13 05, 2014 12:12 pm
Has thanked: 66 times
Been thanked: 79 times

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa Slovan_sk »

hmm nerozumiem zase nicomu preco ujo Carney z BoE keca o zvyseni urokovej sadzby ked maju 0 inflaciu ? Dnes to bola zabava nastastie mojim smerom + 80 pips na GBP/USD ani som netusil co sa deje kym som nedosiel domov
Kto sa v nich ma vyznat ked si robia co chcu ....
Peggy36
Active Member
Príspevky: 123
Dátum registrácie: St 08 04, 2015 8:48 pm

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa Peggy36 »

Ja som mala GBP/CAD ale už sa mi to nechcelo držať.
Slovan_sk
Platinum Member ***
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Ut 13 05, 2014 12:12 pm
Has thanked: 66 times
Been thanked: 79 times

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa Slovan_sk »

Tak dnes som to ustal celkom fajn len skoda ze som nedokazal zavriet AUD/NZD ked som mal +300 ale neslo to aj ked som sa snazil vsemozne nedokazalo mi uzavriet ani micro lot , uvidime co bude dalej otvoril som prave EUR/USd long ale necakam od toho viac ako 50 pips , kazdopadne dnes to bolo o hubu a som velmi rad ze mam tak maly ucet :D
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Ciro z technickeho hladiska, weekly graf AUDUSD sa mi zda zrely na long (tyzdne, mesiace). Cena je 0,6988.

Ako sa to pozdava vam ostatnym?
Slovan_sk
Platinum Member ***
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Ut 13 05, 2014 12:12 pm
Has thanked: 66 times
Been thanked: 79 times

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa Slovan_sk »

Ahoj

Z ciro fundamentalneho :)
Pockal by som este chvilku za par dni je RBA a dnes vrabce suskali ze pride dalsi cut takze to asi nebude ten spravny katalyzator na rast
Z TA by som asi pockal na 0.7070 a potom by som mozno otvoril ale len s 1/3 planovaneho objemu a s dokupom do straty niekde na 0.7000
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Tiez by sa mi viac pacilo dvojite dno a nastupovat az v nom, no ako hovoris, mozno po RBA vznikne.
Lenze ak RBA neurobi cut, mozno to porastie uz aj bez dvojiteho dna a nebudem v tom.

Tak som to radsej otvoril uz vcera. Ved AUDUSD ma pozitivny overnight, tak mozem cakat kolko sa mi zachce.
Slovan_sk
Platinum Member ***
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Ut 13 05, 2014 12:12 pm
Has thanked: 66 times
Been thanked: 79 times

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa Slovan_sk »

Noo dnes to bola parada + 15 % uctu ale skutocne to bolo hop alebo trop od rana som bol EUR/USD long a 5 min pred vyhlasenim NFE som si povedal ze to risknem bohuzial som mal TP len nejakych 60 pips :) ale aj tak potesilo za 3 min mi uzavrelo postupne EUR/USD , GBP/CAD a AUD/USD a bol z toho pekny piatok

PS : Tento rok nebude zvysovanie sadzieb som si takmer isty keby som bol swing trader asi by som hladal vhodny vstup do longu EUR/USD ale vlastne to je jedno ci bude ci nie
Peggy36
Active Member
Príspevky: 123
Dátum registrácie: St 08 04, 2015 8:48 pm

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa Peggy36 »

Bolo to koli zlým výsledkom Non-farm payrolls - aspoň ja si to myslím - ozaj som ich nevedela odhadnúť, skor som sa spoliehala viac na GBP/USD - už od rána. Aspoň to.
Slovan_sk
Platinum Member ***
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Ut 13 05, 2014 12:12 pm
Has thanked: 66 times
Been thanked: 79 times

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa Slovan_sk »

Ano aj to sklamalo kedze zvysenie mzdy = zvysenie inflacie a po tej tak strasne vsetky staty tuzia az mi je to smiesne :D
K tomu vyrazne nizsi narast pracovnych pozicii mimo polnohospodarstva a panika je na svete , odhadnut to asi nemas ako jedine ze by si robila niekde na statistickom urade v USA :)
Slovan_sk
Platinum Member ***
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Ut 13 05, 2014 12:12 pm
Has thanked: 66 times
Been thanked: 79 times

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa Slovan_sk »

Vsimli ste si ? :) mozno je to nahoda ale nejaka vyssia moc zacala chranit USD/CHF na 0.97200 :)

nejde mi pridat obrazok :(
Peggy36
Active Member
Príspevky: 123
Dátum registrácie: St 08 04, 2015 8:48 pm

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa Peggy36 »

Nie je to náhoda.
Ráno vyšli údaje (nie negatívne) o nezamestnanosti, takže frank posilnil.

Len tú libru nechápem. Veď úrokyostali na 0,50%, tak prečo to libru poslalo dole.
Slovan_sk
Platinum Member ***
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Ut 13 05, 2014 12:12 pm
Has thanked: 66 times
Been thanked: 79 times

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa Slovan_sk »

No neviem myslel som ze sa nieco viac deje :) pekne okruhlo cislo a nie a nie prerazit ,bohuzial prerobil som na tom :D
Prílohy
USDCHF.png
Peggy36
Active Member
Príspevky: 123
Dátum registrácie: St 08 04, 2015 8:48 pm

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa Peggy36 »

Ja som dala short už v noci, lebo ráno nestiham a vedela som, že tá nezamestnanosť nebude katastrofa. Najpv to prerábalo aj mne , ale po otvorení (korekcia) to už bolo v pluse.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

jaroslav80 napísal:Ciro z technickeho hladiska, weekly graf AUDUSD sa mi zda zrely na long (tyzdne, mesiace). Cena je 0,6988.

Ako sa to pozdava vam ostatnym?
Teraz je cena 0,734 a koncim s longom.
Mal som do toho vsadit viac nez len par drobnych. :(
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 126 times
Been thanked: 338 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa osamely chodec »

sledujem tiez , na long bude este cas pri tvorbe vyssieho low na D1.
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Napísať odpoveď

Návrat na "Forex, menové páry, cudzie meny, kryptomeny"