Grand Capital

Forex - forein exchange, obchodovanie s cudzími menami.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
oliver
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Po 04 07, 2016 3:20 pm

Grand Capital

Príspevok od používateľa oliver »

Zdravím,

úplnou náhodou, v podstate zo srandy som na účte v Grand Capital z bonusu 500$ urobil 3692$.
No možnosť vybrať profit z bonusu nie je také jednoduché ako u iných spoločností.
Jedná sa konkrétne o https://grandcapital.net/trading/bonus/ Welcome Bonus 500.

Nevnímajte to prosím tak, že si tu robím reklamu a snažím sa nalákať členov fóra aby som z nich profitoval, len by som chcel poradiť od niekoho, kto má väčší prehľad ako ja, či vôbec má zmysel, splniť podmienky aby som sa dostal k peniazom, pretože mi pripadajú dosť prehnané.

Budem rád ak sa niekto pozrie na podmienky bonusu a povie mi, či je reálne aby som podmienky splnil.

Ďakujem
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Grand Capital

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Tato vyhra je pre teba zial irelevantna, je to skor pasca nez vyhra.

Pre teba naviac podstatne podmienky:

4.8 In order to activate the real account a client should deposit the amount same or higher than the resulting profit on the bonus account, but not less than $10 (minimum micro account deposit) during 7 (seven) calendar days.

4.10 Profit recieved from trading with the $500 bonus is available for withdrawal only after completing certain amount of trading operations on the replenished real account: For every $5 of your profit made on bonus account to become your asset, you must trade 1 lot (100 lots on the account type Micro).

4.12 Partial withdrawal of profit is impossible.
4.17 Bonus funds are the Company’s property.
4.18 Primarilly the client's own funds are used in trade.

V praxi to znamena pre teba toto:
Urobil si behom 7 dni profit 3192$ (vyse 600% - pekne). Teraz by si musel behom 7 dni (tlacia na cas, co je prve varovne znamenie) depozitnut vlastnych 3200$ a ziskal by si account 6400 USD. Lenze nemohol by si si z neho zobrat nic naspat kym by si nenaplnil obrovsky turnover (pri naplnani ktoreho by si platil bezne poplatky za obchodovanie).

Tvoj obrovsky turnover: 3195/5 = 639 lotov = 63,9 miliona USD obrat.

Ja som u Dukascopy za rok obchodovania urobil obrat 39 mil USD a poplatky ma stali okolo 1330 USD + samozrejme rozdiel medzi BID a ASK cenou ... ktory ked si predstavis ako poplatok robi mozno podobnu sumu.
Cize to mame pre turnover cca. 40 mil poplatky cca 2660 USD.
Pre turnover 60 mil poplatky cca 4000 USD.

Poplatkova struktura u Capital Spreads nie je uvedena, ale kedze by sa jednalo o CFD account poplatky by boli nevyhodnejsie nez u Dukascopy.

....

Vloz tam vlastnych 3200 USD a pravdepodobne o ne prides. A ak nie, tak na na poplatkoch z obchodovania zaplatis minimalne tolko kolko si vyhral.

Cize ber to ako ze si vyhral zlavu na pripadne tvoje buduce obchodovanie s nimi za vlastne peniaze. Ktorych tam musis vlozit minimalne 3200 USD (v casovom horizonte 7 dni) a s nimi urobit obchody v objeme 60 mil USD.
Je to vyhodna ponuka?
oliver
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Po 04 07, 2016 3:20 pm

Re: Grand Capital

Príspevok od používateľa oliver »

Ďakujem, zaujímal ma presne ten obrat, na ktorý si ja netrúfam.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Grand Capital

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Obrat by si mozno aj urobil. Keby nebolo treba vlozit vlastne peniaze.

Postup by bol jednoduchy. Vsadil by si na plny margin na jeden smer. Z tvojho 3700 uctu by si urobil 7000 alebo nulu. Ak nulu, boli to len vyhrate peniaze. Ak 7000, lahko by sa ti naplnal obrat. Keby si na poplatkoch prisiel aj o 5000, stale by si bol 2000 v pluse.
Mozno ale maju take poplatky za obchod ze pre obrat 60 mil by si na poplatkoch zaplatil 8000, cize v pluse by si skoncil len s velkym stastim. Aj tak by to stalo za pokus - AK BY NEBOLO TREBA VLOZIT VLASTNE PENIAZE.

Nemas co lutovat ak si tym dalej nestracal cas.
Napísať odpoveď

Návrat na "Forex, menové páry, cudzie meny, kryptomeny"