Linky na FOREX

Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Rastislav
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Pi 12 01, 2018 4:47 pm

Re: Linky na FOREX

Príspevok od používateľa Rastislav »

peter.cmorej napísal:Vsak web napis a tam si ten uzasny clanok mozu najst
V poriadku. http://www.uspesnynaburze.sk" onclick="window.open(this.href);return false; je webstranka, na ktorej som sa dozvedel zaujimave informacie o obchodovani na Forexe.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Linky na FOREX

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Mne sa ten web paci. Popis metod Price Action, Market Profile, Order Flow a Tape Reading je tam celkom pekne spracovany aby amater (ako ja) mal aspon velmi hmlistu predstavu o com sa asi hovori. Ked to porovnam s tym co o danych metodach hovorieval Mika/Airmike, tak nejaky zasadny nesulad tam nevidim. Ten kto vytvaral ten web mozno naozaj dane obchodne metody videl pouzite v praxi.

Mohol by sa k tomu vyjadrit niekto kto ma obchodovanie ako profesiu. Ak tam nie su pisane nezmysly, tak pre absolventov ekonomie by to malo byt povinne citanie, aby o realnom obchodovani a jeho nastrojoch mali aspon zakladnu predstavu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Užitočné linky"