Quantpedia - hladame cloveka na kodenie trading strategii

Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
radvan
Príspevky: 1236
Dátum registrácie: Ne 20 05, 2007 9:26 am

Quantpedia - hladame cloveka na kodenie trading strategii

Príspevok od používateľa radvan »

http://www.quantpedia.com hľadá študenta / študentku, ktorý sa zaujíma o financie/investovanie a chcel by sa naučiť viac o programovaní trading stratégií.

Hlavná náplň práce je tvorba scriptov v QuantConnecte (QuantConnect je v podstate backtesting framework postavený na Pythone.) na základe našich trading stratégií. Skúsenosti s programovaním sú výhodou, ale nemusíš byť senior, stačí, že máš algoritmické myslenie.

Na skúšku ti vieme dať zadanie, a keď sa ti ho podarí dostať do funkčného scriptu, tak ti za to zaplatíme (aj keď sa nerozhodneš pre nás pracovať).

Radi ti vysvetlíme ako postupovať a poskytneme how-to návody.

Hlavné zameranie našej firmy je Quantitative Trading. Sme malá slovenská firma, ktorá má klientov takmer všetky svetové prestížne finančné inštitúcie (zoznam nasich klientov - https://quantpedia.com/Home/About).

Ozvi sa nám na info@quantpedia.com
http://www.Quantpedia.com - the leading quantitative trading research company

Napísať odpoveď

Návrat na "Pracovne ponuky , ponuky spoluprace - trading , investing"