Fx21.net / dcfxbroker.com

Forex - forein exchange, obchodovanie s cudzími menami.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
wizard
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Po 13 02, 2017 8:52 pm

Fx21.net / dcfxbroker.com

Príspevok od používateľa wizard »

Zdravim vsetkych skusenejsich ako ja,
vo forexe sa nevyznam, preto rozmyslam nad unvestovanim do manazovanych uctov cez tieto spolocnosti Fx21.net / dcfxbroker.com.

Mozu realne dosahovat tie rocne 30 / 40% zisky? Najlepsie dlhodobo...
Su tieto forexove spolocnosti doveryhodne?
Investovali by ste do nich? Je miera rizika akceptovatelna podla Vas (pre programy 1 az 6)?
Alebo to mam radsej strcit do banky nech to strati na inflacii... (?)

Vdaka za poradenie.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Fx21.net / dcfxbroker.com

Príspevok od používateľa Airmike »

urobit 30-40% na fx nemusi byt nemozne. ale treba si vzdy zanalyzovat na com stoji biznis model providera , ktory financny produkt ponuka a kto to je. takze sedliacky rozum hovori

1 . na tej stranke nieje jedina referencia, jediny kontak, ziadne meno
2. vacsina signal providerov participuje na commissions ktore ma dohodnute s brokerom a preto si treba davat pozor ako je s klientovym kapitalom nakladane. (ci system nieje umelo navrhnuty len na to aby klientovy pretacal peniaze na poplatkoch) takze v podstate si treba vsimat tieto statistiky.

2013 - Average monthly trades: 548
2014 - Average monthly trades: 442
2015 - Average monthly trades: 487
2016 - Average monthly trades: 601

jednym s velmi jednoduchych indikatorov ci je system validny je aj jeho P&L na dennej baze. takze open P&L + close P&L
nie len monthly close P&L. to nehovori o systeme vobec nic. pokial neuvadzaju jasne cislo ale len mesacnu statistiku P&L vobec, by som sa tym produktom nezaoberal.
wizard
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Po 13 02, 2017 8:52 pm

Re: Fx21.net / dcfxbroker.com

Príspevok od používateľa wizard »

Dakujem za reakciu. Niekde som sa docital, ze sidlia na Seychelach a kvoli EU legislative su registrovani aj na Cypre.
Ten pocet dennych obchodov v realnom case sa da udajne pozriet v zakaznickom konte, no zatial ho nemam.
Ide mi o to, ci to nie je nejaky scam, somradsej opatrny. Na druhu stranu ale poznam cloveka, co to ma urcitu dobu a uz sa mu vratil vklad.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Fx21.net / dcfxbroker.com

Príspevok od používateľa Airmike »

vobec nejde o to kde sidlia. kazda firma ktora robi trading sidli offshore. tu ide o identifikaciu toho ci tam nieje stret zaujmov. a tu celkom urcite je. nemusi to byt uplne scam , ze ti zoberu peniaze a nikdy ich neuvidis. mozu to byt uplne obycajni studentici , ktori sedia niekde v deckej izbe v "hornej - dolnej" a robia si biznis na affiliate programoch. to ci sa peniaze vratili alebo nie, je viacmenej nnahoda. krivku aku tam predavaju ti sikovny programator vyoptimalizuje za par hodin a to je prave ten problem. ze sa take vysledky daju nasimulovat, krivka sa odladi a urobi sa tak, aby produkovala vela obchodov a potom sa predava klientom. takze je to v principe podvod na klienta, ale viac menej legalny. na prvy pohlad to rozpozna len clovek ktory to uz videl 100x. a ver mi ze niesi prvy co sa tu na to pyta.
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2796
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 100 times

Re: Fx21.net / dcfxbroker.com

Príspevok od používateľa Rokosák »

Ani Warren Buffett neinvestuje do odvetvia, ktoremu nerozumie. Napriklad neinvestuje do technologii (az na male vynimky) ci eotickych derivatov.

Inflacia berie aj z investicii do FXu. Znizuje zisky a co je horsie, zvysuje straty.
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
jan
Gold Member **
Príspevky: 417
Dátum registrácie: So 15 09, 2007 7:54 pm

Re: Fx21.net / dcfxbroker.com

Príspevok od používateľa jan »

Presunúť do podvodov.
Podľa mojich informácií sa tam už dlho nevyplácajú peniaze a reálne hrozí, že len slovenskí klienti stratia niekoľko miliónov eur.
Aurelio
Gold Member **
Príspevky: 309
Dátum registrácie: Št 13 12, 2007 9:51 pm
Been thanked: 1 time

Re: Fx21.net / dcfxbroker.com

Príspevok od používateľa Aurelio »

vysvetli mi niekto, ako dokaze pochybny broker, o ktorom som v zivote nepocul vylakat zo slovenskych klientov miliony eur? ved tolko podla mna mozu spravovat iba najvacsie a najoverenejsie firmy ako IB, lynx, degiro, fio.
Power of Knowledge
jan
Gold Member **
Príspevky: 417
Dátum registrácie: So 15 09, 2007 7:54 pm

Re: Fx21.net / dcfxbroker.com

Príspevok od používateľa jan »

Vidíš dokáže.
Samozrejme ide o nižšie milióny.
Stačí ponúknuť to čo ľudia chcú a obrátiť sa na správnych klientov.
Napísať odpoveď

Návrat na "Forex, menové páry, cudzie meny, kryptomeny"