Kontrarian je spat :(

Forex - forein exchange, obchodovanie s cudzími menami.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Obchodovanie na FX a prvky gamblingu v nom.

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Kontrarian1 napísal:
Hned na druhy den si pisal:

od JUGGLER » Uto 02 09, 2016 11:26 pm
Dnes ráno som ako prvé čítal v news, že Nikkei padol o -5,5%.
Ked si to nevšimneme a dokonca týždna Nikkei pôjde hore, tak o pol roka povie, že sme mohli zarobiť.
Neskor si este pisal Jogovi:
...a pritom som mu nepovedal nič. Len som si dovolil vyhodnotiť, že jeho tip long Nikkei deň nato urobil najväčší pokles za tri roky.


Ty si nic nevyhodnocoval, ty si klamal, ze Nikkei urobil od mojho vstupu cez noc do rana (ked si cital) megapad, a urazal ma co poviem neskor. To je vyhodnotenie?
teraz ti dokážem , že som neklamal. Uvedom si, aký si úbohý, ked ma ešte aj z toho obviňuješ, že si vymýšlam, že Nikkei padol. Veď ten týždeň od pondelka do piatka, čo si dal tip padol 10%. Naozaj super tip!

Teraz sa pozri v aký čas som v utorok 9 februára napísal, že som ráno videl v správach, že Nikkei padol o 5,5%.

Napísal som to o 11,26 pm. teda neskoro v noci.

A teraz k tej správe. Vstávam neskoro a začínam trejdiť poobede, takže u mňa ráno začína okolo obeda. Vtedy sa Amerika zobúdza. Presne na poludnie je u nich 6 ráno a keď je u nás 14,00 tak v Amerike je 8,00.

Teraz tu dám kópiu News z Briefingu z rána 9 februára o 8,00 ( u nás bolo 14,00) kde bolo jasne napísané, že Japan Nikkei sa v noci prepadol o 5,4%

Zapametaj si - ja nikdy neklamem. Ked poviem, že som videl správu, tak som ju videl. Len na základe toho som si všimol tvoj zbabraný trejd!

A daj mi už pokoj prosím ťa. Tvoje tipy, ani vykrúcačky nemajú úroveň. Ani útoky a obviňovania. Čo ja mám z tým, že ty si zbabral nejaký trejd? Nadávaš na mňa , že som napísal pravdu? Syp sebe popol na hlavu, nie mne.
Prílohy
Nikkei News  -Briefing.PNG
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Kontrarian je spat :(

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

Chris, ja to tu fakt nestiham sledovat. Pokial ma neupozornite, tak niektore veci si vsimnem takto po funuse, ine mozno vobec. K ludom ktory uz raz dostali ban nemienim pristupovat rovnako ako k nejakemu novacikovi. Vedia preco dostali ban, takze ak sa sem vratia a chcu tu ostat, tak sa musia spravat diametralne odlisne. Budem sa opakovat .. nevidim dovod aby sme tu nechavali nejakeho trolla zneprijemnovat zivot ostatnym. Kontrarian je pre mne ukazkovy troll. Ak tu bude dalej pokracovat tymto stylom, prosim upozornite ma.
Napísať odpoveď

Návrat na "Forex, menové páry, cudzie meny, kryptomeny"